Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
28. jan 2010

ozaj baby... ked si otvorite taký obchodik- aj ja k vam budem chodit... xexe 😀
Snad nam "modrym konom" date i zlavu 😉 😉

deina
29. jan 2010

Mne takto v zime tiez obcas doma preskakuje. Nech je uz jar. 🙂 🙂

katika1
29. jan 2010

kočky, neviete, kde v Nz sa dá cvičiť zumba? 🙂

ema.nz
29. jan 2010

katika:opytam sa kmotry,minule ma volala,ze ide 1x 😉

katika1
29. jan 2010

ema, dííík 🙂 daj hned vedieť!

lenuska311
29. jan 2010

ema....akurat pozeram ,ze nase deti boli uplne rovnako velke a chudunke ked sa narodili....nasa to uz dobehla...aspon sme mali lahsi porod...spolubyvajucej syn v nemocnici mal 4,7 kg to by sa mi nechcelo tlacit zo seba von.....zaroven dievcata hladam nejaku kamosku na kocikovanie ziadnu kamosku totiz medzi mamickami nemam

serafinka1
29. jan 2010

ahojte, baby dajte vedieť aj mne o tej zumbe, zaujíma to aj mňa 😉

diduska777
30. jan 2010

Ahojte maminky, ja som v tejto teme tiez nova tak vas vsetky zdravim 🙂

dida81
30. jan 2010

Ahoj Diduska- vitaj 😀
..sa nam to tu v NZ nejako rozmnozuje, super 😀

catrin23
30. jan 2010

ema: emuske prajeme vsetko najlepsie k meninam 🙂 brianko posiela cmuuk

ema.nz
30. jan 2010

catrin:Ema dakuje a Briankovi posiela pusiela pusinku naspat 😵

katika,seraf:zumba sa cvici v byvalej skolke teraz je to pyramída(je to niekde pri krcme fajka),vstupne je 2€,precvicuju 2baby a este nevedeli presne kedy...vraj v stredu a vo strvtok to tusim o 18:00 a v sobotu o 15:00,ked budem vediet presne dam vam hned vediet 😉

a kmotra vravela,ze nic moc,ze jej sa to nepacilo,ze jak keby bola na diskoteke 😅

catrin23
30. jan 2010

pyramida je tusim ta skolka na janosikovej

deina
31. jan 2010

Hej, na Janosikovej. 😉

Emuske vsetko najlepsie k meninam. 😵

Baby, je nas tu nejako dost, co same kocikame, mali by sme spachat nejake stretko. 😉 Vsak zachvilu uz bude jar (optimista som, ze? 😀 ), vyzenieme decka niekam na ihrisko spolu, co poviete? Mne sa najviac paci asi Sihot a Letomostie (lebo tam to je oplotene, nezdrhnu).

ema.nz
31. jan 2010

deina:dakujeme 😉

a ja som za stretko kedykolvek a kdekolvek 😵

dida81
31. jan 2010

To bude super... už nech je lepsie pocasie a možeme páchat... hehe 😉

kika86
31. jan 2010

Deinus za to stretko som aj ja 😉

monica25
31. jan 2010

ema-pajeme emuske vsetko naj naj na j k jej vcerajsim meninam 😵 😵 😵

serafinka1
31. jan 2010

Všetko najlepšie emuške prajeme aj my.

Katika keď pôjdeš na tú zumbu, tak daj vedieť ako sa Ti to páčilo, ja určite budem musieť niečo so sebou robiť, ale ešte je skoro a teraz ani energiu nemám. Som hotová z dvoch detí. Moni a Deina obdivujem Vás ako to zvládate. Hádam aj ja do toho prídem, ale tieto prvé dni sú hotový zabijak pre mňa. Prekrikujú jeden druhého, ale tak nemôžem byť až taká skeptická, samozrejme sú aj vynikajúce dni, ako napr.dnes, Darinka je s tatom, Oliverko spinká a ja mám free. 😀 😀 😀

ema.nz
31. jan 2010

baby dakujeme 😵 😵

katika1
31. jan 2010

Seraf dám ti vedieť určite 😉 zatial začínam chodiť aspon do fitka 🙂
no a ja ne tvojom mieste by som teda tiež nemala ani štipku sily ešte aj cvičiť 😝 a ja vás tiež obdivujem všetky 😵
a Emuške tiež všetko naj prajeme!

lenuska311
31. jan 2010

ja som tiez za stretko...pridam sa k vam keby sa nieco konalo...dnes sme boli prvy krat na prechadzke..malej sa velmi pacilo cely cas nezavrela ani ocka len sa divila co sa to deje.

ema.nz
1. feb 2010

katika:dakujeme 😉

ericica
1. feb 2010

katiiii kde ste boli vcera do 6 som na vas cakala 😠
malu som poblaznila ze ani nespala a do vecera som pocuvala ze kde je risko
a mala som pre vas pripravene sladke prekvapenie ktore teraz asi vyhodim lebo je tam slahacka a ja sladke nemusim a ked to svokriny nezbastia tak budu mat smutny koniec 😨
inac ahojte babulky a erika emuske vsetko naj naj.... 😵 😵 😵 a stretko jasneeeeeeeeeeee 😵

katika1
1. feb 2010

eri ja som ti volala a nedalo sa ti dovolať 😠 vkuse ma to vypípalo a zrušilo!!! Nevyhadzuj, dojdem zajtra na prekvapko 😵 😉

deina
1. feb 2010

No ja nechapem, ako moze existovat clovek, ktory sladke nemusi. 😅 Ale aj moja sestra je taka, sladkosti takmer vobec, ona len maso a maso. 😀

Seraf, tie prve tyzdne su tazke, ale potom bude lepsie, uvidis. A ked ti Oliverko dobre spinka, tak aj skor bude lepsie. 😉

My ked ideme rano von, tak nevidam ziadny kocik, to su asi este vsetky maminy a deti vnutri. Dnes sme sa vratili po vyse hodinovej prechadzke domov o desiatej. 😀 Mam doma ranostajov.

dida81
1. feb 2010

😀 Deina- my o desiatej len z postele vyliezame... 😀

Aj ja som závisla na sladkom,,maso by som asi vobec nemusela... tak raz za týžden..ale bez sladkost nevydr ani den 😉 .. no ved potom to tak vyzerááá... 😒

Dnes bolo super vonku,, bola som dve hodky. Od 14-16 h. Slniečko.... 😎 😎 😎

tinusi
1. feb 2010

Ahojte, my vstavame o osmej, dnes dokonca o deviatej... ale to sme trochu soplikovi... a tak radsej trcime doma... ozaj chodite niektora do materskeho centra??? Alebo tehulky,,, chodite ku Kalmanovej na tie prednasky? A este nieco? Serafi, davaju sa este postolky? Myslim, ci ich este v nemocnici pytali pre babo...

ema.nz
1. feb 2010

eri:emuska ti dakuje 🙂

ericica
1. feb 2010

tinus chodia aj druhorodicky ked uz vedia co ich caka???ja by som sla ale ked viem uz o com to je 😀
kati poooooood 🙂 aj duri mi minule volal a nevedela sa dovolat asi mi blbne tel. v maji ho uz vymenim 😵
deina ja zakusky a torty ee 😝
ale taku milu alebo pernik jahodovy to uz moze byt ale nie casto...napr .dnes som si v lidli kupila kopu pomarancov grepy,zlty melon a take dobre tvrde jalblka.....to by som mohla stale hlavne tie pomarance 😝 😝 😝
erika nema zac a posielame jej cmuk 😵 😵 😵

deina
1. feb 2010

Ja by som neprezila den bez ovocia, ale ani bez niecoho sladkeho. A maso tiez tak, ze niekedy ano, ale nemusi byt... Nuz ale fitko by sa zislo aj mne. 😝 Uz asi dva tyzdne rozmyslam nad tym, ako by sa to dalo zladit, ze kam dat deti - ono by to nebol problem, svokra by mi aj oboch vzala na prechadzku, ale este sa nechcem vzdat Matka. Divne, ale este sa necitim na to dat ho niekomu (okrem svojej mamy).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre