Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
31. júl 2008

najprv byt od nasich odkupim a auto chcem asi fabiu. nasi ju maju a je super. mne to staci na prevazanie deti 😅

tinusi
31. júl 2008

Caute, takze mam cakat, co bude? Ziadne babske recepty? Tak dobre... ale trva to este ani nie tyzden a uz ma z toho poraza. Ja mam totiz psorku a to za mnou ostavaju vsade supinky,,, no a teraz nie len supinky, este aj vlasy... no proste kde sa pohnem, same stopy... 😠

mandrea
31. júl 2008

ahojte baby,
ozyvam sa po dlhsej dobe, akosi som nestihala pisat, ale citala som vas aspon tak zbezne
😉
Tinusi, veru aj mne riadne vypadavaju vlasy, skusala som na to aj tabletky, ale tak ma z nich bolel zaludok, ze som ich radsej vysadila. Tak teraz si len asi tak 2krat do tyzdna davam revalid tinkturu, tak uvidime. Aj ked ta tinktura by sa zo zaciatku mala pouzivat kazdy den.
ked bude stretko, tak prosim vas dajte aj nam vediet, radi sa pridame, ak mozeme 😉
catrin, ako bolo na dovolenke? Uz si sama? Mohli sme dat "stretko", kym bol Denis doma, ale predpokladam, ze ste nestihali. 😒

catrin23
31. júl 2008

ahoj mandrea, aj sme na vas mysleli, marosa sme aj stretli pred domom, ale ako pises, nestihali sme. 😅 z irska sme prisli v stredu, a v utorok sme uz isli do bulh. medzitym sme behali po rodine a tak. ale nabuduce sa dufam stretneme vsetci. 🙂

co sa tyka lode, tak sme isli 17,5hodiny, priamo do francuzska, aale ako vravim, tak uz nikdy viac na tak dlho! a to som volakedy snivala, ze pojdem robit na lod 😀 no neviem kolko by som vydrzala 😀

catrin23
31. júl 2008

charli, ja som ta videla v utorok, isla si od svokry a ja som isla pred tebou 😀 smerom do mesta, ozvi sa ked budes na buduce v meste. a co charli?? uz je z naj urcite hotova kocka 😉 mne brian len vystraja a vystraja, vsetko vybera, otvara, chyta....nonstop som vstrehu 😀 😀 😀

renika
31. júl 2008

ahojte baby, čo je nové? My sme už doma z dovolenky 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

charlinka
31. júl 2008

Catrin ahoj, i mě malá vymejšlí všechno možný až to občas nemužu pochopit kde se to v té malé hlavičce bere. Já jsem tě neviděla, asi jsem jela v autě ne?? Jaká byla dovolená??? Doufám, že jste se měli jako celá rodinka spolu velmi dobře. Já se zítra chystám jet na oravu sama s malou, na tu cestu se netěším, bez navigačního systému podle mapy to bude sranda, ale musím se dostat až do Námestova, máme tam takový menší londýnský sraz.

charlinka
31. júl 2008

Reni pěkné fotky, kde jste vlastně byli? v Chorvátsku??? Malý už je jaký chlapisko 🙂

janula_nz
31. júl 2008

ahoj charli. ta fotka s mackom pu si niekde stiahla pozadie alebo ako si ju robila? 🙂

renika super fotky, krasne tam bolo

charlinka
31. júl 2008

Janula, to jsem si nechala dělat u fotáka když měla charli rok, jsou velmi pěkné, vím že to dělají ve photoshopu, možná máš nějakého známého co by ti je udělal.

deina
1. aug 2008

Reni, pekne fotky, dobre bolo? Maximko vyzera velmi spokojne na plazi. 🙂

Aj som myslela, ze pojdeme sedacky okuknut do Nitry alebo BA, ale kam? Poradte. Ja ich potrebujem vidiet co najviac pokope. Potom tam sice budem stat tri hodiny a dumat, ktoru, ale nevadi. 😀 Mozno manzela zo mna porazi...

Buduci tyzden od utorka ma byt chladnejsie, do 26 stupnov, slnecno. Idealne pocasie na stretko, co poviete? V stredu nemozem, mame lekarov, ale stvrtok, piatok vpohode. 😉

h0blinka
1. aug 2008

deina my sme boli minule kuknut v nr v predeti (maju aj stranky www.predeti.sk urcite poznas) mali tam dost dobry vyber, je to trochu zasite, za heinekenom odbocis do prava a tak niekde v zadsie ulicka v lavo, zbadas to
reni kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne foto tisko zavidime

janula_nz
2. aug 2008

kde ste novozamcanky, nejako nam viazne tema 😝

ja mam stale stastie na catrin23 😀 my sa stretneme snad kazdy den v meste 😅 kristian mi dnes narazil do radiatora, tak ma cez cele celo ciaru, presne na roh narazil. a okolo velku modrinu ☹ on je taky divoch, normalne sa bojim, ci ho zvladnem, ked uz teraz ho nejako neviem ustrazit

h0blinka
2. aug 2008

v tomto teple si asi vsetky macate nohy 😝
my sme dnes prvy krat spapali 2 mala HIPP-ky 🙂 🙂

deina
2. aug 2008

Ano, pre deti poznam, v Bratislave sme boli aj v predajni. V Nitre sme este v predajni neboli.

Hrozne tieto tepla, uf uf... Boli sme dnes este raz okuknut dom. Stale je pekny, bude ho treba poriadne vymalovat, lebo steny vyzeraju dost hrozne (nebolo tam este malovane, dve male deti - asi mate predstavu 😀 ) a par veci dat doporiadku, ale pojdeme do doho - na 99%. 🙂

janula_nz
3. aug 2008

pekny vecer sa praje

co ste dnes robili v tom teple? aj sa chodite kupat s drobcami ? 🙂

my ideme zajtra na dva dni do surian aj so vsetkymi 4 detmi. aspon sa vykupu na dvore a ja sa mozem trosku opalovat 😝

mandrea
3. aug 2008

ahoj janula,
my sme dnes boli u svokrovcov v Andovciach, kupali sme sa. Aj Patko sa kupal, ale nedala som ho este do velkeho bazena, bol len vo vanicke, ale samozrejme sa mu velmi pacilo, lebo on sa strasne luuubi kupat. Len tak spliechal.
Teraz sme uz doma a mame v byte dooost teplo 😒
Vy ste ako travili den?

janula_nz
3. aug 2008

my sme dnes boli len okolo domu, nikde sme neboli. mne sa s troma detmi tazko ide niekde. raz som bola s nimi vsetkymi na strande a mam dost 😝

mandrea
3. aug 2008

tak to ti verim. Ja si niekedy myslim, ze su niektore veci tazke aj s jednym dietatom, nieto este s tromi 😉
Ale od zajtra sa uz budete mat lepsie, aspon si trocha oddychnes a deti sa vyblaznia.

janula_nz
3. aug 2008

to ano. teda dufam 😅 zjedla som melon a zas mi je zle od zaludka, to je hrozne. pojdem si lahnut, dobre? dobru nocku

mandrea
3. aug 2008

dobru nocku a dufam, ze budes v poriadku. Aj ja uz idem do hajan.
Uzi si nasledujuce dni 😵 😵

renika
3. aug 2008

ahojte. Patrikovi prajem všetko Naj k výmesačiu 😵 Veľký chlap je už z neho 🙂

ďakujem za hodnotenie fotiek 😉

v piatok sme boli v hypernove a muž išiel vyberať nejaký kryt na mobil tak som ho čakala a ukazovala som Maxovi jedno bábätko, ktorého rodičia práve platili pri pokladni a hovorím: pozri Maxim, tu je bábo. Tá pani sa ma spýtala, že ako sa to volá? A ja, že Maxim. A ona, že aj toto je Maxim 🙂 🙂 Tak sa prvýkrát stretli dvaja Maximkovia, ešte sa mi od jeho narodenia nestalo, že by sa tak niekto volal, koho sme stretli. Tá pani bola veľmi milá a zlatá, škoda, že sem nechodí...

renika
3. aug 2008

deina, super, že už máte vybratý domček 🙂 Tak sa ti splní sem o vlastnej záhradke. My už rozmýšľame, aké pieskovisko o rok urobíme, aby bolo aj s krytom a tiež záhradný domček plánujeme pre Maxa. Je to pre deti lepšie, ak sú v dome. A vy ešte jedno plánujete, tak vám tam myslím bude príjemnejšie 🙂

deina
4. aug 2008

Urcite to bude dobre, aj ked mam z toho trochu obavy (budu mi chybat posedenia v kaviarni 😀 ). Uz sme spoznali susedov, taky starsi manzelsky par, vyzeraju byt mili. Len to moje soferovanie... 😖 Ked bude manzel na dovolenke, budeme trenovat, takze 18.-28.augusta pozor na cervene picasso, je nebezpecne! 😅

Mandrea, Patkovi vsetko naj v piatim mesiacom. 😵

mandrea
4. aug 2008

Ahojte kocky,
dakujeme velmi pekne za blahozelania 😵 😵 Veru Patko je uz veeelky chlapcek. Este nedavno ani nebol na svete a uz ma 5 mesiacov. ten cas straaaasne leti
Deina a kedy sa chcete stahovat?

deina
4. aug 2008

To este nevieme, uvidime, ako to pojde - neznasam tieto papierovacky. 🙄 Tipujem, ze mozno v oktobri.

h0blinka
5. aug 2008

😕 ani nevrav este sme ani stavat nezacali ale uz som sa ubehala koli papierom a s dietatom v naruci je to riadna zabavka, vdaka lucik vsak mame super stavebneho dozora, ktory zbytok vybeha za nas 😝 to je ulava 😵 este zajtra vybeham niejake veci k uveru a potom uz len kopat kopat a kopat, zalievat beton, ukladat tehlicky... 😀
fajn pocko dnes nie?

deina
5. aug 2008

Nejak sa zozimilo... 😖 My mame dnes stretnutie s pravnickou, tak som zvedava. Ale zatial to vyzera vsetko dobre, momentalne sa tito nasi manzelia rozpravaju, tak snad bude vsetko vporiadku. 🙂

charlinka
5. aug 2008

Ahojky, já mám za sebou 750 km šoférování, za čtyři dni, ale dovolenka byla super, ještě včera jsme stihli i Zoo v Bojnicích, je tam nádhera a určitě se tam ještě někdy vrátíme, nestačili jsme to projít. Chudák charlottka na něco ve čtvrtek na zahradě šlápla, z toho se jí udělal pluzgier a prasknul ji, velkej jak dvojkoruna, tak ji to musím desinfikovat, ale prej potrvá i 2 týdny než se jí ta kuže dá dolu a obnoví a já ji na dovče tahala všude bez kočárku, tak si toho užila. Oravská přehrada byla nádherná, vypadalo to tam jak někde u moře, hoteli, bary, salaše s výhledem na vodu, opravdu nádhera.

Deina já jsem slyšela od sousedu že ti 'tvoji manžele' jsou fakt divný, ale že paní už bydlí v pronájmu, takže se asi pomaličku dohaduju 🙂 Ten dum vypadá fakt pěkně, jak je starý? Asi jen pár let ne??? Má udělanou i zahradu? Ta nejde vidět přes ten kamenej plot.

Za měsíc slavíme rok, pujdu jí nechat zase vyfotit, ale máte někdo nápady na party? Budeme mít zase dvě, jednu dospěláckou s pečeným prasátkem a jednu dětskou, ale myslela jsem že udělám nějakej program, ale vubec mě nenapadá co.

catrin23
5. aug 2008

ahojte... neviete preco sa mi nedaju pridat fotky do albumu?? skusam to uz asi tyzden a nic! 😅 🙄

kedy bude stretko???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre