Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
27. feb 2010

ahojte...no pekne ste tu rozobrali kociky :D :D

eri ta pink farba je super, lubi sa mi :D

co bude v brne?

my sme dnes po dlhej dobe vybrali quinny, boli sme v akvarku, aspon mi maly nebehal tolko ale pekne sedel :D normalne mi to uz chybalo, tlacit kocik :D :D

catrin23
27. feb 2010

deina ten gesslein ma kraasnu farbu

ema.nz
28. feb 2010

a co tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7880622&tab=7 mne pripomina Stokke len skoda,ze je to chipolino 😝

a tieto nove futuristicke vanicky od Jane sa mi najskor vobec nepacili a cim viac na ne pozeram tym viac sa mi pacia 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7785608&tab=8

ema.nz
28. feb 2010

a tento je nieco medzi BRIO a Jolz 😕 😝 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6691692&tab=8

ema.nz
28. feb 2010

baby mne sa normalne to chipolono paci 😅 esteze ja uz nemusim riesit kociky od narodenia 😀 ale o tomto by som normalne uvazovala 🙂 cena super a tu je k nemu aj autosedacka http://www.samo-kociky.sk/autosedacka-maxima-2010

deina
28. feb 2010

Ema, nedas si pokoj s tymi kocikmi, co? 😀 Teda niezeby som si ja dala... Inak to co je za napad predavat kocik len v kombinacii? 😠

ema.nz
28. feb 2010

nedam 😝 😀 😀 neviem 😕 🙄 podla mna je tiez vyhodnejise ked si vies vsetko dokupti zvlast a pripadne si pokombinovat farby 😎 😉

deina
28. feb 2010

Ma nastvali s tou vanickou, vsak naco mi je, mne staci sportak. 😒 No uvidime...

A co ta Neo nejako nastval? 😅

ericica
1. mar 2010

ema s akou vanickou????
inak ja mam chipolino sportovy pre malu a neviem si ho vynachvalit... 😵
ja asi zajtra skocim do nz pokukat 🙂 a cez vikend do nitry 🙂

ema.nz
1. mar 2010

eri:co s akou vanickou 😕 teraz neviem co myslis ty 😝 😀 😀 to asi deina pisala nie??ze jej uz netreba vanicku a ten ABC sa neda kupit len samostatne sportovy 😉

ericica
1. mar 2010

ahaaaaaaaaa no nevadi 😉 vsak pokukam a ked ta naahodou stretnem tak ma dufam ze spoznas 😀 nie ako minule 😀

catrin23
1. mar 2010

baby, a co bude s tym MC::: ??? idete niektora?

deina
1. mar 2010

Zajtra? Ja by som sla, ale Misko nie je fit, pre zmenu je prechladnuty on. ☹

lenuska311
1. mar 2010

co robite v tom mc????my mame este male deticky ale niekedy by sme sa isli kuknut s didou....aspon by sme sa nenudili same...my mame este takych drobcov...

tinusi
1. mar 2010

Ja som mala velky plan, ale kedze su prazdniny, svagrina pride k svokre s detmi (byva dost daleko) a tak sa tam asi pojdeme hrat. Este uvidim, mozno pojdeme poobede, lebo naozaj by som do toho mc sla... ako ste na tom ostatne?

nika251
2. mar 2010

Ahojte. Potrebujem surne poradit. Kamoškinmu synovi zistili zrasty na vajecnikoch (3 roky) a ak som dobre pochopila vajka mu utekaju do brusnej dutiny. Mali by ho operovat v NZ na urologii- neviem ci je tam aj detska cast. Takze- potrebujem rady, skusenosti ohladom tejto kliniky, plus potrebujem odporucit nejakeho dobreho detskeho endokrinologa (chodi ku Karvaiovi ale chce aj konzultaciu). Velmi by mi pomohlo keby ste mi napisali akekolvek skusenosti s Dr. - ktori su tam najlepsi co sa tyka operovania ...... Prosim, termin dost suri. Dakujem

tinusi
2. mar 2010

Nika, s tym ja nemam skusenosti, mozno niekto iny...

Tak dnes sme pre istotu nesli k svokre za detmi, ale svokra aj s detmi prisli k nam, takze z MC nebolo nic... hmmm... boli ste niektora? Alebo niekoho nalomim napr. na stvrtok???

deina
2. mar 2010

Nika, ja tiez neviem, poznam len toho Karvaia. ☹ Nikto iny ma nenapada...

ema.nz
3. mar 2010

nika neporadim...

baby ja som vcera nemohla,zajtra som u nasich ale buduci tyzden by som sa rada pridala 😉

nika251
3. mar 2010

Ajpkte- dakujem vam za ochotu. Skusim kuk dalej. Mozno daco najdem. Neviete ci Bajzova na Bitunkovej nie je aj detska?

deina
3. mar 2010

Nika, urcite nie. Bola som u nej, ked som bola tehotna a akurat sestricka s niekym telefonovala a odkazala ich na Karvaia, ze deti ma na starosti on.

Baby, vy kedy chodievate von s detmi? Ja sa vzdy taaak obzeram po kocikoch a nikdy ziadna znama tvar.

dida81
3. mar 2010

Deina- my zvykneme o 14h. vyrazit a motáme sa aj do pol piatej, ked je teplejsie..Chodime s Lenuskou a stretam aj Emu,,aj dnes. 😀
Zvykneme chodit na namestie a tak. 😉
Ty kedy???
My sme dnes po očkovani,, som zvedava co nam prinesie noc...

Nika- tiež neporadím. 😅

kika86
3. mar 2010

Ahojte babulky, my chodime von po 15-tej. Prejdem vzdy cele mesto a nikdy nikde nikoho znameho 😒
Dufam, ze niekedy narazim na Vas 😉

deina
4. mar 2010

No ja skor doobeda, vyrazime okolo pol desiatej a vcera sme boli vonku do jedenastej asi.

deina
4. mar 2010

Nase netestovali, ako pozeram...

tinusi
4. mar 2010

Caves, my sme dnes boli v mc, boli sme tam len 3 maminy...

My chodime vacsinou s Matulom na peso tu okolo nas alebo ked je teplejsie tak na to nove ihrisko. Do mesta len ak nieco potrebujem, lebo uz mam problem tlacit kocik.

serafinka1
4. mar 2010

ahojte baby, neviete náhodou, kde má ordináciu dr.freyová?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre