Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
11. júl 2008

ja už ani správy, lebo cez deň, keď som na nete, tak pobehám, čo sa udialo, čo je nové a potom večer to len mám zhrnuté v hovorenom slove, tak už aj to vynechávam.

deina
11. júl 2008

Manzel pozera spravy, tak preto, ja si pritom citam alebo sa hram s Misulom. 🙂 Inak tam fakt nic nie je. 😕

deina
11. júl 2008

Asponze mi este nezrusili Housa. 😀

renika
11. júl 2008

dr. house neviem čo je, ale z každej strany to chvália, tak asi si to pozriem. Kedy to ide a kde?

deina
11. júl 2008

V stredu o osmej. Uz stvrta seria, myslim. Ten House je riadny hnusak, ale ma to taky svojsky zmysel pre humor. 😅

serafinka1
11. júl 2008

Ahojte

Katika čo je s Tebou, vôbec Ta nevídam v meste.

charlinka
11. júl 2008

Ahojky, četla jsem že v neděli má být 37 stupnu. Co budete dělat s prckama??? Já se docela bojím jít v takovém horku ven s malou, ale nevím jestli to není přehnaná obava 😒

tinusi
11. júl 2008

Ahojte babule,
nuz dufam, ze socialka je taka pruzna ako cela statna sprava... lebo inak by ma dorazili uz ked maly rumazga v kociku ako divy... niekedy sa potrebuje ukludnit - je ospaly a nevie zaspinkat a niekedy chce ist proste na ruky... no a ja som neoblomna... on je taky jedosko...
No, charli, nas Matko je dost teplomilny, vo vnutri sa zvykne dost rychlo podchladit. Von s nim v horucavach cez obed nechodim. Ale chodime von rano a neskoro poobede. Aj vtedy je teplo, ale tak znesitelne.
V telke fakt nic nie je... ja si zvyknem pustit dvd, ked je Matulo umrncany a treba ho nosit.

deina
12. júl 2008

My ideme k nasim, tam je ovela prijemnejsie ako tu v byte, ci uz vonku na terase, kym nie je prilis teplo, alebo potom vnutri. A Misulo tam ma aj bazenik, taky maly nafukovaci s muchotravkou (strieska). 🙂

janula_nz
12. júl 2008

ahojte

charli to vazne tolko ma byt zajtra? 😨 no my planujeme ist na kupko zajtra na cely den aj s deckami. ale to som nevedela, ze az tak horuco ma byt 😨

tinusi no moja laurika plakavala stale, ona vobec od narodenia nechcela byt v kociari. to bolo hrozne, v meste kazdy na mna pozeral a to bol december, ked mala mesiac a cohodievala som s nou do jednoty na namestie ju trosku popestovat 😅 no hrozne casy, som rada, ze vyrastla 😝

h0blinka
12. júl 2008

😝 no riadne teplo je teda
Lillynka sa chladi s takym tulenom (rencin maximko ho ma v albume v pusinke) je v nom trochu vody a trieka to na nu, taaak sa tomu hlasno smeje 😀 😀 😀 teraz drichmuri, muzik je v andovciach, my sami doma zase 😒 v tomto teple som sa nechcela s Lilly trepat do zamkov aj tak je to hruuza
zajtra pojdeme asi do patiniec rano kym nebude vela ludi, neidete niekto? 😎 😎 😎

deina
12. júl 2008

My sa chladime u nasich, tu je velmi prijemne. 😅 Obaja chlapi mi spia, manzel sa natiahol hore v mojej byvalej izbe a Misulo zalomil v kuchyni.

H0bli, kde byvas? Myslim, ze si aj spominala, ze kde, ale mam deravu hlavu... 😖

mandrea
12. júl 2008

janula - pekne fotky z dovolenky, urcite bolo supeeer 😵 😵

katika1
12. júl 2008

ahojte.. serafinka, nič nie je so mnou, ale malý je už taký aktívny, že by stále len chodil a chodil, takže v kočíku sa mu už velmi vysedávať nechce.. tak s ním málo chodím na prechádzky.. skor do pieskoviska, alebo ku kamarátke sa kúpať a tak 🙂 nebodaj si sa o mna bála? 😉 😀

janula_nz
12. júl 2008

ahojte.

mandrea ano bolo super, ale bolo by ovela lepsie, keby tam nebolo tak z ima 😝 no jediny den bolo pekne a teplejsie, tak to sme hned napochodovali na kupko

janula_nz
12. júl 2008

ked sme isli z dovolenky, videla som asi zo 20 bocianov pri ceste 😅 len dufam, ze tolko deti mat nebudem 😝 😅

serafinka1
13. júl 2008

😀 nie Katika nebála, no myslela som si,že si išla na dovolenku s Catrin, lebo ste sa vtedy na stretku bavili o tom,že by ste šli spolu.

No moja ciculka je už tiež veľmi aktívna, začala sedieť keď mala 6mes+1 týždeň a teraz sa stavia už tretí deň na nožičky. Skúsila som ju dať do chodítka a chodí mi v tom. Strašne ma prekvapila. Ked ju nechám stáť pri bazéne alebo sedačke tak stojí dokonca aj v chodítku mi nesedí na tom sedáčiku ale stojí a tak dáva kroky. Mali sme v piatok poradňu a dr.nás pochválila,že Darinka je veľmi šikovná.

katika1
13. júl 2008

seraf super.. aj riško stál už od 5tich mesiacov ale postavil sa sám až v 8mich..
catrin ide na dovču v utorok.. sa mi zdá 🙂

serafinka1
13. júl 2008

Baby neviete náhodou aké sú podmienky,keď chcete letieť s bábätkom?

renika
13. júl 2008

katika, kde máš album? 😕

serafi, to neviem, skús pohľadať na skyeurope

katika1
14. júl 2008

séraf podmienky čoho konkrétne?
reni v koši 😀

deina
14. júl 2008

Kam by si chcela letiet?

Nemate niektora cislo na Stanka? Gynekologa.

lucik77
autor
14. júl 2008

ahojte!
renika ty čo si robila na nete o 00,25 ? 😀 nevieš spávať?

konečne od minulého týždňa chodíme ! 😀 sa vytešujem asi viac ako Matúško!

janula: Kristiánkovi dodatočne všetko naj k 1 ročku!

janula_nz
14. júl 2008

luci dakujeme 🙂

este si tu?

lucik77
autor
14. júl 2008

som

deina
14. júl 2008

Gratulujem ku chodeniu Matuskovi! 😵 A Kristiankovi vsetko najlepsie k narodeninam.

lucik77
autor
14. júl 2008

aj u Vás tak prší? Nám to prišlo hovadsky vhod, lebo včera sme robili veniec a dnes nemusíme polievať 😀

deina
14. júl 2008

Leje. Aspon pred chvilou prsalo paradne. Cakam, kym to trosku ustane, potom idem na urady. 🙄

janula_nz
14. júl 2008

my mame veniec od soboty. no vy nas este aj predbehnete s tym domom luci 😅

aj ja gratulujem matuskovi k prvym krocikom. kuknite na fotky z dovolenky, davala som

deina
14. júl 2008

Kukam a vidim, ze ste si to tam uzivali. Deti vyzeraju nadsene. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre