Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
5. feb 2010

kočky ja som s mirenou bola maxiš spokojná 😉 žiadne výtoky, žiadne extra krvácanie, nič.. manžel necítil nič a keby ano, zasunú to hlbšie, alebo odstrihnu kusok tej nitky..

deina
5. feb 2010

A akoze bola? Minuly cas... 😅 chystate sa na surodenca?

ema.nz
5. feb 2010

baby a ten podkozny implantat nemate niektora 😕 to ma zaujalo este pred tehu,len vtedy som nemusela riesit antiku....

serafinka1
5. feb 2010

Katika a bolelo to keď Ti to zavádzali a vyberali?

katika1
5. feb 2010

seraf bolelo, ked zavádzali, ale dalo sa to prežiť 😝 a potom už nič 🙂

ema.nz
5. feb 2010

katika:chystate sa na druhe 😉 alebo uz je zamiesane 😅 😉

deina
5. feb 2010

Katika sa tajomne odmlcala...

ericica
5. feb 2010

ahojte 😉
ja si hned po sestonedeli dam predpisat antikoncepicu u nas tiez tretie nehrozi...ja sa teraz uz bojim aj druheho,,,my mame teraz chvalabohu kludne obdobie ale bolo to tiez vselijake len ruzove nie..
no a teraz ked sa rebi ukludnila zacina to odznova 😎

katika1
5. feb 2010

nie nie, netešte sa 😉 😝

diduska777
5. feb 2010

Ahojte maminky, ta antika by zaujimala aj mna... Ja som pred tehu 4 roky nic nebrala a davali sme si pozor 🙂 Na surodenca by vsak bolo este veeeeeelmi skoro a tak sa bojim ci by to, ze si budeme davat pozor "stacilo" 😝 Aj ked zatial bude nasa antikoncepcia spolocna postel s Lauruskou 😉 Nepouzivate niektora nejaku prirodzenu antiku (napr. meranie BT)?

serafinka1
5. feb 2010

No katika nepotešila si ma. Ale tak hádam to zvládnem po tom všetkom. 😀 😀 😀

katika1
5. feb 2010

seraf no ja som si povedala, že ked som prežila porod už prežijem všetko 😝 takže neboj až také hrozné to nie je 😉

kika86
5. feb 2010

Ahojte baby, k antikonc. -pocas kojenia som uzivala azaliu, ale to bola pre nas fakt antikoncepcia, pretoze stale som mala spinenie a to bolo strasne 😠
A ked som dokojila, dala mi dr. Nuvaring a to je ozaj super, ovela lepsie ako tabletky... 😉

deina
6. feb 2010

Nuvaring su tie kruzky?

kika86
6. feb 2010

Deina, ano su to tie kruzky 😉

ema.nz
7. feb 2010

kika:to ma zaujalo 😅 mozes mi viac napisat v ip...myslim:zavadzanie,cenu,ci to nejak ovplyvnuje mrchu atd 😉
dakujem

ema.nz
7. feb 2010

inak vcera som dostala mrchu a mam take bolesti,ze ma ide slak trafit ☹ uz musim naozaj nieco riesit nemienim zbytocne kazdy mesiac skapinat 😝

catrin23
7. feb 2010

jeeeeeeej ema, uz mate ten concord? parada! ja sa tesim s tebou 🙂 🙂 😀

catrin23
7. feb 2010

ozaj a casual si predala?

ema.nz
7. feb 2010

catrin:aj ja sa tesiiiiiiiiiim 😵 😵 hej S4 som predala vcera a mala som v NR v mlynoch rezervovany neo 😎 tak sme ho boli dnes kupit 😉

deina
7. feb 2010

Videla som ti ho v albume, ja nadherny, ze mi ho ukazes. 🙂 🙂

ema.nz
7. feb 2010

jasne 😉 kedykolvek ved brnkni..aj ja som uz zvedava na tvojich drobcov a hlavne na Matka 😵

dida81
7. feb 2010

Ema- fakt velmi pekny je ten kočik, no mne sa pacil aj ten "starý" 😉

Vcera sme boli na tom uvitani deti... mame aj foto pri koliske, hehe 🙂 ... je to sice také,že.. "80" roky, ale je to milé, neskor pridam foto do albumu. No sklamana som bola, že tam bolo iba 5 babatiek...som myslela, že nas tam bude kopeeec... ☹ /ja naivka/ 😅
Inak som od toho neocakavala viac, no tá uuuucast... -neporiadne Novozámčanky 😀 😀 😀 ..co už s vami 😅
Nelutujeme , že sme boli...aspon sme mali dovod sa pekne obliect... teraz mi to i chýba... 😀

No , ked si predstavim u nas na dedine tam chodia vsetci, byva to dva-krat za rok a je z toho tzv.spolocenska udalost. Tak mi to bolo i lúto.

ema.nz
8. feb 2010

dida:co cakaju ked nadavaju lóve 😝 😀 😀

a aj mne sa pacil "stary" len dufam,ze nebudem lutovat hehe

tinusi
8. feb 2010

Dida odkial pochadzas?

deina
8. feb 2010

Zevraj neurologicka uz berie deti kazdy den a nielen v stredu? Musime ist s Matkom, nepozdava sa mi. Uplne mi prestal dvihat hlavicku, ked je na brusku. 😔

Dida, no na dedine je to asi ine, ked sa tam viac menej vsetci poznaju a ako hovoris, je to dost velka udalost, tuto to cloveka az tak nelaka ist...

Ema, dnes som videla tvoj kocik - v Aquariu, ale nebola si to ty. 😅 Ale este aj to dievcatko v nom sa podobalo na tvoju Emku. Predtym som Neo nemusela, ale akosi sa mi zapacil, tento bol tiez chilly (cerveny).

Dnes som bola po dlhoooom case vonku na kavicke, aj s Matkom. Boli sme totiz u ocnej, potom sme chceli ist k nasej doktorke, ale volala som najprv sestricke, ze kolko maju ludi - no hroza, strasne vela chorych - ze mame prist az o taku polhodinu, hodinu, tak to sme si povedeli v Aquarii, Matko chrnel v autosedacke na kociku a bolo mu vsetko jedno, boooze, aka pohodicka jedno dieta a este k tomu male! 😀 😵

tinusi
8. feb 2010

Deina v aquariu je jedina kaviaren, kde je moj Matko spokojny aj ked uz nie je babo... ked chcem vypadnut a dat si s kamoskou kavu - alebo cokolvek... tak ideme tam. Odtial taha nie matko mna ale ja jeho 🙂))). Aj ked... posuvne schody su tiez lakadlo...

ozaj baby, neviete ako je otvorene to materske centrum? Uz by som dakde maleho aj zobrala sa vyhrat... zima je uz taak dlho...

ema.nz
8. feb 2010

deina:nie nebola 😉 a ani mne sa predtym neo nepacil(len s vanickou)a ani ta neoprenova latka sa mi nepacila 😝 ale teraz sa mi to valmi paci 😝 😀

a ako,ze maly nezdviha hlavicku 😕

ericica
8. feb 2010

caute...ema peknyyyy kocik 🙂
deina dnes sme boli aj my s malou u dr (krcny) a potom sme sli naspat k obodnej a odtial do aquaria do dracika malej nieco kupit ze neplakala 🙂 a nevidela som ta kedy si bola????tinus aj ja tam lubim v tej kaviarni....a do MC by som isla aj ja 😉

deina
8. feb 2010

Kedy si tam bola, Erika? My so sestrou okolo jedenastej, Matko nam spinkal v autosedacke na kociku.

Misula to v Aquariu prilis zaujima na to, aby mi vydrzal dlhsie na jednom mieste (napr v detskom kutiku), to by tam muselo byt nieco ohradene... 😝

Ema, prestal proste. Asi pred tyzdnom, aj dlhsie to je uz, vobec mu to nejde. Aj ked sa mi zda, ze dnes to bolo lepsie, ideme zajtra k neurologicke. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre