Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
1. apr 2009

ahoj reni 🙂

renika
1. apr 2009

ahoj 🙂

ema.nz
1. apr 2009

ahojte 😉 dakujem za tipy...

reni,na tej fotke co mas v pase som ta nespoznala,uz aj ti idem odpisat IP 😵

catrin:ten obcho je uz zruseny 😠 😠 nasla som este jeden o ktorom som nevedela ale je tiez o nicom ☹ a nebola si dnes nahodou v komarome v tescu s malym aj s rodicmi????ak ano tak sme sa stretali pri detskych kasickach 😎

monica25
1. apr 2009

pre teba su saty????

renika
1. apr 2009

ema, odpisuj odpisuj 😀
a tá fotka má 100 rokov, tak chápem, že si ma nespoznala 😅

renika
1. apr 2009

moni nie, pre ňu. Veď ja nie som tehu a tie šaty sú tehulkovské, nie? V ktorom tt si sa vydávala?
a blbne mi kôň

monica25
1. apr 2009

aj mne blbne kon....
asi okolo 20tt + - 2 tyz.
prepac... 😅

monica25
1. apr 2009

aha reni prepac unikol mi prispevok predtym,o svagrinej 😅 ...jasne poziciam,len to treba dat do cistiarne...hodim foto....ak sa budu lubit poziciam... 😉

renika
1. apr 2009

ok moni, si zlatá, hoď foto a zajtra jej ho ukážem, bude sa tešiť 🙂 Ďakujeme zatiaľ
už kôň asi ide normálne

ema.nz
1. apr 2009

inak reni ja som ta asi 100 rokov nevidela 😉

monica25
1. apr 2009

uz som hodila foto 🙂 ,ale lepsie by bolo kebyze ich aj vidi..,vyskusa... 😉

renika
1. apr 2009

ema, aj ja teba som 100 rokov nevidela, fakt hrozne dávno. Kedy ste odišli bývať do NZ? Len Katka mi dáva také infošky o všetkých narodených bábätkách tu 😀 Tak som vedela, že už máte bábo, ale ani tehotnú som ťa nevidela a ani ty mňa, čo?

moni, sú krásne! Ja jej poviem a potom by sme skočili pre ne a vyskúšala by. Bude sa tešiť! Ďakujeme Ďakujeme 😵

monica25
1. apr 2009

nemate zaco.....su po kolena..take elegantne...som sa v nich citila takkkkkkaaaaaaa kkkkkkkrraaaaaaaasssssnnnnnnnaaaaaaaa 🙂

renika
1. apr 2009

ema, máte veľmi pekný kočík 🙂
Emka poslúcha? Mira som stretla v obchode minule a hovorím mu, že mám tu aj malého, bol u mami v kancelárii, tak ho išiel pozrieť a čakala som, že povie, že aký drobec a on, že aký je obrovský 😲 Úplne bol prekvapený a vtedy mi napadlo, že asi to porovnal s vašou malou 😅 A preto sa mu zdal obrovský 😀

ema.nz
1. apr 2009

reni v NZ mame byt uz 7 rokov a byvame tu 6.rok 🙂 mas pravdu ani ja som ta nevidela tehotnu 😀 ale viem,ze mate chlapceka vravela mi to bud Katka alebo Miro 😉 a my chodime do dediny velmi zriedka a ked ideme tak jedine autom,takze vela ludi bolo minule prekvapenych ked som sa tam ukazala s kocikom 😀 najlepsie bolo to,ked som bola v jednote a jedna sa ma tam opytala,ze komu kocikujem 😀 😀 😀

renika
1. apr 2009

moni, ty si aj bez nich krásna!!!
ale s nimi, no musela si byť nááádherná naozaj 😵
a zase mi nepridalo odpoveď 😠

ema.nz
1. apr 2009

reni dakujem,ved aj tvoj je super mata jane,ze? 🙂
Miro urcite porovnaval nasa cicka je malinka,ona sa narodila ako taky maly chrustik 🙂 ale uz rastie ako z vody 😀

renika
1. apr 2009

to fakt sa ťa spýtala? 😀 Mne keby Katka nepovedala, tak aj by som bola prekvapená, keby som ťa stretla s kočíkom. Nevedela som, že už tak dlho ste v NZ, som tipovala maximálne tri štyri roky. Aj ja som vždy hovorila, že odídem odtiaľto, no nejako to nevyšlo 😅 Už som sa zmierila, že tu som sa narodila a tu aj zomriem 😔 😀 😀 😀
áno, kočík je jané, vyznáš sa 😎
Maxim bol tiež maličký, keď sa narodil, mal 3100g a z nemocnice sme išli 2760g 🙂 Drobček

monica25
1. apr 2009

reni diky... 😵 😵 😵
dufam,ze budu dobre a posluzia a sa budu pacit 🙂

renika
1. apr 2009

moni, oceňujem tvoj vkus, na jej mieste by som ich určite brala! Ukážem jej ich zajtra a dám vedieť, si veľmi zlatá Moni!

ema.nz
1. apr 2009

vyznam mam ich zmapovane 😀
ved tam nie je az tak zle 😅 len ja to uz volam,ze su to "horne ritovany" 😀 😀 lebo tam uz nic poriadne nieje 😠 😠 ale ved ty sadnes do auta a ides kde chces 😉 a hlavne mate krasny velky dom a my "len"byt 😔 no tak si vies predstavit akeho chrustika mame doma ked mala 2750g a 46cm a ked nas prepustali tak mal a2500g ☹ tak jej to trosku trvalo, kym dorastla to co mala dorast este v brusku.co uz ked sa tak ponahlala 🙂 narodila sa o 5tyzdnov skor 😖

ema.nz
1. apr 2009

inak ako si vedela,ze som to ja???podla fotiek z albumu? 😀

renika
1. apr 2009

nie, až tak zle tu nie je, ale keď človek žije na jednom mieste toľko rokov, tak som aj chcela zmenu, ale teraz je dobre takto..
"len" byt je pre niekoho až byt a ty sa sťažuješ. Ale podľa mňa preto, lebo ste obaja vyrastali v rodinnom dome a ste na to zvyknutí. Keby si bola celý život v byte, tak by si to brala inak. Veď ešte pár detí keď budete mať, tak sa hneď budete sťahovať do domu 😅
tak to bola naozaj drobček, narodila sa ako Maxim keď išiel domov z pôrodnice
u koho si rodila?
áno, pozrela som album a vedela som, že kto si 😀

ema.nz
1. apr 2009

ved ja som to preto tak napisala,ze "len" byt 😉 a ja som s rodenim skoncila,my sme vzdy chceli len jedno a podarilo sa dievcatko to sme strasne chceli 😵 😵 rodila ma Zajacova taka malicka a chuducka...nastastie sme nestihli nikoho vybavit,chceli sme po vianociach a to sme uz boli doma 😀 😀 ved doki prisla a ja som uz rodila s porodnou asistentkou a keby som bola dala niekomu peniaze a takto by prisiel tak by ma asi rachlo 😠

renika
1. apr 2009

tak to som rada, že sa vám splnilo to, čo ste si priali, aby bolo dievčatko 😵 Možno po čase zistíš, že jedno nestačí, to každý hovorí, že tri mesiace po pôrode čo povieš ešte neplatí 😀
teraz si veľmi málo vybavujú k pôrodom dr. skôr to nechajú na náhodu, že kto tam bude, ten odrodí, tak je to asi aj lepšie, ako sa spoliehať, že napr. o druhej ráno príde tvoj dr. k pôrodu
koho máte pediatričku?

ema.nz
1. apr 2009

chodime ku Komaromyovej a zda sa mi,ze je dobra 😉 a nehovorim,ze by som nechcela ale neplanujeme 😉 a ty????Katka vravela,ze ty uz druhe nechces ale to bolo uz davnejsie,vlastne ked som zhanala ten monitor

renika
1. apr 2009

nie, už nechcem druhé, stále to platí 😉
potom ste kde kúpili? Je to dobrá vec, čo?

renika
1. apr 2009

a tú Zajacovú nepoznám, prvýkrát to meno počujem
ani dr. nepoznám, my máme tú čo Katka, Lorandovú a minule som tam stretla dvojičku s malou Saškou 🙂

deina
2. apr 2009

Tie Monikine saty su nadherne. Ja o nejakych tehu svadobnych satach ani neviem, jedna marcovka sa vydavala tehotna a mala saty z Trnavy, boli velmi pekne, ale neviem, kde by som ich vedela najst.

adrioska
2. apr 2009

Ahojte dievcata,
viete mi prosim povedat po kolkych dnoch pustaju domov u nas z nemocnice, ked mala zena cisarsky? Vcera mi porodila kamoska a chceme ju ist navstivit, ale neviem kedy by bolo najvhodnejsie z hladiska bolesti a tak...dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre