Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
14. aug 2008

Hello. Tak zajtra o desiatej? Mozno prideme, ale trosku neskor, kedze okolo desiatej sa krpec budi. Ale ak bude v dobrej nalade a nebude usopleny, tak prist mozeme. 🙂 Ked idem do Chilly, musim ist na ten dvor cez vnutro?

renika
14. aug 2008

deina, cez aký dvor? To sa tam dá aj zablúdiť? Tak ja určite zablúdim

deina
14. aug 2008

Dvor som myslela tak, ze sa da sediet vonku (asi nebudeme vnutri, ze?) a nie je tam nejaka branka priamo na dvor?

serafinka1
14. aug 2008

Reni: čoby nie, ak nie viac. Už sa hanbím za seba ako vyzerám. To brucho mi nie a nie zliesť a tvár no ani nepoviem. Hormóny sa na mne vybúrili. 😝

serafinka1
14. aug 2008

Ano Darinka je celý ocko.

renika
14. aug 2008

serafi, tak fotky potom retušuješ? 😕 Tam si krásna a vychudnutá ako keby ti ani jesť nedávali 🙂

renika
14. aug 2008

deina, neviem kam zmizla Katika, ale ja ti neporadím v tomto. Ja som cudzinec a nie NZ-ťák

serafinka1
14. aug 2008

😠 no renika asi máš niečo s očami Ty a nie Maximko no ved počkaj zajtra ak prídeme.

Lúčim sa, prišiel domov môj drahý, tak sa mu idem venovať, dobrú noc všetkým.

serafinka1
14. aug 2008

Ano Deina zo zadu ako je dvor.

deina
14. aug 2008

Zozadu ako zboku? 😀 Mam taky pocit, ze sa vyjadrujem ako hotentot...

renika
14. aug 2008

idem aj ja už asi, nezvyk na mňa, začínam si dávať záväzok, že pôjdem spať 22:30 každý deň ako Katika. Možno na najbližšom stretku bude vidieť nejakú zmenu 😉

renika
14. aug 2008

serafi, čau. Dobrú noc

serafinka1
14. aug 2008

Ano zboku, nie si hotentot, ale nájdeš to určite. 😉

deina
14. aug 2008

Dobru noc, Serafi. 🙂

Mne sa zase taaaak nechce spat.

katika1
14. aug 2008

aj ja si myslím, že serafinka je krásna žena.. a aj Renika 😵 trocha počerná, ale krásna 😀 😀 😀 ale nie fakt.. som si na nej oči išla nechať ked som ju prvýkrát videla!
deina mať tvoj problém.. mne sa chce spať vždy!
reni trafíš neboj!

tinusi
14. aug 2008

Kati, viem, ze gel nie je bohvieco, ale aspon mu to chcem trosinka ulahcit...
Inak, s tym cervenym vinciskom s kolou mi robis take chute... az sa mi slinky zbiehaju... ale kedze drobec papa moje mliecko, tak alkohol nesmiem... ale asi si najblizsie po kojeni trosku cucnem... 😵

janula_nz
15. aug 2008

ahojte

nakukla som sem kvoli stretku, kde a kedy bude. chilli nam vyhovuje, takze by som prisla aj s celou mojou delegaciou 😝

tolko ste toho vecer popisali, ze som sa nevedela docitat. monica vitam ta medzi nami 🙂

no ja padam chystat sa, o hodinku odchadzam na ten sud. snad sa to dnes ukonci, drzte palce.

ozaj a lucik nepride? co je s nou? som ju tu davno nevidela. 😨

renika
15. aug 2008

ahojte. Ja neprídem, práve som sa začala chystať a volám mužovi, nech mi príde dať autosedačku z jeho auta do môjho. A on zobral ráno o ôsmej auto do servisu!!!! 😠 Takže mám tu moje auto, ale nemám do čoho dať Maxa ☹ Očko má už oveľa lepšie, tak by sme v pohode mohli prísť. Asi ma porazí..

katika, fuuuu, taký kompliment mi ešte nikdy nikto nedal. Ďakujem ti. Ale asi potrebuješ okuliare 😔

janula, držím ti palce na súde! Nech to dopadne lepšie ako minule

lucik teraz nepríde

tinusi
15. aug 2008

Nejako ste sa rozbehli s tym plodenim... my planujeme tri deti - teda ak sa podari, lebo moj muzik bud na milkovanie bud nema chut alebo sa mu nechce 😀 ...

deina
15. aug 2008

Tri? 🙂 Pekne, kedysi som tiez chcela tri, teraz mi ale postacia dve.

Misulo este stale sopli, tak neviem... 😖 Ze preco je vzdy chory vtedy, ked je dake stretko? 😨

h0blinka
15. aug 2008

tinusi tak ja by som momentalne takeho chlapa prijala,ten moj by futr liezol 😀 😀

charlinka
15. aug 2008

Ahoj, tak konečně jsemse dostala na net, a zjistím že vy už máte pul hodinky to stretko?? 🙄 😠 🙄 😒
Neměla jsem čas se jít a to se ještě nevědělo kde akdy přesně bude a já to ted prošvihla ☹

Tak pěkně napiště novinky sem, at vím jak jste se měli, to je pech grrrr.

janula_nz
15. aug 2008

charli este sa stretkuje asi. my sme odisli skor lebo moji boli hladni a vsetko jedli, co videli 😅 uz spia vsetci, boli hrozne unaveni. so serafinkou sme tam cakali snad do pol 11, kym niekto prisiel. uz sme sa poberali aj domov, ked sa to tam zrazu zacinalo schadzat 😀

janula_nz
15. aug 2008

kto z vas bol uz u vestice? 🙂 verite takym veciam?

katika1
15. aug 2008

ja som nebola nikdy, bojím sa toho..ale moj ex bol a veštica mu natrepala také kraviny o mne, že odvtedy ani neverím 😝
prečo? bola si?

tinusi
15. aug 2008

Janula, ja tomu verim, lebo ako veriaca (v Boha) verim, ze medzi nebom a zemou nieco existuje. Ale u vestice som nebola. Neviem,... vzhladom k mojmu nabozenstvu to nie je velmi "koser"...
Ale kamoska chodi aj moja teta... a dost veci sa im splnilo.... vraj ona sama prekvapi cloveka, co vsetko o nom vie - myslim ta v NZ.

janula_nz
15. aug 2008

nie neb ola som. ale chcela by som ist zo zvedavosti 😝

janula_nz
15. aug 2008

uz ste dostretkovali? dokedy ste boli? moji hned zalomili, ledva som do nich napchala obed 😅

tinusi no teraz ta uz v meste spoznam, konecne som ta videla. a to si s kym prisla? nemala som cas sa zastavit na kus reci, prisli ste neskoro 🙂

a kto je ta vestica? isla by som aj ja 😔

tinusi
15. aug 2008

Kati, podla mna nie kazdy co tvrdi, ze je vestec nim aj je... jasne, taki co povedia, ze budete bohata bla bla 😀 🙄 to su len taki tlchubovia...
Inak, Risko nemal chybu, ten si tam brazdil po terase akoby sa nechumelilo a la "naco mi je mama"... 😀 Je velmi zlaty... aj Marek s Kristianom boli podareni - hladnucki ako uz cuckali, co bolo po ruke 🙂))))))))))...
A Brian a Darinka... no bolo to fain, stretnut vas, aj ked len na chvilu... ta cesta nas zmohla, Matulo spi ako babatko.. 😀 😀 😀

tinusi
15. aug 2008

To bola moja susedka Andrejka - bola tam s dievcatkom, o ktore sa stara, kym su rodicia v praci... ona je uz 4 roky snazilka, ma velmi rada deturence, len sa im nedari... ano, prisli sme neskoro, lebo moj maly do desiatej spal 😒 , inokedy halabusi uz o osmej... 😠
Na tu vesticu sa ti presne popytam tej mojej tety, ona byva niekde pri zel. stanici a vraj je fakt dobra... zle veci naznaci len nepriamo. Napr. tetina kamaratka u nej bola a ona jej povedala, ze syn ju na stare kolena nedoopatruje. Tak si pomyslela, ze no a co, tak ju doopatruje dcera. Jej syn vsak zomrel - to jej tym naznacovala. A tete sa splnili take veci akoze vnucka bude chora az tak ze pojde do nemocnice, ked bude mat 6 rokov - to sa splnilo. Sesternica bola u nej, ked chodila s jednym chalanom. Povedala jej, ze s nim sa rozide, najde si ineho - cierneho (tento bol blondak) a s tym bude stastna. Tak aj je. Este jej povedala, ze bude vdova - to sa dufam tak skoro nesplni 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre