Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
18. aug 2009

klaudi:no neviem ci jej idu zubky ale asi ano 😖

deina:ved na co by ti bol dalsi kocik ked je cf dobry....a ta tvoja farba sa im fakt podarila 😵 a budes mat zase chlapca tak ani to ta nemusi trapit,ze je modry 😉 ja som myslela na ten buggypod 😝

a to s menami lekarov aj mna uz napadlo 😀

catrin23
18. aug 2009

moni,to kde si natrafila na tu stranku 🙂 dobreeeeeeeee

deina, v starej nemocnici je ona, ja som tusim u nej bola, tam hned na zaciatku tusim na prvom alebo kde

no tie mena su dobe...same rodinky 🙂)

deina
18. aug 2009

Vdaka, Catrin, tak to by som mala najst... len sa jej neviem dovolat, akoby mala vypnuty telefon, preto som si aj myslela, ci sa neprestahovala. Tam v starej nemocnici mal napr aj moj reumatolog ambulanciu a uz je prestahovany a viem, ze sa nestahoval sam.

Ema, znie to asi blbo, ale mna ta farba na nom strasne vtedy chytila, som proste chcela tento a hotovo. Pre farbu. 😀 Samozrejme, napokon to nebolo len pre farbu, ale aj keby bol Misulo byval dievca, beriem tento modry CF. Ostatne farby nie su take zive, no a nova kolekcia... 😝 taka tmava, vobec nie je pekna, rovnako ako Jane, to co porobili s tymi kocikmi? Jane tiez mavali pekne farby, mne sa najviac pacila modro-zelena kombinacia a teraz sama cierna.

serafinka1
19. aug 2009

Ahojte

Ema: vyhliadla som si Jané Slalom matrix, ale farbu ešte neviem, počkám si na výsledok, že čo to za baby budeme mať.

Klaudi: Na hody ideme, no ako vidím, tak počasie sa má riadne pokašlať tak z toho ani nie som nadšená. Ale ja von asi nepôjdem, ja mám teraz alergické obdobie, kýcham ako besná, oči ma svrbia, takže môj pohyb vonku je fakt minimálny. Už aby bol september, nech sa mi to skončí. Toto je posledný rok, čo som v auguste doma, už nebudem špekulovať nad júlovými a sept.dovolenkami, v auguste a hotovo, preč z tohto pekla. ☹

deina
19. aug 2009

A co Bumbleride, Seraf, ten predas? Taky pekny kocik, mne sa velmi paci, najma v cervenej farbe. 😒 Tusim mas len sportak, ze?

klaudi68
19. aug 2009

Serafinka, aj ja som práve pozerala, že sa má počasie pokaziť, no keď bude pršať nepojdem von ani ja 😖
No nevadí, od septembra budem už častejšie chodiť do NZ, tak snáď sa niekedy stretneme 😉

serafinka1
19. aug 2009

Ano musím ho predať, nedá sa naň namontovať bugypod 😢

Ako sa volá Stanko menom? kde má ordináciu?

monica25
19. aug 2009
catrin23
19. aug 2009

seraf, tomas, kmetova 18, 🙂 ako je lorandova, na andovskej, tka ides stale rovno ,tam je krizovatka, a aj tam rovno a na lavo je ordinacia 🙂) to je vysvetlenie teda

deina
20. aug 2009

Chystas sa k nemu na 4d, Seraf? Skoda toho Bumbleridu, no co sa da robit... aj tak mas len sportak, ze? Cize by si tak ci tak musela dokupit tasku alebo vanicku alebo hlboky kocik. Inac Bumbleride ma aj hlboky, na ktory sa da dokupit taka sedacka pre druhe babo, dobry napad, mne sa to velmi paci a vobec sa tym kocik nerozsiri, kedze sa dava pre maminu.

renika
20. aug 2009

babulky píšte čo vás napadne, že treba do NZ do pôrodnice pre bábo...
balím švagrinú a neviem či mám všetko..
díky díky

katika1
20. aug 2009

oblečenie pre bábo - bodynka, čiapočky, plienky, košielky, uterák, kozmetiku, župan a pyžamo.. 😕

katika1
20. aug 2009

a niečo v čom pojdu domov.. a vložky. poprípade odsávačku

renika
20. aug 2009

kati, ďakujem, tak mám asi všetko
idem o chvíľu do NZ 🙂
a som nervózna 😅

katika1
20. aug 2009

ale nebuuud.. dobre to dopadne 😵

serafinka1
20. aug 2009

Ano chystám, ale dal mi termín až bud.týždeň vo štvrtok 😒 ach jo, je to neskoro, takže sa budem musieť tohto kočíka vzdať, čo už. Pochybujem že tá baba bude na mňa čakať do bud.týždňa, má kopec záujemcov. No aj mne je ľúto Bumbleridu, mám len športiak čo je pravda a tá prenosná vanička čo sa tam dá dať, tak sa tam tak čudne vkladá, že dieťa nie je vôbec vo vodorovnej polohe, nepáči sa mi to riešenie. A o tej stoličke čo vravíš, tak tá sa na môj bumbleride nedá dať, to je na ten iný typ, ten klasický a ten sa mi veľmi nepáči, vyzerá ako starodávny.

Katika tak ako, už finišuješ prípravy na svadbu? Normálne sa teším za Teba, aj ja by som si to zopakovala, bol to krásny deň, škoda že tak rýchlo skončil. 😅

renika
20. aug 2009

baby, tak už je Maxov bratranec na svete 😵
všetko pre bábätko som zbalila, len na jednu vec som zabudla, do riťky...vlhčené utierky 😔

monica25
20. aug 2009

reni-gratulujeme 🙂 ako sa voal kolko vazi???? 😵

renika
20. aug 2009

volá sa po ockovi Jozef
a je drobček maličký 2600g a 47cm 🙂
termín mala 11. september...

ema.nz
21. aug 2009

ahojte 😉

reni:tak to je super sprava 😵 😵 gratulujem a pre veroniku stacil porodit aj taky drobcek,ved aj ona je utla 😉 potom napis co na neho hovori maximko 🙂

aky kocik nakoniec kupilii???

deina
21. aug 2009

Reni, gratulujem, Maximko bude mat partaka na hranie. 😵 😵

Viete, ze 4d robi aj Korcok na Bitunkovej? http://www.femina-m.sk/ Tusim za 50 eur...

No mna zacal lakat Phil and Teds, ale to by manzel neprezil, ze treti kocik. 😀 Ale ked si nebudem vediet poradit so satkou + kocik, tak ho asi ukecam... iny sa mi nezda dost vhodny, toto je ako jednokocik, nie je vobec velky, len mi vadi, ze je prilis otvoreny, ci tam detom v zime nebude zima. A dlho by sme ho nevyuzili... 😝 Mozno len nejaky ojazdeny kupit...

katika1
21. aug 2009

Ahojte 🙂 jeej Reni super.. Bože to je maléééééééé 😅 veď Riško mal skoro o 2kilá viac 🤐 😅 🤐

Seraf, no aj ano.. mne to tak pomaly ide do tej svadby 😀 a nejak sito neuvedomujem.. nemám žiadne vybavovačky.. a každý, že ako zvládam ten stres 😀 Na čo zábudam, že ja nič nevybavujem už???!!! Isto som niečo doležité zabudla 😀 😀 😀

deina
21. aug 2009

Boze, ten stan, ma teraz napadlo, ked ta vidim. Ci ste uz zohnali nejaky? Mamy som sa pytala, ale nevedela, ze zavola krstnej, len neviem, ci s nou uz hovorila. Opytam sa. 😉

catrin23
21. aug 2009

reni ja som mala 14.sept.termin a maly sa narodil 25.augusta 🙂)) a tiez sme mali 47cm ale 2750g 🙂)) tak gratulujeme... to najhlavnejsie si zabudla, zvlhcene 🙂))

charlinka
21. aug 2009

Ahojky, nevíte co se všechno kupuje do školky?? Nás to za dva týdny čeká zítra jdu na nákup a na liste mám napsané nové ponozky a kalhottky 🙂
Katika no jak jsi to zvládla? Svatba za chvilku a všechno zařízené? Budeš se vdávat na charlotčiny narozeniny.
Serafi, jéé gratuluju k chlapečkovi, to je super budete mít páreček a co malá už se teší na brášku??
Všem detičkám co v blízké dobe slaví narozeninky...a že jich je dost preju všechno nej nej nej, kdybych zapomela.

monica25
21. aug 2009

ahojte
seraf-aj ja gratulujem 😵
waw to uz tak skoro viete... 🙂 nie az v 20-tom tyz.al . na 4d uz skorsie....sa da vidiet? 🙂

klaudi68
22. aug 2009

Charlinka, presný zoznam vecí čo budeš musieť zobrať ti v školke povedia a zvykne to byť vyvesené aj na nástenke. My sme potrebovali: 4 ks toaletný papier, 2 balenia papier.vreckoviek, 1 balík servítok, 1 tekuté mydlo. Z pomocok zvyknú pýtať výkresy (malé aj velké), farebné papiere, pastelky, detské nožničky na papier, lepidlo, plastelína.
Keď budete nastupovať do školky tak jej zober prezuvky, šaty v ktorých bude v školke, uterák, pyžamko, návlečky do postele a plachtu (tie malé čo sú do postielky), vešiak do skrinky, dievčatká zvyknú mať v skrinke aj vlastný hrebeň. Ja som ešte zvykla pre istotu dávať do skrinky aj náhradné nohavičky a tepláky keby sa náhodou stala nehoda 😉 Všetko musí byť označené menom. V školke v NZ sme potrebovali aj šálku na čaj (nie z umelej hmoty)
Dúfam, že som ti trošku pomohla a nech sa malej v školke páči 🙂

klaudi68
22. aug 2009

Serafinka, tá kočka ktorú som ti dnes spomínala že má buggypod má takýto kočík:
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

klaudi68
22. aug 2009

no ja som ale blbá 😀 je tento:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

catrin23
22. aug 2009

kocky, to kde pisala seraf ze bude mat chlapceka, co som slepa ze to tu nevidim???? vsak seraf vravela ze ju objednali az bud.tyzden na 4d 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre