Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
20. júl 2008

ahojte!
baby novozámčanky raďte!!! Budúci týždeň (asi vo štvrtok) sa chystáme na obhliadku parkiet, dlaždíc, podlahovín a akosi sa mi nevie vybaviť ani jeden obchod. A chceme pozieť aj nejaké kúpeľnové štúdiá...tak vopred ďakujem za nejaké dobré tipy.

mandrea
20. júl 2008

lucik - podlahoviny su v diegu, tam kde je diego, je aj kupelnove studio, potom podlahoviny su aj pod Perlou(oproti starej nemocnici), tam je aj kupelnove studio. Potom su podlahoviny aj niekde na Bitunkovej. A celkom dobre kupelnove studio je aj pred troma mostami - myslim, ze je to Tabakova (je tam taky dvor a v tom). A este aj kupelnove studio je oproti Hale Millenium.
Tieto ma napadli 😅

charlinka
20. júl 2008

Ahojky, já se s vámi na týden loučím, jedeme na dovolenou do tater, už se moc těším, doufám, že si tam i oddychnu a stihnu nějakou masáž 😉 At vám mimiskové nezlobí a pěkně to tu popiště, at mám co číst až přijedeme 🙂

serafinka1
20. júl 2008

Peknú dovolenku prajeme 😉

adrioska
20. júl 2008

Ahoj Lucik,
my sme obkladacky kupili pri zeleznicnej stanici, neviem, ci sa to vola Staveko alebo co (mozno na to myslela aj mandrea... 😕 ) a potom su podlahoviny +kupelnove studio este na Michalskej baste, ako sa ide do Ajaxu alebo Starbecu...
Charli krasnu dovolenku prajem... 🙂

ewinah111
20. júl 2008

ahojte,lucik podlahoviny maju este v byvalej budove restauracie PARK neviem ci budes vediet kde sa to nachadza ale hned vedla je lekaren je to smerom od polikliniky a cemadoku nadol,na bitunkovej na prvom poschodi je firma dokas,obklady a dlazby su este ako sa ide do kauflandu tam je kruhovy objazd a po pravej strane je renault salon a za tym je schovana predajna rako .

lucik77
autor
21. júl 2008

ahojte babenky...srdečne ďakujem za Vaše tipy, pokúsime sa to nejako nájsť a dobre že ste niekde dali aj adresy, to pomocou GPS určite nájdeme.

A ak máte niektorá ešte pozitívne skúsenosti s nejakou firmou, čo pomerne za slušnú cenu vyrobí kuchynskú linku, budem Vám vďačná 🙂 a Ď A K U J E M !!!!

deina
21. júl 2008

Manzelov znamy si velmi pochvaluje Ikeu, ze ma kuchynsku linku odtial za velmi dobru cenu, ale osobnu skusenost nemam. My mame z Decodomu (NZ interier - to je niekde Pri skladoch - smerom na Dvory od Kauflandu) a sme spokojni.

lucik77
autor
21. júl 2008

no čítala som na Modrej streche, že testovo vyšla najlepšie práve kuch.linka z Decodomu a najhoršie Ikea, ale veľa ľudí si Ikeu pochvaľuje, tak to bude na nás.
Ozaj deina a čo Vy s barákom? Tak čo nakoniec zvíťazilo: Palárikovo alebo tie domčeky pri Zúgove?

janula_nz
21. júl 2008

luci odkial mate skridlu? si mi to pisala ale neviem to najst 😔

lucik77
autor
21. júl 2008

Z Nitry - Mediteran. A dnes manžel volal vodárovi, čo za 9,000 Sk urobil vodu aj kúrenie jednej babe, tak keď budete potrebovať, daj vedieť. Ináč ujo je z NZ! 🙂

janula_nz
21. júl 2008

ahojte

tak my sme uz v plnej zostave, vsetky deti mam doma 😀

dnes som laure merala satocky na svadbu. este zajtra ideme jedny odmerat a potom sa rozhodnem. dam fotku do albumu, potom kuknite a poradte, ze ktore. 🙂

adrioska
21. júl 2008

Lucik, je firma aj v Suranoch, ktora vyraba kuch. linky, asi sidlia v tom obch. dome Surianka ci ako sa vola...robia pekne linky za dobru cenu

lucik77
autor
21. júl 2008

adrioska, len tam pracujú táááák "ochotné" a "milé" pani, že ááááž! (a možno ich už vymenili tak pôjdem pokukať).
Ináč som v poslednom čase na modrej streche a stále iba ochkám a jajkám nad niektorým interiérom.
Byť tak v "plnke", tak si zútulním domček jedna radosť.... Snívaj ďalej moja.......... 😀 😀 😀

lucik77
autor
21. júl 2008

.....a Jani, Laurika je v tých šatách "štramáčka"...........sa môže kľudne vydávať! 🙂

lili91
21. júl 2008

ahojte, vsimla som si ze ste riesili obklady, podlahy...aj my sa chystame na prerabku a prve pojdu okna. no zatial som od nikoho nepocula nejaku firmu, s kt. by boli naozaj spokojni...mate nejaky typ na kvalitne plastove okna?

deina
22. júl 2008

My mame Schucco okna a sme velmi spokojni. 😉 Nebol s nimi doteraz ziadny problem.

Tak ten dom pri Zugove to nebude v ziadnom pripade, uz sme sa rozhodli. Ale ak dnes vsetko dobre pojde, tak to bude Palarikovo a mame aj kupca na byt za dobru cenu. 😅 Drzte nam palce.

Laurika je peknucka v tych satockach. 😵

katika1
22. júl 2008

ahojte..
lili ja o jednej firme veru viem 😀
lucik my sme obklady v celých zámkoch nenašli žiadne pekné.. kupovali sme v NR
aaa aj dlažbu.. nic moc v NZ

janula_nz
22. júl 2008

my mame slovaktual okna uz niekolko rokov a sme spokojni. tieto budeme davat urcite aj na dom onedlho 🙂

vecer dam ostatne fotky, pojdeme si saty merat aj dnes

deina
22. júl 2008

Zacinam byt nervoznaaaaa.... Ja by som ten domcek tak velmi chcela. 😵

janula_nz
22. júl 2008

deina tak ako ste dopadli? idete sa stahovat do palarikova? 🙂

deina
22. júl 2008

Vyzera to veeeelmi dobre! 🙂 😅 😅 Sme dohodnuti. Zatial ustne, ale vyzeraju seriozne. Oni si este musia vybavit splatenie hypoteky, my zase predaj bytu a vybavenie hypoteky, ale na jesen by sme tam mali byt. 😵

deina
22. júl 2008

Dnes som vypila plno kavy, zeleny caj, takmer nic som nejedla - energie mam za troch a nikto tu nie je. ☹

serafinka1
22. júl 2008

Ahoj Deina, aj včera sme sa stretli, zase si bola s tou Olinkou. 😉

adrioska
22. júl 2008

Lucik, teraz si ma zmiatla, neviem, ci su to ti, od ktorych sme si my davali robit skrine do predsiene. Ale jedno viem, ze majitelia sa volaju Cvirikovci a vyrobu maju v Ondrochove. Takze teraz fakt neviem, ci tam maju predajnu...my sa tam tiez onedlho chystame, lebo sme s nimi boli spokojni a chceme si dat opat vyrobit jednu skrinu... 😉 Neviem sa ani muzicka spytat, lebo v poslednom case, ked som na nete a mi to napadne, tak on uz spi... 😀

katika1
23. júl 2008

ahojte.. ženy neviete o niekom kto sa v Nz zaoberá feng shuej??? 🙂

nutka
23. júl 2008

ahoj Kati,my mame doma knihu o feng shuej....
poziciam......... 😀

lucik77
autor
23. júl 2008

ahojte,
k oknám ešte firma Eurojordan (robili aj bráchovi), kde pomer cena-kvalita je na veľmi dobrej úrovni a nakoniec sme sa pre nich rozhodli aj my, lebo sme si robili viacero cenových ponúk a videli sme aj ich konečnú robotu....

katika: ako to, že sa Ti v NZ žiadne obkladačky nepáčili? My sme boli dnes v DOmene oproti starej nemocnici a strávili sme tam dobrú hodinu a pol, čo som si všetko poprezerala a keďže sme už nejakú predstavu mali, výber bol jednoznačný.
Už som si istá kúpeľňou, obývačkou, dlažbou, ale moja mora je kuchyňa.

a katika na Modrej streche je feng-shue venovaná jedna diskusia a je tam baba, čo Ti to za mierny poplatok urobí.

janula_nz
23. júl 2008

luci no vidim, ze vy postupujete obrovskymi krokmi 🙂 nasi este aninerozmyslaju nad obkladackami.

deina
23. júl 2008

Kde, Serafinka? Tentokrat som ta naozaj nevidela. 😨

Maly zase divne dycha. 😒 ☹ Dufam, ze nebude chory, zajtra s nim zajdem k lekarke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre