Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
5. feb 2009

no moja je o 7 hore. Ani budík nepotrebujem kebyže chodím do práce. Táto je presná ako hodinky.

ericica
5. feb 2009

ajla super foto 😵

serafinka1
5. feb 2009

no vidíš Ajluška aká si šikovná, všetko sa dá len treba chcieť. 😉 Peknú fotku si vybrala.

ericica
5. feb 2009

kocky ja padam ulozit malu dufam ze tu este budete 😝 😵 a keby nie tak dobru noc 😉

ajla
5. feb 2009

heheh dakujem 😎 musime sa vjac fotit smojim malnkym.

serafinka1
5. feb 2009

ok dobrú noc zatiaľ.

ajla
5. feb 2009

ale asik tu este budeme ak nebudu buntošiť naši krpci...

charlinka
5. feb 2009

Ahoj, dneska bylo fajn.
Erika, nekecej 😀 malá ti vubec nevreštala na cestě domu, byla zlatá. a charlie ji tam v aute rozesmívala, trdýlko moje. Rebi má opravdu výdrž, pět kilo i s postýlkou ale vydrží jak zápasník sumo.
Ajla malý je fajn, uplně hodnoučkej ani ho člověk nezaregistroval že si tam hrál s ostatníma detma a já jsem ani nevěděla že ke mě přilezl, tak potichoučku 😀
Mě tak bolej oči z pc, zrovna jsem dodělala bakalářku, se mi pletou prsty jak jsem měla změněnou klávesnici na slovenskou při psaní, poslala jsem to chlapíkovi a počkám co mina to napíše, mám 48 stran. Snad nebude chtít na tom nic měnit.
I já mažu za chvili jsem nějak k.o. Charlotte už spinká, i jí se dneska líbilo i když měla nějakou bojovou náladu. 😒

serafinka1
5. feb 2009

mne sa páčilo, ako boli deti najprv také nesmelé a potom tam už boli aj bitky ako napr.Brianko s Davidkom, tuším že aj so Charlotkou aj s Riškom sa bili. No bola sranda. 😀 😀 😀 A my sme si dobre pokecali. 😉

deina
5. feb 2009

Boze moj, Danielko je taky zlaty. Aj ja chceeem. 😵 😵

Muriel, neboj sa, ja ti poviem, ze to horsie nebude, ked sa maly narodi. Sice u nas to bolo po porode vselijake (prislo to o dva mesiace skor), ale mam synceka anjelika, ktory od zaciatku krasne spi, vyspim sa pri nom lepsie ako ked som chodila do roboty. 😅 Cez den sice vyzaduje vela pozornosti a furt niekam lezie a pcha prsty tam, kam nema - ale je mu odpustene, kedze ma necha spat. Teraz sa len bojim, ci druhe nebude certisko nespave, ked toto prve je take dobre. 😝

A Smolarika mozem pochvalit, ma velmi ludsky pristup (on ma prijimal a napokon aj robil cisarsky) a dokaze cloveka upokojit aj povzbudit.

ajla
5. feb 2009

😀 srandičky...chudáčik radko tam bol jediný nechodiaci, ale premával sa jak ďábel

serafinka1
5. feb 2009

Ahoj Deina, plánujete už druhé?

deina
5. feb 2009

Seraf, ja by som rada, ale uvidime - nie hned, este nie - ale zalezi aj na tom, co povie reumatolog. Viem, ze sa odporuca aj dva roky po cs, ale zase teraz sa citim vyborne, neberiem vela liekov - este taky pol rok by to mohlo vydrzat a potom by sa mohlo aj podarit. 😵

serafinka1
5. feb 2009

tak držím palce. Ja by som tiež veľmi chcela druhé, no môj manžel na to veľmi nechce pristúpiť. Má rôzne obavy a ja asi budem musieť vychytiť ten čas, kedy povie ano.

deina
5. feb 2009

Dakujem. Nemozem povedat, zeby u manzela neboli obavy - vystepoval si toho dost na nemocnicnej chodbe 😝 - ale obaja sme rozhodnuti nemat velky vekovy rozdiel medzi detmi. Takze uvidime, ako sa podari, kedy... a priznam sa, ze ma obcas pochyti riadny strach. 😖 Mat tak vlastne dieta bez toho, zeby som musela byt zase tehotna, to by bolo super. 😅

serafinka1
5. feb 2009

mne sa tehotenstvo páčilo a chcela by som byť ešte tehotná, je to krásny pocit. Škoda len, že to prvé som si tak neužívala, mala som obavy, či bude v poriadku a tak a to druhé si asi pri jednom dieťati tiež nevychutnám, ale to nevadí, len aby bolo.

deina
5. feb 2009

Ja by som manzela nahovorila na druhe aj hned... ale co ak to druhe bude uplny opak prveho? 😀 A potom sa nevyspim a budem na oboch zla.

serafinka1
5. feb 2009

😀 no s tým musíš rátať. Aj ja mám tie obavy, lebo moja Darinka je veľmi dobré dieťa od začiatku, nemala som s ňou problémy. No ale možno bude aj druhé dobré a to je potom ako výhra v lotérii. 😀 😀 😀

deina
5. feb 2009

To by bola parada. Sestricky v nemocnici (vlastne aj doktorky) mi vzdy omielali, ze ak je matka vpohode a pokojna, aj dieta take bude - ze to preto mam take dobre dieta. 😅 Sice obcas chyti riadne nervy (to ma po tatovi), ale da sa, nemozem sa nanho stazovat. Ked vidim, ze napr Olinkina mala nespi cele noci (horko tazko zaspi o osmej a potom je od druhej kazdu hodinu hore)... 😖

ajla
5. feb 2009

nie každý má to šťastie, mať doma spiace dieťatko...moj malý je tiež velmi často hore,a celú noc prespal len jediný krát a to má už 11mes..takže asik tak nejak.ale vôbec ma to neodrádza od ďalšieho krpca...vlastne ja chcem mať ešte aspoň 2

ericica
5. feb 2009

cavte uz som tu a to som uz naplnila aj kokosky 😀
ahoj deiny som sa tesila ze dnes prides aj ty a ty nic 😒 ja by som chcela uz tez druhe ale najprv musime pohnut tym bytom ale v lete sa dufam postasti 😝
deiny su take povedacky ze len to prve dieta je certisko ze druhe je uz kludne no keby to tak bolo tak uz sa veeeeeeeeeeeelmi tesim na druhe lebo pri beky si moc neodychnem sice spat ma necha ale je to taky mamin cecok a nic od nej poriadne neviem robit 😅

serafinka1
5. feb 2009

Ty si šikovná, mohla si to urobiť včera a priniesla by si nám ochutnať do MC

deina
5. feb 2009

Erika, ja raz pridem, musim maleho nejako prestavit alebo nieco vymysliet - neviem. Asi sa tam dostanem, ked rano skoro vstane - vtedy este spi dvakrat a ten druhy spanok ma neskor, tak to by slo. 😉 Ale on furt urobi tak, ze mi prekazi plany, akoby to vedel...

ericica
5. feb 2009

raz sa urcite podari a uz sa na vas velmi tesim
seraf ja som uz mala napecene len kokosky chybali 😀 a pred chvilou som si dala jednu roladu lebo som uz bola hladna a moj fajnovy zaludok hocico nezje ale na toto som sa dala nahovorit lebo je tam prave maslo a nie ten umely margarin 😀
inac ja moc sladke nemusim 😝 radsej masko ked si uz musim vybrat 😀

ericica
5. feb 2009

jeeeeeeej serafi az teraz som si vsimla ze mas nove foto 😉 ste kocky 😵

ajla
5. feb 2009

dobruuu

serafinka1
6. feb 2009

Eri, ja som včera musela odísť, Darinka mi začala plakať a potom som tam už zostala. Ja veru sladké môžem a veľmi, mäso pre mňa nie je podstatné 😀
Ď za pochvalu. Pa.

muriel293
6. feb 2009

dobré ránko,
Deina,ďakujem za podporu 😉 no snáď to už dáko zvládneme xixi,dneska tu len teraz nakúkam a onedlho sa zavrem v kuchyni,muž má dneska narodky,tak mu idem spraviť metrový koláč-hehe nech má kým mám čas.... 😀 😀 😀

deina
6. feb 2009

Ako je dnes krasne. 😅 Ako naschval, krasne je dnes, ked nemozem ist von (lebo ucim), tak ide kocikat svokra.

muriel293
6. feb 2009

Deina nooo tak to máš na prd,ozaj je nádherne! Počuj a to tu nie je nikto z nz s bruchom iba jaaa? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre