Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

jarka82
17. feb 2010

Ahojky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tak tu su moje srdiecka neskor pridam dalsie🙂 dakejm za priviania

catrin23
17. feb 2010

vitajte jarky 🙂
jarka, krasne deticky mas 🙂
jaruska my sa tusim pozname zo ZS, ze?
ema, emuska je sikula, pockaj ked sa rozbehne poriadne, potom sa nezastavis 🙂 a hlavne na ihrisku :D ...ty si kupila tie rukavice alebo co to je? dlho si to nemala potom, ked to uz predavas 🙂 alebo to nie je dobre?

ericica
17. feb 2010

ahojte vitam nove mamicky 😉
jaruska mame skoro rovnaky termin a moja mala princezna sa narodila 7.7.2007....ktoremu dr chodis???
ema gratulujem 🙂
ja idem zajtra na poradnu a dufam ze uz bude vidiet aj co ma medzi nozkami 😀

ema.nz
17. feb 2010

catrin:je to dobra len si na to nejako neviem zvyknut 😝 zavadzia mi to 😅

eri:som zvedava 😉 dufam,ze nam potom napises 🙂

jarka:tvoje bambulky su krasne 😵 😵 len ja mat Emusku dvojmo,tak si to rovno mozem hodit 😝 😅

deina
17. feb 2010

Erika, tak to som zvedava, daj potom vediet. Mas nejakeho tusaka? 🙂 Ja tipujem babu. 😉

Ja by som Matka tiez nechcela dvojmo. 😀 Ale Misulo by mohol byt, to je pohodak vacsinou (teraz ho obcas schyti vzdor, ale ako babo bol uzasny - az teda na to jeho neustale jedenie, ze? Tucko riadny to bol...)

monica25
17. feb 2010

cavte 🙂
aj ja vitam nove maminky 🙂

eri aj ja tipujem babu 🙂
mas ip 😉

jaruska8
18. feb 2010

Ahojte, ja chodím k mladému Korčokovi, dne s mám poradu, tak dúfam, že aj my už budeme vedieť, či to je chalanisko alebo babenka. 😀 Catrin, no aj som chodila na ZŠ G. Bethlena a podľa tvojej foto ťa nespoznávam, ktorý si ročník??? Ale ešte si pozriem album a uvidím,. 😉

jaruska8
18. feb 2010

Jasné, že ťa poznám Katka, veď v devine sme boli aj spolužiačky, ale na tej mini toto v profile som ťa nespoznala!! Sorry. 😉 😉

jarka82
18. feb 2010

Dakujem vam za pochvali. Mna mlady korcok odrodil s malym bol uzastny 🙂 ale jedine on inak personal v nz stal za 😒 dvojicky som rodila v uk a to sa neda porovnat. 🙂

ema.nz
18. feb 2010

ja som vychytila Korceka na skrinning v 20tt a bol perfektny 😵 ak by robil 4D v NZ tak by som urcite isla k nemu 😉 a keby som mala vybavovany porod tak by som asi tiez chcela bud jeho alebo Havlasa...podla mna najlepsi doktori tu v NZ 😅

jaruska8
18. feb 2010

Počuj, veď Korčok robí 4D nie???? Ve´d ho má v ordinácii.

ema.nz
18. feb 2010

ale ked som bola tehu tak mal ordinaciu tusim v Sturove ci kde 😅 ....uz si napamatam ale teraz ma uz tu ordinaciu 😉

jaruska8
18. feb 2010

Aha, hej, na Bitúnkovej, ordinuje od tretej poobede. 😉

ericica
18. feb 2010

no caute...baby nestraste ma ja chcem chalanaaaaaaaaaaaaaaa hrozne tipujte mi preto gulky 😀 oki 😵
ale aj baba bude dobra to ja len chlapcek je moja srdcova zalezitost....jasne ze dam vediet baby v julovkach cakaju vsetky chalana tak mne sa asi ujde len baba 😀
a este k tej skolke ja som malu zapisala uz v novembri a chodim s nou skoro kazdu stredu na adaptacne aby si zvykala a pozeram sa aj na pristup uciteliek k detom...a k tym plienkam u nas zoberu aj s plienkami ale len v malej triede.....takze nasa rebi v septembri uz nastupuje 😵 😵 😵
ok utekm sa osprsit bo idem na druhu a nechcem zmeskat 😉

serafinka1
18. feb 2010

Ericica no ako si dopadla, ja som už tak zvedavá.

deina
18. feb 2010

Erika, tak ako? Uz si bola? 😅 To mate nejaku skolku tam v Tvrdosovciach?

Ja mam s Korcokom ml tiez vyborne skusenosti, pri Miskovi mi robil ultrazvuk v 20tt, vsetko pekne poukazoval, aj manzelovi, venoval sa nam - a pritom tam nebyva malo ludi. Ale vyborny bol aj Smolarik, tiez mam s nim dobre skusenosti, dvakrat mi robil cisarsky. 🙂 Obidvarazy s Bezakovou, ta si ma dokonca pamatala z prveho (ja ju nie 😀 , vobec si nespominam, ze tam bola, len Smolarika si pamatam).

Dnes mame nejaky ubehany den, rano sme boli v skole s Miskom - riaditel povedal, ze mu otvori prednulty rocnik, pacilo sa mu tam. 😀 Teraz ho po pismenach a cislach beru tvary, tak ukazal kruh aj stvorec aj trojuholnik (ale na nocnik ani za svet, potvora mala) - manzelo potrebuje nejake tlaciva, tak behame kade tade. No a potom som bola s Matkom u lekarky, stale soplikuje, pridal sa aj kasel, ale ze priedusky ma ciste, tak je dobre, snad mu to tam nezlezie. Teraz mi tu spi v lehatku, nadopovany vsetkym moznym...

tinusi
18. feb 2010

Ahoj holky, ako sa dari? Eri, uz napis, co ti povedali, som taka zvedava.... Ja idem na utzv. v pondelok a tiez dufam, ze nase ditko sa ukaze... som priserne zvedava. Manzel sa mi len smeje, ze ved to je jedno. Nooo, je, ale aj tak.
Ozaj, dnes sme boli v materskom centre - uz su tam len doobeda a aj to asi okrem piatka... ale bolo super, takze by sme tam mohli hodit stretko. Aspon teda maminy, ktorym doobedie vyhovuje. Inak baby tam hovorili, ze tento rok je plodny najma na chalanov, vlani to vraj boli baby, predtym chalani. No uvidime... 😀 😀 😀

katika1
18. feb 2010

Eri bude to chlapec, dúúúfam 😉

jaruska8
19. feb 2010

Ahojte baby, tak vyzerá to na princeznú!! 🙂 Čiže žiadny futbalista, ale malá Ninka nám v brušku kopká o sto šesť. Inak, má sa fajn, leží si v tureckom sede a má 333g. 😀

ericica
19. feb 2010

ahojte vcera som vam nepisala lebo som bola trochu sklamana 😒 renckova mi robila morfologicky uzv a pytala sa co by sme chceli a ja ze strasne chlapca tak ona mi na to ze asi vas nepotesim z hocijake stranky sa na to male pozeram vselijak to vyzera na babu...skoro som plakala 😖
ale uz som sa ukludnila a uz sa zacinam tesit...male akoby vycitilo ze to nejako s nim suvisi cely vecer tak kopkalo ze mi skoro spravilo dieru v bruchu 😀
takze aspon nevyjdu vecicky nazmar po rebuske 🙂
a idm vam hodit link na kocik co sa mi lubi.....ja nechcem moc predrazeny a k tomuto maju aj autosedacku aj fusak....
deiny , moni vy ste BOSORKY :-
a ano deina mame tu tri skolky jednu madarsku jednu sukromnu cirkevnu s nemeckym jazykom a jednu slovensku....
jaruska aj my mame 330....to by bolo super keby sme sa stretli v porodke 🙂

ema.nz
19. feb 2010

jej baby gratulujem k dievcatkam 😵 😵

eri:mozno tretie bude chlap 😎 😀

ericica
19. feb 2010

ema nestrasss 😖 😖 😖
tu je ten link....mne sa lubi ten fialovy ale bojim sa ze sa bude dost spinit....pomozte mi vybrat farbu pre babu....viac nazorov mi pomoze vybrat....dikes

monica25
19. feb 2010

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5949...

al.

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5949...

a aj cierny sa mi paci 🙂

eri-gratulujeme aj my k dievcatku 🙂

jaruska-aj tebe gratulujeme 🙂krasne meno ste vybrali( Nina) 😵my kebyze mame dievcatko sa tiez mala volat Nina 😉

monica25
19. feb 2010

ten 2 link som dala zly 😅 myslela som ten zeleny kocik 😉

ema.nz
19. feb 2010

eri ten fialovy je pekny 😉 aj cerveny a aj cierny 😉 tak si vyber 😀 😀 a videla si ho uz aj nazivo???podla mna vypada,ze bude tazky vaha 9,1kg len s kolesami je dost 😅

ema.nz
19. feb 2010

jaruska:podla mna radsej Jane ako PP 😅 a mne sa paci tento 😀 😀 http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/J...

ema.nz
19. feb 2010

nehodilo mi tu spravnu farbu 😝 myslela som ROSE 🙂

deina
19. feb 2010

Gratulujem k dievcatkam. 🙂

Erika, mne sa paci ten kocik vo fialovej farbe, nadherna farba to je. A pre babu uplne super.

Jaruska, z tych dvoch Jane, urcite. 🙂 Este aj sedacku ma otocnu, nema zdvojene kolesa, dobre sa s nim bude manevrovat - len vanicka sa mi na tychto novych Jane nepaci, asi by som kupila radsej zo starsej kolekcie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre