Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
3. apr 2010

Viem,,, ale možno som vynimka... ale možno si ma pamatááá 😀
Sli sme s mm a s Jakubkom na obed /neskorši ,, už bolo pol tretej/ ... na terase,, kocik na slniečku,, malý spal.. to moožem 😉

deina
3. apr 2010

Ta to je pohodicka. 😅 😅 Aj ja chceeeem...

deina
6. apr 2010

Kukala som dnes ten Neo v Pre deti, on je teda fakt krasny. 😅 Ema, ale on sa nejako inak polohuje ako CF, ze?

serafinka1
6. apr 2010

Lennan kamoška chodí do Edery a pochvaľuje si. Veľmi pekne chudne a fakt za neuveriteľne krátky čas.

ema.nz
7. apr 2010

ahojte 🙂
deina ano on sa polohuje cely 😉

tinusi
7. apr 2010

Baby, od kolkej robia v nemocnici prietoky? Uz sa vobec nepamatam na kolku som tam chodila. Na osmu??? Ze by?

dida81
7. apr 2010

Tinusi- dopoludnia,, ja som chodila až okolo 11... a bolo nas tam viac vždy 🙂

dida81
7. apr 2010

wawww,,, pozerám že 37tt..drž sa!!!Ako sa citiš?

maja22
7. apr 2010

Ahojte baby, trochu vám sem vlezem, naberám odvahu urobiť si vodičák, koho by ste mi odporučili? Strašne sa toho bojím, bolí ma brucho pri predstave, že mám sedieť za volantom, ale asi to bude nutnosť, tak musím svoj strach prekonať. Hľadám ľudský prístup a jazdy, pri ktorých sa čosi aj naučím, lebo som počula, že niektorí robia jazdy iba "akože" - neviem, či aj v nz, lebo sa v tých autoškolách vôbec neorientujem... A ešte - prihlásiť sa môžem hocikedy alebo majú vyhradené termíny na kurzy?
Ďakujem vopred za rady, môžete mi napísať aj do ip...

maja22
7. apr 2010

Tinusi, pozerám, že sa už blížiš do veľkého finále 🙂 Ja som v 37 tt už rodila... Tak ti prajem, nech všetko dobre prebehne 🙂 Pozerala som aj tvoj fotoblog, či nemáš aktuálne foto, však sme sa od novembra nevideli...

deina
8. apr 2010

Jooj, to bolo davno, co som si robila vodicak... ale bola som spokojna, ta autoskola pri Strande, ani neviem, ako sa volaju.

Dida, nedali by sme si zajtra vonku kafe? Okolo druhej, zeby sme si posedeli. A pridal by sa este niekto? Potrebujem vyvetrat, ale veru surne. 😝

dida81
8. apr 2010

Deini- co tak v piatok? Bo dnes pride kamoška od nás nas kuk... ideme spolu aj von do tej 15,30... potom pojde na bus...
Inak ja skutočne rada.... hm??? (len neviem, či sa zajtra zase nema pokazit počko,,, no ak by, tak na bud.týžden,,h???)
Možeme si zajtra aj zavolat, ked tak....

Maja- ja som si robila ešte ked sme boli spolužiacky na gympli.. takže asi pred 11 rokmi... 😒
/Hvolka - ja som bola spokojna, jazdila som s jeho ženou,, vždy sme prekecali celu dobu/ Ale to bolo dááávno... 😅
Treba si obvolat viacerých.Porovnat aj ceny...A myslim, že kurz sa može zacat hocikedy. Moj brat si robil pred 4 rokmi a chodili pre neho aj domov..../tušim Kuruc/
Maji- ale základ je nebát sa!!! 😀

lenuska311
8. apr 2010

maja ....autoskola Hilek je naj...odisli tam vsetci dobri instruktory z celeho mesta....a su aj najlacnejsi a velmi seriozni

dida81
8. apr 2010

Cawko Lenuska- vcera mali vsetci dobru šouku z foto, co sme urobili s nasimi drobcami... Straaasne je to podarené, že?

deina
8. apr 2010

A zajtra nie je piatok? 😕

Mne by sa zisli kondicne jazdy, tiez sa nejako neodvazujem soferovat, ale vodicak mam. Len pre mna je to take, ako si pamatam z autoskoly, ked sedel vedla mna instruktor, ktory tam ma brzdy a vsetko, tak som sa nebala, ze ved zakroci, keby nieco. Ale ked sedim v normalnom aute a viem, ze spolucestujuci tam brzdy nema, tak to je uz o inom... 😀

dida81
8. apr 2010

jááj Deina to si pisala dnes... ja že vcera.. 🙂
Pisem Ti IP... pá

tinusi
8. apr 2010

Dida, ja mam byt uz po dvanastej u mojej lekarky - tak to by som asi velmi nestihala, lebo ratam, ze si tam nejaku tu chvilku posedim, az pridem na rad.... 😖 ☹ ☹
Inak sa citim celkom fain, ked neratam tvrdnutie brucha, unavu ked mam postavat alebo sa po vonku ponevierat za krpcom a najma ked musim vkuse za nim behat, ked vyvadza. Spavam zatial celkom dobre, az som prekvapena, aj ked hladanie tej spravnej polohy, to nejaky cas trva. Vcelku vsak nemam ziadne vazne tazkosti, takze som rada a aj malinka je uz spravne otocena dolu hlavickou... takze mozem ist rodit. Inak, mam pocit, akoby to bolo este taaaak daleko.

deina
8. apr 2010

Krasne meno ste vybrali, Tinusi. 😉 Mne sa tiez paci klasika, Zuzanka je velmi pekne ( u mna pri Matkovi viedla Hanka a Katka). A nevies to urobit tak, ze pojdes skor? Ked aj o desiatej a snad do 12-tej to vybavis.

tinusi
8. apr 2010

Viem, samozrejme, manzel je zmiereny s tym, ze kym sa ditko nenarodi, musi byt pri malom, lebo nam ho nema kto postrazit, hlavne takto na dva krat.... ☹ Len by som tam nechcela prist priskoro a zbytocne cakat a zasa ani prineskoro - aby som sa vybavila. Mne sa tiez paci Hanka, ale tu maju znami a tiez Katka, ale manzel sa priklana skor k Zuzke, tak bude Zuzka. K Matkovi sa to podla mna hodi. Niektori ludia davaju take mena surodencom, ze sa uplne biju napr. Jozko a druhy Kevin. 😀 😝

deina
8. apr 2010

Hej, to sa dost bije. 😀 Inac aj u nas bol takmer Michal a Gregor.... neviem, ci by sa to nebilo. 😀 Ale manzel ma presvedcil, ze Gregor nie nie... (a mne sa aj tak to meno paci, tomuto malemu ukricanemu skriatkovi by sa hodilo, Matko je meno pre mile dietatko, nie pre takehoto certiska 😅 ). Michal a Katka by bola pekna kombinacia, no nie? Aj Michal a Matej je pekne.

tinusi
8. apr 2010

U nas to vyzeralo na Matka a Miska, ale ja by som brala napr. aj meno Dominik. Gregor je podla mna tiez starodavne, klasicke meno, to by sa asi nebilo. Najsmiesnejsie je to, ked jedno meno je klasika a druhe nejake zahranicne, ale take, co tu este nie je zabehnute. Napr. Ferko a Chiara. Ale napr. Vivien a Kristian - to sa celkom da. Jedna rodinka na dedine, odkial pochadza manzel ma teraz babatko - vola sa Gregor. Mamine toho babatka sa tak volal stary otec.

deina
8. apr 2010

U nas bol Michal stary otec mojho otca. Ani som nevedela, az ked sa Misko narodil, tak vsetci, ze preco Misko? A hned, ze "stary Bogar" sa tak volal. Ale Mateja asi v rodine nemame.

Mne sa zda, ze najma dievcatka zvyknu mat vselijake exoticke mena, chalani uz pomenej. Hoci stretla som uz aj napr Luciusa alebo Roderika...

tinusi
8. apr 2010

No, u nas na ihrisku pocuvam take ako: Orlando, Enriko (ani neviem ako sa to pise), Marcus, Tobias...

deina
8. apr 2010

My sme takmer mali z Matka Matea (Mateo) - sestricka asi zle pocula a takto to napisala do papierov (asi bola unavena, mala nocnu). Nastastie rano za mnou prisla druha sestricka, ze ci naozaj Mateo, asi sa jej to meno nezdalo. 😅

lenuska311
8. apr 2010

cau didus..a este to video je aka haluz ked kubko smatra po saške....vytržník jeden ...hned vie aku ma robotu 😀

lenuska311
8. apr 2010

zrusia mi fotku lebo bolo na nej moje dieta...boze...inteligentne administratorky...uz sa to zacina podobat na pokec boze moj..sklamali ste ma myslim ,ze by tato stranka mala byt o diskusii a nie o tom ,ze si niekto najde cas na rusenie fotiek....hanbaaaaaa neznasam taketo veci drazdia ma...

dida81
8. apr 2010

Lenuska- coooo?????

lenuska311
9. apr 2010

didus myslim to video ked som natacala nasich drobcov...

dida81
9. apr 2010

to viem,, myslela som, že som nevedela, že nemožes mat foto drobca v pase 😕
Práve odchádzam na socku ..... idem si vybavit rodičovsky....

deina
9. apr 2010

To je uz dlho tak, ze na fotke musi byt aj uzivatel, nielen samotne babo. Aspon kustik maminy tam musi byt. Raz som tu mala taku fotku, ze bolo vidiet celeho Miska, ale zo mna len kustik, bola som na nej zozadu, trosku z profilu - to uz ale bolo vporiadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre