Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
27. mar 2010

Ericica- no,, už sme sa nasli..
My asi pojdeme,, ked dovtedy nekupime ten sporták...
Ma to byt koncom apríla.
Deina- citala som na novembrovkach, že ta kocikneoslovil.. bol zničený,, ci?

deina
28. mar 2010

Mozno aj my pojdeme, ak dovtedy nic nekupime... ak by sme kupili, tak asi nie, este by mi mohlo byt luto. Hm... a ktovie, mozno sa mi dovtedy este maly vo vanicke zmesti, mozno by stalo za to vydrzat.

Dida, ani neviem. Sli sme s tym, ze sa mi paci a pravdepodobne ho kupim, aj sa mi pacil, ako ho ta baba vytiahla, ze pekny, velky... ale potom nejako, ani neviem povedat, co mi na nom vadilo. Zdal sa mi byt uzky, som zvyknuta na nas "gauc" (Concord je fakt siroky, priestranny sportak), aj ked viem, ze kociky s otocnou sedackou byvaju uzsie. Tak budeme kukat dalej... skoro som vzala manzela do Kiky, ze tak podme kupit taky kocik, ako ma Monika, Haberkorn, akoze ziadna super znacka, ale pacil sa mi, bol novy a v rovnakej cene ako tento pouzity gesslein. 😀 Samozrejme, ma aj otocnu sedacku. Mozno ho este raz kukneme buduci vikend (a mooozno sa mi manzel zamiluje do nejakeho Hartanu a vezmeme taky? hehe... 😀 )

deina
28. mar 2010

Ked ten nas concord je aj krasny, aj priestranny, aj farba super, kebyze ma otocnu sedacku, nevymyslam.

pass
29. mar 2010

Ahojte, dlho som tu nebola 😅 Baby, kde ste boli na prehliadke zubov s 1 - rocnym dietatom?? Chcela by som s malym ist, ale neviem ku komu 😖 Ak niekto nahodou o dobrom zubarovi/ke vie, prosím písnite mi do IP, nech to potom hodinu nehladam 😅 Dakujem 😀

deina
30. mar 2010

My sme este u zubara neboli, ani neviem, ktory berie aj deti. Poznate niekoho?

Dida, kedy to chodievate von? Zajtra by sme sa mozno mohli pridat... mozno... ideme na nozicky.

serafinka1
30. mar 2010

My chodievame k Dr.Výrostkovej a raz už pozerala zúbky aj Darinke, ale kartu ešte nemá vystavenú, tak neviem povedať či berie deti alebo nie. Nám to urobila vrámci toho, že sme tam boli s manželom na prehliadke a Dadka bola s nami, tak pozrela aj ju.

lunnan
30. mar 2010

ahojte, nema niektorá z vás tú knihu, ako naučiť dieťa spať? 🙂

dida81
30. mar 2010

Deini- asi tak okolo 14,30 ... ved mas moje čislo,,, ked tak cinkni, ok? 😉
(ma aj prsat,,no ked bude v poho pocasie ideme určite!)

Co sa týka zubara- budeme to musiet aj my poriešit,, bo je taka "užasna" novinka- že povinne na prehliadku chrupu do jedneho roka.... ale mne moja zubarka /Andelova/ vravela, že možem s malým prist... ale ona myslim nema na starosti dietky...
No skutocne si to neviem predstavit.......... 😒

Lunnan- da sa objednat tu na nete.. kamoška si ju asi pred troma dnami objednala,,, neviem či aj niekde tu na konovi nie..

deina
31. mar 2010

Tak dnes to na prechadzku nevyzera... ☹

deina
31. mar 2010

Tak sme boli dnes na ortopedii (vybavili sme to za 10 min, parada 😅 ), vonku je hnuuusne. Dida, sla si von? Misko siel s babkou a Matko zase spi, nejaky je dnes ochrapany, no sranda. Normalne nemam co robit. Momentalne nemam ani jedno dieta, jedno spi, druhe je vonku, divne. 😀

ericica
31. mar 2010

no ja som malu zobrala k mojmu zubarovi na prehliadky ked mala dva roky aj nieco lebo aj ja som citala ze je povinna prehliadky ale hned ma opravil ze poziret zubky moze ale kartu jej zalozi az ked bude skolopovinna ze odtv tedy je to povinne.....
deina hej bude to okolo 23 aprila ....my idem sice mam uz rezervovany kocik v trnave ale za pozretei nic nedam ci hej 🙂
a chystame sa aj na gadeniu......pokupim si kvietky do noveho bejvaku 🙂

ericica
31. mar 2010

deina to ti verim ze je to cudne ......ja sa tesim ked svokra niekam malu zoberie a je klud ale po par hodinach mi to ticho uz vadi a mala mi zacina chybat....som zvedava ake to bude pri dvoch detoch 😖

deina
31. mar 2010

A ktory kocik, Erika? 🙂 Ja som si este stale nevybrala, pacia sa mi prilis drahe a z tych cenovo prijatelnych napr condor nepredavaju samostatne, potvory.

dida81
31. mar 2010

Ano Deina- bola som,, 2 a pol hodky ..... 😅 Najprv som vybehla v tenkej bundičke... no vrátila som sa prezliect a potom pohoda...

ericica
31. mar 2010

nooo veru bola zima...brrrrr aj ja som trochu vybehla s malou ale musela som si dat este mikinu....dufam ze aspon pondelok bude super bo sa chystame do BA do zoo a este kuk do eurovei....
deiny mam vybraty casualplay s4 farby dangerine......komplet aj s autosedackou.....je uzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....
diky emus.....za tip......

deina
1. apr 2010

Tolko pozeram tie kociky a veru asi to necham na tu vystavu, neviete, co tam vlastne vsetko bude?

deina
1. apr 2010

Mne by sa toto pacilo najviac, ale je drahy: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

lunnan
1. apr 2010

Ahojte. Kočky, vyskušala niektorá z vás, fitko EDERA, kde sa cvičí v špeciálnych strojoch? Aké máte skúsenosti. Chcem to skúsiť, je to dosť drahé, tak či sa to oplatí. 😉

dida81
2. apr 2010

Ahojte- pekne velkonočné sviatky prejem 😉 🙂 😎

lunnan- ja nie... nepomožem ti... 😒 zohnala si tu knihu?

renika
2. apr 2010

Ahojte, aj my prajeme pekné sviatky

renika
2. apr 2010

lunnan, ja mám tú knihu, pošli mi do IP tvoj mail, pošlem ti ju. Mám ju v elektronickej podobe.
k zubárke chodíme sem http://www.mdent.sk/ a sme veľmi spokojní. Maxim bol prvýkrát ako dvojročný a teraz sa máme ukázať každý pol rok na spočítanie zúbkov atď. Potom tie deti lepšie spolupracujú, keď sa náhodou vyskytne nejaký problém, ktorý treba riešiť. Tak teraz sa tam ukážeme v máji. Je to fajn, lebo Maxim potom o zubárke dlho rozprával, čo mu povedala, čo mu robila a tak.

lunnan
3. apr 2010

dida81- keď to skúsim, tak dám info
renika - posielam ti adresu cez IP

renika
3. apr 2010

lunnan, poslane

lunnan
3. apr 2010

renika - ďakujem 🙂

deina
3. apr 2010

Tak a dnes by sa mi zisiel nejaky pokec v kaviarni, kaficko, bez manzela, bez deti. ☹ Nejako mi je smutno.

Riskovi vsetko najlepsie k meninam. 😵 😵

dida81
3. apr 2010

Deina- dnes som videla tvojho mm s Miškom,,, ja mam na tvoju rodinku štastie... len teba menej vidim.. Miška najčastejsie... 🙂

deina
3. apr 2010

Mne sa nejako vyhybas, stale len Misko. 😀 😀

dida81
3. apr 2010

Noo,, a asi sa mu páčim - nejako na mna pozeral... hihi 😀

dida81
3. apr 2010

Alebo si myslel:tak tuto osobu vidim každy den.... 😀

deina
3. apr 2010

Asi si mu bola povedoma. On je inak na tmavovlasky. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre