Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
12. jan 2009

cat tak tak 😉 treba len vetrať.. my máme ešte k tomu trojsklá, takže megatesnenie, takže treba ešte častejšie prevetrávať 😝

katika1
12. jan 2009

a držím palce reni..daj vedieť aj ked tipujem 1tku 🙄 😝

deina
12. jan 2009

Mala uz aj dvojku niekedy Reni? 🙂

Katika, dakujeme. 😵

ericica
12. jan 2009

charlinka a to si tam isla len tak sama s malou alebo s nejakou kamoskou???lebo ja chcem ist tento tyzden a nemam ist s kym a nechcem tam sediet sama ako buchta kym sa bude mala hrat 🙂 a ked hovoris ze maminky sa tam poznaju tak si budem musiet niekoho najst 😀 😀 😀 deina aj my zelame miskovi vsetko najlepsie 😵 😵 😵 aj nasa rebus sa teraz narodila a ako rychlo ten rok ubehol 😕 😕 😕

ericica
12. jan 2009

deina inac volala som minuly tyzden stankovi kvoli tej preventivke a stale mali obsadene a potom to pipalo ako keby bolo chybne cislo tak ja neviem asi skusim tento tyzden zavolat 😕

ericica
12. jan 2009

😀 boooooze ja som sa tak zabudla pred pc a na skype ze mi skoro zhorel korpus na tortu 😀 😀 😀 este dobre ze mam muza ktory situaciu zachranil 😅

catrin23
12. jan 2009

ericica...
ja som tam bola s moni, tak sme sa bavili iba my dve a boli sme hore na poschodi a nik iny tam nebol.ale dole boli mamicky s detmi, a asi sa aj dobre poznali, lebo sa tam rozpravali, asi tam chodia dost casto... 😕

catrin23
12. jan 2009

mne raz tak zhorela rajcinova polievka,ked som sedela pri konikovi 😀 😅

ericica
12. jan 2009

catrin ale ty si sa mala aspon s kym bavit ale ja tu nikoho nepoznam ja ani nepochadzam odtialto takze mam len virtualne kamosky 🙂 a este sa bavim s klaudiou aj tu poznam odtialto aj ona sa sem pristahovala a nastevujeme sa 😵 budem musiet nahovorit manzela aby isiel so mnou 😅

catrin23
12. jan 2009

a ty si odkial??? musis zavolat klaudi nech ide s tebou.... a ako sa ma?davno tu nebola. pozdravujeme ju 😉

renika
12. jan 2009

čaute baby, už som doma
bolo to ťažkééééé, ale snáď som to zvládla 🙂 A pýtam si rady od zainteresovaných - ako mať dobré známky a neučiť sa???
a ďakujem za držanie palcov Katika
Miškovi prajem všetko Naj Naj Naj k prvému rôčku 😵 Pozerala som foto, ktoré si pridala, z Miška vyrástol krásny chlapček, je veľmi zlatý, naozaj chutný 😵
aj ja by som išla do centra, mám skúšku ešte v stredu a potom by som išla. Kto ešte by išiel?

catrin23
12. jan 2009

ahoj reni.... no ty s to urcite zvladla, ked s sa tolko drvila... 😉 ved si sikovna...

ericica
12. jan 2009

renika ja idem urcite 🙂 catrin ja byvam v Tvrdosovciach kde aj klaudi 🙂 inac pochadzam od sale neviem ci by so mnou klaudi isla ona ma doma predsalen tri deti a nie jedno ako ja 😅 ale opytam sa jej....inac sa ma fain 😵

renika
12. jan 2009

ericica a kedy ideš?
catrin, no našla som si už chybu teraz, že som zle odpovedala 😒

ericica
12. jan 2009

zajtra uz mam plany ale ostatne dni som volna 😉 a ty sa kedy chystas????zajtra este zavolam klaudi co povie ona 😵

renika
12. jan 2009

eri, ja mám v stredu skúšku, tak vo štvrtok by som išla. Len my vysvetlite, že kde to centrum je 😅

ericica
12. jan 2009

vo stvrtok je super 🙂 neviem ci hovorim dobre ale myslim ze to je v krestanskom centre pri kine mier.ak vies kde to je ?

charlinka
12. jan 2009

ericica, já jsem tam šla sama, takové momentální rozhodnutí když jsem byla ve městě. bydlím v palárikově, takže proto do centra nechodím normálně. ale ráda bych tam zašla. trošku jsem tam seděla jak buchta, no ale charlottka si tam krásně hrála tak proto bych tam šla ráda znovu.

ericica
12. jan 2009

charlinka viem ze si z palarikova to si este pametam 🙂 no vsak to kvoli malej by som tam aj ja sedela ale je lepsie ked si mas s kym pokecat vsak ked tam pojdes ozvi sa pojdem s tebou 🙂 inac by som sla autobusom lebo na vodicak sa chystam len v marci ale uz teraz mam z toho depku 😖

renika
12. jan 2009

viem, kde je kino mier, ale kresťanské centrum nie. To je nejaká samostatná budova pri kine mier?
ericica, nemáš mať z čoho depku 🙂 Ale to uvidíš aj sama

catrin23
12. jan 2009

reni,to je budova hned vedla kina mier. byvali tam diskoteky, byvala rotima.a tam je aj to centrum. je to ked smerom ked vychadzas z kina tak po lavej ruke.je tam len ta budova,to musis spoznat...
ak sa takto nazbierame, tak mozno prideme aj my.este uvdime 😉

renika
12. jan 2009

tak by som to snáď našla..rotima neviem čo je, ja som chodila do 3ky 😅

catrin23
12. jan 2009

no ano trojka, to je byvala rotima potom to bola 3. tak to je tam. len tie dvere este vonku pred branou.je tam aj napisane tusim ze je tam centrum

renika
12. jan 2009

aj ty si chodila do trojky? Teraz som pozerala ich partylist a že 17. januára RETRO 70´80´90 roky! Na tom som párkrát bola a to bola svetová akcia, ach jaj, ale to bolo dáááááávno

charlinka
12. jan 2009

no jasně´že je lepší si s někým pokecat. mužeme se někdy domluvit. s řidičákem si nedělej starosti, ten určitě zvládneš.

charlinka
12. jan 2009

Reni dej mi tip. zejtra mám zkoušku ale tak se mi už do toho nechce koukat. raději dělám tisic věci než abych to přečetla ještě jednou.

renika
12. jan 2009

charli, aj ja čakám na tipy ako sa neučiť a mať dobré známky
tak katika, Deina, jaja, čakáááááám
z čoho máš skúšku?

charlinka
12. jan 2009

sociální prevencie, ale asi bude test písemnej tak to bude v pohodě. to ti při těch výběrech která odpověd je správná vždycky něco napadne.

renika
12. jan 2009

ja testy nemám rada, radšej otvorené otázky
tebe sa ale musí ťažko učiť, nie? Také odborné výrazy a pod. vlastne v cudzom v jazyku

renika
12. jan 2009

akú máš tému BP?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre