Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
15. mar 2010

baby, kedy dame stretko MC? aj nas uz doma porazi asi... co tak vo stvrtok? alebo nam to je v podstate aj jedno ze kedy..

ema.nz
15. mar 2010

dida: 😀 😀 tak uz S4 😉 aj podla mna su ti 2velke kociky na nic 😅 za tie prachy si kuk radsej nejaky poriadny golfac 😎 a co sa tyka polohovania:no on az do uplneho lahu nejde ale to nejde vacsina sportovych kocikov,je tam taky malinky sklon 😉

ja by som sla,mam este trochu sopel ale do stvrtka mi to hadam prejde 😅

deina
15. mar 2010

Jej, to je modra ako na nasom Fusione. 🙂 Stvrtok doobeda?

ema.nz
16. mar 2010

dida:kuk tento golfac http://www.babytrend.sk/casualplay-kocik-down-t... ked som ho videla nazivo tak mi padla sanka dolu 😝 fakt vymakany kocik 😵 😵 normalne som lutovala,ze ja uz mam maly kocik 😅

ema.nz
16. mar 2010

a tu je este o nieco lacnejsi http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=5302

ericica
16. mar 2010

dida ja zhanam tiez casualplay ale aj s vanickou 😀 ale do jula mam este cas 🙂 pekne kociky su to 😀

ericica
16. mar 2010

wau ten golfac od casualu nema chybu 😲 😲 😲

ema.nz
16. mar 2010

ze 🙂 🙂 esteze nemam rada golfovu rukovat,takze ma to nelaka 😎 😝 😀 😀

catrin23
16. mar 2010

no ten downtown je super..mne sa uz dlhsie paci, a je super ze sa da tiez kombinovat s vanickou aj autosedackou.

tak kto pojde vo stvrtok? cas okolo 10.00

ericica
16. mar 2010

cat ten prvy kocik co si hodila predava ta baba v tvrdosovciach....bola som aj u nej kuk kociky lenze ma same polske aj ked su velmi pekne 😉
vo stvrtok asi nejdeme,lebo mam toho vela,skoda ze su tam uz neni poobede predobedom nam to nevyhovuje 😖

deina
17. mar 2010

Zaujimavy, nieco medzi Neo a Buzz... (ale neviem, cim mi pripomina buzz)...

deina
20. mar 2010

Kde ste vsetky? 😅

serafinka1
20. mar 2010

Deina peknú fotku máš. 🙂

dida81
20. mar 2010

Deina tuuu 😉 a skutočne pekna foto,, v novom konovi lepsie vidno tieto maličke fotky, vsak? 😀

Serafinka a ty ako s drobcami?

A ešte raz vdaken za rady ohladom kočíka... stale neviem,, ale v poho.. ved sme ešte malý... 😀
Kočky kedy ste dali prvý-krát dietky do športáka?

Ozaj, viete že je plávanie aj v NZ, v Huberte? Teraz prebieha prvý- kurz a podla reakcií vyberieme, kam budeme nakoniec chodit.

tinusi
21. mar 2010

Ahojte, teda Deina, ty mas vzdy take super fotky...
Inak, co hovorite na to super pocasie v poslednej dobe??? Parada, vsak! 😵

catrin23
21. mar 2010

ahojte....
dida ja som maleho dala niekedy ked mal 5-6mesiacov do sportaka.lebo sa uz nemestil s fusakom do vanicky 🙂

no konecne mame pekne pocasie. teraz budeme castejsie chodit von, aj do mesta :D
baby paci sa vam tento novvy MK? ja si na to nevime zvyknut 😒

deina
21. mar 2010

Mne sa uz celkom zacina pacit. 🙂

Vdaka, baby. To mam novu farbu vlasov, nech vyzeram zivsie, jarnejsie.

Ja mam este Matka vo vanicke, kym sa zmesti, bude tam... sa mi ho nejako nechce dat do sportaka, lebo potom nanho nebudem vidiet, Ibaze by to poriesil novy kocik, ze? 😅

dida81
21. mar 2010

Tak mame ešte čas 🙂
To počasie je vážne super ... 😎
Ja nemam rada tieto zmeny,, aj -FB nedavno menili.. no sem až tak často nechodim,, nevadi mi ..

ema.nz
22. mar 2010

ahojte...tak sme vynoveni 😅 nejako si na to neviem zvyknut ale par noviniek je tu uzasnych 🙂

a ako je super,ze uz je vonku tak krasne,clovek ma hned aj lepsiu naladu 🙂

deina:nebol ti niekto v piatok kocikovat maleho matka???teda aspon sa mi zdalo,ze tobol tvoj kocik 😉 ta modra farba je strasne krasna 😵

deina
22. mar 2010

Nie, Ema. A nevidela si mna ho kocikat? Sice ja chodim s Miskom, to by si nas spoznala... Aj mne sa ta farba hrozne zapacila, krasny je ten kocik v tejto farbe. 😵 😵 Ale asi fakt idem setrit na novy, minule ho kocikal manzel a ja som len kukala na kocik, ze hroza, ako ten vyzera zblizka!!! 😨

deina
22. mar 2010

Jeziiis, teraz som si spomenula (to vies, zenska na MD, kto si ma pamatat kalendar?), ved ja som bola u kadernicky v piatok. A kym som bola tam, sestra mi kocikala Matka, aj so svojim chalanom. Doobeda.

ema.nz
22. mar 2010

deina 😉 az doverne to poznam 😝 😀 a teba by som spoznala 😉

a dnes som stretla tvojho misula aj s babkou a prisieklmi ku kociku a hovoril,ze CONCORD 😕 😀 😀 ja som skoro na rit padla 😀 😀 a tusim este aj povedal,ze NEO 😅 😀 😀 no strasne je zlaty 😵 😵

ema.nz
22. mar 2010

a dnes sme boli na ockovani 😖 ☹ no to bolo zase placu hned ako sme vosli do ordinacie 😒 a nase miery 9480g/75cm drobec moj maly 😅

deina
22. mar 2010

Jaaj, on ma kociky rad. 😀 A uz pekne povie, ze Concord, predtym to veru inak znelo, aj som si ho nahrala (vyslovoval to ako "ko-ko.." s vyraznym "T" na konci).

Aka je malinka. 🙂 Dufam, ze bude dobre po ockovani, tohto som sa dost bala, ale ja sa celkovo ockovani obavam.

kila
22. mar 2010

Čakáme chlapčeka! 😵

dida81
22. mar 2010

Kila- blahoželááám... 😀

Veru,, už som bola svedok ako Miško pekne pozda concordy..hehe..zlatý.. 😀
Ema- ty mas aku malu princeznicku,, ved my vas takto o chvilu dobehneme..myslím, že mame tak do 7kg.. 😉
A dnes som aj ja videla Mišula a aj teba Ema- bola som v cukrárni v Petruske /treba mi! 😒 /.. sla si okolo...ešte som mamče ukazovala, že toto je ten kočik, co sa mi páči... 😉

Baby kolko očkovani nas vlastne caka? My mame za sebou v porodke,, potom, ked sme mali 3 mesiace... a v aprili nas opat cAká.. a potom ešte??? Juj,, to asi žiadna nemusime.. ked sme boli naposledy , tak Jakubko taaak plakal, že ešte nikdy som ho tak nepocula... moje malé... ale naštastie mal len kusok zdvihnutu teplotu... nič viac.
Ale vraj toto , čo nas caka je horšie... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre