Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
29. aug 2008

janula strašne 😵 neznášam 1izbáky 😀 ale nie, nám dvom stačil, ale pre troch je to malé 😔 malý je furt nervný z toho mini priestoru 😝

charlinka
29. aug 2008

Protože se ti muže zanítit a muže to být horší. aspon takto mi to vysvětlila doki. ten vitamin mu určitě neublíží, jen mu chybí. Já mám taky občas koutek a stačí mi vzít dvakrát denně béčko a do dvou dnu je fuč.

renika
29. aug 2008

ok, len bombarďáky mi musíš požiačať tvoje 😀

to si nemala povedať! Bude čakať neviem akú super ženu a zbadá mňa 😖 🙄 😔

janula_nz
29. aug 2008

mne sa robia kutiky ale neviem preco. a nezabera mi ani Bcko...vraj to je oslabena imunita 😨 ja si len balzam na peri davam a to mi vzdy zaberie. ale v zime ani to nezabera 😒

katika1
29. aug 2008

sa mi páčila tvoja poynámka, ked ti muž povedal, že aká si krásna a ty že ako riť naopak 😀 😀 😀

charlinka
29. aug 2008

Janula a riboflavín?? to jsou vítamíný s béčkem a ještě je tam něco navíc. mě to ted naposled pomohlo.

lucik77
autor
29. aug 2008

oslabená imunita, ale z čoho? Mäsko jedáva, zeleninu tiež a ovocie šrotuje jedno za druhým! Tak neviem ☹

renika
29. aug 2008

katika to mu vždy hovorím 😀 A on si aj tak melie svoje 😀

katika1
29. aug 2008

ja som kútik nemala ani nepamätám, chvalabohu 😔 a mne na to pomáhalo ocmúlať si svoje vlasy 😅
reni ja žiadne nemám 😎

serafinka1
29. aug 2008

Ahojte, vidím, že tu preberáte fajn témy. K tej plastike - tak ja som už jednu podstúpila a bola to brutálna bolesť. Výsledok síce vôbec nestojí zato, pretože sa operácia nepodarila. Po operácii som si povedala, že už nikdy viac, no časom bolesť prešla a uvažujem, že pôjdem zase na opravu.

renika
29. aug 2008

a boli sme vo Fann pre riasenku, v Reserved som si kúpila sako, muž tričká, neobišli sme lekáreň a boli sme v DM, kde sme kúpili všetko, čo sme videli 😝 Jaj a ešte na poschodí sme kúpili posteľné 🙂

lucik77
autor
29. aug 2008

katika ty si iná šarlatánka 😀 na jačmeň pľuvanec do oka, na kútik cmúľanie vlasov.....no v Tvojej opatere by som byť nechcela 😀 😀

janula_nz
29. aug 2008

lucka ja fakt neviem z coho. ja tiez jem vsetko a nikdy ani ćhora nebyvam ani nic podobne a kuty mam v zime stale ☹

charlinka
29. aug 2008

Lucík a nemá ostré hračky? tam stačí trošku něco ostřejšího a hned ta slabá kuže praskne a pak když si tam stále šahá a je to suché tak se to zhorší. Moje malá měla první koutek poté, co cmulala kousátko od Chicco, takový kruh naplněný vodou a zjistila jsem že to má tvrdší hrany.

renika
29. aug 2008

seraf, ty máš plastiku?? 😲 Čoho? Kde ti je robili? Prečo sa nepodarila?

katika1
29. aug 2008

seraf a čoho? aj ja som jednu podstúpila 😎
lucik to je od mojej mami a všetko zaberá 😎

charlinka
29. aug 2008

Serafi jsem zvědavá, co jsi si nechala napravit?? 🙂

serafinka1
29. aug 2008

Mám plastiku uší, robili mi to v Čechách a nepodarila sa, lebo odstávajú naďalej. 😠

katika1
29. aug 2008

seraf ma neštvi, vobec ti neodstávajú 😕

serafinka1
29. aug 2008

Katika a Ty máš akú plastiku?

lucik77
autor
29. aug 2008

nemávame hnačky ☹
katika, ale on si vlasy cmúľať nemôže, lebo ich má ledva centimetrové, tak sa maminky opýtaj, čo pre bábo 😀 😀

renika
29. aug 2008

katika a čoho? Dúfam, že sme sa ešte vtedy nepoznali! Lebo ak áno, tak si na nahnevala. Sme sa dohodli, že na plastiky spolu!!!!!

katika1
29. aug 2008

seraf ip 😎

lucik77
autor
29. aug 2008

aj my chcem vedieť katika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

serafinka1
29. aug 2008

Katika, videla si ma vždy s vlasmi na voľno, málokedy nosím vypnuté vonku, iba keď je príšené teplo. A je pravda, že už to nie je až také hrozné, ale čerstvo po operácii vyzerali lepšie, no časom sa to povolilo.

katika1
29. aug 2008

reni poznali 😔 teraz v máji.. ale ty túto nepotrebuješ 😉

renika
29. aug 2008

seraf, až tak to bolelo? Ja to chcem dať Maxovi 🤐

renika
29. aug 2008

čoho??????????????????????

katika1
29. aug 2008

ok, ked chcete 😎 ja sa za to vonkoncom nehanbím.. som si dala spraviť nos.. 😎 bol to moj sen a vám poviem že iba jeden človek si to všimol a to bola Tinusi 😅

katika1
29. aug 2008

reni maxovi?????? však má krásne ušká!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre