Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
19. sep 2008

Katika, v tomto by ti mozno segra poradila, tiez je kucerava (aj ked po jej natrvalo vyrovnavajucej kure muselo ist haro dole 😔 ) - pouziva vsetko mozne, ta snad ma doma celu drogeriu. 😕 Ale ona je taky ten pripad, ze radsej zivit ako satit...

katika1
19. sep 2008

si si mala zapamatať 😲
dúfam, že to nie je to býčie semeno 😲 😅 😝

katika1
19. sep 2008

dala si natrvalo vyrovnať? a prečo muselo dole???

deina
19. sep 2008

Hej, dala si ich vyrovnat - chvilu sa vytesovala, ale strasne jej to znicilo vlasy, tak preto sa musela ostrihat. Teraz ich nema ani po plecia (a to ich mala takmer po pas).

renika
19. sep 2008

to by si chcela čo? 😀 Vtedy som ešte nevedela, že to potrebuješ. Dosť skoro si dala vedieť 😝

Deina a ako dlho mala úplne rovné vlasy? Kde jej robili tú kúru?

deina
19. sep 2008

Reni, malo to vydrzat tri mesiace, ale uplne rovne to nebolo - ale vraj stacilo len trosku prezehlit. Tusim jej to robila mamina znama (kadernicka) v Samorine.

deina
19. sep 2008

A co si chces dat vyrovnat vlasy, Reni? Neoplati sa to.

renika
19. sep 2008

kati, na Riškovej oslave si mala rovné a veľmi ti to pristalo 🙂 Sama si ich vieš tak vyžehliť?

renika
19. sep 2008

Deina, ja nie. Kamoška raz chcela, zháňala info a potom sa na to vykašľala...

renika
19. sep 2008

idem baby, dobrú noc...

deina
19. sep 2008

Idem aj ja. Majte sa, pa pa 🙂

katika1
19. sep 2008

reni dobrú, idem aj ja
a ano sama si ich vyrovnávam 🙂
mám to tak rada, lebo sa možem aj učesať s kučeravými nie 😅

renika
20. sep 2008

ahojte 🙂 Kati, čo robí Riško? Kedy prídete?

katika1
20. sep 2008

ahoj reni.. naraz sme zapli net 😀 spinká.. vidím to tak okolo 13tej plus mínus pol hodka 🙂
može byť?

renika
20. sep 2008

no mňa porazí 😀 Ktovie čo mi všetko ešte robíme naraz 😀 Môže byť 🙂 Aj Maxim spí, potom bude jesť, to radšej nechcem aby ste videli, že ako papá a čo pri tom robí aké scény 😔

katika1
20. sep 2008

prečo? ako papá? 😕 nechce?
Riško robí sceny, že ešte chce 😀

katika1
20. sep 2008

dnes zjedol na raňajky párok, rožok a pol paradajky podotýkam úplne sám sa krmil a potom jačal, že ešte 😅

deina
20. sep 2008

Hello. 🙂 Mne konecne prestal robit sceny pri obede. Vyberavy je, nesmie to mat teple (len take mierne teple), ziadne kusky (kamuflujem ich tam), musi to byt cerstve, nie rozmrazene a ziadny kralik. 🙄

renika
20. sep 2008

už sme napapaní, špinaví ja aj on, tak sa ideme prezliecť a potom čakáme návštevu 😎 🙂 Jaj a ešte kuchyňa je celá špinavá, tak idem umyť 😝 🙄

klaudi68
20. sep 2008

Ahojte 🙂
Katika, na dlhé kučeravé vlasy je téma aj tu na koníkovi, tam som niekde čítala, že je dobré si na vlasy dávať normálu aviváž 😕 😕 prečítaj si to:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

No ja som šťastne prežila výmenu okien, už mám aj upratané, akurát záclony ešte nemám hore.

Pri papaní aj Viki robí v poslednom čase také scény, normálne vreští, vyzerá to ako keby som ju kŕmila nasilu 😖 Robí to odvtedy, čo jej vyliezol prvý zúbok, teraz už má dva 😅
Minulý týždeň sme boli v poradni a vážila už 7 kg tak nás doktorka pochválila 🙂

serafinka1
20. sep 2008

Ahoj Klaudi, gratulujem k 7 kg. Aj my sme boli na poradni vo štvrtok, mali sme 8 kg. Teraz sme aj my v Tvrdošovciach. Kde to presne bývaš?

renika
20. sep 2008

klaudi, aviváž? 😕 Katika skús, budeš pekne voňať. A Riško ťa začne volať Azuritko 😀
super, že ste stihli výmenu okien do zimy 🙂

seraf, Klaudi nebýva v Trvdošovciach

kati, kedy zaspinkal Riško? Maxim o deviatej 😝

klaudi68
20. sep 2008

Renika, ja bývam v Tvrdošovciach 🙂

Serafinka, bývam na Petőfiho ulici, je to smerom na žel.stanicu 😉

renika
20. sep 2008

to vážne, som myslela, že v Nesvadoch 😨 Ako sa páči Simonke v škole?

tinusi
21. sep 2008

Ahoj babule... my sme po svadbe... bolo super! Matko bol velmi dobry. S ockom trsali ako divy... Vydrzal do desiatej (samozrejme medzitym spinkal)... a to uplne v pohode. Manzel pred nim hopsal ako take kozla a on sa rehotaaaal... Super sme sa zabavili...

Inak, mne sa tiez paci meno Nina, ale manzel trval na Zuzanke (Mateja som vybrala ja - dievcenske on)...
A Deina, dik za ten link - je to fakt zaujimave.... 😵

serafinka1
21. sep 2008

Tak Klaudi, dúfam, že sa raz stretneme. Boli ste aj hodovať? 😉

deina
22. sep 2008

Fotky nemas, Tinusi? 🙂

Dnes som opat navarila Misulovi taky obed, ze je v nom viac masa, nech sa posnazi trosku priberat. Snad nebude zase kricat. 😕 Jemu sa nepaci, ked je to prilis masite (50g v jednej porcii je podla neho vela), ked je to teple, rozmrazene, ked je tam kralik...

renika
22. sep 2008

Deina, no podľa mňa je 50g tiež dosť. Tu neviem aké sú normy, ja dávam mäso tak primerane k zelenine, ale baba, ktorá žije vo Francúzsku písala do Novembroviek, že u nich sú normy také, že najskôr začať s 15g, neskôr 20g a až od dvoch rokov 30g. A lekárka jej to opakuje, aby to dodržiavala

charlinka
22. sep 2008

Ahoj, i mě se zdá těch 50g docela dost. Když si vezmu že v restauraci jen porce masa má kolem 100 gramu pro dospelého. Já dávám taky přiměřeně k příloze, ted si myslím že je to tak kolem 30 gramu, ale charlottce se dlouho nechtělo maso kousat. ted sní skoro vše kromě kousku bravčového, toho musím maskovat do přílohy, ale velké kusy nesní. je líná, bonbom i sušenky kouše o sto šest ale maso má jako žvejkačku.

katika1
22. sep 2008

ahojte
50g je fakt dosť 😉 ja neviem kolko papá, kedže papá to čo ja, nevarím mu osobitne
reni nechci vedieť ako vyzeral moj chlap doma 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre