Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
24. aug 2008

kati, ty si medzi ženami ako BMW 😀

tak to Laura naozaj málo papá. Kristian spapá viacej?

janula_nz
24. aug 2008

kiko zje aj za nu. ten nema ani jednu fotku zo svadby ☹ obrat prespal na hoteli s drahym lebo sa to uz s nim nedalo vydrzat a po veceri zas isiel spat, to spal dorana. ani jednu fotku takeho vyobliekaneho nema. asi si ho obleciem a odfotim teraz 😅

katika1
24. aug 2008

reni správne 😀
janula donesiem jej chrumky tie zošrotuje ako v chilli 😀
nevie na tom ísť.. on si oba tak drží a hladká a tlačí a tak a každému ukazuje že brm brm 😀

janula_nz
24. aug 2008

ja jej naschval nekupujem domov tie chrumky lebo to by som do nej nedala uz ani omrvinku. ja neviem, z coho to dieta vobec zije. ja som zase hladna stale 😅

kika nase auto odrazadlo vobec ani nezaujima, tak tu lezi v izbe a zapada prachom

renika
24. aug 2008

janula, som myslela, že kiko tam nebol, keď nebol na fotkách. Máš pravdu, obleč ho a odfoť, lebo o chvíľu vyrastie z toho pekného oblečka, tak nech má aspoň fotku v domácom prostredí 🙂

kati aké chrumky zošrotovala v chilli? Myslím druh. Ja kupujem len jedny, kukuričné. Neviem či môže aj nejaké iné

renika
24. aug 2008

to vážne zapadá prachom? Ja som myslela, že deti na tom veľmi baví jazdiť. Stále nejaké hľadám, že kúpime..

katika1
24. aug 2008

riška velmi bavia 🙂 reni tie kukuričné 😉 a inak vela detí nebavia odrážadlá .. neviem prečo.. ja som milovala svoju motorku ked som bola malá 😀

janula_nz
24. aug 2008

reni prave tie kukuricne. vsetky moje tri deti tam vyjedali 😔

my mame az tri odrazadla a jedine laurika na tom chodi. doteraz si to ani ona nevsimala

renika
24. aug 2008

a tá zebra ho baví? Inak ja netuším, čo malému kúpime na 1 rok. Fakt neviem... Kati, čo kupovali ešte iné baby tam od vás z Levíčat?

renika
24. aug 2008

tak tie kukuričné asi letia u všetkých detí, aj Maxim ich má veľmi rád

katika1
24. aug 2008

reni neviem čo z toho všetci robia takú vedu.. ja som kúpila, čo ma prvé napadlo..
zebra ho baví ale ešte nie na nej sedieť, len si púšťa pesničky a tancuje 😀
kupovali všeličo.. hračky.. najma od fisher price hovoriacich psíkov a mobily a čo ja viem čo

katika1
24. aug 2008

nutka prepáč vypol sa fon.. nefunguje 🙄

katika1
24. aug 2008

reni kukni prvú stranu inzeráty- ten lev chodítko - odrážadlo.. to mu kúp.. mne sa velmi páči 😎 ma aj to napadlo kúpiť Riškovi, ale zebra vyhrala 😎

renika
24. aug 2008

ale veď to je veda, však prvé narodeninyyyyy 🙂 Ale nie, žartujem. Tiež z toho nebudem robiť udalosť roka, keď pôjdeme niečo kúpiť..

kedy ti začína škola? Kedy máte zápis?

katika1
24. aug 2008

ešte neviem nevyjadrili sa či ma berú 😅 ale snad ano

renika
24. aug 2008

vidím toho leva, páči sa mi 🙂 Také niečo som chcela, že keď začne robiť prvé kroky, tak aby sa mal o čo opierať

aha, ja mám zápis 22. septembra 😝

renika
24. aug 2008

keď si len prerušila štúdium na jeden rok, tak ťa určite berú

katika1
24. aug 2008

ja budem mať okolo 5teho predpokladám
inak ten tvoj malý je úplne božšký.. strašne je pekný 😎

renika
24. aug 2008

ďalšia baba tam pridala také isté chodítko 🙂

renika
24. aug 2008

no keď sa tebe páči, tak musí byť fakt pekný 😵 Dnes tu bola kamoška a povedala mi, že si takého istého u mňa objednáva 😀

katika1
24. aug 2008

po mamičke je pekný 😵 a podobá sa mi trochu na Riška 🙂

renika
24. aug 2008

ďakujem 😵 No s Riškom má spoločné dosť si myslím. Farba pleti, očí, vlasov.. Ale hlavne tú pokožku majú ako po dovolenke. Mne sa páči, že nie je biely, ale snedý. Aj muž stále hovorí, že ako dobre, že pokožku má po mne 🙂

katika1
24. aug 2008

hej aj mne sa to páči.. a aj tmavé oči 😵 my mame tiež obaja tmavšiu pokožku, takže tiež ju mal po kom dediť 🙂 a obaja majú gulatú hlabičku s gulatými líčkami 😀

renika
24. aug 2008

Maxim sa veľmi zmenil odkedy sa narodil. Stále je iný aspoň mne sa to zdá. Taká som zvedavá ako bude vyzerať keď bude veľký... Potom pôjdu spolu s Riškom na diskotéku a my s nimi 😀 😀 😀

katika1
24. aug 2008

my budeme ešte obe krásne a mladé 😀 no to sa baby potrhajú za nimi! 😎

katika1
24. aug 2008

a plastikové 😀

renika
24. aug 2008

keď plastikové, tak určite krásne 😀 Neviem či sa baby za nimi potrhajú, veď my budeme vyzerať ako ich frajerky, tak všetky kočky odoženieme

renika
24. aug 2008

kati, nedávate si náhodou do domu vstavané skrine? Kto vám ich robí, ak si dávate?

katika1
24. aug 2008

jáj.. už ich vidím: "mami chodte inde, to je trápne" 😀 😀 😀
ano budeme mať.. robí ich náš známy 🙂 aj do bytu nám robil

renika
24. aug 2008

my teraz potrebujeme jednu vstavanú so zrkadlami. Nevedela by si mi dať kontakt do IP?

no neviem ako Riško, ale Maxim bez mamičky ani nepôjde 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre