Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
30. aug 2008

charli skus posielat na centrum, tam mi to hadam dojde. ja neviem preco ten zoznam tak blbne, ale ani ja odtial neviem fotky posielat

katika1
30. aug 2008

ahoj renulík 🙂
moni skúšaj!!!!!!!!!!! som ti napísala presný postup 😝
cat vybrala som zatial chicco lite way 🙂

catrin23
30. aug 2008

ja vas opustam lebo uz nevidim, idem k malemu...
tak pekny vecer vam prajem....
moni ozvi sa kedy mozme prist...
pa pa vsetkym...... 😔 😔 😔 😔

renika
30. aug 2008

kati, prečo ideš kupovať nový kočík? 😕

katika1
30. aug 2008

reni nie nový ale ešte jeden.. lahší a menší.. na nákupy a tak.. ale nie je to doležité kedže ten náš milujem 😀

katika1
30. aug 2008

ale ked som videla takú jednu origoš romales s takým istým kočíkom veru som dostala chut ho predať 😔

renika
30. aug 2008

daj link aký ideš kúpiť. Ani ja nechcem predať náš, veľmi sa mi páči ešte stále 🙂

monica25
30. aug 2008

catrin urcite dam vediet kedy sa bude konat oslava rolanda juniora 😀
dobru noc

katika1
30. aug 2008

ešte neviem.. zatial len skúmam 🙂 zatial tento.. http://www.chicco.sk/chicco.php/produkt/na-prec...

renika
30. aug 2008

a ideš ho teraz kupovať? Na zimu bude Riško aj tak v Jané, nie?

renika
30. aug 2008

inak, je pekný. Páči sa mi. Ktorú farbu by si vybrala?

katika1
30. aug 2008

reni asi to nechám na jar.. a od dvoch rokov max dva a pol plánujem kočík zrušiť úplne 😅 jedine že nám jeden známy ho zoženie za velmi dobrú cenu 😉
ktorá farba sa ti lúbi? či sa zhodneme 🙂 🙂

renika
30. aug 2008

z tých by som brala Topazio. Keby si videla aké obrovské deti chodili v kočíku v Taliansku 😝 Narvané, poskladané, pokrivené a tak tam spali a rodičia chodili po promenáde

renika
30. aug 2008

ako sa deťom páčilo v stane?

katika1
30. aug 2008

moni už si zmizla? ja stále čakám 😕 😕

katika1
30. aug 2008

to sa páčilo aj mne, ale naživo to nie je pekná modrá.. tak asi discovery 🙂 🙂
páči sa im.. aj dnes tam spia.. fuj ja by som nešla.. do tej zimy 😝
pod sa sprchovať, ideš? pozývam 😀 😀

monica25
30. aug 2008

tu som...ale uz odchadzam...je vela hod. a som unavena...ja uz som, po uz len na zachod zuby umyt a sup do postele 😀

renika
30. aug 2008

dnes bola u švagra návšteva a mali dvojročné dievčatko a jej mama mi povedala, že ešte neprespáva noc 😲 😔

renika
30. aug 2008

keď naživo nie je pekná, tak potom discovery 🙂

tak poď, ideme do sprchy. Aj rovnaké sprcháče si musíme kúpiť, aby to malo efekt 😀 Aký máš?

monica25
30. aug 2008

to caka asi aj mna pri tkomto tempe ake ma moj maly a neviem si to predstavit,ze od jan.ked sa narodi druhe babo tak 2x...mojej znamej maly neprespaval az kym nesiel do skolky ako 3 rocny

renika
30. aug 2008

táto kočka hovorila, že malá si pravidelne v noci pýta teplý čajík

katika1
30. aug 2008

reni 😲
no neviem ale batérie máme rovnaké.. len mi máme aj sprchu kockatú 😀
idem do sprchy, chod aj ty 😀

renika
30. aug 2008

moni, ty to budeš mať ako s dvojičkami, keď sa ti naraz zobudia 😅

monica25
30. aug 2008

al. kazdy zvlast...

renika
30. aug 2008

idem sa spršky, zatiaľ pa

kati a Riki si fakt ten nos všimol!!!

monica25
30. aug 2008

ok cavte...ja idem spat...katika-al.este nen zeleny....kocik...uvidim je to este daleko...prehliadla som dlzku je 110cm.co bude velke do nasho mini vytahu sirka bola 61 cm.to na pol oka do laptopu,na pol oka na tv cumim a este aj rolandovy sa venujem sem-tam maly zaplace a potom mam z toho chaos.... 🙂

monica25
30. aug 2008

katika-ten tyz.co sme sa nevideli ma ani nespoznas riadne sa mi zagulatilo brusko...uz je vidiet ze som tehu uuz to len tak nezakryjem 😀
dobru noc 😀

katika1
30. aug 2008

moni fakt 😕 neverím.. podla mna ty aj ked pojdeš rodiť nebudeš mať brucho.. si ťa pamätám po porode.. si vyzerala skvele.. bez sadla a ako Pamela 😀

som osprchovaná, odlíčená a v pyžamku.. za chvilu pojdem spať 😎 😎

renika
30. aug 2008

aj ja som už v pyžamku a ideme spať, tak dobrú noc

serafinka1
31. aug 2008

Ahoj Catrin, v írsku sme boli vo waterforde väčšinou, pobehali sme Tramor, trošku predmestie Dublinu v tom veľkom obchodnom centre. Tie arašidy som Ti nepriniesla, lebo som si IP prečítala až doma. Škoda, ale inak asi by sa mi to ani nebolo zmestilo do batožiny a keby som to tam aj narvala, tak by asi neboli v takom stave ako by som ich kúpila. Inak bolo tam dosť chladno. Každú chvíľu pršalo. Nechcela by som tam dlhšie žiť, išlo by mi to počasie na mozog. Briankovi všetko naj naj naj. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre