Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

kika86
31. máj 2010

Ahojte kočky 🙂
Tak toto pocasie doraza aj mna 😖 Ale dufam, ze bude len dobre 😉

Ja som mala pri porode dr. Kovacovu a bola som s nou maximalne spokojna a keby som isla naaaahodou druhykrat rodit, tak dufam, ze uz budu vediet podat EPI, lebo ja som pri porode myslela, ze mi vytrhnu krize z chrbta 😒 Ale zase nejak sa to dalo vydrzat 🙂

Eri, drzim palce nech malinka vydrzi do terminu a nech je vsetko v najlepsom poriadku 😵

Ozaj kočky, boli ste vcera na Strande?

deina
1. jún 2010

Ze obrovske tepla, normalne pocasie byt nemoze? Do 30 stupnov, slniecko, vecer burka moze byt, nech sa da v noci spat... ale nie horucavy. Aj ked dnes by som radsej tie horucavy ako tento dazd blby, kosa jak koncom jesene, brrr... A Matko mi chrci. ☹

ericica
1. jún 2010

deina moja rec 🙂 dnesne pocasie ako par dni pred vianocami 😒 😒 😒
kika dakujem si zlata uz to mam chvalabohu za par 😉 ja sa uz na ten porod normalne tesim 🙂
a na strand sme sa chystali ale ked sa stale pustal dazd 😠 😠 😠 ale boli sme v akvarku v tom najvacsom dazdi a boli tam dievcata s pomalovanymi tvarickami a ja som myslela ze to v akvarku farbili alle nie tam ale na strande 😒

ema.nz
1. jún 2010

baby toto je uz co jesen???prespala som leto 😕 😕

ericica
1. jún 2010

ema asi sme ho prespali,leto vyzera inak.....ale cez vikend ma byt supis pocasie 😉 😉 😉

deina
1. jún 2010

My sme sa v tomto lejaku vytrepali k doktorke - ma to jednu vyhodu, nikto tam nebol. 😀 (ale autom sme sli, samozrejme, zlanarili sme deda, sestricka sa mu potesila 😅 )

sksko
1. jún 2010

@deina a dufam ze ste OK, ze su to len sopliky.. ved tento cas je na ... no nepoveim co 😖 ale v pokenom pocasi vsetko prejde , neboj...

deina
1. jún 2010

Ano, len sopliky, nema to na prieduskach. Rano strasne chrcal, tak som sa aj zlakla, ze priedusky, ale nie. 🙂 Vyjde slnko, vyjdu zuby, bude dobre.

ericica
1. jún 2010

deina 🙂 🙂 🙂 skore uzdravenie 😉

serafinka1
1. jún 2010

Ahojte, nechodíte niektorá na zumbu alebo nechcete začať?

ericica
1. jún 2010

@serafinka1 moja kamoska aj kadernicka v jednej osobe chodi a dost si pochvaluje.... 😉
ja by som ale teraz este nemozem ☹

serafinka1
1. jún 2010

a kto to je? Kam chodí do tvrdoš? alebo do NZ?

deina
2. jún 2010

Skoda, ze to nerobia aj doobeda alebo niekedy okolo druhej, tretej.

ericica
2. jún 2010

nie seraf ona je z nz a ma kadernictvo kde je aj nechtove studium pri 1 eurovom obchode.....vola sa lenka tak ako aj jej kadernictvo....ale je aj v tvrdosovciach a ked dokojim idem na to aj ja 😉

ericica
2. jún 2010

kocky videli ste vcera palbu????no ja som musela od telky normalne odist lebo ma napinalo na vracanie....fuuuuuuuj hnus chudatka babetka.... ☹ ako plakali...by som tu zensku prizabila kebyze ju mam poruke 🙄 🙄 🙄

ema.nz
2. jún 2010

@ericica ja som temu o lietani nasla uz pred par mesiacmi tu na MK a vtedy som hovorila,ze to len drbn,ti ludia mozu robit s detmi 😠 rano som kuk na nete palbu a ja by som ich tych ludi normalne kopala do hlavy 😠 😠 😠

ericica
2. jún 2010

@ema.nz 🙄 🙄 🙄 moja rec ja som mala tu zensku chut normalne zaskrtit 😠 skody ze nebola poruke aspon by som si vyburila svoje hormony 🙄

serafinka1
2. jún 2010

Eri no ja ešte kojím ,ale už sa nemôžem na seba pozerať. Ja potrebujem pohyb. Dnes asi pôjdem do Tvrd. Kamoška tam chodí tak to omrknem a potom asi budem chodiť sem do NZ. v SOS v telocvični to je tiež tak asi budem chodiť potom tam. Uvidím.

deina
2. jún 2010

No co ja viem, Seraf, ked som ta videla v Nitre - vyzeras super. 😉

Ja som si tu Palbu kukla tiez rano na nete, to, ze ta zenska nie je normalna, vsak ok, taha z ludi peniaze, ale ze ti rodicia skocia na nieco take? Su normalni?

ema.nz
2. jún 2010

@deina nie su normalni 😠 😠 ved si ich nevidela???vypadali ako keby prave zo stromu zliezli 😝 😀

deina
2. jún 2010

Nuz, videla, ale vsak aj taki by mali mat v sebe nejaky ten instinkt, ze chranim svoje dieta... ja to nechapem, vsak vedome hentak hadzat dietatom, ze je to ake dobre pre ne a chuda to dievcatko, ved sa mu to ocividne nepacilo.

ema.nz
2. jún 2010

@deina a este,ze pretto place,ze na to nieje zvyknuta 😕 😕 hlavne,ze povedali ze s nou lietaju od 2mesiacov tak na co nieje zvyknuta 😕 😠 ja by som im v momente pobrala deti a tu kravu zatvorila 😠 😠 😠

serafinka1
2. jún 2010

ach jo Deina, to skôr môžem povedať ja o Tebe. lebo na tebe ani neni vidno, že si bola tehotná. A ozaj Ty chodievaš cvičiť? Nechceš chodiť na tú zumbu?

deina
2. jún 2010

Nuz, my sa tu snazime nejako zladit s Emou, ze ideme do posilnovne, ale nejako nam to este nevyslo. 😅 Ja by som rada aj tu zumbu, ale pre mna je to neskoro, lebo Matko mi velmi skoro chodi spat. Preto ja skor doobeda alebo hned po obede, to mozem svokru vyuzit este.

A naozaj vyzeras vyborne. 😉

ema.nz
2. jún 2010

@deina buduci tyzden sa uz musiiiiiiiiiime doladit 😝
@serafinka1 aj ja som strasne chcela chodit na zumbu ale ked to cvicia presne vtedy ked kupem a ukladam malu ☹ 😠

deina
2. jún 2010

V piatok nestihas? 😉

Baby, voda ide, o chvilku zatvaraju most pri Kauflande (o piatej) a idu odpalit hradzu na Sihoti. 😨 😨 😨

deina
2. jún 2010

Samozrejme, manzel mi domov pred piatou ist nestiha... tak snad komocsky most este zostava funkcny, pojde okolo.

nika251
2. jún 2010

Ahojte. Deina- to myslis pri Letomosti? Tam by mali pustit vodu????? 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre