Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
16. máj 2010

Erika- krasny je! Aj farba uplne super! 😀

Ema- teplo tento rok asi nebude 😝

ema.nz
16. máj 2010

debilne pocasie je odkedy mam malu 🤐 to jak naschval 😠 😠

ema.nz
16. máj 2010

baby nieco na pobavenie ja som sa vcera z toho skoro pocurala 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=nHZJaDwOsNw
deina
17. máj 2010

Erika, nadherny. 🙂

Ema. 😀 😀 😀 😀 Chudak chlap.

lunnan
17. máj 2010

Dida81, ahoj, aké je plávanie? Si tam spokojná?

dida81
17. máj 2010

Lunnan- super,, zatial sme spokojné 😀
Chodime 4 baby s drobcami na dvoch autach.
Vo štvrtok ideme štvrtý-krát 😉
Po plavani je sauna, potom masaž 😵

dida81
17. máj 2010

ema- to video poznam,,,juuj ,, nechcela by som ... au 😒

deina
17. máj 2010

Vyzera to tak, ze aj my mozeme ist tento stvrtok. 🙂 Matko zase vyska, moje usiiii, som si odvykla, aspon bol par dni ticho. 😀 Misulo si na vecer ide pluca vykaslat, ale snad to aj jeho prejde.

dida81
17. máj 2010

Oki,,ved uvidis v stredu.... dohodneme...
Už je zdravy?

deina
18. máj 2010

On ano, rychlo ho to preslo. Teraz to ma Misulo a jeho to zatial drzi. A ja sa tiez zatial drzim. 😅

deina
20. máj 2010

Nechceli by ste niektora chodit so mnou niekam do posilovne? 😀 Ale najlepsie asi doobeda, ked tam nebyva vela ludi...

ema.nz
20. máj 2010

deina:ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

deina
20. máj 2010

Fakt? A kedy by si vedela? V podstate by som vedela aj poobeda. Ale naozaj uz potrebujem cvicit, mam brucho a stehna ako vestonicka venuse. 😝

deina
20. máj 2010

Len vo stvrtok chodime plavat, tak vtedy nie.

ema.nz
20. máj 2010

deina:ja sa prisposobim,uz mam aj "opatrovatelku" pre malu ked treba niekam vybehnut 😎 a mne viac vyhovuje doobeda a mozem aj kazdy den a najlepsie od 10:00-12:00....ved sa dohodneme len tento tyzden uz nie 😝 a sa tesiiiiiiiiiiiiiim,len ja som vzdy cvicila len doma,takze musis mat s mnou trpezlivost 😝 😀 😀

deina
20. máj 2010

A myslis, ze ja som niekedy niekde cvicila? Mohla som jest tony sladkeho a nic, 50kg, no ale... dve deti, 30 rokov, uz to neni jak kdysi... 😅 O desiatej je super, asi dohodnem mamu, ked aj nie kazdy den, ale aspon 1-2x, ok? Potom sa dohodneme, teraz musim bezat.

ema.nz
20. máj 2010

no ja ked som chcela byt chuda tak som musela cvicit ale teraz sa neviem k tomu dokopat,ked je hore mala tak sa neda,ked spi robim nieco ine alebo oddychujem a vecer som rada,ze mam klud 😝 a takto doobeda by to bolo super a dajme teda 2x do tyzdna nech to ma aspon nejaky vyznam...a mozno potom bude pre mna lahsie cvicit aj doma 😅

dida81
20. máj 2010

Babeny- držim vam palceky pri cviceni.. i ked si myslim, že to kvoli postave nepotrebujete ,, ani jedna! No dobre,, ale beriem to tak, že kvoli zdraviu .... 😉 😉 😉
Ja som na taketo veci neni... ja radsej žrat nebudem.... 😝 ( a to som inak akcný clovek,,ale také že posilka ee) Ja skor v lete korčule,, v zime lyže.. No ale už rok ništa... A teraz aj papááám,, stale sa vyhovaram, že kojime... xi.. 😅
Tak vela zdaru ženy!

(do kelu, no ale ked sa zamyslim,,, som si pred porodom myslela, že do leta budem stiiihla... ale nevidim to ružovo) 😒

dida81
20. máj 2010

inak dnes zase my nie sme na plavani,, sme asi chorí.. tak pre istotu.... Ale skoda, dobre tam je..

ema.nz
20. máj 2010

dida aj ja som si pred porodom myslela,ze do leta budem chuda 😝 😀 😀 a uz to tak vypada ze ani toto leto to este nebude 😝 😀 😀 a rychlo sa uzdravte 😉

deina
20. máj 2010

Aj ja som si to myslela... 😝 Pri Miskovi som mala menej kg, ked mal 4 mesiace, ako pred porodom. A teraz? 😝

Ema, doobeda je super, len buduci tyzden mame plavanie 2x + ma ocakava reumatolog, tak mozno este buduci tyzden stihat nebudem, ale ten dalsi urcite, dobre? Nejak sa toho zrazu nakopilo. 😨

tinusi
20. máj 2010

Wau, tu sa ide cvicit!! Drzim palce, nech to prinesie ovocie...
Ja som sa pri matkovi dostala na povodnu vahu za 6 mesiacov a nic som pre to nerobila. Som zvedava ako to bude teraz. Zatial nosim stale tehu nohavice, lebo moje povodne sice obleciem, ale som v nich narvata ako taka hurka. 😝

lunnan
21. máj 2010

tinusi- tak to si šťastná žena, že si sa tak rýchlo dostala do pôvodného stavu. Ja som mala statočných 23 kíl navyše, ešte mám päť a tiež som začala makať, lebo samo mi to nezleze určite. A oblečenie z pred ešte stále neoblečiem 😅

deina
21. máj 2010

Nuz, ja sice oblecenie spred tehu obleciem, ale... aj tak to nie je ono. 😝

Ema, vlastne v piatok by som vedela buduci tyzden a od toho dalsieho kludne aj 2x do tyzdna, zariadim si to. Co povies?

tinusi
21. máj 2010

Myslis, lunnan?... 😲 😕
Ja sice netusim, kolko teraz vazim, ale pribrala som 17-18kg, nieco z toho zostalo v porodnici, nieco na zadku. Skor mam vsak pocit, ze mam take sirsie panvove kosti, koli tomu sa ledva vpracem do nohavic. Uvidime, ako sa to casom podda... ak sa to vobec nejako podda... inak aj pri matkovi sa mi porodom dost zmenila postava, ale vtedy k lepsiemu...

dida81
21. máj 2010

Noo,, aj mne sa zmenila postava... zostalo mi brucho!!! To som pred tým nemavala! 😠
Ale nejako neriešim.

Ozaj kocky, dnes sme s Lenockou kocikali a v utorok otváraju novu predajnu detských veci........
Možem sem hodit link? Ci zrusia to admin. ?

Vyzera zaujimavo.... (na Léckej, oproti papiernictva Arka, vedla Lekárne)

deina
22. máj 2010

Skus, uvidime. 😉

Mne to brucho strasne, ale strasne vadi. Nemozem si pomoct. No a tam asi ine ako posilovna nepomoze, treba na to ist tvrdo. 😅

lenuska311
22. máj 2010

http://www.mama-mia.sk/

dalsi raj na minanie penazi....take drahsie vecicky to budu

ema.nz
22. máj 2010

ahojte,

deina:ved sa este dohodneme 😉 a hlavne kde to budeme chodit 😕 😅

a ten obchod,mne uz v zime dali v meste darcek od nich 😎 oni tam budu mat hlavne lodger vyrobky...

deina
22. máj 2010

Jeej, to vyzera super... kedy to otvaraju? Idem kuknut, ci to je na tej stranke. Boooze, uz sa tesim, budem mat zase kde nakupovat. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre