Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
22. feb 2009

Muriel, gratulujem k synacikovi 😵 😵 😵
Na koliku nam pomohol Saab simpex... ono je tych kvapiek viac, treba vyskusat, ktore zaberu.
Maleho na papanie urcite nebud, on sam si najde svoj rytmus a vypyta si papat.
Neboj, tie koliky pominu, ani sa nenazdas... my sme s tym tiez mali trochu problem, no ja som maleho kojila a nam sa to zlepsilo hned ako som zacala striktne dodrziavat dietu...

ericica
22. feb 2009

ahojte 😉 muriel gratulujem k malemu 😵
my sme davali tiez sab simplexky ale nepomahali tak sme si tie tri mesiace kruto odtrpeli...
ale teraz som uz mudrejsia a ked budem mat druhe babo tak viem ze ked kojim a male ma koliku matka ma uzivat probiotika to ZABERA ! skus dat malemu probiotika INFANTS DOPHILUS ale najprv sa spytaj pediatra ci moze ale myslim si ze hej lebo tie probiotika su urcene pre male deti 😝
kati ano sme zdravi a ako povedala catrin hysteria ostala 🙄 🙄 🙄sice sa trchu zmiernila ale ostala 😠
mozno k tebe skocim daktory den ked berem GINU (psa)na skraslenie 😀 😀 😀 ale to ti zavolam...

tinusi
22. feb 2009

Katus, konecne mam auto, tak ked budes mat po skuskach, tak sa zastavime... 🙂

monica25
22. feb 2009

cavte 😀
muriel-gratulujeme 🙂
na tie "zle spomienky "okolo porodu coskoro zabudnes,to preboli...
😉
kati-pridite 😀 okrem stred.mame kazdy den cas...v str.ideme na nozicky poobede,nemali ziadny iny volny termin......
a risko ma dnes rok a pol gratulujeme 😵 😵 😵 ako sa mate????????? 🙂

fakt reniku som tu davno nevidela............
😲

lienkadomaca
23. feb 2009

ahojte.Muriel gratulujem k babatku. Mna to este len caka. Drzim Vam palce aby ste vsetko pekne zvladli. 🙂

katika1
23. feb 2009

moni dík 😵 veru rok a pol ako to prešlo...a dnes má zas roli 😵
´tinusi ja mam po skúškach už od 19 decembra 😀 takže možte..

catrin23
23. feb 2009

ahojte... 😀 😀
gratulujeme riskovi aj rolimu 🙂 ako rychlo to utieklo. ze rok a pol. zachvlu su tu 2 roky... 🙂

moni, niektory den by som sla do toho komaromu, tak mozme ist... alebo radsej do sale 😀 😀 😀
ale az poobede, lebo maleho nechcem brat.
a tiez sa zastavime asi tento tyzden 🙂

muriel293
23. feb 2009

V´daka babenky za gratulácie!
No dneska sme nasadili kvapky espumisan,uvidíme čo to spraví,som z toho revu šialene vyčerpaná! 😖 🙄 Keby som nemala takého úžasného muža čo mi s malým veľa pomáha tak už visím ! 😀 😀 😀 😀
No včera sme ho ešte budili každé tri hodiny len v noci sme ho nechali tak a spinkal päť hodín v kuse takže to bola paráda aspoň sme si pospali fakt teda neviem jeden vraví zobudiť jeden nie ,to ako v nemocke,jedna mi kázala dávať doma ortopedické nohavičky aj látkovú plienku,jedna len nohavičky na jednorazovú plienku tak teraz vyber si! 😅

ericica
23. feb 2009

cafte 😀
no co ide sa v stvrtok do MC?
ak ano tak by som bola rada ak by to bolo mozne aby sa pridala aj monica 😉
seraf ako bolo na sankovacke v tardosi???ajla potom si sa neozvala 😕
charli uz ste doma???aku ste mali cestu?
haloooooo klaudi este zijete 😕 😕 😕
kati mozno ta tento tyzdn prekvapim aj ja idem na skraslovaciu kuru s mojim milackom 😵 😵 😵
ale to sa ozvem.pa

monica25
23. feb 2009

cavte 🙂
kati,cat-cakam vas 😵 😵 😵
kati-dakujeme...no ubehlo a ja uz druhe .....7 tyzdnove babe..... 😅 "sranda" 😅

no eri uvidime ci prideme do toho centra....roli by sa pohral,by sa tesil doma sa uz nudi tak potom nervaci a danielik by to cele asi prespal......no uvidime......
uz 2 den ked zakrijem daniela z roliho dekou tak roli pride knemu a strhne to zneho...akoze to je jeho potom si ju vlaci zo sebou kade chodi...

muriel-nebud urcite ze nie.....aj danielik cez den papa malo,ale castejsie...potom zas dlho spi a v noci tiez pockam kym vstane...obcas vydrzy 4 ,3, al.len 2 hod.......
ja davam aj ortopedicke aj latkovu plienku v stredu idem na kontrolu...
a nepocuvaj nikoho riad sa materinskym instinktom 😀 za chvilu do toho" prides "a vytvorite perfektne duo 😀
zaciatki byvaju tazke,a skus oddychovat cez den ked maly spinka...ked si nevyspata a nervozna to nie je dobre...mas vyhodu ze mas jedno babo........ 😉 aj moji ked spia poobede si aspon lahnem snimi........,zatial mi svokra vari,co je super...poobede sa snazim dat prat,c upratat...a poobede sa venujem mojim bambulkam 😵 ,stastie je ze roli sa zahra aj sam.....

muriel293
23. feb 2009

no monica
moji svokrovci sú akurát teraz do marca preč takže musím stíhať všetko sama,je to o krk! 😝

serafinka1
23. feb 2009

Muriel gratulujeme. Zmeň si pas, už nie si v 41tt 😀 😀 😀 , ale už máš doma najkrajší dar na svete. A pripájam sa k ostatným, nebuď ho na papanie, on sa zobudí sám, keď bude hladný.

deina
23. feb 2009

Muriel, gratulujem k syncekovi. 🙂 Skoda, ze ta tak nechali trapit sa, ale som rada, ze ste vporiadku.

My sme sa vcera vratili z dovolenky v Terchovej, bolo paradne, ale manzel ochorel a teraz to chytam aj ja, aj Misko. ☹

ericica
24. feb 2009

caute 😉
deina ,tak vam zelame rychle uzdravenie 😵
my sme boli rano v Sali chcela som si nakupit oblecko pre mna aj malu ale nekupila som nic 😒 mala bola velmi zla a nechcela byt s tatkom tak som to vzdala a ked sme dosli domov dosla na nu hysteria a to az taka ze sa zas povracala 😝 booooooooze kedy ju to uz prejde 🙄

maia
24. feb 2009

ahojte baby, prepacte, ze som vam sem tak vtrhla, ale surne potrebujem kontakt na nejakeho dobreho gynekologa v NZ alebo okrese NZ pre moju kamosku. Ak by ste mi mohli niekoho odporucit, napr. do IP, budem vam velmi vdacna

charlinka
24. feb 2009

Muriel všechno nej nej nej k detátku 😀 doufám, že se nekde tady potkáme když bydlíme tak blízko 😉

charlinka
24. feb 2009

Ahoj, já jsem nazpet z čr, přijela jsem dřív o dva dny 😀 . cesta tam i nazpet byla uplne v pohode, huráááá za dvd je to super nápad na dlouhé cesty, malá dve hodiny spala a tři koukala na telku nebo si kreslila. 😉
Eri kdypak se uvidíme???
Taaak jdu si přečist co jste popsali
🙂

monica25
24. feb 2009

muriel-u koho si rodila

monica25
24. feb 2009

inac cavte 🙂

monica25
24. feb 2009

deina-skore uzdravenie 🙂

eri-to ju prejde urcite......aj u nas roli mava dni ked je jak anjelik a dni al.chvilky kedy zurii ............a neviem preco ☹ ale dufam a verim,ze aj jeho to jedneho dna prejde.....................a cim skorsie tym lepsie.........obcas mi je ztoho az do placu ☹ ked tak zuri.........................
dnes bola u nas cat s briankom...taky boli zlaty sa pusinkovali 😵 😵 😵

kaati-vy kedy pridete???????

renika -svami co je????ako sa mate??????uz si sa tu davno neukazala 😲

katika1
24. feb 2009

moni neviem- asi v piatok
my sme inak boli aj minulý týžden v mc
pojdeme aj teraz
kto ide?

ericica
24. feb 2009

ahooooooooooj charli velmi sa tesim ze ste spat 😵 ako bolo ?no keby vim ze si doma mohla som dnes skocit cely den som sa nudila a poobede spala s malou 😀
moni brianko je taky maly zlatusik-fesacik roliho este nepoznam ale dufam ze coskoro uz spoznam aj danielika maleho(ci velkeho 😀 )

deina
25. feb 2009

Uz je nam obom lepsie, vyzera to tak, ze tentokrat chorobu Misulak zvladne aj bez antibiotik. 🙂 Tu sme prechladli: http://www.facebook.com/album.php?aid=18085&id=... (presnejsie, manzel na seba nedal pozor, prechladol a potom sme to od neho vsetci chytili)

Muriel, ako sa vam dari? 🙂

monica25
25. feb 2009

cavte.tak som tu len narychlo z chvilu ideme na nozicky...deti spinkaju,svokra pride rolanda postrazit ...a manzel skonci dnes o 2 v praci a ideme snim takze pohodicka...,dufam,ze bude v poriadku...balime na siroko,ale obcas nie...tak si veselo prdka a kopcuje vtedy s nozickamy 😀
eri-coskoro nas spoznas 😀ked sa pojde do mc sa pridam aj ja kvam... 😉a spoznasd danielika anjelika a roliho certika,len dufam,ze bude mat potom jeden z tych lepsich dni a nebude zurit..... 😅 aj ja by som vas rada spoznala 😵
noi dem sa pomaly obliect.....zatial sa majte krasne...... 🙂
deina-pekne fotky.... 🙂

tinusi
25. feb 2009

My uz sa snad konecne do toho mc doterigame zajtra. Uz potrebujem niekam vypadnut, ale niekam, kde krpec nebude furt revat... lebo ked sme u svokry alebo u mojej tety, tak ho vsetci chcu a on nechce nikoho len mna tak reve... a ked sa ukludni, tak ho zasa vsetci chcu a tak zasa reve....no o zivot. 🙄

ericica
25. feb 2009

ahojte 😉 deinus tie fotky suuu ale romantikush 😀 mali ste to tam take typicky zimne a krasne idyylicke 😵 ako ste si to uzivali booooze a tolko snehu 😲
moni aj ja sa uz na vas hroooozne tesim a hlavne na toho maleho anjelika 😵
tinus viem o com hovoris moja mala ked mala osem mesiacov a chodili sme k nasim tak sa o nu bili asi styria a ona mala akurat tu chorobu osem mesacnych proste mamin cecok a ked si ju brali tak vrastala jak pavian a ked som si ju zobrala naspat tak som bola ja ta zla 😠 ze mam ju nechat vyplakat lebo preto je taka mamickovska ze si ju stale berem juuuj ale nemam rada tieto premudrele reci 🙄 🙄 🙄 takze tak a ani moj muz tam nerad chodil lebo nerad pozeral na to ako malu gniavia a ona len chudatko plakala za nami 🙄
no co uz aspon vidim ze som neni sama 😝

monica25
25. feb 2009

boli sme na nozickach a sme v poriadku 😵 😵 😵 ...este raz mame ist 15 apr.na kontrolu...a ze je krasny pevny chlapcek som sa vytesovala ako ho dr.vychvalovala 😀 a ani neplakal sa usmieval....to roli ked sa nar.aj teraz "reve ako pavian" u dr.je to jedno k akemu dr.ideme vsade plakal a place.....,ale neva aj tak ich lubim najviac na svete 😵 a u rozdielni...minule si sa ty pytala tusim eri.....az teraz ako aj danielik rastie si to vsimam viacej 😉 na vyzor sa podobaju ale su iny...............................a to ich robi krajsimi 😵

a to poznam aj ja, asi vsetky to pozname.....tinusi ,eri o com ste pisali decko reve a oni sa biju o neho a maju ho na rukach ho trapia len 😠 ked nexce tak nexce!!!!!!!!!a mojej svokre sa to vysvetlit nedalo aj teraz ked pride ho najviac buzeruje,roliho , ked je kludni al.sa hra vtedy knemu ide,....a on sa potom nervaci........

monica25
25. feb 2009

cat-vsetko naj briankovi k roku a pol 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre