Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
9. okt 2008

dobre rano...
ok kati-ozveme sa uz sme vas davno nevideli.....noc bola ok i ked aj roli aj ja koli nadche sme boli casto hore....

deina-aj moj roli sa naucil lozit ked mal 11 mesiacov po dovolenke ked sme prisli domov...,zatial len sedel na jednom mieste a ja som bola z toho tiez nestastna....,chodit nechodi a to uz ma 13 pomaly 14 mesiacov....a to sa nar.po termine 2 tyz......,ale oni sa to naucia aj ja som si z toho robila tazku hlavu a teraz to berem v poho...,do nicoho ho nutit nebudem,ked som ho"nutila"bolo to horsie....plac a plac.......i ked obcas mi pride luto ked vidim ine deticky v jeho veku ako behaju...........
i ked ti verim,ze ty mas strach,ze malinky sa nar,skor...,ja som ho sice nevidela,len na foto ale je to krasny a silny chlapcek .... 🙂

katika1
9. okt 2008

čau moni 😎

monica25
9. okt 2008

caves....
no ja ma risiaka straaaasneeeeeeeee rada....., 🙂
nie si v skole katika???? 😕 flakas sa??? 😀 roli mi akurat trha casopis....a pozera reklamu....budu nam kupelnu robit sa teessiiiiiiiimmmmmmmmm...,roli sa vcera v tej jeho mini vane prevratil vsade sme mali vodu...,zlakol sa strasny rev...len sme si objednali,roland musel byt extra....,nexcel co maju na sklade matne on leskle.... umyvadlo zo skrinkou a musime cakat do 2 tyz.to ma prist...a kohutik z boku tusim a z praveho 😀 😀 😀 chlap.....komplikuje vsetko.....uz aj vanu mame ....uz len kachlicky....tie este nemame vybrate 🙂

deina
9. okt 2008

Dobre ranko. 🙂 Zub boli menej, parada, ale idem k zubarke, tak potom uz nebude boliet vobec, hura. 😅 Normalne sa k nej tesim. 😀

Marfus, mas pravdu, Miskovia su krasni, poznam este jedneho, fakt pekny chlapcek. 😀 Ake video si myslela? Mame toto na nete: http://video.google.com/videoplay?docid=6933104...

A uz mrnci, ze nie som pri nom, tak musim ist. 🙂 Hm, vytiahol mi zo stola plastelinu, to sa mu ako podarilo? 😕 A zase pozera TA3, zboznuje TA3, vsetky ich zvucky, vtedy hned stihne a kuka. Idem mu to vypnut... asi by nemal velmi pozerat TV...

katika1
9. okt 2008

moni pomožem ti vyberať, velmi rada to robím 😵
idem o hodinu do školy 😉
deina Miško je fakt chutný.. tiež poznám jedného krásne Miška.. a aj Marfusin je krásny.. som jej to aj hovorila u Nutky 🙂
inak ked budeš vypínať tv o to viac bude chcieť pozerať
ja ju mám zapnutú furt, tak ho netrápi vobec 🙂

deina
9. okt 2008

Dakujem. Ked ho potrebujem na chvilku zamestnat, nech nemrnci, a nemozem byt pri nom, zapnem mu TA3 a on len kuka a kuka tie zvucky. 😀 Este jedneho Miska poznam, taky zaujimavy chlapcek, ucila som ho, ale nastastie nie casto, nebol v mojej skupine - to bolo riadne sidlo!

katika1
9. okt 2008

to budú aj naši neboj.. 😀 Len Roli bude ten čo bude po nich vrieskať, že kluuud, pohodaaa... 😀

deina
9. okt 2008

Roli je taky kludas? 🙂 A mne lekari hovoria, ze Misulo je aky dobry, kludny, ale on sa vzdy tak predvadza pred lekarni, ze aky je on dobrucky, ma rad cudzich ludi. Este nemal to obdobie, ze len mama a mama. 🙂 A zboznuje nasu detsku lekarku, to som rada.

deina
9. okt 2008

Au, ja nemehlo blbe, paradne som si popalila prsty. ☹

monica25
9. okt 2008

no roli je taky pohodak...,nic ho netrapi.... 😀
aj nam stale ide telka...pozera len reklamy....okrem toho nic..... 🙂

katika1
9. okt 2008

čím? 😕
hej je kludas 😀
aj Riško je kludas pred dr.. potom už nie 😀
tiež nemal maminkovské obdobie, iba po nemocnici 🙂

deina
9. okt 2008

Myslela som, ze take obdobie ma kazde dieta - nemusel by mat, to by bolo dobre. 🙂

Moni, potom aj ty si kludna? V nemocnici mi stale hovorili, ze ked je matka kludna, bude aj dieta. No ja sice kludna som, vacsinou, ale Misulo je po tatovi a preto to je sidlo.

Zohrievam krpcovi jedlo, nechala som tam lyzicku a potom som mu chytila, bola uplne rozpalena, normalne ju mam otlacenu na prste. 😝 ☹

monica25
9. okt 2008

roli je po otcovi....pohodak a pomne kludas.... 😀

katika1
9. okt 2008

aj ja som kludná väčšinou, aj chlap a Riško je malá besnota.. ale nie v zlom, len je taký rozbehaný stále 🙂
a moni je fakt kludaska 🙂 preto ju mám rada 🙂

deina
9. okt 2008

Teraz sa preplazil cez cely byt, aspon mi poutieral podlahy. 😅

renika
9. okt 2008

ahojte

Kati, no chýbali, čo ti budem klamať 😅 🙂

Miško je veľmi zlatý na tom videu a podľa mňa strašne šikovný. Deina, budeš sa čudovať, ale v Novembrových bábätkách sú aj také detičky, ktoré sa narodili v termíne a nevedia ešte to, čo robí Miško na videu! Ale sú aj také, ktoré už teraz veselo behajú..

moni, ty tuším všetko stíhaš, ešte aj prerábku bytu! No máš môj obdiv 😎

monica25
9. okt 2008

katika-diky..... 😀 odobne 😉 aj ja ta mam rada 🙂 si skvela baba dobra kamoska 🙂 a hlavne priama,uprimna.... 🙂

monica25
9. okt 2008

reni-hej musime....mame momentalne len sprchu a ta nam nestaci chlap sa lubi kupat a aj maly uz je velky na vanicku a aj vcera sa z nej vykotil....

reni,kati-uz ma tolko nechvalte cervenam sa 😀

renika
9. okt 2008

aj my kúpeme Maxa vo vani už dosť dlho, vaničku sme odložili. Inak ja keď sa veľmi ponáhľam, tak ho šupnem do sedátka do sprchového kúta a osprchujem ho 😅 Ale kúpanie má radšej..

monica25
9. okt 2008

aj roli sa radsej kupe...,ked spustim spruchu,place....neviem preco z nej ma taky strach....

katika1
9. okt 2008

čaute 😎 my sa len sprchujeme väčšinou, kedže Rišiak to miluje a až piští od radosti, ked mu sprchujem hlavu, tvár a chrbát 😅
kúpanie ho tak nebaví, lebo hned sa postaví a púšťa vodu z kohútika a strká pod nu hlavu 😅
moni cmuk, dakujem 😵
renulinček, kedy dojdeš do Nz? 😵

deina
9. okt 2008

Ten obchod s detskou obuvou nedaleko fontany ("vodnej brany" 😝 ) je novy? Az dnes som si ho vsimla...

Reni, dakujem, dnes mam uz zase normalnu naladu a maly akoby vedel, tak sa snazi a je strasne zlaty dnes. 😵 Tak som sa pohrala s jeho izbickou, uz je takmer hotova, taka vesela, farebna. Este par veciciek chyba napr maly stolcek, aby si mal kde kreslit, ked podrastie.

V marcovkach uz jedno babo stoji. 😕 Wow. Ale zase v januarovych sa este nie vsetky plazia, tak fakt nemusim stresovat. 😅

lucik77
autor
9. okt 2008

Ospravedlňujem sa všetkým ale nedá mi:

katika SORRY ale teraz normálne pochybujem o Tvojom zdravom rozume. To ako môžeš povedať, že neznášam Tvojho syna? A prečo prosím ŤA? A ako ťa to vôbec napadlo?To nie ja, ale ty máš asi problém so mnou.Ja nepotrebujem byť za každú cenu sympatická všetkým a je pravda, že ty nie si moja krvná skupina ale tak to v živote chodí....
A ak si si nevšimla, tak ja tu s Tebou moc nediskutujem, takže na Teba reagujem minimálne. A keď si sa minule urazila tak práve TY si to veľmi potrebovala riešiť pred všekými. Dokonca si nereagovala ani na moje ospravedlnenie cez IP, že sme sa raz dávnejšie nepochopili. Takže mi momentálne pripadáš, že za každú cenu potrebuješ byť stredobodom pozornosti a riešiš to dosť divným a u mňa nepochopiteľným spôsobom.

A nemám pocit, že môj syn v niečom zaostáva a to porovnávanie detí ma po tých všetkých kontrolách u lekároch už dávno prešli. A čudujem sa Ti, že sem do toho vôbec pletieš tak bezbranné a krásne stvorenia ako sú deti. Veď ja som Tvojho Riška videla iba jeden jediný krát a ty hneď rozprávaš o nenávisti. Nabudúce zvažuj slová a radšej dva krát meraj a raz strihaj. Aha- zabudla som, že sa nemám vyjadrovať v heslách lebo sa znova môže stať, že to nepochopíš.

katika1
9. okt 2008

.............no čo už, nemôžu byť všetky deti tak šikovné ako Riško.........................
myslím, že hovorí za všetko 😉

lucik77
autor
9. okt 2008

áno katika, múdro, presne tam v tej vete je napísané, že ..............nenávidím Riška ........................ 😕

katika1
9. okt 2008

ale luci teraz to nehraj, že to bolo myslené úprimne 😉
nenávidíš je silné slovo uznávam.. ale že ti ležíme v hrdle nie 😉 neviem ale prečo 😕
ale nevadí
dobrú noc 🙂

lucik77
autor
9. okt 2008

katika NO COMMENT! som si myslela, že si nepotrebuješ riešiť komplexi ale niečo na tom asi bude.Si prečítaj Tvoju poslednú vetu v Tvojom monológu na začiatku tejto strany.
A mne bežne deti ležia v hrdle...a keby si vedela,čo som večera.....to by si sa ešte len čudovala čo mi leží v žalúdku.... 🙂

renika
9. okt 2008

kati, v sobotu. Ale idem do školy...
normálne je tu zlá atmosféra v tejto téme 🤐 Ja nemám žiadny problém ani s Luckou ani s Katkou 🙂 Viiem, že to nie je prvýkrát, čo niečo spolu riešite a teraz neviem čo, lebo riešenie nemám žiadne

renika
9. okt 2008

mali ste niektorá, ktorej dieťa už malo rok aj pozvánky na oslavu? Ja som nechcela, mi to prišlo také gýčové, ale v Novembrovkách asi budem pomaly jediná, čo nebude mať 😕

deina
10. okt 2008

Katka, Lucka, nepochopili ste sa. ☹ Vidim, ze ani jedna ste nic nemysleli zle, ale nejak to divne vypalilo.

Pozvanky na oslavu? Tiez sa mi to zda byt trochu gycove...

Reni, uz mas jazvu po cs vyblednutu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre