Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
14. aug 2008

dala som.. a ani to nepomáha.. mu dám pálenku a bude pokoj 😝

monica25
14. aug 2008

bola som 2 tyz.po termine...uz som si musela ist lahnut do nemocnice.v ut.som sla rano v str.mi dali rano tabletku, katika rodila... 🙂 a ja az vo stvrt.rano o 4 bolesti boli,len som sa neotvarala...malemu sa nexcelo von,bol lenivi zato teraz je jak za dvoch

renika
14. aug 2008

ešte väčší ako Riško? Ozaj, podarilo sa ti vtedy predať to aquárium od fisher price?

renika
14. aug 2008

pálenku nie, víno 🤐

katika1
14. aug 2008

ešte väčší 😝 vieš aký je Riško teraz štíhli atlét? budeš kukať! len je dlhý ako týžden pred výplatou 🙂
nie, lebo som sa na to vybodla, že bude pre druhé 🙂

katika1
14. aug 2008

ja si práve idem naliať červené s kolou 😵

renika
14. aug 2008

ty takto popíjaš? 😕 Koľko vážia tie vaše deti? Z Riška je atlét, tak to si pozriem 😵

monica25
14. aug 2008

mal 3700g a teraz ma 13 kg.ale je aj on dost dlhy.nexcelo sa mu hybat sa .sedel na jednom mieste,ked padol al.xcel daco tak zaplakal.za posledne 2 tyz.sa rozhibal odkedy sme sa vratili z dovolenky zcal lozit a stat...teraz sa uz dostane vsade.
katika roli je zatial maly sumo,ale pockaj ked zacne chodit jaku postavicku si vyformuje 😀

renika
14. aug 2008

ešte, aby som teraz netrepala, že prídem prídem a potom z toho nič nebude, tak uvidím ako sa Maxim ráno zobudí a podľa toho sa rozhodnem. Ale chcem prísť, keby bol fit,tak neváham

katika1
14. aug 2008

ty si robíš srandu z mojho decka 😲 jasné, že je štíhli.. však moni?????
Roli bude pašák to viem.. stačí ked začne chodiť 🙂
hej idem chlastať, chlap kúpil.. asi niečo chce 😀

renika
14. aug 2008

kati, pre druhé? Si hovorila, že o 10 rokov budú iné hračky..

katika1
14. aug 2008

renulik budú budú.. ale vysvetli to starému 😅 on má v pláne 22.augusta o dva roky plodiť 😲 😀

monica25
14. aug 2008

no je stihli, vysoki ,tmave oci...idealny chlap 🙂 pritulny,mily a celkom ma ma rad moj ideal... 😀 co ti poviem katika

renika
14. aug 2008

kati, to by bolo fajn, Riško už bude dosť rozumný, už to nebude malé bábätko a ty, taká super žena to musí zvládnuť. Podľa mňa o 10 rokov, už len z pohodlnosti a z toho, že si zvyknete na to, že máte jedno dieťa, sa už budete ťažšie rozhodovať...

serafinka1
14. aug 2008

Katika 😀 😀 😀 😀 ten tvoj skoromuž je fakt vtipný, takto si naplánovať plodenie. 😀 😀 😀

renika
14. aug 2008

tiež som sa zasmiala, že 22. idete plodiť 😀

katika1
14. aug 2008

aj moj ideál 😀 a moniku lúbi 😨
serafinka vidíš.. ja chúďa žena nemám do toho čo povedať 😀

monica25
14. aug 2008

ok idem off chlap ma potrebuje 🙂 a o 10.00kazdy skoro kazdy vecer chodim spat.tak zajtra.dobru noc.tesime sa. 😀 a aj roli asi bude uplakany koli zubu ...vsak nejak vydrzime 😉

katika1
14. aug 2008

nejdeme.. on ide 😀

renika
14. aug 2008

no v chilli z nás budú mať radosť, toľko plačúcich detí...

dobrú moni

katika1
14. aug 2008

monica tiež chce byť pekná 😀 ja mám ešte 40min.. a to sa musím chlapovi povenovať, osprchovať atd.. 😨

renika
14. aug 2008

katika a keď má naplánované, kedy IDE plodiť, tak má aj koho ide plodiť? Hanku?

serafinka1
14. aug 2008

Ahoj monica, ani som sa nestihla s Tebou zvítať, teba ešte nepoznám.

Katika: keby to tak aj u nás chcelo byť, môj manžel tvrdí,že jedno dieťa stačí. ☹ No ja chcem dve. 😠

renika
14. aug 2008

čítam čítam, že aj monica bude pekná 😀 To tuším len ja chodím spať tak hala bala a tak potom aj vyzerám 🙄

katika1
14. aug 2008

hanku alebo Viktora.. nám je to úplne jedno 🙂
seraf.. to tvrdím ja a moj zas chce viac 😝

renika
14. aug 2008

nevymeníte si tých vašich mužov? Mali by ste po starostiach 😀

serafinka1
14. aug 2008

Reni nie si sama, som na tom rovnako. 😀

Inak všetko najlepšie Maximkovi k včerajšiemu 9 výmesačiu.

serafinka1
14. aug 2008

Nebodaj futbalový team? 🙂 Asi si o Tebe myslí,že si továreň na deti, ale ked ich budete mať príliš,tak môžte jedno posunúť, alebo dohoď stretko našim mangelom, nech si pomeditujú a možno sa to rozbehne aj u nás. 😀 😀 😀

renika
14. aug 2008

serafi, ďakujeme 🙂 Teba to až tak nezasiahlo ako mňa 😔 😀

renika
14. aug 2008

serafinka, Darinka sa podobá na ocka, že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre