Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

klaudi68
22. aug 2009

Catrin, pozri si jej pas 😉

deina
22. aug 2009

Jej, Seraf, tak uz viete? Gratulujem k chlapcekovi. 😵

ema.nz
22. aug 2009

jeeeee dalsi chlapcek 😵 😵 gratulujm seraf aspon budes mat parik 😉 inak ni ja som si to nevsimla az ked to napisala klaudi tak som kuk pas 😝

renika
22. aug 2009

ahojte
dnes má náš miláčik Rišiačik dva rôčky, tak sme prišli zapriať všetko najlepšie, hlavne aby bol zdravý, stále taký milý, krásny a aby mu rodičia dopriali v blízkej dobe súrodenca 🙂

seraf, gratulujem ku chlapčekovi 🙂 Jaaaj, viem si ho živo predstaviť, keď Darinka sa podobá na tvojho manžela, drobček by mohol byť po tebe a bude nádherný 😵

renika
22. aug 2009

catrin, čo bolo príčinou tvojho skoršieho pôrodu? Vieš to alebo nie?

tinusi
22. aug 2009

Cau holky,

riadne dlho som tu nebola - musim sa polepsit...
Vcera sme sa vratili z Tatier, teraz bojujem s happyfotom a tak som sem nakukla... a co nevidim... same novinky...

ema.nz
23. aug 2009

reni:aj ja som porodila o 5tyzdnov skor a nikto mi nic nepovedal,ze preco 😕 vraj ked sa babatko citi v ohrozeni ak sa tlaci von 😅 a mne zenska povedala len tolko,ze vzdy radsej o nieco skor ako prenasat vraj vtedy uz tak nestiha placenta a treba velmi sledovat pohyby atď....vraj sa nemam bat a to bolo cele vysvetlenie ale aj to mi povedala az ked som bola po 6tyzdnoch na kontrolu 😝

charlinka
23. aug 2009

Klaudi díky velmi moc...fíha ale to je vecí. nemyslela jsem si ze nemuze být umelý hrníček, sklenený spíš rozbijou než umelý. Nebudu moct jít na tu schuzku kvuli práci tak proto si to zjistuju driv. Postelné prádlo jsem nesehnala takové malé asi jí dám zatím jedno co pouzívá i když bych radši at tam má nové. Velmi si mi pomohla.

klaudi68
23. aug 2009

Charlinka, my sme tie hrnčeky potrebovali v školke v Nz, mali to učitelky v triede na tácke a tam im dávali piť čajík. Tu v Tvrdošovciach sme ich nepotrebovali, lebo školka používa vlastné šálky. Inak v každej školke je to iné, veď keď ju zoberieš ráno do školky tak ti všetko presne povedia.

charlinka
23. aug 2009

Já ji dávám na Bitunkovou do školky, takze asi potrebovat budou.
první den ji asi vezmu nejaký batužek s náhradním oblečením, ručník, kapesníčky, pyžámko. i když první den tam spát nebude tak aby to tam mela.

catrin23
23. aug 2009

ahojte..
no vidite, pas ma tedda nenapadlo pozriet 🙂) tak seraf gratulujeeeeeeeeeemmm, to je super ze budete mat par 🙂

reni ja som bola 2mes predtym v nemocnici s tym ze som bola velmi otvorena, az tak ze ma mali sit ale uz som presiahla 28tt a nemohli tak mi dali pesar...neviem ci bolo to prave pricinou skorsieho porodu, ale ma pustili domov po 8tyzdnoch a na druhy den som sla rodit 🙂) asi to bolo aj z toho nadsenia, ze som konecne doma 🙂)

katika1
24. aug 2009

Ahojte 🙂 renulik ďakujeeem 😵
Aj Rolimu prajeme všetko naj naj naj.. a predčasne aj Briankovi 🙂

A seraf takže mi to nevyšlo - moja veštba 😀 jeeej to je nádhera.. ja som vždy chcela párik 😉

alicia28
24. aug 2009

ahoj maminky,,,, viete mi poradit, je možné v NZ chodiť plávať s babetkom? byvam dočasne v šuranoch a chcem drobčekovi urobiť program,,, same sa tu nudime velmi,,, , pristahovala som sa sem na čas a skušam ake su možnosti v okoli, NZ,,,dakujem za info,,A.

serafinka1
24. aug 2009

Ahoj Alicia, v NZ nič nie je, najbližšie je v NR.

serafinka1
24. aug 2009

No Catrin vieš, ako som povedala, daj chlapovi niečo vybaviť a nevybavíš. Ja som zavolala Havlasovi a bolo, ešte v ten večer. Nerobil mi síce 4D, robil normálne, ale dalo sa to vidiet. Ten termín čo mi vybavil manžel u Stanka na 4D bude teraz vo štvrtok, tak pôjdem aj tam, čo keď mi ten povie iné 😀 😀 😀 😀 no to by bola iná sranda. Aj keď ja som po vypočutí že čo to bude zostala ako obarená, hned mi vyšli slzy, nečakala som to. Ja som bola v takom presvedčení že to bude dievča a nakoniec toto. No ale teším sa, prvotný šok sa zmenil na tešenie. Mnohé rodiny si želajú párik a nevyjde im a my sme sa ani nesnažili a bude. 😀

alicia28
24. aug 2009

dakujem, hmm tak skusim NR, no čo už.... najako sa musime zabaviť, aby prešiel čas kým sa nám tato na vikend zase vráti domov.

catrin23
24. aug 2009

seraf, no pekne rychlo si to vybavila potom u havlasa..takze ste boli aj v ba? kupila siten kocik?

alicia, ked sa chces ist kupat len tak, tak v nz na strande, alebo aj patince, tam je wellnes... to co ti poradila serafinka, tak to je plavanie s babatkami. kurz, ktory je iba v nitre najblizsie

ema.nz
24. aug 2009

ahojte 😉 presne na to som sa chcela opytat aj ja seraf ci si kupila ten kocik 😉

catrin:teba som v meste nevidela uz dobre dlho 😕

deina:pekne sa zagulatujes 😵 a misulko ti uz pekne beha 😉

catrin23
24. aug 2009

ema no teraz zme nechodili casto do mesta 🙂 boli sme tusim v stvrtok ale predtym ani nie

deina
25. aug 2009

Pekne veru, Ema, vcera som uz za nim nestihala. 😀

serafinka1
25. aug 2009

nie nekúpila som ten kočík.

deina
25. aug 2009

Nepacil sa ti, ci mu nieco bolo? 😖

monica25
25. aug 2009

ahojte 🙂
seraf-mne stekali slzy po tvary ked mi povedali ze som tehu v takom pokrocilom stadiu 🙂
a zas na druhej strane som sa "tesila"ked mi povedali na ultrazvuku ze chlapcek-dalsi 😵 😵 😵

ericica
25. aug 2009

ahoooooooooojte 😉
dodatocne zelam riskovi a rolimu vsetko naj naj naj k narodeninam 😵 vela lasky a zdravia....
a briankovi tiez lebo cez vikend nebudeme doma 😵
seraf som ta potom cakala a nedosla si co sa stalo???

monica25
25. aug 2009

eri-diky 🙂
torta bola vynikajuca 😵 😵 😵
a prepac este raz ....za ten "chaos"... 😅

catrin23
25. aug 2009

dakujeme eri

moni,kedy mozme prist gratulovat? tak v stvrtok?

ema.nz
25. aug 2009

ahojte 😉

catrin pozeram na pas a tam,ze Brianko ma presne 2roky 😵 😵 vsetko naj..a aj ostatnym oslavencom 😉

videli ste dnes ten protestny pochod 😕

monica25
25. aug 2009

kati-asi vo stvrtok zajtra vecer ti napisem

ema-ja som ich videla boli sme akurat vonku predtym ako mali prist prisli policajti ta3 markiza novinari ale nic moc ich bolo malo... 😅 taky maly sprievodrozpravali ze ich pride okolo 300......
vsetci mezdomovci zmyzli z okoli stanice.....

catrin23
25. aug 2009

dkaujeme ema :0 )

aky pochod? proti comu protestovali a kto??
aj to bolo v spravach?som nejak nezaregistrovala

moni, sme dohodnute 😉

ema.nz
26. aug 2009

catrin:to bol taky pochod ako su teraz na vychode...proti neprispoobivym spoluobcanom....ja som ani nevedela,ze nieco ma byt,len som bola odprevadit maminu na bus a vsade kopu policajtov 😕 a este mama,ze asi sa nieco stalo....nasadla na bus a o chvilu ich uz bolo pocut a pri zmrzline som na nich pockala a vyfotila si ich,ale bolo ich fakt nejako pomenej 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre