Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
26. jún 2009

nestíham čítať čo ste všetko popísali, ale mám šatyyyyyyyyy 😎 😎 😎
vôbec som dnes neplánovala kúpiť, ale sa teším, že ich mám
a Rikimu som sa pred chvíľou v nich ukázala a povedal, že krásne 🙂

serafinka1
26. jún 2009

Reni odfoť šaty a daj do albumu, nech si kukneme 😉

renika
26. jún 2009

zajtra sa v nich odfotím a dám tak do albumu, aj som mnou
ale teraz čítam, že Ema píše o ružovom prasiatku...doteraz som ružovú nespájala s prasiatkom, ale teraz, keď ma v nich niekto uvidí, tak asi mu to príde na um 🤐

serafinka1
26. jún 2009

ale kdeže, Ty si chudučká, tak ako môžeš byť prasiatko

renika
26. jún 2009

kati, nie sú dlhé, po kolená

renika
26. jún 2009

no, chudučká ani z ďaleka nie
ale ešte mám niekoľko dní schudnúť do promócií 😅
dnes sme boli v NZ ráno so švagrinou pozrieť kočíky do Pre deti a aj iné detské obchody sme obehli a vtedy som zbadala vo výklade tieto šaty a hneď som išla dnu ich skúsiť

monica25
26. jún 2009

cavte 🙂
tak asi ani nepojdeme domov tu bolo tak krasne cely den svietilo slniecko sme si spravili maly vylet na hrebienok s lanovkou a potom taku mensiu turu s detmi kam sme mohli s kocikmi to je obmedzene ale bolo super...... 😵 sa mi nexce domov do cinziaku.... 😔 by som tu ostala t je stale co robit a kam ist......

reni kupila si is ruzove ja milujem ruzovuuuuuuuuuuu 😀 ty si krasna zena aj kebyze tam ides v pyzame ocaris kazdeho 😵

monica25
26. jún 2009

si chuda reni ja to dosvedcim som mala tu cest reni stretnut osobne a je krasssssssnnnnnnnnnaaaaaaa a stihla 🙂

monica25
26. jún 2009

cat ste uz zdravi,dufam ze hej... 🙂

serafinka1
26. jún 2009

ja viem že je štíhla a krásna, veď fotky neodtají, len si to nechce priznať

Moni ak môžte zostaňte tam, tu je o ničom počasie

renika
26. jún 2009

moni, že celý deň slniečko 😲 Ach jaj, aj tu by už konečne mohlo byť...
čo deti? Poslúchajú? Zmena prostredia im určite prospeje, vlastne celej rodine...

moni, ďakujem za komplimenty, ale ty si tá, na ktorú treba adresovať mega chválu - akože taká postava po dvoch deťoch, vyzeráš perfektne, ja keď som ťa videla, Daniel bol ešte maličký, ty úzke tričko, brucho žiadne, no proste ty si zrodená na to rodiť deti, aj po desiatom by si bola ako modelka!
ja mám čo robiť naozaj, aby som vyzerala tak ako ty...

katika1
26. jún 2009

renata!!!!!!!! Baby nepočúvajte ju, ona ked schudne ešte pár kíl, tak už bude anorektička 🤐 ona mi rozprávala aká je tlstá a som na nu vtedy kukala s otvorenou hubou, že čooooo? 😲 😀 🙄 koza
Moni sa teším, že vám je fajn 😵

renika
26. jún 2009

katarína!!!! Akože nebudem sa hádať a už vôbec nie s tebou, ty máš dokonalú postavu a ja som pri tebe vyzerala ako malé vykŕmené prasiatko a ty štíhla dlhonohá kočka, necítim sa pri tebe dobre, mám kompexy 😔 🤐
keby som schudla 20kg, tak by som mohla byť anorektička!
chalani už urobili domček? Ako vyzerá?

renika
26. jún 2009

ale jedno ma teší, že pre Riška som pekná teta 😎 😀

katika1
26. jún 2009

Bože dievča, ty si mimo 😀 😀 😀 a kompexy nemaj, lebo ma nesr..toto.. cez víkend prídete, či nem? Podte s nami kuknuť zajtra na letecký den 😎
ešte ho nedorobili, sakriš, zajtra dorobia
😝 - to kvoli daždu 🙄
JA SI UŽ NEPROSIM DAŽD!!!!!
som si kukla teraz tvoj album, ja som zalúbena do Maxika 😵

katika1
26. jún 2009

no to je pravda 😀 ma dorazil tým Pekná teta natrhala 😀 a ked sa v kočíku zobudil, tak nie mama, ale teta kde je 😲 🙄 😀

renika
26. jún 2009

kati, asi nie, keďže je všetko premočené, počkáme, kým vyschne dvor a potom prídeme..
kde je letecký deň?

katika1
26. jún 2009

na letisku

renika
26. jún 2009

ani ja si neprosím dážď, nedá sa už ísť v záhrade po tráve, stupíš a voda vyjde do topánok, tak je už premočená tráva..marhule popukali od dažďa, zhnili. Myslím, že všetkému už voda stačila!
môj album? Tu na MK? Veď tam sú 100 ročné fotky!
a to bolo také zlaté, že kde je teta a otáčal sa, že kde som 😵 Vtedy by som ho zožrala 😵

renika
26. jún 2009

kedy tam idete? Kedy to začína?

katika1
26. jún 2009

my ideme asi ked sa krpec zobudí 🙂 neviem kedy to začína - ráno niekedy

renika
26. jún 2009

aha, tak uvidíme, možno prídeme
zajtra má byť pekné počasie
tam chodí aj moja šéfka 🤐

katika1
26. jún 2009

tak si pokecáte.. len si nedaj výstrih 😀 😀 😀

renika
26. jún 2009

😀 😀 😀 nedám
prídem v teplákoch ako ona vtedy... 😀

katika1
27. jún 2009

ok tak vás čakáme... tá v roztrhaných teplákoch budeš ty, takže to vás určite nájdeme 😀

catrin23
27. jún 2009

ema. nie nemam druhu podlozku, ale uz chcem asi mesiac objednat ale od emitexu taku obycajnu, ktora pasuje aj do autosedacky, mne sa uz neoplati casual, je dost draha... kocik mame vkuse spinavy, takze ju urcite vyuzijem a ma presne taky tvar ako casual, a aj farbu som si vybrala bledomodru a taku cas. nema :()

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

tuto som vybrala 🙂

moni, uz sme ok... a len tam este tyzden ostannte! aspon si oddychnes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

catrin23
27. jún 2009

aj my ideme asi na letecky...ak nezacne prsat 😅

deina
27. jún 2009

Kuk tu na podlozky: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168 Sije ich nejaka pani v Cechach, vraj na hocijaky kocik, rozne vzory, farby a pod.

renika
27. jún 2009

catrin, dnes nemá pršať! Huráááááááá
o chvíľu mi príde spolužiačka z výšky
letecký asi nestíhame...netuším, koľko sa zdrží...
ale tepláky sú už pripravené

katika1
27. jún 2009

reni no nemá ale podla mna bude 😝 tak na večer
cat tak sa ozvi, ked tam budete 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre