Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
16. júl 2009

tak toto mi teraz ta puca napisala:
Dobry večer ano byla jsem stím na poště a oni mi taky řekli že mi ještě dorazí poukázka na kterou dostanu ten obnos.. tedy pěkně jste to zkomplikovala ale snad už bude vše vpořádku jak odešlu napíši vám i za jak dlouho máte balík dpoma zatím.. martina

akoze ona si myslela,ze my jej tolko penazi posleme v obalke a ona ich capne na vacok a povie,ze jej nic neprislo 😠 😠 a poobede mi pisala,ze ten papier mala v schranke od utorka 😕 to co je za tavu????pevne verim,ze nam vsetko pride v poriadku 😖

ema.nz
16. júl 2009

baby sorry za vyraz ale uz som z nej na maslu 😔

ema.nz
17. júl 2009

tak mi este v noci pisala,ze to dnes posle a ze v schranke mala len "kreditne avizo platby eurogiro" a ze na poste sa jej pytali ci k tomu nemala aj poukazku 😕 to v akom zapadakove zije ked to tam este nevideli???dnes idem na tu postu a sa opytam na to....

aaaaaaaa este nezabudla podotknut,ze jej od nas posielaju v obake aj vacsie sumy ako sme jej poslali my a ze vzdy jej to prislo v poriadku 🙄

no tak ja som peniaze v zivote v obalke neposielala a ani nebudem ved to je dobra blbost 😠 😠 😠

deina
17. júl 2009

No jasne, ja by som tiez neposielala v obalke peniaze, ved to sa tak lahko moze stratit. Aj keby ona bola taka, ze poriadna a nezamlci ich, aj tak, kopec obycajnych listov sa mi uz stratilo...

Vitaj Kika, odkial si?

katika1
17. júl 2009

ahojte 🙂 eri a možme prísť ked ste choré?
aj my sa tešíme, lebo krpec tiež spomína Rebi .. frajeroši 😀
a sa chválim, Riško sa už nepocikáva cez den .. samozrejme len ked sme doma.. ked niekam ideme sa zvykne zabudnúť 🙄

catrin23
17. júl 2009

ema, to to je aka krava!!! fakt kde to zije...a nechapem ako niekto moze s takymto niecim pracovat, vsak na poste musi byt dennodenne,ked ma tolko objednavok, uz by sa v tom teda mohla vyznat. a to som este fakt nevidela ze posielat peniaze v obalke a este do zahranicia!!! teda moja svokra raz poslala briankovi ked bol malinky, ale to som tiez nechapala, posielala balik a v tam dala aj peniaze...tak ale ona je tiez divnaaaaa!!!!

monica25
17. júl 2009

ema-to uz fakt v zivote by som neposlala peniaze len tak v obalke-krava!!!!!!!!!
cat-boli sme a bolo super-vsak vies 😀

asi zajtra pojdeme k nasim ak nebude moc teplo ak hej tak do galandie....-ci ako sa to vola je to v ga. 🙂 sa kupat.

mna dnes vytocila moja detska dr.asi pred tyz.ma prezvonila...a som si myslela ze sa pomylila a zlozila na to ma dnes zas prezvoni...tak som tam zavolala a este ma sprdne,ze uz niekolkokrat ma prezvanala a ja nic...niekolkokrat????hovorim jej ze dvakrat....no odkial som mala vediet ze ona nezavola len prezvoni no a amlemu rolandovi chyba jedno ockovanie dobre to odflakala!!!!!!!!!!!!!!!!!a este mna sprdne.....vsak si to ma ona sledovat............no a to mal dostat poslednu davku prevenaru este min rok na jesen....no som zvedava ....ak sa nieco stane malemu juuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj som nahnevana!!!!!!!!!!!!!! 😠

ema.nz
17. júl 2009

no tak na poste mi povedali,ze z mojej strany je vsetko v poriadku a ze asi jej ich drzi ich posta 😲 😲 a ze ked dnes nedostane poukazku tak nech jej u nich na poste zavolaju postovu banku...lebo u nas prebehlo vsetko v poriadku....

a mala stale hnackuje 😢 😢 😢 este nema vsetky vysledky a dnes jej zobrali aj vzoru stoice a poslali nas na gastro lebo vraj doky na podozrenie na alergiu na laktozu ☹ ☹ ☹ ma uz picne z toho 😔

deina
17. júl 2009

Chuda Emka, ale to by sa nebolo uz skor prejavilo, kebyze ide o alergiu? 😕 Ved pije stale to iste mlieko, ze? Tvoje. Alebo si presla na nejake UM, ci jogurty?

Katika, aj teba tu vidno? No Risko je sikovny. Ako si ho donutila tam obsediet? 😅

ema.nz
17. júl 2009

deina:stale ju kojim 😒

ema.nz
17. júl 2009

baby tak konecne nam ten balik poslala a dnes jej prisli aj peniaze..konecne!!!vraj do tyzdna by to tu malo byt..tak serafinka mozno ju uz budes mat aj na dovolenku 😉

inak baby mate nadherne deticky 😵 😵 uz som videla vsetky,dnes som stretla moniku v tescu a ona vobec nevypada,ze ma dve deti 😲 😲 😲

klaudi68
17. júl 2009

Ahojte 🙂

Renika pozerala som fotky, Maximko je krásny chlapček 😵 😵 😵 a ty v tých šatách si kočka, velmi ti pristanú 😵 😵 😵 ja ani neviem, prečo si so sebou nespokojná, veď vyzeráš vynikajúco, asi by si si mala kúpiť nové zrkadlo a pre istotu navštíviť aj očného 😀

klaudi68
17. júl 2009

Deina, máš ip 😉

deina
17. júl 2009

Dakujem, uz som kukla. 🙂 Ako sa ti prazdninuje?

klaudi68
17. júl 2009

Ema a nejde malej nejaký zúbok keď má hnačku? Moja Viki minule týždeň hnačkovala a nezaberali jej ani lieky, vzali jej aj výter z konečníka a všetko bolo ok a asi po týždni som zbadala, že má prerezaný očný zúbok.

klaudi68
17. júl 2009

Viki je teraz chorá ☹ po polnoci stále začala kašlať, ale tak, že kašlala vkuse 1-2 hodiny a potom nič a cez deň nekašlala vobec ☹ tak som bola s ňou u dr. lebo presne pred rokom mala toto isté, tak nás poslala na krčné, lebo mala velmi červené hrdlo, vzali jej výter z hrdla aj z nosa a pondelok idem pre výsledky. Teraz berie lieky, ale ešte stále zvykne trochu kašlať. Budeme musieť ísť aj k alergologičke, no som velmi zvedavá, že z čoho to má 🙄

deina
17. júl 2009

Chuda moje, snad to nie je nejaka alergia. 😕 Neboli ste nikde, kde mohla prechladnut, zapnuta klima a pod?

serafinka1
17. júl 2009

ahojte, no my sme opäť choré, štrand sme navštívili naposledy. Už druhýkrát sa nám stalo, že hneď po štrande sme zostali choré. Mňa už z toho poráža. Celý deň som preležala, pregrcala fuj, ešte že prišli svokrovci a boli s Darinkou, trošku ju zabavili. Ona horúčkuje, kašle, soplíky. Zase kolotoč dookola. Už ma to nebaví.

Idem už aj do postele, len som nakukla čo tu nové.
Inak Ema, tá krava z Čiech je riadna pálka, ja by som už pri komunikácii s ňou vybuchla.

A máme novinku, Darinka má alergiu na kravské mlieko, tak sme skúsili to Nestlé Bifidus čo mi poradila Catrin a čuduj sa svete vypila ho. Mám nesmiernu radosť v tento škaredý deň.
Tak sa majte pekne, pa, ozvem sa keď sa budeme cítiť lepšie. Dobrú noc,

klaudi68
17. júl 2009

No dr. vravela, že to bude asi nejaká alergia na toto obdobie, lebo to mala aj presne pred rokom a to sme vtedy bývali ešte v NZ, tak neviem, čo jej može vadiť ☹

klaudi68
17. júl 2009

Chúďa Darinka, aj ona je chorá ☹ prajem vám skoré uzdravenie 😉

deina
17. júl 2009

To ste nemali bohvieaky den, Seraf. 😒 Ale aspon to mliecko vypila, uz sa ti podarilo odstavit ju?

Tak alergia nepotesi... ☹ Dufam, ze to nebude nic vazne.

Idem si uz lahnut, lebo sa mi zase hlava mota... myslela som, ze ma to uz nepochyti a zase, to asi tie tepla. 😝 Dobru noc. 🙂

klaudi68
17. júl 2009

Dobrú noc, aj ja už padám do postele 😉

ema.nz
18. júl 2009

ahojte

tak co sa nam to stalo,ze skoro vsetky deticky su chore?? 😖

klaudi:neviem ci su to zuby alebo co ale uz som z toho na nervy a ked ju pocujem,ze zase kaka ☹ a to sme pred tym mali problem,ze som jej vacsinou musela pomoct ☹

seraf:kupalisko v NZ je riadny humus ja sa cudujem,ze ho este nezatvorili...sestra ked vzdy prisla s detmi tak boli potom chore a naposledy pred 2 rokmi skoncil maly na infekcnom 😠 😠 tak sem my s malou urcite chodit nebudeme!!!

a mala som co robit,aby som pri komunikacii s tou babou nevybuchla 😝 ale to by sme sa potom toho balicka nedockali...a pevne verim,ze pride a bude vsetko ako ma byt 😅

ema.nz
18. júl 2009

a este som zabudla,ze ja som tu na kupku chytila vzdy mikozu ☹ 😠

deina
18. júl 2009

Ema, ja tiez, takze teraz ani nebudem riskovat ist sa tam kupat (aj ked som citala, ze existuju tampony, ktore chrania, mozu ich aj tehotne Senta Protect, tak nejako), aj nasa detska doktorka vzdy hovori, ze otvoria Strand a hned ma plnu cakaren, kadejake crevne virozy a pod. 😝 Ja neviem, oni tam tu vodu nekontroluju?

ema.nz
18. júl 2009

tak to netusim ale urcite ano....len neviem ako mozu mat dobre vysledky ked je z toho kupka tolko pliagy 😲 😲

catrin23
18. júl 2009

no baby, to mi je luto, ze ste takto pochoreli... a teraz ked je tak teplo 😔

seraf, a ako jej zistili alergiu?boli ste na testoch? chuda moja darinka ☹ aspon ze to nestle vypije, to urcite vie, ze ja som poradila 🙂 ved uz sme kamosky 🙂)

ema, ako moze mat podozrenie na laktozu,ked ju kojis? alebo si uz robila aj nieco s kravskeho mlieka? nas tiez asi v oktobri poslala dr. a vtedy mu robili na vsetko, a nastastie bolo vsetko ok, len nasa dr nam potom stale tvrdila, ze ale treba davat bezlaktozove... tak sme davali asi mesiac nutrilon bezlakt. a potom to bifidus, a nakoniec som zistila ze maly sam mi vyhadzal s gonsons a nie z mlieka ani jedla!!!

a nam nastastie nic nie je ...klop klop... a pritom maly bol vo vode dlho, a nechcel von

catrin23
18. júl 2009

a my sme boli vcera v patinciach, ale nie na kupku ale vo wellnes, bolo super, len draho 😖 vstup na 3h 9eur. ale mne sa velmi lubilo, boli sme aj vnutri a da sa tam aj von ist,je to ohradene od kupaliska...a detsky bazen bol pekny,len trosku studena voda...a konecne som si mohla polezat na lehatku a maly sa pri mne pekne hral v 10cm vode 🙂))

ema.nz
18. júl 2009

catrin:nie len ju kojim a na obed papa zeleninku 😒 len ja jem vela jogurtov a pijem mlieko lebo asi do 3mesiacov ma nenormalne boleli kolena a bala som sa,ze sa odvapnim 🙄 no a teraz nemozem ja jest nijake mliecne vyrobky a uvidi sa ....31.7.ideme na gastro....ja dufam,ze nema alergiu na laktozu lebo ma picne...ved to je vsade co jej budem davat jest 😢 😢 😢

ema.nz
18. júl 2009

a vo wellnes viem,ze je poriadne draho 😲 my sme tam pred 2 rokmi chceli ist na tyzden a nakoniec sme boli v chorvatsku a vyslo nas to lacnejsie 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre