Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
22. feb 2010

ema-mali sme to v Lucinke,, boli sme spokojní 😉
Kde je Panoráma?

Tinussi-blahoželááám, super . Budete mat párik... to by som aj ja raz v buducnosti chcela . 😉

ema.nz
22. feb 2010

tinusi:ja som ti ani nezagratulovala..tak gratulujem k pariku 😵 😵 😵

dida:Panorama je na namesti hned oproti kostolu 😉

eri:nemas za co 🙂

dida81
22. feb 2010

aha, jasne. Tam je to peknučke a chutne tam varia. Ani som nevedela, že tam bývaju aj svadby. 😀

monica25
22. feb 2010

tinusi-aj my gratulujeme 🙂

deina
22. feb 2010

Tinusi, gratulujem. 😵 😵

O kolkej doobeda mc?

catrin23
22. feb 2010

tinusi gratulujem aj ja! uz mas aj meno?
my sme krst mali tiez v panorame 🙂 a mozno ked sa raz vydam, tak aj svadbu tam :D :D ale to je este vo hviezdach...
tak kedy sa ide do mc??? aj my by sme prisli 🙂

ema.nz
23. feb 2010

baby potom dajte aj mne vediet 😉 aj ja by som isla s malou,ona tak strasne lubi deti 😵 😵

deina:tento si videla???podla mna je superhttp://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Hau... v tej tyrkysovej a v zelenej je nadherny 😵 😵 a aj cenu ma dobru 😉

tinusi
23. feb 2010

Holky, vdaka za gratulacie...

to mc navrhujem na bud.utorok, kedze katika tam chodi pravidelne v utorky...

ericica
23. feb 2010

tinus a o kolkej? lebo u nas je pravidelny budicke o deviatej....a to som vcera malu ulozila uz o osmej a aj tak potiahla do deviatej 😝 😝 😝

monica25
23. feb 2010

mozno by sme sa aj my pridali..zalezi kedy by sa slo...... 🙂

deina-matkovi vsetko najlepsie k meninam 😵

tinusi-aj vasmu matkovi vsetko najlepsie k meninam 😵

dida81
23. feb 2010

Baby , vy sa tu niektoré vyznate v kocikoch... Chem si kupit aj ja ešte sporták,, aj ked mame jeden.../teda ten , co mame je troj-kombinácia/
A straaasne sa mi páci tento: / viem, že každa mame možno iny vkus,, ale ci neviete, ci je dobrý? /
No naživo som ho ešte nevidela... Musim ist kuk tam na Podzámsku, tam maju vela kocikov...😉
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Qui...

Baby , do MC sa asi chodi s vacsimi detmi, aby sa zahrali, vsak? S takým drobcom ako mam ja asi nie.../na rok/

ericica
23. feb 2010

dida je pekny..mne sa paci ale ako hovoris kazda mame iny vkus 😉
dida a preco nie to nie je detske centrum ale materske a je vhodne aj na to aby sa zahrali deti alebo poklebetili mamicky a Kubka ti mozme aj trochu popestovat....aspon ja by som ho rada 😉 😵 mam rada malilinke deti 😵 😵

deina
23. feb 2010

Ja vam donesiem Matka a mozete pestovat. 😀 Uz ma 7 kil, sunky vsade, kam sa pozriete, no straaasne je tazky, krk nikde... a len nosit sa a nosit.

Ema, hej, videla som ho. Ale aj tak sa mi Britax viacej paci, ten B-Mobile, je este lahsi. 😉 A este neviem, nie som rozhodnuta, ze ktory, kukam aj po Jane, golface: http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/Jane... (len skoda tych zdvojenych kolies, mne sa take nepacia 😝, ale zase ma otocnu sedacku) alebo Cross, ale ten je uz drahsi: http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Jan... (ale ma normalne kolieska).

Dakujem za Matka. 🙂 🙂 A to je dnes? Myslela som, ze zajtra, jeej... 😅

ema.nz
23. feb 2010

baby doneste tie male deticky 😵 😵 take ja zboznujem 😝 😀

dida:nekupuj este jeden velky kocik...kup si nejake lahke golfky alebo nieco take na leto a do auta je to supeeeeeeer 😉

catrin23
23. feb 2010

dida, ja by som tiez nekupila uz druhy sportovy, teda taky velky, skor nieco mensie, golfac a tak...kedze sportovy uz mas...
a kludne pridi, aj ja rada popestujem, kedze briana sa uz pestovat neda :/

deina
23. feb 2010

Podla mna idealny na leto: http://www.britax-b-range.co.uk/B-Mobile.html

Ak buduci utorok, tak to mozeme prist, tento tyzden urcite nie, lebo som chora, to by som vam deticky nakazila.

catrin23
23. feb 2010
catrin23
23. feb 2010

deina ten britax sa mi lubi

tak moze byt utorok o tyzden...a cas okolo 10.00hod?

deina
23. feb 2010

Catrin, to je zapp? Krasna farba... Skoda, ze ten Britax nema nejake zivsie farby, ale tak nevadi... a kukala som, ze ho uz maju v Babymarkete, vobec nie je drahy.

My okolo desiatej vpohode. O kolkej otvaraju?

catrin23
23. feb 2010

ano zapp, ja som ho kupovala aj kvoli farbe 🙂 alen teraz v novej kolekcii si tiez super farby...boze, mna z tych kocikov uz porazi...a my kocik uz nepouzivame skoro vobec 🙂

neviem kedy otvaraju, ale hadam o desiatej uz bude otvorene

deina
23. feb 2010

Skoda, ze Zapp nema spojenu rucku, uz vyrabaju aj stvorkolesove a farby ma fakt nadherne.

monica25
23. feb 2010

deina-ja som pomylena .som si myslela ze dnes je streda,prepacccc 😅

deina
23. feb 2010

Ale nevadi, aj tak dakujem. 😅 😵

ema.nz
23. feb 2010

baby ak nepojdeme v utoro do NR tak prideme s velkou radostou aj my 😵 😵 a kde je vlastne to MC?a plati sa tam nieco?neviem este sme takto nikde neboli 😅 😝 ale tesiiiiiiiiiiiim sa 😵 😵

catrin:mne z kocikov sibe uz teraz 😒 😀 😀

dida81
23. feb 2010

Dakujem za rady...no musim si to rozmysliet s tým kocikom...
/to ma ešte čas..no ja som sa do toho zalubila,,tak neviem, neviem../ 😅 😅 😅

Deina- aj ja rozmyslam,, preco vsetci gratuluju...Matka je až zajtra... no ale ked už vsetky zacali, tak sa pripájem- vseeetko naj, naj, naj 😀 😎

Aj ja si to ešte rozmyslim s tým utorkom,ale zlate ste.. 😵 , že chcete popestovat. 😉

tinusi
23. feb 2010

Vdaka za gratulacie...
MC otvaraju o 9:00.
Eri, my tiez vstavame casto az okolo pol deviatej, ale vsak mu neublizi, ked ho zobudim o nieco skor, aspon pojde skor spat aj vecer...

http://www.facebook.com/search/?q=materské+cent...

tinusi
23. feb 2010

Ozaj holky, rodili ste niektora, alebo poznate niekoho, kto rodil babo koncom panvovym? Moja buchticka je totiz takto otocena a hoci sa snazim cvicit - lozim po styroch a lezim len na lavom boku - uvazujem nad tym, co bude ak sa neotoci... sekcie sa dost bojim.... 😒 😒 😒

ema.nz
23. feb 2010

tinusi:to este nemusis riesit 😉 moja mala bola v 30tt otocena dolu ritkou a ja som isla rodit s tym,ze urcite budem mat cisarsky 😖 😔 a to bolo 34tt+6 a mala uz bola otocene dolu hlavickou 😉 a vobec som necvicila,lebo som sa bala,ze jej tym len ublizim a ze ked nechce ist von normalne tak bude cisarsky a ona sa otocila 🙂 betar maly uz vtedy bolo tak ako ona chcela 😝 😀 😀

tinusi
23. feb 2010

Ema, velmi si ma upokojila. Vsade citam, ze len 3% deti su v termine otocene koncom panvovym, tak hadam k nim nebudem patrit aj ja... velmi by som chcela rodit spontanne. Aj ked, clovek mieni, Pan Boh meni... no ale aspon si mi dala nadej 😵 😵 😵

tinusi
23. feb 2010

Jaaaaaj, krpec sa mi vycural na parkety... a ako bezocivo!!!! Este si podrzal vtacika ako velky a robil "fontanku" na zem!!! 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre