Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
16. júl 2008

je to hnusné no ale presne toto sa deje v plienočkách našich detičiek, takže asi treba čím skôr učiť na nočníček. 😀

mandrea
16. júl 2008

no to je pravda. Lenze ked sa to deje v plienockach nasich deticiek tak si to clovek az takto neuvedomuje 😅

lucik77
autor
16. júl 2008

ahojte
serafi, také nežné žieňa a také klipy nám tu posiela 😀 😀 😀 😀 😀
Veru veru na nočník treba dávať čo najskôr. Môj malý vykonáva potrebu, keď mal 7mesiacov a 3týždne. Neskôr, keď už bude vedieť z neho vstať, tak bude vzdorovať.

jarka: srdečne blahoželááááme.......a to budete mať hneď budúci týždeň aj meniny, že? 😀 😀 😀

charli: ten vláči v NR ide tuším len po meste, pri hrad a tak blízko centra.

janula_nz
16. júl 2008

ahojte

no kristian tam tiez niekedy nieco urobi ale zeby tam chcel sediet, to veru nehrozi. to ho tam drzim nasilu 😔 ale ako inak ho tam prinutim sediet? on sa postavi a odide v sekunde, ako ho tam dam

jarka pripajame sa aj mi ku gratulacii 😵

lucik77
autor
16. júl 2008

píšem ako hatatitla. Od 7M a 3T je na nočníku a niektoré deti, čo začali dávať neskôr tak to prepásli a deti im z nočníka vstávali.... thatś right

lucik77
autor
16. júl 2008

tak ja som mala asi šťastie....ja som malému povedala : ideme kakať, Matúško potlač 😀 a on ma poslúchol. No a tak som tlačila s nim, že som musela ísť na toaletu hneď aj ja. 😀 😀

janula_nz
16. júl 2008

luci to je dobre 😅 😅

s laurou som nemala problem obsediet na nocniku. kristiana som davala aj predtym ale tiez nechcel a pri tolkych deckach som uz ani nemala cas. ved on sa nauci. laura mala plienky este ako dvojrocna a pritom chodila na nocnik. no ja ho tam necham sediet a drzim ho aby nevstaval. a po chvile ho tie jedy prejdu.

lucik77
autor
16. júl 2008

som zvedava, ako to budem riešiť, keď ho budem odnaúčať od plienky. To bude haváriííí 🙂 🙂 ešteže bývame zatiaľ u našich, tak tu nech sa vyblázni po všetkých stránkach (aj steny nech pomaľuje radšej tu 😀

janula_nz
16. júl 2008

nie vsetky deti maluju steny, laura to skusila raz a odvtedy ani bodku nespravila 🙂

ona sa odnaucila dost rychlo od plienok, to asi preto, ze uz mala dva roky a bola starsia. zo dna na den a ziadna havaria 😅 zato kamoskyn maly uz ako ro k a polrocny nemal na den plienky ale s nim sa tak natrapila, ze az. a aj po zadku dostal. no tak neviem, co je lepsie. ja som tomu nechala volny priebeh

tinusi
16. júl 2008

Jarka, gratulujem k dcerke... juj, moj maly ma len tri mesiace a uz mam pocit, ze je veeelky... uz len s nostalgiou spominam na to, ake to bolo, ked bol uplne malinky... taky cerstvy... 😵
A to s tymi plienkami: baby, klidek, predstavte si, ze my sme mali este latkove plienky a zvladli sme to bez ujmy ... tymto drobcom sa ta kaka aspon vpije do plienky (aspon Matko ju ma tekutu)...

lucik77
autor
16. júl 2008

ešte že sú pampersky.....si neviem predstaviť, že by som vyvárala. A je aj jedna diskusia, kde baby uprednostňujú látkové plienky, aby deti čím skôr odnaučili od plienok

tinusi: veď ona Vám zhustne...neboj 😀

deina
16. júl 2008

Teda Serafinka! 😀

Jarkap, gratulujem k Hanke! 😵

Ale ked je sedacka polohovatelna, tak by mu v nej nemala hlavicka padat dopredu, no nie? 😕 Kebyze je v nej tak, ze nie v sede, ale v takej trosku dozadu polohe... sa vyjadrujem ako riadny Madar... viac lezmo, tak by mu padat nemala.

tinusi
16. júl 2008

Lucik, dik za povzbudenie... 😖 ....... Matulovi najnovsie zacala zapachat... doteraz to bolo take nic - take prdicky... ale uz je ho riadne citit, ked sa pokaka... takze sa mam na co tesit... baby, to ste teda nacali temu! 😒 😀

deina
16. júl 2008

Mne vyhovuje viac takato hustejsia. 😀 Predtym to mal vsade, toto netecie.

Zevraj autosedacky, ktore maju vacsi vahovy "rozptyl", su menej bezpecne. 😕

lucik77
autor
16. júl 2008

serafinka vidíš čo si spôsobila? 😀

my máme Cam 9-18kg a som spokojná

lucik77
autor
16. júl 2008

pardon 9-36kg

deina
16. júl 2008

Tato je pekna: http://www.predeti.sk/?c=detail&id=2111 Nevyzera zle. Ale na kocik sa uz asi neda dat, ze? 😅

renika
16. júl 2008

deina, presne takú istú má serafi aj my, len v inej farbe. Na kočík sa nedá dať určite

renika
16. júl 2008

deina, my sme skúšali aj tú od 9-18kg, ale nedá sa nakloniť tak, aby nepadala hlavička. Aj tu na MK som už čítala, že čo robia mamičky, keď deťom padá hlavička... Uvidíš, keď pôjdete vyberať, budeš prekvapená, že ako málo sa tie sedačky dajú polohovať, aj ja som bola

deina
16. júl 2008

Tieto maju fakt pekne farby. Zenska, zase vyberam podla farieb... 😀 Kebyze viem, bola by som kupila hned takuto, aj ked nejde dat na kocik.

lucik77
autor
16. júl 2008

ja sa lúčim, ahojky 😀 idem pozerať topstar magazín 😀 drby...

deina
16. júl 2008

Papa, Luci. 🙂

charlinka
16. júl 2008

Ahojky, no tu diskusi o těch látkových plínkách jsem taky četla, ale zdá se mi to docela zvláštní nemyslíte??
v dnesní moderní době s pamperskama si myslím že není co uspěchat. my už jsme bez plínek měsíc a zatím se z toho těším i když na spaní máme.
Serafi...opravdu taká něžná holka napohled a vždycky něco vymyslíš 😀 😀

serafinka1
16. júl 2008

nuž narazila som na to a nedalo mi to. Dnes som mala svokra v televíznych novinách na jojke. natáčali toho medveďa, ktorý chodí na čerešne k ich hotelu. 😉

serafinka1
16. júl 2008

Nuž Baby tak začnite uvažovať o tom stretku kedy a kde, ja sa nateraz lúčim, idem pod pod sprchu a potom sa pridám k Darinke chrnieť 😉

deina
16. júl 2008

Mne vpodstate stretko vyhovuje takmer hocikedy - pred obedom.

Tiez som zacala citat tu diskusiu o latkovych plienkach, ale s pamperskami je to jednoduchsie. 🙂

renika
16. júl 2008

tiež stretko vyhovuje hocikedy v auguste už budeme doma 🙂

deina, dobrý výber autosedačky 🙂 😉

tie látkové plienky ma vôbec nelákajú 😖 🤐 🙄

charlinka
16. júl 2008

My jedeme v pondělí do těch vyhraných tater, takže v augustě by to bylo super. a kdyby se nás sešlo víc a třeba i někde jinde, kde bychom my s většími dětmi viď janula, nemuseli běhat za nima a klouzat se po klouzačkách zatímco vy rozebíráte všechny témy při kávičce ☹ 😉 .

deina
17. júl 2008

Mohli by sme si spravit aj piknik niekde vonku. 😉

My mozeme takmer hocikedy v auguste - ale radsej zaciatkom augusta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre