Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
25. apr 2009

jaaj a este som zabudla dodat ze aspon jednu vyhodu to ma ze k nemu chodis ,,,nemusis chodit na prietoky a ctg do nemocky on ti to vsetko spravi sam ma na to zariadenie,len sa za vsetko plati 😒

deina
26. apr 2009

To ano, preto som si ho vybrala, ze ma vsetko poruke. Kolko sa za to plati? Tusim mi aj nieco hovoril, ale zatial som platila len 50 centov za ultrazvuky, nic viac.

catrin23
26. apr 2009

eri, mne tiez povedal ze chlapec, potom na 4D mi to potvrdili a ked som lezala v nemocnici asi v 35-36tt tak povedal ze dievca, a uz bolo vsetko nakupene modre 😅 ale nelutujem ze som unho rodila, cely cas sa staral o mna, cele moje tehu... a vtedy este nemal ten pristroj na fotky, teraz uz ma

ericica
26. apr 2009

asi 150 sk som platila ze kazde jedno vysetrenie uz si nepametam 😖 catrin on uz ma ten pristroj na fotky lebo mne povedal ze nema daky kotuc 😕 tak ako to vlastne je......... 😲 cat uz si objednala???

deina
27. apr 2009

Neviem, ci ma, mne teraz hovoril, zeby aj vedel fotku vytlacit, ale nevie pripojit tlaciaren k ultrazvuku tak, aby mu to nerozhadzalo windows. 😕

No, hovori sa o nom, ze je velmi dobry odbornik, tak dufam, ze je - ale mam z neho zatial zmiesane pocity, asi preto, ze moju chorobu nepozna. Nehovorim, zeby mal teraz poznat vsetky choroby sveta, ale ked uz ma pacientku, ktora nejake ochorenie ma, tak by sa patrilo zistit si o tom viac. Ale mozno teraz, ked mu dam papier od reumatologa, sa na to lepsie pozrie.

ericica
27. apr 2009

no deina urcite pozrie neboooj 😉 pockaj ty mas termin dakedy v novembri ze???dufam ze vtedy bude tehulka aj ja a nekedy sa tam stretneme 🙂 a ked bude mat tvoj muzik cas kludne moze ist potom s tebou na ctg ked tam budes lezat tych 20 minut aj moj tam bol so mnou a potom dosiel doki a robil prietoky a vsetko mu na monitore ukazoval......duri sa potom tak vytesoval 😀 a k tej foto preco si nezavola dajakeho odbornika aby ho naucil pouzivat pc 😝

deina
27. apr 2009

Nabuduce vezmem manzela, nech mu to tam preinstaluje. 😀

Podla sona mam termin 9.11. 😉 A nabuduce k nemu idem az o mesiac, tak si od neho vypytam vsetko, coby som potrebovala - papiere k ostatnym lekarom.

Tak trosku asi od veci - neviete, ci ma Kuncakova sestru? Prednedavnom som ju videla s mojou byvalou kolegynou a predtym mi to nenapadlo, ale strasne sa mi podobaju. 😅 Asi povyzvedam u sestricky, ta je klebetna dost...

catrin23
27. apr 2009

ahojte...

no asi je zalubeny... ten doktor.... 😀

eri a charli...dnes som nestihla poslat objednavku, lebo len teraz som zapla pc, a vecsinou je tu ona okolo jednej al. vecer..tak skuism vecer alebo potom zajtra..neboli sme dnes doma, tak som nestihla 😕

deina
28. apr 2009

To je mozne, Renckova, co? 😀 Co ta na nom vidi, vsak je uz riadne stary! Ona ma len 28, nie? Ale on bol vraj vzdy dooost suknickar...

ema.nz
29. apr 2009

ahojte,
baby potrebujem poradit....chicco predajnu zrusili alebo len prestahovali a kam???
mala ma vyhadzane usta od dudla a kozna doporucila celokaucukovy dudlik a robi ho len chicco 😠

alebo mi poradte v ktorom detskom obchode maju chicco dudle...ja nemam prehlad.ja som kupovala nuk,tie jej tlacili licka,tak sme presli na avent

a som zvedava ak ho tu zozeniem ci mi ho vobec bude chciet,lebo je zrezany 😖

deina
29. apr 2009

Tak viem, ze Chicco uplne zrusili. 😒 Skus ho objednat z babetkova, su velmi rychli, zatial som s nimi mala len velmi dobre skusenosti.

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi... 😉

ema.nz
29. apr 2009

dakujem ale nasla som...dolu pri semaforoch maju aj chicco veci,takze uz je kupeny ale zatial nema velky uspech 😖

deina
30. apr 2009

Este ma napadla aj Salvia lekaren, ale ked uz mas... 🙂 Aky dudlik mala Ema predtym? Tiez nejaky kaucukovy? A nebol by jej lepsi silikonovy potom, ked jej celokaucukovy nesedi?

ema.nz
1. máj 2009

deina diky 😉 pouzivame avent dudle silikonove,tie su super....len kozna vravela,ze na ten kaucuk nie su alergie...a avent ma ten "vrch" taky "bakelitovy" a ako jej tecu sliny tak jej to tam drazdi a robia sa jej take drobnucke vyrazky ☹

deina
4. máj 2009

My mame tiez tie aventky, to bolo jedine, ktore chcel, potreboval na zaciatku uplne malicky a tie boli take malinke. 🙂

deina
4. máj 2009

Nemoze mat tie vyrazky zo sliniek? Nedala vam na to nejaku masticku? U nas celkom zaberal Excipial, ale v poslednom case slini tolko (vyslo mu naraz 6 zubov), ze to uz nezaberalo...

ema.nz
4. máj 2009

deina ma to zo sliniek 😖 dala nam aj vodicku aj kremik ale ked si napcha obidve ruky do pusy tak uz ich ma zase 😠 a excipial pouzivam od narodenia 😉 nic lepsie nepoznam!

deina
4. máj 2009

Nam to akosi prestalo zaberat... Misko to ma aj na licka, lebo ich ma take nepekne draplave, niekedy je to lepsie, niekedy horsie, ale uplne pekne to nema nikdy. Uz neviem, co s tym...

kika3
7. máj 2009

dein aaj my sme mali s lickami problemy pri uskach dali nam excipial ale na licka velmi nezaberal potom sme skusilli lipobase krem a ten nam zabral len som to musela pravidelne natierat a teraz nema nic zatial len obcas trosku vybehne ked sa certi ale potom to zmizne 🙂 a to nam pomohlo aj na suche fliacky na rukach asi za 3 dni 🙂

deina
7. máj 2009

Vdaka, maju ho bezne v lekarni?

ericica
8. máj 2009

ahojte aj my sme pouzivali lipobase krem ked mala rebi vyrazky na celom tele ze vraj od avivaze a pomohol nam a doteraz ho pouzivame ako telove mlieko po kupani je taky mastnejsi a bez chemikalii....... 🙂 ano deiny je ho dostat v lekarni ale ked si ho das predpisat vyjde ta asi na polovicu....inac stoji okolo 4 eura.... 😵

desszi
8. máj 2009

Ahojte,
zatial len citam co nove v Zamkoch 🙂 kedze ja som sa uz pomaly prestahovala do Levic.
Deina, Kuncakova ma sestru, teda o jednej sestre viem urcite, ta je pravnicka, ale zda sa mi, ze oni su tri sestry. Teda ak si myslela Kuncakovu detsku lekarku 😅

deina
9. máj 2009

Ano, tu som myslela. Takze tri sestry? Kebyze ta tretia je ucitelka, bolo by to mozne (fakt sa mi strasne podobali, ked som ich videla spolu, ale doteraz som ich vidala len zvlast, tak mi ta podoba nejako nedosla).

tinusi
12. máj 2009

Cau holky, nejak je tu vymrete...

Mam na vas otazku. Mate autosedacku s isofixom? Lebo taku chceme matkovi kupit, ale neviem, ci si ten upinaci system do auta treba kupit zvlast, alebo je to so sedackou... ☹

serafinka1
13. máj 2009

Tinusi ten systém v aute už má byť, pokiaľ ja viem, tak sa nedá zvlášť dokúpiť.

katika1
13. máj 2009

Ahojte 🙂 aj ja tak viem, že má byť v aute
ženy ja už nevládzem.. štátnice - pred pár dnami mi pridali ešte 30 otázok... to nestíham už vobec.. a ešte problémy so šteniatkom..chudatko maličké, choručké je
ale vidím, že to tu je vymreté aj tak!
čo máte nové?

renika
13. máj 2009

ahojte
ja som prišla pozrieť, či niekto nepísal ohľadne zajtrajšieho ihriskovania 🙂
maličkému šteniatku prajem skoré uzdravenie
neviem čo ste písali spätne, tiež sa učím ako Katika
Kati, už vieš koho budeš mať v komisii?

catrin23
14. máj 2009

ten isofix predavaju k niektorym autosedackam... ci nie? neviiiemmm ci to ma kazda? 😨

studentkam prajeme pevne nervy a vela stastia.... vy ste sikulky 😉

steniatku skore uzdravenie

ja dnes idem konecne po dlhej dobe kadernicke, tak uvidime co vystruhame.. chcem zmenit uces aj farbu 😅

serafinka1
14. máj 2009

Ahojte, ako Catrin, podaril sa experiment s kaderníčkou? Hoď nejaké foto.

ericica
16. máj 2009

haloo co je s vami ake je to tu vymrete 😲 😲 😲 kde ste vsetky kedy si dame zase zraz????doma sa uz idem zblaznit 😝 😝 😝 len este buduci tyzden mam toho vela potom mozme ist hocikedy 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre