Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

kaja73
9. apr 2011

Aj Mudr Horsky-ordinuje v Nesvadoch,ale byva v Zamkoch je celkom fajn.Je aj detsky aj vseobecny,takže može byt takym rodinnym lekarom.

pass
9. apr 2011

@delilah1 stačí zavolať, Lorandová má veľmi milú sestričku a určite sa dohodnete 😉 Tiež ju môžem iba odporučiť, my sme s ňou maximálne spokojní.

Súhlasím s názormi na Hrachovskú, je veľmi chladná (k ďeťom) a vždy sme tam nekonečne dlho čakali. Haramia bol ešte môj pediater a asi polrok bol pediatrom môjho staršieho (kvôli dochádzaniu) a ja ho teda odporučiť nemôžem. Mne pripadal strašne náladový a nepáčil sa mi jeho prístup ani k rodičovi, ani k dieťaťu. K jeho odbornosti sa nevyjadrujem, my sme boli obaja zdraví. Pre mňa osobne bol rovnako dôležitý prístup lekára ako jeho odborné znalosti. Koľko ľudí, toľko názorov 😀

moon1979
9. apr 2011

@pass tak to si ma prekvapila, pretoze ja mam absolutne opacne skusenosti s nim a dokonca aj co vidim u inych ked cakame na poradni tak vsetci vychadzaju s usmevom. A aj sestricku ma velmi milu a zhovorcivu 🙂

pass
9. apr 2011

@moon1979 ja tiež poznám veľa ľudí, ktorí k nemu chodia s deťmi, keďže sa im nechce dochádzať do mesta kvôli lekárovi (na dedine si nevyberieš) - a zdieľajú môj názor 😉

pass
9. apr 2011

@moon1979 ale to neznamená, že by tebe a mnohým ďalším ľuďom nemohol vyhovovať - ako som už písala, koľko ľudí, toľko názorov 🙂

tinkag
9. apr 2011

No paráda, fakt dobrá téma o doktoroch 🙂
ale to je pravda pass - koľko ľudí, toľko názorov 😝
Ja mám veeeľmi zlú skúsenosť s dr. Karvajom - som myslela že ho prizabijem - bolo to na pohotovosti. Bola som tam s mojou najmladšou - vtedy mala 7 mesiacov a zapálené očká - vôôôbec sa na nu nepozrel, napísala recept a že dovidenia 😕 Recept potom nevedeli prečítať v lekárni, a ani som to potom nevybrala tie kremy čo mi dal - ale obyčajná opthalmo-septonex - kremik - antibiotikum a kvapky do očí - hned z prvej dávky sa jej ulavilo, len sme ich dobrali 🙂
Ževraj Komáromyová je dobrá - ale je už staršia.
Ja so Suchou nemám vobec žiadne problémy, je fakt dobrá, ja mám pri každej návšteve aj 100 otázok - v pohode odpovie, poradí. Aj ked jej volám - a nedvíha, zavolá mi naspať, či mám nejaký problém, že čo je s detičkami. A k nim je tiež hrozne milá. Len tú sestričku má trošku blbú, spomalenú - ale inak je v pohode 🙂

moon1979
9. apr 2011

@pass
ale tomu fakt nerozumiem, chodit k lekarovi, s ktorym nie som spokojna len preto, ze vidim problem v 5 km ... to by som nedokazala ... nic v zlom 🙂
ale suhlasim s nazorom, ze kazdemu vyhovuje nieco ine a niekto iny ... ak jednemu sadne lekar, druhemu nemusi ... ja pevne verim, ze budeme spokojni stale 🙂

moon1979
9. apr 2011

@tinkag zdielam s tebou rovnaku skusenost z pohotovosti ...

pass
9. apr 2011

@moon1979 nie je na tom nič čudné - ak človek chodí k lekárovi raz za rok, prípadne už dieťa chodí samo, tak nerieši, ak je lekár po odbornej stránke ako tak ok 😎

pass
10. apr 2011

Baby, kto pôjdete do novootvorenej predajne detskej obuvi na M. R. Štefánika 38, napíšte ako sa vám páčilo a aké majú ceny. 🙂

stvura
12. apr 2011

Nieco nove kocky ohladom toho planovaneho MC? Ja premyslam, ze ked sa odstahujem rozbehneme s kockami asi MC v Palarikove. Priestory su, bude to jednoduchcie, ked uz NZ su take nemozne co sa priestorov tyka 😒 .
@pass isla som dnes okolo, mali tam plno ludi {s kocikom by som teda nevosla, miesta nikde}, som zvedava ake budu ceny, mozno zajtra sa pozriem...

pass
12. apr 2011

@stvura vďaka za info, tiež tam chcem ísť neskôr, nemám rada stisk 😅 Čo sa priestorov týka, tak po bývalej škôlke na Tyršovej sú nevyužité priestory, hneď cez most je ihrisko v Sihoti, tam by bolo skvelé miesto pre MC 😵

stvura
12. apr 2011

@pass videla si v akom je to stave? statik by to zrejme zbural, lebo nosne steny su porusene....ved je to asi 4 mesiace ohradene... ☹ ...bordel po narkacoch a bezdomovcoch. To novostavba by vysla lacnejsie

moon1979
12. apr 2011

@stvura je smutne kolko priestorov po byvalych skolkach nechalo mesto schatrat :(

pass
12. apr 2011

@stvura uznávam, stav budovy je zlý - ale aj tak je škoda, že to mesto nechalo spustnúť, mohla tam byť super škôlka. 😎 To samozrejme problém s MC nerieši, ale v NZ celkovo chýbajú priestory, napr. aj telocvične. 😝 Inak mi už nič také nepadlo do oka 😔

moon1979
12. apr 2011

@stvura a pri Mobelli v tom areali byvalej skolky? nie je ziadny priestor? alebo areal byvalej skolky na bratislavskej ceste - tam je teraz aj nejake rehabilitacne centrum co som pocula, tam sa nenajde ziadna miestnost?

stvura
12. apr 2011

@moon1979 kde pri Mobeli? Myslis ako su lekari? Tam su priestory na prenajom, no pochybujem ze by ich primator pustil za symbolicke euro. Byvala skolka na Bratislavskej? Pokial viem, tak tento rok to skolka peticiou vyhrala, takze pokracuje a rehabko je tiez plne, este by rozsirili keby mohli a to i skolka, myslim ze to aj budu musiet spravit pokial nechcu byt nerentabilny...to je kvoli priestorom najmensia skolka.
@pass inac ma napadol ten krasny dom co je tiez na zaciatku Tyrsovej, ma taku spustnutu zahradu, no je velmi krasny...ktovie komu patri.

pass
12. apr 2011

@stvura viem, ktorý myslíš - aj my sme obdivovali jeho záhradu - nie som si istá, ale zdá sa mi, že patrí štátnemu archívu.

moon1979
12. apr 2011

@stvura no ten dom uz tak opustene stoji od kedy si pamatam ... je ho velka skoda, musia tam byt brutalne pekne priestory, len to chce aj neskutocnu investiciu ☹

moon1979
12. apr 2011

@pass videla si dnes spravy? davali tu 15 rocnu ...

pass
12. apr 2011

@moon1979 nevidela, malý pozerá večerníček, ale čítala som o nej - je to veľká tragédia ☹ Je niečo nové?

stvura
12. apr 2011

@pass hej ten, je krasny...
@moon1979 detto ako pre pass...ale isto by to bola mensia investicia ako do tej zhumplovanej skolky...ked som maleho kocikovala neustale som ju okukavala, ze to musela byt senzacna skolka, no bohuzial uz ako tam maju pelech zavislaci by jej pomohla len asanacia.

kaja73
12. apr 2011

@stvura A oproti starej polikliniky-ta budova? my sme tam mali pred rokom centrum pre autistov,ale už sme sa prestahovali k berku do byvalej elekrotechnickej.Možno je to volne,patrilo to mestu a my sme to mali v prenajme.Aj okna sme vymenili za plastove aj dvor to ma a je to v centre.

moon1979
12. apr 2011

@pass nie, len ze si to vyzeru obidvaja 😢 ... cele to je viac ako hrozne ☹

stvura
12. apr 2011

@kaja73 no to by nebolo zle...skusim sa popytat ci by sa to dalo a hlavne ake by bolo najomne...

deina
12. apr 2011

@kaja73, akoze "my sme tam mali pred rokom centrum pre autistov", pracovala si tam?

Asi viem, ktory stary dom myslite, nadherny je. A mne sa velmi paci (aj ked tu strechu tam davat nemuseli) dom, v ktorom je teraz na prizemi cajovna - Ceylon, nadherny, tie stare parkety, vysoke stropy...

kaja73
12. apr 2011

@deina Ano

deina
12. apr 2011

@kaja73, nieco sa ta teda opytam, ale cez IP,ok?

delilah1
13. apr 2011

@pass dnes sa idem pozrieť do ordinácie Mudr. Lorandovej - to je na Andovskej v tých novostavbách?

pass
13. apr 2011

@delilah1 áno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre