Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
16. dec 2009

ahoj erika, ja som tam bola 🙂
a na 3D je to ešte fest skoro 😉

ema.nz
16. dec 2009

ahojte 😉 no podla mna na 4D je este velmi skoro ved pohlavie vidno tusim az v 16tt 😉

deina
16. dec 2009

Erika, viem, ze niektore baby chodia tak (najma v BA to tak robia), ze maju 4D na dvakrat - dve v cene jedneho - tak idu tak, ze prvykrat okolo 15tt a druhykrat okolo 25tt. Mne Stanko sam navrhol, ci chcem ist, to bol 23tt, tak sme sa vtedy dohodli, ze pridem. Robi aj v sobotu, takze super. A tusim aj Korcok robi 4d a tiez nadvakrat.

ericica
16. dec 2009

no ja som tipovala tiez okolo 20 tyzdna a mne sa aj zdalo cudne ze baby od nas uz chodia 😲
ema pohlavie je vyvinute uz skorej tusim uz v 12 tyzdni ale na uzv je ho vidno az neskorej.
iba z krvi by ssa dalo zistit aj skorej ale aj za to sa musi cvakat 😒

ema.nz
17. dec 2009

eri:ved ja som to tak aj napisala 😉 ja som bola na 4D v 21tt 😵 😵 zazitok na cely zivot 🙂

ema.nz
17. dec 2009

a z krvi to tusim stoji 100€ 😠 a to sa da urcit hned na zaciatku tehu...ale dost vela ludi to odsudzuje,ze sa to bude zneuzivat na interupcie kvoli pohlaviam ☹ 😢

ericica
17. dec 2009

hej ema mas pravdu 🙂
no a to som tiez citala ze vela bab to zneuzije ked ma rovnake pohlavie .. 🙄 ☹
a ja sa hadam so svokrou lebo jej krsna dcera ze vraj uz v 7 tyzdni vedela ze bude mat chlapca darmo sa s nou hadam ze to este nemohla vediet ....a na tej krvi nebola ☹ ona rodila v brne ale ze ani podla vas to este v 7 tyzdni nemohla vediet?

jaaaaaj ema torticky sa super podarili 😉 😉 😉

ema.nz
17. dec 2009

eri:sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

a ked nebola na ten speci krvny test tak to nemohla vediet 😉 v 7tyzdni je tam akurat ten "vacok" a doki vie akurat tak potvrdit ci je mimi v maternici a nie urcit pohlavie 😉 nadaj sa! 😉

ema.nz
17. dec 2009

malo tam byt:nedaj sa! 😉

katika1
18. dec 2009

ahojte, kto tu má syna narodeného v januári a bude mať teraz dva roky? 😕
Mm mi hovoril, že sa s najekou takou babou rozprával a že ma pozná z kona, tak kto to je? 😨 ozvi sa 😀

deina
18. dec 2009

No Misko dva roky v januari mat bude, ale ja som sa s nikym nerozpravala. 😅

katika1
18. dec 2009

deina, ja viem a ty už máš aj druhého drobca 😀
je tu ešte niekto s januarovým synom? 😕

monica25
19. dec 2009

emuske vsetko najlepsie k jej prvemu rociku cmukk od roliho a daniho 😵 😵 😵

a ja darinke len to vsetko naj naj naj k druhemu rociku cmukk aj jej 😵 😵 😵

serafinka1
19. dec 2009

Ďakujeme Monika. 🙂 🙂 🙂

ema.nz
20. dec 2009

monica:dakujeme a Emuska posiela pusinky chlapcom 😉 a Darinke tiez vsetko naj 😵

erika:torty boli kraaaaaaaaaasne a velmi vsetkym chutili 😵 😵 DAKUJEME a ty naozaj pri tom peceni carujes 😉 ved baby kuk ake boli naaaaaadherne https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... a tu https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ema.nz
20. dec 2009

renika pre teba 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... su tam 2 fotky 😉

serafinka1
20. dec 2009

Aj my prajeme všetko naj Emuške k narodeninám a Erike Dakujeme za vynikajúcu tortu, potlačila sa riadne,zostal len kúsoček. Tentokrát si Darinka sviečku sfúkla sama. 🙂 🙂

deina
21. dec 2009

Emuske vsetko najlepsie k narodeninam a Darinke tiez vsetko najlepsie. 😵

U nas zase hroza v noci, maly sa uz druhu noc zobudil o polnoci. Vcera to trvalo dve hodiny, kym opat zaspal, ale aspon zaspal, dnes v noci uz nezaspal. 😨

serafinka1
21. dec 2009

Deina ked si si bola zrusit rodicovsky a nahlasit matersku, ziadala si aj o prispevok na Miska tych 25% z RP?

hiva
21. dec 2009

ahojte baby... v piatok som si nasla pozitivne tehu testu a na ultrazvuku uz bola dutinka v maternici.....byvame v Novych Zamkoch, ale zatial len cez vikendy lebo kvoli praci sme cez tyzden v Bratislave....v Bratislave mam aj svojho gynekologa ...rozmyslala som ale, ze by som si rada nasla nejakeho dobreho doktora v Novych Zamkoch, u ktoreho by som potom pripadne mohla aj rodit....vedeli by ste mi odporucit, ktory je najlepsi?....Viete aj o nejakom, ktory by robil pripadne aj cez vikendy?... keby bol aj sukromny na priamu platbu, nevadilo by...hlavne aby mal dobre vybavenu ambulanciu a skusenosti 🙂 ...za kazdu radu vopred dakujem 😉

catrin23
21. dec 2009

Mila Emuska a Darinka!!! Prajeme Vam vsetko len to najlepsie k narodeninam. Brianko posiela velke pusinky!

hiva, ja mam dr. Stanka, mozem odporucit

ericica
21. dec 2009

ema seraf diky moc ste zlate 🙂
nasim dvom oslavencom zelame len to najlepsie a s rebuskou posielame veeela pusiniek....
hiva aj ja chodim k stankovi a ako pise catrin mozem ho len odporucit,ma v ordinacii vsetko vybavenie nemusis ist pre nic do nemocky akurat zajtra idem na prvu poradnu 😉 😉 😉

hiva
21. dec 2009

super baby....dik moc....akurat som kukala, ze kde ma ambulanciu....na Kmetovej to je super....to mam z domu 5 minut pesi 🙂

ema.nz
21. dec 2009

catrin,erika dakujeme 😉

ema.nz
21. dec 2009

baby neviete kde by som zohnala toto http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... alebo toto http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... ale co najskor 😅 dnes mi tak omrzli ruky v rukaviciach,ze som ledva odomkla byt 😝 nikde v kocikovom obchode tu u nas to nemaju 😠 teda hore nad DM som nebola ale tam maju asi len polske kociky tak pochybujem,ze by tam mali toto 😖 ak viete poradte 😉

katika1
21. dec 2009

čaute 😎
hiva vitaj!
ema a čo tak rukavice 😅 tie máš za tretinovú cenu 😉

A Emuške a Darinke všetko naj naj naj.. Riškovia a ja 🙂

deina
21. dec 2009

To by nebolo problem usit, vyzera to jednoducho.

Hiva, aj ja chodim k Stankovi, ma v ordinacii vsetko a pokial viem, funguje aj cez vikendy (4D mi robil v sobotu). A ze 5 min od neho? Tak to byvas blizko mojich rodicov. 🙂

hiva
22. dec 2009

dik baby....asi sa pojdem skusit k nemu popytat 😵 ... ale az po Novom Roku....teraz by to asi aj tak nemalo zmysel, kedze idu sviatky 😅

ema.nz
22. dec 2009

katika:ja som mala rukavice 😉 a aj tak mi uplne premrzli prsty 😠

deina:no len kto by to usil??a co ja tu poznam jednu krajcirku,sila mi hniezdo do celej postielky z 2kusov a vypytala za to 10€ 😠 😠 tak to by ma nakoniec vyslo este drahsie 😒

ema.nz
22. dec 2009

katika.Emka dakuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre