Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
22. dec 2009

hiva tak chod k nemu az okolo 20 lebo ide na dovolenku a terminy do 19 ma obsadene dnes mi to povedala sestricka 🙂
katika ako sa mate co risiak uz som vas sto rokov nevidela dnes som bola v nz ale bral ma svokor lebo duri bol vo francuzku.
po novom roku vas uz pojdeme kuk 😵

serafinka1
22. dec 2009

Všetkým babám a detičkám ďakujeme velice krásne za blahoželania k narodeninám a posielame pusinku všetkým detičkám.

Všetkým prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov, užite si rodinnú pohodu a nech si každá nájdete pod stromčekom niečo pekné. 🙂

hiva
23. dec 2009

dakujem ericica...dobre vediet....a celkom mi to aj sedi, lebo zaciatkom januara ideme aj my na dovolenku....takze mozno tam pojdem az vo februari....no este uvidim, ako to cele dopadne 😉

ema.nz
23. dec 2009

zajtra asi nebude cas na net 😅 takze prajem kraaaaaaaaasne prezitie vianocnych sviatkov,bohateho Jeziska a krasne rozziarene ocka deticiek pri rozbalovani darcekov 🙂

monica25
23. dec 2009

prajeme vam krasne a pohodove vianoce 🙂

ericica
24. dec 2009

caute kocky zelame vam s rodinkou stastne a vesele vianoce 😉
moni co si nemohla v noci spat???pekny cas keby si sa o jednu sekundu poponahlala bol by magickejsi 😵

catrin23
24. dec 2009

aj my prajeme vsetkym krasne prezitie vianocnych sviatkov a stastny Novy Rok 2010!

devita
25. dec 2009

ahojte maminy..prajem vam prekrasne vianocne sviatky a do Noveho roku 2010 vela zdravia,stastia a lasky a hlavne tolerancie a pochopenia...🙂

ericica
27. dec 2009

no caute kocky ako ste sviatkovali??? 😵

tinusi
28. dec 2009

Ema, to sa ti ani neoplati kupovat, ved tu na juhu mrzne len ojedinele... tyzden a zasa su plusove teploty. Na tych par dni pod nulou to zvladnes aj v dupla rukaviciach... 😉

ema.nz
28. dec 2009

tinusi:no nic ine mi ani neostava kedze to nikde nemaju a z ciech to objednavat nebudem 😝 a budem to musiet riesit fakt s tymi dupla rukavicami 😅

eri:sviatky celkom fajn aspon tatino je doma a uziva si malu a ja mam trosku casu aj sama na seba 🙂

seraf:este si cela???

monica25
28. dec 2009

cavte 🙂
sviatky :super 🙂

ozaj tinusi xcete vediet dopredu pohlavie? 🙂

eri-IP 😉

serafinka1
30. dec 2009

Ema jasné, ešte som celá.

Inak prajeme Vám krásny a úspešný štart do nového roka.

ema.nz
30. dec 2009

a ja sa pridavam lebo zajtra na to nebude cas 😉

seraf: moja Ema mala v 37tt uz 2tyzdne 😝 😀 tak preto som sa pytala uz si tu dlhsie nebola 😉

ericica
31. dec 2009

ahojte kocky s rodinkou vam zelame stastny novy rok a nech sa vam splni vsetko co si zaumienite 😵 😵 😵

tinusi
1. jan 2010

Ahoj kocky, zasa sme o rok starsie...
ale to neva... prajem vsetko dobre a vela splnenych snov v Novom roku ...

Moni, chceme vediet pohlavie, najma koli menu, lebo sa nevieme dohodnut... ale na utzv. v 20 tt nebolo vidno, co to bude... dufam, ze sa este ukaze drobatko male... 🙂

ericica
1. jan 2010

tinus a nechces ist na 4d tam ti to povedia na 100ˇ% ?teraz mas na to najvhodnejsie obdobie tusim je to do 25 tyzdna.....ja pojdem stanko chvalabohu robi 😵
ako ste silvestrovali?

ema.nz
2. jan 2010

ahojte 😉

eri:my doma ved klasika s malym dietatom 🙂 ale ten otrasny program v telke 😠 😠

a mala uz zase kasle 😢 😢 ledva sme sa kaslu zbavili minule,ved kaslala 1,5mesiaca a uz zase ☹ 😢 😢

ericica
2. jan 2010

ema ved aj my ja sa len tak pytam 🙂
no a o tom programe mi hovor 🙄 🙄 🙄 som si isla citat do izby 😒

serafinka1
3. jan 2010

eri všetko najlepšie k narodeninám prajem

Baby neviete náhodou ako je to s vybavením tej nadštandartnej izby v nemocnici? Treba to nejak dopredu, ale vtedy keď tam budete? Bola ste niektorá na nej?

ericica
3. jan 2010

seraf este raz diky ze si si spomenula 😵 😉
ja viem este z predporodnej pripravy ze ked pojdes rodit vtedy sa spytas ci je volna a ak hej tak si ju hned zajednas 😉
mozno sa to odvtedy ale zmenilo...

tinusi
3. jan 2010

No, my momentalne frcime na Shrekovi... Matko tu rozpravku vola "konik" a vkuse to chce pozerat. Aj ked, on pri tom dlho nevydrzi, ma tam vsak oblubene scenky a tak to stale chce. Inak sme sa vobec nenudili, cele sviatky sme behali po rodine, takze sa uz asi aj tesim na staru dobru domacu pohodu - u nas sa o stereotype neda hovorit...
Na 4D asi nepojdem. Nebola som ani pri Matkovi a nelaka ma to ani teraz... a len koli tomu, aby som vedela pohlavie mi je trapne tam ist... ved na tom vlastne az tak nezalezi... ja len neviem, v akom mene mam manzelovi ustupit, ci v dievcenskom alebo chlapcenskom... 😀 😉

ericica
4. jan 2010

tinus ja pojdem a nielen kvoli pohlaviu lebo to mi je jedno co to bude ale kvoli tomu aby som mala pamiatku ked uz budem stara baba a pozrem si dvd s mojou fazulkou 🙂 pri malej sme ani mi neboli....
a rozmyslame s muzom aj nad tym pupocnikom.......

ema.nz
4. jan 2010

eri:na 4D som bola ale pupcnikovu krv sme nedali odobrat a presne ako ty aj my sme rozhodnuti,ze ked nahodou bude druhe babo tak pojdem zase na 4D a dam urobit aj odber pupocnikovej krvi 😉 clovek nikdy nevie....

ericica
4. jan 2010

ved to ema teraz same choroby a ze vraj z tej krvi sa da vyliecit vyse 90 chorob a z toho vela druhov rakoviny....ale neviem ako to je ci ta krv funguje len na druhe dieta ci ako vsak sa pojdem poinformovat... 😵
teraz som na poradni dostala taky letak tam som o tom dost precitala.....

katika1
4. jan 2010

ahojte

seraf ja som bola na nej a zajednala som si ju, ked ma prijali do nemocky. mala som šťastie, že bola voľná

A pupočníkovú sme tiež dali odobrať, ale nam ju kontaminovali pri odbere, takže to bolo naprd - je nepoužiteľná

ema.nz
4. jan 2010

ked som bola ja v porodnici tak bola obsadena a ta baba mala rovanke priezvisko ako ja 😀 😀 chcela som ju lebo mi na jednu noc dali ciganu 😠 ale ta nastastie rano zdrhla domov a cely cas som tam bola sama 😉 akurat rozdiel v tom,ze som nemala vlastnu sprchu a wc 😝

a mojej malej doktorka velmi odstrihla snuru a vtedy ju neonatologicka zdrbkala,ze keby bolo treba urobit odber tak nema z coho 😲 😲 a ja som si vzdy myslela,ze to neodoberaju z mimi alebo ano 😅 😕

bzzmajka
4. jan 2010

Baby, chcem Vás poprosiť či neviete o nejakej práci v Zámkoch a okolí, ja som zo Surian ale už mi je jedno aj dochádzanie, najlepšie do IP píšte. Dakujem 100 krát aspon za radu.

katika1
4. jan 2010

ema to odoberajú z pupočníka 🙂

serafinka1
4. jan 2010

Díky Katika, no dúfam, že bude voľná, po minulých skúsenostiach, by som bola najradšej tam. A možno keď je teraz aj tá kríza, že bude voľná 😀 😀 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre