Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
1. sep 2008

lebo ma hneď nevzali na denné štúdium VŠ a robiť sa mi nechcelo 😀 😀
a môžem povedať, že tie 2 roky som si v škole normálne oddýchla, aj keď som v zápätí robila VŠ diaľkovo

serafinka1
1. sep 2008

😀 catrin to je dobré. Vidíš on sa obslúži aj sám, netreba mu pripravovať. Moja papá sama jedine papiere. 😠

serafinka1
1. sep 2008

Luci a kedy si si robila nadstavbu?

renika
1. sep 2008

serafi, no vidíš, kaša je fuč, tak mala úspech 🙂 Snáď, ak nie je v manželovom brušku 😅

Maxim spapá maximálne zo 120ml vody, niekedy dám len 100ml a takú redšiu ju robím, ale nech netečie z lyžičky. A dávam od začiatku s lyžičkou. On z fľašky nevie piť. Teraz sa naučil ťahať zo slamkovej fľašky, tak vodičku pije z tej. Z klasickej cumľovej mu to nešlo

lucik77
autor
1. sep 2008

serafinka hoď mi prosím do IP kontakt na tú vešticu. Dík 😉

lucik77
autor
1. sep 2008

serafi tuším 1995-1997

serafinka1
1. sep 2008

no moja bola taká polohustá, vlastne skôr redšia. Zajtra spravím hustejšiu, čo to spraví, ale nespravím plnú dávku, lebo ja to jesť nebudem. Zvolila som postup, že som ju okúpala a potom dala kašu, no to bola ale chyba, lebo som ju musela zasa celú umyť. zbytočne má na sebe ochranný odev 😖 , aj tak bola celá od kaše.

lucik77
autor
1. sep 2008

jááj ženy ide Panelák, konečne niečo v TV. A naštvala ma Markíza, že Ordináciu dáva o 20,00 a prekrýva sa mi to s Panelákom.

renika
1. sep 2008

serafi, inak ja som kúpila 3 rôzne kašičky a tie striedam každý deň inú. Piškótová mu najviac chutí, ale dnes papal ryžovo-kukuričnú a spapal, ale len zo 100ml

catrin23
1. sep 2008

no serafi, keby to tak bolo aj s normalnym jedlom 😅

lucik77
autor
1. sep 2008

pozrite mi do pasu, koľký príspevok som napísala 🙂 🙂 🙂 ( tak takéto vysvedčenie som mala na ZŠ dokedy neprišli slovné úlohy z matematiky) bŕŕŕ

serafinka1
1. sep 2008

Luci tak sme sa museli stretnúť aj na škole. Ale nepamätám si Ťa. Koho si mala spolužiakov?

Reni aj som chcela dnes kúpiť viac druhov, no stopla som sa, lebo najprv som bola zvedavá čo spraví s touto a potom budem skúšať chute, či jej niektorá viac sadne a tak.

catrin23
1. sep 2008

lucik, to som ja bola este na zakladnej 🙂

serafinka1
1. sep 2008

Catrin, ale ste na tom podstatne lepšie ako my. Tebe sa Brianko pozbiera z choroby a bude zase fit. Aspoň v to dúfam.
Dnes som skúsila aj Janulyn recept, nechať vyhladovať, nedala som jej prsník až večer a skončila som s takým krvavým hryzancom 😠 . Neviem dokedy mi budú stačiť nervy.

lucik77
autor
1. sep 2008

serafi no to by si odo mňa veľa chcela. Väčšinou to boli Šurančania a zo Zámkov si pamätám len jedného chalana Roman (priezvisko nehrozí) 😀 ale jeho brat bo veľký playboy, toho by si mohla poznať. Jáj Šuráni sa volal

catrin 😀

serafinka1
1. sep 2008

No jedného Šurániho som poznala, ale teraz si už nespomeniem. Bol taký hnedovlasý, nižší? 😒

catrin23
1. sep 2008

serafinka, ale aj ked je zdravy toho vela nezje, ked ma svoje dni... ale sladkosti by zjedol na tony ked ich vidi... 😀 som zvedava na zajtra ci spapa aspon polievku co dnes ani usta neotvoril 🙄

catrin23
1. sep 2008

normalne je schopny aj zo stolicky vyskocit ked nechce jest...a ma aj obdobia ze jeme na rukach po stojacky pri linke, a to som spinava viac nez on 😀

lucik77
autor
1. sep 2008

hej , ten jeho brácho bol taký, akého si ho opisovala. Ten môže mať toľko rokov, čo ty.

catrin a možno tam robíš chybu že papá veľa sladkostí. Ja budem sviňa, ale do 2 rokov čokoládky a keksíky nehrozia. Takto dopadla kamoška a vopred ma varovala..

serafinka1
1. sep 2008

ja nechápem z čoho tieto naše detí chcú žiť. Takéto problémy s jedením. 🙄

lucik77
autor
1. sep 2008

serafi neboj, možno to je len prechodné

renika
1. sep 2008

serafi, my dávame najskôr kašu, potom kúpanie a po kúpaní kojenie a spinká

catrin23
1. sep 2008

nedavam mu cokolady, iba piskoty, brumika a sem tam bebe dobre rano ale aj to mu hodim do aktivie

catrin23
1. sep 2008

oni budu zit zo vzduchu asi a z lasky 😀 😀 😀 teraz nam pekne pochudol za vikend 😢

lucik77
autor
1. sep 2008

aha, tak to mu dávam aj ja. Teda okrem bebe dobré ráno. A brumíka tak nanajvýš 2 krát týždenne.A keď veľmi poslúcha tak sunarky keksíky. Nič plnené...

my papáme opačne. Najprv okúpeme, potom kaša, umyť zuby a šup do postele.

serafinka1
1. sep 2008

zajtra budem múdrejšia. 🙂

lucik77
autor
1. sep 2008

aj kamoška dávala po kaš mlieko, ale Matúškovi by sa to do brucha už nezmestilo.

renika
1. sep 2008

lucik a nie je celý od kaše? Nám to takto vyhovuje. Od kaše ho okúpeme a čistučký sa ešte nakojí a do postieľky

lucik77
autor
1. sep 2008

Ja robím kašu hustejšiu, nikdy som riedku nedávala a stačí nám podbradník. A nehovorím, že nám niekedy nekvacne, ale väčšinou je to OK 🙂

renika
1. sep 2008

koľko spapá Matúško kaše?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre