Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
30. jún 2008

Ahojte. Luci,pošli aj mne recept prosím alebo je to klasická smotanová nepečená torta?

lucik77
autor
30. jún 2008

serafinka IP

lucik77
autor
30. jún 2008

Idem do hajan. dobrú noc

charlinka
30. jún 2008

Lucik, i já si prosím receptík 🙂

tinusi
30. jún 2008

Mandrea, mne v nemocke maly tiez v noci plackal. Prvu noc ho prikrmili sestricky ani sa ma nespytali a druhu noc som poprosila sestricku, nech ho nalyzickuje UM. Bol totiz hladny a mne sa mlieko este nerozbehlo. Na treti den mi uz prislo a aj v noci pekne spinkal.
Lucik, moja svagrina mala presne to iste aj jej dve dcery, vracali a mali aj teploty... 😝
Reni, gratulujem, uzi si prazdniny... fuuu, viem si predstavit, ako je ti teraz lahko 😵

tinusi
30. jún 2008

Catrin, mas zafarbene vlasy na cierno? Lebo som videla v meste babu, ktora mi ta pripomenula, no mala slnecne okuliare a cierne vlasy... to ma zmiatlo, v zime si bola hnedovlaska... 😕

tinusi
30. jún 2008

Ozaj Janula, obrazok si natocis, zmensis alebo zosikmis tymi ikonami v okne GIMP - su to modre ikony a su na nich obdlzniky so sipkami... je ich 5 - vyskusaj si to na obrazku.
Ja sa tiez s tym digiscrapbookovanim trapim, ale ja sa nerada vzdavam, takze hlavu hore baby... vsetko sa da naucit! 🙂

deina
1. júl 2008

Ahojte baby, ale ste sa rozpisali! 😅

Lucik, krasna torta, vyzera uzasne! 😉

Adrioska, ja si nemozem pomoct, ale doktorom (vacsine) neverim a uz vobec nie takymto alergologom, co sa zaoberaju imunitiou. To kvoli svojim skusenostiam, iba co ma trapili a na nic neprisli. Dokonca aj v Bratislave ma vysetroval sam primar (Pruzinec), co je vraj kapacita, spravil mi podrobne testy a nic, povedal, ze mam hustu krv. 🙄 Pritom o par rokov, ked sa uz konecne vedelo, co so mnou je a porovnavali sme tie vysledky (s tymi z reumatologie), tak boli takmer uplne rovnake, uz tam to bolo jasne. 😒 Ale casto mam z lekarov taky pocit, akoby sa pretekali v tom, ktory na co pride, ktory co este netestoval a pod... Inekcie kedysi davali aj mne, tusim Histagi, tak nejak sa to volalo. No a bojim sa, ze ked im tam spomeniem moj problem s imunitou, uz si nas nepustia...

Catrin, prvakov neucim, najmensich som mala druhakov - len asi dvakrat som zastupovala prvakov, to bola sranda, ale zlati boli. Nemala som tusenia, co s nimi budem robit, ked ani pisat este nevedia, ale dalo sa, zahrali sme sa (po anglicky).

Lucik, vdaka za kontakt. 🙂

deina
1. júl 2008

Reni, gratulujem ku skuske, teraz si mozes uzivat volno. 🙂 😵

deina
1. júl 2008

Si teraz pisem sama pre seba... hoci by som mala upratovat.

Vyzera to tak, ze hladame dom dalej, oba akosi nevychadzaju. Ti na Surianskej ma iba stvu a uz k nim nemam doveru a ti v Palarikove momentalne nevedia, ci dom predaju. Rozvadzaju sa a nerozpravaju sa, takze ked sme hovorili s tym chlapom, nemal ani tusenia, ci dom predaju alebo nie. On by ho predat chcel, ale manzelka asi nechce. 😕

h0blinka
1. júl 2008

cafte asi sa tu zaseknem miesto umyvania okien
dakujem za info o jaslickach, neskor sa poinformujeme 😀
reni uzi si volno,konecne budes mat cas sa nam venovat 😀 😀
chlarinka vitaj kde si bola tak dlho???
deina nakoniec ste sa rozhodli kupit stary dom a prerobit ho? 😕

deina
1. júl 2008

Este sme sa nerozhodli, ale asi skor stary dom a prerabat ho postupne, ze by sme sa nastahovali a prerabali, co treba. 😀 Lebo manzel je nedockavy a nechce sa mu dlho cakat na stahovanie. Ale uvidime, co bude, momentalne veru neviem...

janula_nz
1. júl 2008

ahojte

deina, na tu imunitu dostala laurika lieky a pomohli jej. teda myslim si to, pretoze predtym ked tu boli deti, bola stale chora a teraz je chora po 4mes. nie je to ziadna vyhra ale myslim si, ze to tie lieky na imunitu. teraz v septembri pojdeme na kontrolu, tak somzvedava.

co sa tyka jasiel, tu su za nasim cinziakom, na nabreznej ulici. laurika mi tam ide do skolky od septembra. su tam velmi mile tetusky.lauriku som tam bola zapisat a aj ju pustili dnu a pekne sa s nami bavili 🙂

tie sukromne jasle za bowlingom su tusim len madarske. ja som tam bola lebo som nieco take chcela zalozit, ze akym stylom to maju spravene a v ramci toho som sa pytala, ake deticky. vtedy mi povedali, ze najmensie maju rocne ale ze skor vacsie beru. to bola vraj vynimka. a vtedy len madarske tam mali 😒

janula_nz
1. júl 2008

reni aj ja gratulujem , mas pred sebou dva ci tri mesiace prazdnin? 😉 aj moj drahy v piatok urobil poslednu skusku, tak sa vytesujeme. ale nestihli sme to ani oslavit lebo decka ochoreli a on dnes odisiel do rakuska ☹ takze o dva tyzdne to patricne oslavime 😀

moji uz nemaju horucky ale beru antibiotika. dnes som bola uz s laurikou vonku, ved ona sa isla doma zblaznit. a stretli sme serafinku s darinkou 🙂 sme sa dost ponahlali lebo chalani sa uz pomaly budili, tak nech babka nema s nimi vela roboty lebo aj jej maly dostal zase vcera 40 horucky, tak behala okolo neho celu noc ☹ nasi maju vsetci hnisave hrdla, co neviem odkial schytali

deina zase som videla tu babu, co sa mi na teba podoba 😅 dnes okolo 10h v meste... 😅

h0blinka
1. júl 2008

😝 deina tak prajem aby ste cim skor nasli niejaky fajnovy, do kolko planujete kupit?
janula a nezalozis tie jasle? ved mas prax 🙂
davam ti min. 7 mesiacov 😀 😀

h0blinka
1. júl 2008

janula kolko deticiek mas teraz?

h0blinka
1. júl 2008

halo janula odisla si?
kukam v albume ze sa ti uz co to podarilo s tym programom 😝 ci to tam mas uz dlho s tym nemom?

janula_nz
1. júl 2008

tu som hobli 🙂

janula_nz
1. júl 2008

to robila lucik, som ju poprosila. ja to studujem ale moc som nemala cas lebo tu bol drahy. dnes odisiel, tak sa mozem dotoho pustit 😝 v sobotu ideme na dovolenku do besenovej a tatralandie. normalne sa tesim, konecne po dlhom case aj vypadnem niekam 😅

ja som velmi chcela zalozit take nieco aj bol uz kupeny dom nato ale nepodarilo sa to ☹ na skolstve mi povedali, ze to musi splnat prisne kriteria. ani tie sukromne za tym bowlingom nie su ako jasle ale nejako inak definovane. no to mi nepovedali ako t omaju. na skolstve to hladala a povedala, ze to je nacierno lebo to nie je nikde uvedene, tak neviem

h0blinka
1. júl 2008

niekde som citala ze jasle nemusia byt ako skolske zariadenie,
juuj my uz musime letiet papsat potom ece prideme

h0blinka
1. júl 2008

uz sme napapny :-P lilluska sa tu hra na koberceku 🙂
ten clanok bol o rodic.prispevkov v tom duchu ze ked date dieta do sk.zar. tak konci narok na prispevok a rozoberali tam ze vacsina dnesnych jasli su zalozene mimo skolstva prave pre ich naroky...

janula_nz
1. júl 2008

aha. a ty chces alebo musis ist do roboty, ke d zhanas jasle? 😨

renika
1. júl 2008

ahojte. tak dnes je môj prvý deň, čo sa nemusím učiť a Maxim sa ráno zobudil s horúčkou 37,5. Na obed mal 38 a asi pred hodinou 38,6. Hroznééééé, je mi do plaču. Netuším čo mu je, nekašle, nemá nádchu, nehnačkuje, žiande opuchnuté ďasno, žiadny plač, nič. Len leží, pozerá do blba a celý deň spinká ☹

babu218
1. júl 2008

Caute baby.Prosim vas moze mi z vas niektora poradit?Som tehotna v 34tt a budem rodit tu v Zamkoch.Neviem presne co mam mat nachystane do porodnice,nechcem si tam brat aj co netreba a nechcem aby mi nieco chybalo.

catrin23
1. júl 2008

nooooooo vy ste to tu vcera poriadne roztocili 🙂 keby som to bola vedela 🙂

catrin23
1. júl 2008

lucik, teraz v sobotu idem, uz sa taak tesim na obchody 🙂 🙂

tinusi, ano mam zafarbene na cierno, tak dufam ze ma na buduce spoznas 🙂

deina, "svagrininej" syn chodi do prvej, je velmi sikovny, aj angl. mu ide velmi dobre, preto som sa pytala 😅

renika, gratulujem k skuske.. obdivujem vas, ze to zvladate pri detickach 😉

janula_nz
1. júl 2008

renika pozri mu do hrdla, ci nema hnisave. nasi mali tiez len vysoke horucky a nic imnebolo az kym sme im do hrdla nepozreli

catrin23
1. júl 2008

ozaj lucik, presla ti objednavka do happyfota???? ja som to skusala aj dnes a nic 😲 🙄 aj som im pisala a neodpisali

catrin23
1. júl 2008

kde ste kto??? to mam ist spat???

snazim sa nabookovat trajekt a nechce mi to prejst ani z mojej ani z denisovej karty, uz som to skusala asi 7x a stale nic, tak uz na to kaslem 😠 len stale nechapem preco mi to nejde 😲 😕

ewinah111
1. júl 2008

ahooooj catrin.tak co uz sa chystas na tu dobrodruznu cestu po Europe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre