Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
8. júl 2009

ja nemam sancu s 2 detmi byt na namesti okolo 10 ....to sa nevychistame.... ☹su rana ked potiahnu do pol 9 az 9....a budit ich nebudem....a ked spi oni si pospim aj ja ....

ema nebyvas dakde pri zmrzline ...kt. je blizko autobusovej z.?ak ano ja by som sa radsej stretla stebou pri tej zmrzke.... mne to vyhovuje okolo obeda al. potom okolo 5.....by bolo aj lepsie okolo 5......
to mam aj ja blizko....

catrin23
8. júl 2009

ok ema, tak si napiseme sem este zajtra ze kedy a kde presne keby nahodou sa nieco zmenilo. ale zatial plati 10h pri fontane

klaudi skore uzdravenie prajeme!!!

ericica
8. júl 2009

klaudi ,seraf diky moc 🙂 klaudi skore uzdravenie,neva vsak dojdes nabuduce teraz mam zase aj tak naval .....
ved ani seraf nestiham zavolat ze cica 😀 😀 😀 ale zajtra uz zavolam a dohodneme sa ...cmuk....

deina
9. júl 2009

Mne by tiez viac vyhovovalo poobede, ale pripadne by sa dalo zbehnut aj doobeda do mesta... Alebo ti donesiem peniaze domov poobede, Ema, moze byt? Napisem ti sms...

ema.nz
9. júl 2009

monica:byvam pri mileniu 😉 tak sa mozeme stretnut aj pri tej zmrzline asi myslis tu co mam ten chorvat,kde sa da aj vonku sediet 😅 ved mi zavolaj a dohodneme sa.....ja som len kvoli tomu pisala,ze skor doobeda lebo to som skoro vzdy vtedy vonku,ak nevarim a poobede mi mala spi kedy-ako a to sa neviem dohodnut na presny cas 😝
a to bud rada,ze ti tak dlho spinkaju.to ti len ticho zavidim...u nas to byva uz len max do 8:00 😔 🙄

deina:kludne brnkni 😉

monica25
9. júl 2009

ema-dakujem ja ti dneska al.zajtra zavolam po 5 hodine a ak by si nemohla prist k zmrzke dobehnem pred vas dom.....ak by ti mala spinkala tak pockam kym sa zobudi ...my ke d je vonku pekne chodime domov okolo tej 7-mej..... 🙂

hej a myslim tu zmrzku kde sa aj vonku da sediet 🙂

deina
9. júl 2009

Ok, Ema, tak aj ja dobehnem pred vas dom - a predtym brnkem, ze kedy asi, dobre? A ze ci ti mala nespi, nech potom nezvonim.

lubka78
9. júl 2009

pozeram, ze ste riesili podlozky do kocika...mne by sa hodil skor navlek na rucku kocika, nikde neviem zohnat
a normalne vam zavidim prechadzky...my sme uz 3.tyzden zatvoreni doma, lebo mame kiahne...najprv Misko a teraz Filip 😒

dida81
9. júl 2009

Ahojte mamulky,, ja len vám chcem dat vediet,, že budeme mat chlapceka... Dnes sa nam pekne ukázal.
Pekný dnek,,papa 😀

ema.nz
9. júl 2009

dida:taaaak dalsi chlapcek 😉 ale to je jedno co to bude,len nech je to zdraveeeeeeeeeeeee 😵 😵

baby:len potom si nachystajte presne peniazky nech nemusim vydavat 😉 😝

catrin23
9. júl 2009

ema tak ja ti doobeda brnknem ci budem v meste alebo sa nejak stratneme..

ema.nz
9. júl 2009

ok ja pojdem aj tak do mesta a o 10:00 budem pred fontanou...kto nevie,tak mam cerveny casualplay 😉

monica25
9. júl 2009

ema-ja ti zavolam zajtra poobede po tej 5-tej hodine...,dnes sme boli v tescu som nestihala....sice potom sme boli na prechadzke okolo tej mrzliny len som nemala pri sebe peniaze...,ale zajtra ti zavolam okolo 5-tej 🙂 a pridem aj pred vas dom ked budete doma to sa dohodneme este 🙂

monica25
9. júl 2009

dida-gratulujeme ku chlapcekovi 😵

serafinka1
9. júl 2009

Dida gratulujem k chlapčekovi.

Ema ja Ti zajtra pošlem sms, ale myslím si, že nebude problém, len musím ísť čakať aj mamu na zastávku, lebo ju beriem kaderníčke, takže budem mať naponáhlo, ale v každom prípade sa Ti ozvem.

ericica
9. júl 2009

dida gratulujeeeeeem aj ja som chcela chlapceka ale dufam ze po druhe sa uz postasti 😀 😝

deina
10. júl 2009

Dida, gratulujem. 😵 😵 😵

deina
10. júl 2009

Boooze, prsi, ako pojdeme poobede von? ☹ Nechce sa mi byt doma.

ema.nz
10. júl 2009

toto co je zase za pocasie 😕 😠 😠 to ma byt akoze leto 😠

deina
10. júl 2009

Letne osviezenie... 😉

ema.nz
10. júl 2009

no ja netvrdim,ze maju byt stale 30tky ale toto 😕 😕 keby aspon neprsalo tak by bolo super 😝

deina
10. júl 2009

Ja viem... akurat tu spekulujem nad tym, ako sa k tebe dostaneme, ked neprestane prsat. 😠 Porazi ma z toho, aj nakupit musime ist... snad to prejde.

dida81
10. júl 2009

Dakujem vám ... Ericica,,,ja som zase tajne dufala,že baba...ale citila som to na chlapceka.. tj jedno 😀
No presne,,mne teda momenálne vobec neprekáža, že neni 35 st.C..ale toto... 😢
pa,pekný dnik v rámci možnostííí 😉

ema.nz
10. júl 2009

deina:nerob si z toho velku vedu...tak mi ich das inokedy...aj seraf mi rano pisala,ze jej je blbo...ja som nastastie nevedela co je to tehu nevolnost,mne bolo zle asi len 3x.......

serafinka1
10. júl 2009

Ema kde bývaš, napíš mi do IP ja Ti tie peniaze prinesiem domov, dnes som úplne nakapatá. Asi to bude počasím. Neviem sa odpichnúť. A pritom ráno o 3/4 na 6 som vstala ako včelička. Ani po mamu som nešla, chúďatko šlapala až na Gúgsku v tomto daždi. ☹ Hádam mi to odpustí.

ema.nz
10. júl 2009

dida:mne sa strasne pacilo meno Jakub volakedy 😉 ĺen som sa vzdy bala,ze ho budu volat Kubo 😠 😠 ale kamoska ma Jakubka a je strasneeeeeeeeee zlaty 😵 😵

serafinka1
10. júl 2009

Ozaj Catrin máš ešte tú postieľku, či si ju už predala?

deina
10. júl 2009

Citam, ze je strasne zly. 😅 Aj ja mam kamosku, ktora ma Jakubka a tiez je strasne zlaty, taky malicky.

Ach, stale prsi, ak sa to nezlepsi, dobehneme v pondelok, dobre, Ema?

monica25
10. júl 2009

ema-mne nebolo zle ani raz ani pri jednom tehu...preto som ani nemala tusenie ze som "v tom" ked sme cakalai danielika.....az v 20-tom tyz. 😅
seraf-nech sa ti polepsi 🙂 aby si bola fit

ja sa ti ozvem ema ked sa vyspinkaju deti ak bude prsat nebudem moct ani ja prist....manzel po praci ide prec....a zajtra tu mame jeho babku mala 70 rokov tak pride knam na cely den 😅 ...skusim nieco vymisliet este...al.potom az v ned.-uz mi to je trapne ze to furt prekladam 😔

monica25
10. júl 2009

mne sa tiez paci jakub ...,len manzel nexcel...zevraj by sa to nehodilo k priezvisku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre