Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

adrioska
8. sep 2012

@tomika na pesej zone az k semaforom (na M.R. Stefanika) mas niekolko butikov, takze da sa vybrat. Inak Chantall je trosku drahsi, ale maju tam pekne veci. Alebo potom v Aquariu.

tomika
8. sep 2012

@adrioska ano,pred ..neviem kedy..som v Aqariu videla velmi pekné,ale teraz už také určite nenájdem..Určite sa popozerám,iba s maličkou nebudem mať nato tolko času-chcela som taky "tuti tip" kde su pekné-a aj cenovo vyhodné.

adrioska
9. sep 2012

@tomika ja som tiez na krst potrebovala nieco, lebo som po porode nic nezapla. Nakoniec som si kupila v Tescu suknu, bola v akcii za velmi dobru cenu.A aj teraz su tam nejake vypredaje, resp. boli a mali tam aj sukne, nohavice, saka...boli sme tam v lete asi 2-3x a vzdy tam bol vypredaj na tieto veci...

timety13
11. sep 2012

ahojte! ktorá z vás má skúsenosti so "zazmluvenením" porodnika? napiste mi IP. dakujem

miskovamama
17. sep 2012

ahojte maminky má niektora z vas predlzenu matersku ale platenu??? co vsetko bolo k tomu potrebne aby to uznali? dakujem za vsetky odpovede

bambulka248
17. sep 2012

ahojte baby. je tu niektorá, čo chodí s deťmi k doktorovi kotrecovi v starbecu? my sme u neho boli asi 6 krát a dr. tam bol z toho 2 krát. inak tam je vzdy iná doktorka. už tam boli dve rôzne ☹ to je vzdy u neho takto? ja som si ho vybrala lebo boli na neho dobre referencie a on tam nikdy nieje. keby som to vedela ideme k lorandovej. ☹

trutka
17. sep 2012

@bambulka248 ahoj.aj ja som minule ostala prekvapena,ked tam bola ina dr. 2x po sebe. uz aj ja som nad tym uvazovala ci som sa rozhodla spravne,aj Lorandovu vraj chvalia. uvidime ako bude dalej

lion13
18. sep 2012

@bambulka248
@trutka baby chodim takisto ku kotrecovi a zacína ma vytačať ze tam skoro nikdy nieje on ale ho niekto zastupuje. Mylsim ze lekar sa moze menit po pol roku tak ked to bude takto pokracovat asi ho zmenim.

bambulka248
18. sep 2012

@trutka
@lion13 tohoto som sa bála. ja idem s malým desiateho na očkovanie a som rozhodnutá že ked tam bude on, tak sa ho na to otvorené spytam a poviem mu,že buď nech nás objednávajú len ked tam je on, alebo ja neviem. lekár by mal svojich malých pacientov poznať a nie takto. vkuse je tam niekto iný a stale sa pýtajú tie isté veci. mi to už fakt lezie na nervy.

trutka
18. sep 2012

@bambulka248
@lion13 aj sa pytaju tie iste veci,aj ti kazdy lekar odporuca nieco ine.aj je ineho nazoru.a potom si vyber,podla ktorej rady sa budes riadit. bambulka potom daj vediet ako si dopadla

lion13
18. sep 2012

@bambulka248
@trutka ja som bola s malou na ockovani min.tyzden a nebol tam on ale taka mlada dr. zvykla ho zastupovat Hogenbuchova ale nie ta tam teraz bola. A baby mate pravdu furt omielam dookola to iste ako papagaj, moja mala mala totiz po narodeni neake problemy a vzdy to kazdemu musim opakovat znova a znova uz mi z toho zacne asi harašiť. Inak pokial dobre viem tak Kotrec robi v UK na detskej pohotovosti preto tolkokrat nieje v ambulancii.

bambulka248
18. sep 2012

@trutka
@lion13 nechapem naco si otvaral ambulanciu ked tam nikdy nieje :( No uvidim co mi povie ale vidim to tak ze v blizkej buducnosti asi budeme volat lorandovej ci nas vezme. Na toto ja nemam nervy. Chcem lekara co bude moje dieta poznat. Odporucili mi ho tu baby a dala som mu prednost pred lorandovou lebo starbec mam blizsie, no uplne to lutujem teraz. 😖

trutka
19. sep 2012

maminky z NZ, ktorej babatko papa Nutrilon 1 HA? mam nacate balenie,chybaju len 3 odmerky. IP

majka133
20. sep 2012

Maminky, neviete mi poradiť nejakú spolahlivu opatrovateľku pre deti z nových Zámkov?

xnatali
20. sep 2012

Ahojte maminky, tehulky, ak mate zaujem o kupu nosenych veciciek, v NZ sa 22.9. 2012 od 8:30-11:30 uskutocni burza na Cirkevnej ZS A.Bernolaka, Andovska ul., Nove Zamky. Priamo uvidite stav veciciek, predavat budu Novozamcania alebo ludia z okolia NZ. Pridite...🙂.

timety13
24. sep 2012

Ahojte!
Vedela by mi niekto poslat zoznam, ze co vsetko treba zobrat do nemocnice. Hlavne pre babatko, aké oblecenie, kolko? Bude zima na izbách? alebo teplo? budem rodit asi o 3 tyzdne. Je mozné íst aj s dvoma kuframi? 😀

alzbet124
24. sep 2012

@timety13 ahoj 🙂 Poslané :D

elisadavinci
26. sep 2012

@alzbet124 prosím ťa poslala by si to aj mne? rodila som pred 5 rokmi, možno sa dačo zmenilo odvtedy. som zvedavá, 🙂 ďakujem

alzbet124
26. sep 2012

@elisadavinci poslané 🙂

elisadavinci
26. sep 2012

@alzbet124 Ďakujem 😉

miskovamama
27. sep 2012

ahojte maminky je niekto na predlzenej materskej ale neplatenej??? moze sa poritom aj robit a dieta chodit do skolky ci ako to je?

mam18_4
1. okt 2012

ahojte maminky - novozámčanky. Neviete mi poradiť, kde v NZ by som zohnala úložný box na hračky? Vopred ďakujem. PS: niečo podobné:

giapetko
1. okt 2012

ahojte kocky,
mam obrovsku prosbu..nepoznate niekoho v NZ,kto predava nosit Manduca ?
alebo mate dobre skusenosti s nejakym obdobnym nosicom...moj krpec ma sice 8 kg, ale teraz sa rozhodol, ze sa chce nosit...a vlacit krpca a v druhej ruke tlacit kocik je sportovy vykon.....dakujem vam za odpovede a nazory...papa 🙂

mamina2010
2. okt 2012

@majka133 ...viem o jednej (p. Henrieta Lábadiová), býva na Jazdeckej ...osobnú skúsenosť ešte nemám, no poznám štyri maminky, kt. k nej nosili svoje deťúrence a vrelo mi ju odporúčali ...kontakt na ňu Ti posielam do IP

@mam18_4 ...niečo podobné som videla v LIDL, keď bývajú v ponuke detské vecičky tak už zo 2x som tam zahliadla aj takúto poličku s úložnými boxami ...raz som tu zahliadla aj fotku v albume od jednej maminky (tuším "bobricka"), tá to tam tiež kúpila a pochvaľovala si to

@giapetko ...my máme manducu a môžem len odporučiť ...dcérka nebola veľmi kočíkové dieťa a tak som vždy nosila pre istotu aj manducu so sebou, keď si zmyslela, že v kočíku nebude ...pri druhom miminku využijem takisto 🙂

majka133
3. okt 2012

@mamina2010 ďakujem 🙂

mam18_4
3. okt 2012

@mamina2010 ďakujem, o tom v LIDLi viem, také hľadám, ale nemajú to tam vždy, tak preto sa pýtam. Ale vďaka za radu 🙂

lion13
12. okt 2012

@mam18_4 nedávno som videla Orion katalog-obchod maju na podzamskej a tam som videla take ulozne boxy.

timety13
12. okt 2012

Ste tu také, ktoré ste rodili v sobotu?

1katkas
14. okt 2012

ahojte neviete poradit kde v NZ kupim detske poistky na nabytok aby moj synator neotvaral kazdu skrinu?

giapetko
14. okt 2012

ahojte baby,
potrebujem surne poradit..kde sa da ist teraz k zubarovi?priatelovi napuchlo cele lice a pohotovost je u nas zatvorena.....dakujem za radu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre