Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
17. okt 2008

😀 to chcem 😀
neviem ktorú myslíš 😅 ja ti to neviem opísať nie som zámčanka.. 😅

renika
17. okt 2008

tak čo je pri tej kľúčovej službe blízko?

aj ja, ale až keď aj vpredu také budem mať, takže až po plastike 😀

renika
17. okt 2008

alebo si myslela, že chceš oskenovať? 😕 😀

katika1
17. okt 2008

reni kedy by si šla na operation? 😉
je tam blízko paladio 🙂

renika
17. okt 2008

neviem čo je paladio ☹ Tak, asi sa k tomu nedopracujeme, nevadí. To je nejaký podnik alebo čo?

aj hneď 😵

katika1
17. okt 2008

hej podnik .. ako je orange na rohu, tak trochu nižšie.. nič také známe tam už nie je..
ale proste, ked si na pešej a ideš stáááááááále rovno, tak tam úplne dole za orangeom to nájdeš.. je to na lavej strane.. aj svietidlá tam predávajú blízko
kedy by si ale skutočne chcela isť?

renika
17. okt 2008

aha, tie svietidlá poznám, tak už viem 🙂 Ďakujem

a ty?

katika1
17. okt 2008

ja som chcela túto zimu - v marci, alebo tak, ale to asi nevydá, tak až budúcu ak sa podarí

renika
17. okt 2008

ok, môže byť 😉

renika
17. okt 2008

ale inak kati, keby som chcela druhé dieťa, tak by som počkala až po ňom...Ale ja čakať nemusím 😎 🙂

katika1
17. okt 2008

trubica.. však teba chlap nahovorí 😀 mne sa nechce tolko čakať
však to u mna bude takých 5 rokov hádam 😝

renika
17. okt 2008
katika1
17. okt 2008

reni ja som to minule dostala na mail.. no dakujem, ja ti to s radostou prenechám 😝 😝 😝 vám by sa ešte nejaké deti zišli, máte ich málo 😀

katika1
17. okt 2008

reni z guinessovej knihy rekordov-
Najvčší počet detí narodených jednej matke je 69 - pri 27 pôrodoch porodila 16krát dvojčatá, 7krát trojčatá a 4razy štvorčatá 😝 😀 😀 😀 😀

nutka
17. okt 2008

sa vam zachcelo zase rodit????neblaznite! 😀

katika1
17. okt 2008

nutka isteže 😝

nutka
17. okt 2008

ja by som teraz nezvladla by t zase ,,v tom"

tinusi
17. okt 2008

27 krat rodit? To sa da??? 😖

serafinka1
17. okt 2008

Renika funguje Ti wondershare - Create from Template? Mne vypisuje, že uvedený modul nebyl nalezen a nechápem prečo.

monica25
17. okt 2008

cavte...
kati bola som na dome...,ale vtedy ste mali "stavbu",interier vam akurat zacali robit................
kupelku nam uz vyburali,vymurovali...teraz to schne.......rano ideme kachlicky kupovat.......a este co treba....
kati kedy je zraz....a kde?????????????
dnes sme uz kupovali dajake nove vecicky-oblecko pre baby....do nemocky par novych ostatne bude mat roliho veci,nexcem zbytocne kupovat roli toho mal,ma dost,ale ked som neodolala..........

dnes sme sa kupali u svokry nemame vodu,len v kuchyni..........

nutka-ani ja to nezvladam je toho vela...................s tym,ze roli je este maly....atd.......

katika1
17. okt 2008

moni ty to zvládaš skvele 😉
zajtra prídem po teba len povedz kedy
renika možme sa radšej stretnúť na shellke pri hypernove.. to najdeš skor ako moniku 😉 dojdem aj dvakrát - sú to len 2km 😉
potrebuješ ešte niečo pre drobca???

katika1
17. okt 2008

to pre drobca bolo opäť pre monču 🙂

monica25
17. okt 2008

kati-zatial neviem...musim vsetko doniest s5 od mojej mamy a pozriet sa co mame ,osviezit si pamet....... 🙂 roztriedit....kupili sme len body a taku supravu....asi podbradniky nove nejaku tenku deku....a ciapocky zimne....roli sa prednedavnom narodil,ale uz sa presne nepametam co vsetko mal......ked bol baby.........

kati tak medzi 12.30-13.00???moze byt???aj renika xcela vtedy tak aby si nemusela tolko behat este doobeda nakupime a obed xcem dat ja rolimu............potom som free..........

reni-a ta klucova je tam kusok od zmrzky...oproti tej zmrzky je baby shop.... 😉

renika
17. okt 2008

seraf, áno funguje mi. Teraz som to vyskúšala. Ešte stále ti nefunguje? Netuším, čo s tým môžeš mať, nám zatiaľ vždy išiel, keď sme ho zapli

ok kati, budem medzi 12:30-13:00 na parkovisku hypernovy. Nech tam na Shellke nezavadziam

našla som tu kľúčovú službu, ale nemali tam veľký výber, tak som išla do druhej a tam som vybrala 🙂

katika1
17. okt 2008

to si akože dnes bola v zámkoch a neozvala si sa???????? 😲 😲 😲 už nie si viac moja kamarátka 😔

renika
17. okt 2008

kati, my sme v NZ skoro každý deň, ale len na otočku. Nakúpime, pobeháme čo treba a ideme domov. Ako dnes tá menovka, banka a tesco. Stačilo mi 🙄

ako keby si sa ty stále ozvala, keď prídeš do Dul. 😀

monica25
17. okt 2008

reni aj my sme boli v tescu 😀 medzil 4-5 🙂

katika1
17. okt 2008

aj my sme boli v tescu 19.15 😝
renata nekamarátim sa s Tebou viac 🙄
ja sa ti VŽDY ozvem ked som v Dulovciach 🙄
akože no comment 🙄 🙄 🙄

renika
17. okt 2008

moni, my ešte aj po piatej 🙄

catrin23
17. okt 2008

ahojte...ako sa mate???
moni, uz 30??? ani sa mi verit nechce... dufam ze stihneme ten tatraland 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre