Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
14. mar 2009

áno, do gyoru, pokukám a dám vedieť 😉
tú kosačku kde chcete kúpiť?

renika
14. mar 2009
renika
14. mar 2009
catrin23
15. mar 2009

reni, obuv sme nepozerali... ale v hm som uz nakupila na jar...
a tiez je tam nic moc sportovych obchodov, a nic tam ani nemali... ved su tam len 2 a ten jeden velky, ale tam maju taky mix ako vravi eri...

ozaj, mam na predaj adidas botasky c23, malemu su velke, tak chcem kupit mensie, ak by mal niekto zaujem 😕

renika
15. mar 2009

catrin, nám by boli 23 veľké, ale sú veľmi pekné 🙂
a sme doma, dnes je v Maďarsku sviatok, všetko je zavreté 😒

ericica
15. mar 2009

ahoooj ano je podobna ale bolo tam menej toho ruzoveho a viac bieleho,a ta adidas je skvela taku istu mam v prevedeni ciernej s biellou ,vyhrala som ju na aukciach (celkom novu)baba mi ju posielala z dublinu....mam ju rada visi na mne stale 😀
catrin teraz som malej kupila nike ale tie adidse su super po com ich davas??????????nam by tie 23 asi boli na jesen 😉
reni ta suprava co som si vyhliadla bola taka pekna ze mi za nou srdce pistalo este tri dni ale mali,len M-ko 🙄 🙄 🙄 ale idem pozriet v sobotu este do komarna do obchodov tie su asi do obeda otvorene....nie?
kosacku idem kupovat do tesca maju ju tam za 3500sk

mandrea
15. mar 2009

ahojte kocky,
citam, ze chcete ist nakupovat do Madarska. Ak chcete naozaj dobre a lacno nakupit znackove veci, tak sa oplati ist do Premier Outlet - je to pred Budapestou (velmi lahko sa tam da dostat z dialnice). Je tam naozaj velmi vela obchodov, dobry vyber a velmi dobre ceny.

Catrin, aj ja som chcela malemu kupit tie adidasy, ale potom som sa nakoniec rozhodla pre take cierne so zlatym, lebo biele uz ma.

catrin23
15. mar 2009

ahoj mandrea.. ako casto chodite do outletu? no my mame cierne nike a modrosive pumy, tak som chcela biele

catrin23
15. mar 2009

chcela by som malemu takuto nejaku supravu, nevidela si tam nieco podobne??
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5033601

alebo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3865552

alebo este toto

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5134963

renika
15. mar 2009

mandrea, díky za tip!
eri, neviem ako sú obchody otvorené v Komárne, vôbec tam nechodím, ale si myslím, že ako všade v sobotu do 12stej
cat, ako je Briankovi?

catrin23
15. mar 2009

ano v sobotu su do 12tej obchody v kn

reni, brianko spinka, rano trosku hnackoval, asi4x zasebou sa pokakal... dala som mu smektu, ale aj to len polku zo striekacky, lebo ani za svet to nechcel. tolko sme bojovali, ze som to az vzdala 😕 ale uz jedol viac, aj mliecko pekne vypil vecer. len je slaby, a aj schudol chudatko moje malinke... a vkuse sa chce nosit na rukach... 😨

catrin23
15. mar 2009

ja sa uz davno chystam do pesti, tak hadam ked je teraz denis doma, tak tam skocime 😲

catrin23
15. mar 2009

moni, boli ste na prechadzke?? mozme ist spolu bud. tyzden, ak uz bude brian fit... 🙂

renika
15. mar 2009

ty si ako ja, žiadne aktuálne fotky Brianka nevidím 😅 Dávno si nepridala, čo?
denis je doma a Brianko je akurát choručký ☹

catrin23
15. mar 2009

no ja to tam musim cele zmenit, su tam stare fotky, len sa mi s tym nechce hrat. a v pc mam tolko foto ale vsetky su pomiesane... raz si najdem cas na to uz 🙂

renika
15. mar 2009

aj ja mám staré v albume
v pc máme foto podľa mesiacov, presne označené priečinky, že ktorý mesiac a rok, ja by som to tak nerobila, ale Riki je do toho expert, strašný poriadok musí mať v pc 🙂 Ale je to super, robila som minule knihu od Happyfoto a presne som išla po mesiacoch ako rástol, všetko bolo prehľadné 😎

catrin23
15. mar 2009

to je super... aj ja som to tak mala, ale potom som dostala virus do pc a vsetko muselo prec, a ked mi davali fotky spat, tak uz neboli roztriedene ale su na kope, a ani s tym sa mi nechce babrat aby som ich triedila, tak ked niektore hladam, tak len nervacimmm...

ale som lepsia, ja mam aj zo zimy pridane, 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😀

renika
15. mar 2009

aha, tie som si nevšimla, pozerala som hneď na koniec albumu 😀
jednu pridám aktuálnu, počkaj

catrin23
15. mar 2009

ok cakammm 🙂

renika
15. mar 2009

jaaaaaaaaaj, som tak dávno nepridávala, že som zabudla, že ich treba aj zmenšiť 😅 😠

monica25
15. mar 2009

cavte 🙂

reni-diky moc za pochvalu 😵 😵 😵 ,to ma povzbudzuje 😀
cat-aj tebe 😀
hej je toho vela,ale snazim si to zadelit aby som vsetko stihala,doobeda upratat,deti dat doporiadku,obed-nam nosi svokra...teraz tu bola mamina tak ona navarila,ale obcas sa aj mne podari navarit ,ale ak varim tak vetsinou poobede........
danielik je tak dobrunkyyyyyyyy,stale sa smeje 😵 ,malo placka...... 🙂
dnes boli zlaty roli bol cely od vyzivi(nexcel dnes papat ...zjedol obed a poobede sa zobudil zo strasnym placom,nexcel nic co sa zuje....idu mu zas zubky,navecer aj hnackoval...ale len raz,ale furt ma ruku v pusinke ☹ ....) ja som drzala danielika,prisiel k nam lahol si namna a dal velku pusu danimu taku vyzivovu,ale bolo to krasneeeeeeeeeeee 😵

cat-ja by som sla ale sama este nemozem na prechadzku...roli si musi zvyknut na baby skate ...zatial tam nexce stat ani za ten svet stale zoskakuje dole...,ale on si zvykne a pojdeme aj na dlchsie prechadzky 🙂 ..zatial sme vcera boli vonku s mamou,dnes chvilu, s rolandom s dvomi kocikmi....ale potom sme vybrali roliho a prechadzal sa....,a danielik spinkal aj vcera v komarne...vsetko prespinkal...

renika
15. mar 2009

už mám aj ja zimnú 😎

renika
15. mar 2009

moni, také krásne zážitky máš s deťmi 😵 Vždy, keď si niečo napísala, bolo to také milé, už len to je milé, keď si dá na neho hlavičku. Budú sa mať veľmi radi, spolu budú vyrastať. Je to celkom iné, ako keby ste druhé mimčo mali napr. keď bude mať Roli 5 rokov
neviem si predstaviť Maxa na tom baby skate, bola by som zvedavá, či by tam chcel byť. Roli si zvykne, rýchlo príde na to, že je tam dobre 🙂

catrin23
15. mar 2009

moni , ved mozme aj ked roland pride z roboty ak sa mu bude chciet.. odstavi auto a mozme ist 🙂)))) neboj roli si zvykne, traz je to prenho nove, ale potom ked bude aj teplejsie tak bude lepsie 😉

reni, maximko pekne narastol 🙂 velky chlap je z neho uz 🙂

mandrea
15. mar 2009

catrin - neviem ti povedat, lebo ja som tam bola naposledy v decembri a uz sa nepamatam, ze presne ake supravy mali. Ale to viem, ze mali aj v nike, aj v adidase aj v pume, len uz si nepamatam ake 😉 Ale ked pojdete, urcite nieco najdete.
inac, ako sa mate? citam, ze Brianko bol chory. Dufam, ze mu uz bude lepsie 😉
Patko je nastastie zdravy - klop, klop. Este nechodi, ale straaasne rychlo a vela lezie. Brianko kedy zacal chodit?

renika
15. mar 2009

cat ďakujem, tak hoď aj ty aspoň jednu aktuálnu

moni, danielik je dobručký, veď druhé dieťa býva za odmenu 🙂

renika
15. mar 2009

tu je to, čo písala mandrea, vyzerá to, že sa tam dá naozaj super nakúpiť
http://www.premieroutletscenter.hu/index.php?pid=2

mandrea
15. mar 2009

reni - prave som sem chcela hodit ten link 🙂

catrin23
15. mar 2009

ahoj andi, dufam aj ja ze uz zajtra mu bude lepsie...ze uz bude konecne vesely a radsej nech je hyperaktivny ako takyto :()... zacal chodit presne ked mal 13mesiacov, ale uz tak od roka sa zvykol pustat, presiel par krokov. ale uplne sa pustil v 13m... ani sa nenazdas a patko ti bude lietat 🙂 a potom sa to len zacne 🙂 mne teraz najnovsie vojde do skrine, vyberie vsetky zemiaky zo sacku, potom ide na cibulu 🙂 a tu aj osupe a zahodi do kosa 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre