Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
29. nov 2008

kati-ma napadlo,ze tolko teraz si na novorodeneckom,ze mozno "dostanes chut " na druhe babo 😀
tento mesiac kamosky ti rodili,v dec.ti ma svagrina rodit a v jan.ja 😀 hm???mala Hanka 😀 ty sa tam "nachodis"pocuvaj 😀 dufam,ze prides aj nas pozriet 😅 😉 🙂 potom ta prideme aj my 😀

monica25
29. nov 2008

skusim za chvilu ulozot roliho spinkat....sedi tu pri mne.... 🙂 a zas cumi do telky 😅

monica25
29. nov 2008

roland siel babku pozriet,roli toho vela nenakeca a ja sa nemam skym rozpravat...a ani tu nikoho... 😅

simona55
29. nov 2008

ahojte . baby neviete mi poradit? kde sa podela tema ( mamini snazilky s komarna ) viem ze to bolo v porodoch ale neviem to najst zatial diki

monica25
29. nov 2008

tak si idem aj ja lahnut k rolimu tak pekny den neskorsie sem este kuk 🙂

monica25
29. nov 2008

cavte...
tak roli sa nam vyspinkal...,dakdo v cinziaku uz od rana vrta a bucha....tak som len tak lezala pri nom,ale on spinkal,nezobudilo ho to 😀
kati-nam este stale nedosla ta termobunda,nohavice kedy ste to objednali....????

na bud.tyz.v sob.ideme na mikulasa s malym som zvedava....dufam,ze sa nebude bat....

cat-a aj roli ked ho zoberem k dr.tak place...prv sa usmieva,potom ho zacnem vyzliekat a ked sa dr.postavi zo stolicky skrivy usta a ked pride blizsie k nemu reve ako blazonko a to sa ho este ani nedotkla.... 😅

deina
30. nov 2008

Maly mal teploty, tak som chcela, ze kebyze sa mu pohorsi, ukazala by som ho nasej doktorke, ak by teda nahodou mala pohotovost. Ale uz mu je dobre a dohana, co nestihol pocas tych dvoch dni. 😝

katika1
30. nov 2008

čaute ohováračky 😠 že neverná s rišom? on chrnel a ja som kukala vratné láhve 😀
moni v septembri..ešte som pre to nebola na pošte 😀
čakám nutku a oni nikde 🙄 🙄 🙄 im to trvá 😀
moni ja už aj chuť mám 😔 ale zdravý rozum ju vždy premože 😀 😀 😀
a jasné, že ta prídem pozrieť do nemocky a hned ako sa budeš na to cítiť, aj domov, aby som si anjelika mohla pomojkať 😵 😵 😵

katika1
30. nov 2008

ešteže Rišiačik má stále takú tučnú a gulatú hlavu, že vyzerá ako bábatko 😀 😀 😀

katika1
30. nov 2008

moni a kam idete na mikuláša???

catrin23
30. nov 2008

cawte kocky.... 🙂

vcera sme boli vonku s kockami a ja dnes nevladzem ani zit 😨 uplne som mrtva od rana. ale aspon sme sa zabavili... charli, kedy si ty odisla?mohla si ostat este 😉 tak ma boli hlava ze nevladzem ani rozmyslat 😀 🙄

charlinka
30. nov 2008

Ahoj, odešla jsem kolem druhé hodiny. Velmi jsem se bavila, bylo super. ale kdybych zustala déle tak dopadnu tak že ráno nevstanu a celej den bude bolet hlava 😉 Takhle jsem se stihla vyspat a byla jsem v pohodě. Tak se vám tam potom zalíbilo 😉 měli bychom to někdy zase zopakovat.

charlinka
30. nov 2008

Kde v NZ je mikulášská?? a kdy a v kolik?

katika1
30. nov 2008

charli večer ti odpíšem na ip 😉 teraz nestíham.. aby si si nemyslela, že som zabudla

charlinka
30. nov 2008

No už jsem si to myslela 😉 Jen tý holčině chci poblahopřát k miminku.

katika1
30. nov 2008

už to tam máš 🙂
malý sa od 8mej zobudil už 5krát! Takže zmrd sa tlačí na svet 🙄 🙄 🙄 hádam zajtra bude aj druhý očák vonku 🙄 😝

monica25
30. nov 2008

cavte 😎

na mikulasa ideme od rolanda s prace...ale zevraj ma byt mikulas aj v aquariu a aj na namesti...,neviem skusim zistit.... 😉

monica25
30. nov 2008

cat-aj ja by som uz sla....,sa dakde zabavit 😅

kati-ok sa tesim.... 🙂 ,ze nas prides pozriet 🙂
zajtra ideme na kontrolu k neurologicke...zas tam bude milion ludi ...ale pojdeme az tak okolo 11....od rana by som sa tam nacakala..
kati-a drzim palce nech ten xub ux je cim skorsie vonku,nech ho ten zub uz netrapi

monica25
30. nov 2008

a moje babo ma uz tak tlaciiiii,uz sa mi tak zle zaspava,a mohla by som pri tom v kuse teraz spat....uz som vyskusala vsetky "polohy"a nic....aj vcera mi to trvalo take 2 hod.kym som zaspala,a pritom som unavena,medzitym este roli zaplacka..... 😔

monica25
30. nov 2008

co budete detickam kupovat na vianoce....???ja este roliho juniora seniora xcem vybavit na bud.tyz.aby som mala kazdeho s krku kym este vladzem...uz som taka leniva sa mi nic nexcde ledva prejdem do obchodu a s5 a uz som unavena...
a babky nase "vybavi"roland....

cat-ak by bolo lepsie na bud.tyz.tak by sme prisli,ale ked bude takto prsat tak asi nic....,nexcem aby zas prechladol maly....,a uz mu je lepsie....klop klop....uz vyvadza

monica25
30. nov 2008

kde ste???zas si kecam sama zo sebou ☹

katika1
1. dec 2008

čaves.. malý mal riadny záchvat plaču okolo 12tej v noci 🙄 😝
moni bola som pre ten komplet z quelle.. myslím, že mu to bude dobré.. 😉
pekné je to
ja som Riškovi kúpila vysávač playskool, čo rozpráva, dve knižky a takú sadu metličky a lopatku.. no on lúbi upratovať 😀
ja seniorovi neviem čo.. kukala som taký univerzálny strojček na strihanie aj holenie, aj na chlpy v nose a tak
ale včera zahlásil, že činky by chcel 😀 lebo som mu povedala, že má takú fasa postavu až na to brucho 😀
moni nech už to máš za sebou, lebo terazbudeš riadne unavená 😔
ja chcem ísť na mikuláša tiež s malým.. treba zistiť, kde bude 🙂

katika1
1. dec 2008

tu to žije 😀

deina
1. dec 2008

😀

Jej, Moni, ved ty uz zachvilku rodis. 😵

katika1
1. dec 2008

ver moni za chvilu ide na to 😵 monča zmen si už ten profil 😠

deina
1. dec 2008

Takze to bude predsalen Daniel? Ci ine meno? Velmi som necitala dozadu...

monica25
1. dec 2008

cavte 😎
my sme buli u tej neurologicky...,ale bolo tam strasne vela ludi tak sme odisli prec...,sestricka,ze sa mame vratit v str.vtedy je babatkovsky den,a zevraj nas hned zobere....,ze si nevsimla,ze som tehu.....

katika1
1. dec 2008

moni super 🙄 sa tam dotrepeš s bruchom a malým dieťaťom a vrátťe sa v stredu 🙄
ozaj včera som videla video na ktorom bolo 11 mesačné dieťa a vážilo 28kg 😔 to bolo nechutné 😔

monica25
1. dec 2008

a ja uz xcem ten"komplet" 😀
asi daniel...,roland zas vymisla....norbert,tibor..... 😠
no vo stvr.idem ku gyn.som zvedava ci sa otocil....

renika
1. dec 2008

ahojte
moni a cvičíš? Držím veľmi palce, aby bol už otočený 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre