Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
2. apr 2009

reni:nekupili,mame ho pozicany od Katky nechcela ho predat,lebo oni este chcu druhe 😵 a je to super vec uz nam to pistalo 3x.ked sa to spustilo 1x ani som nevedela ako som zoskocila z postele a triasla malou 😔 neviem ci to boli len plane poplachy alebo sa potom toho zlakla a zacala dychat 😖 by som to neprezila keby sa jej nieco stalo ☹

zajacova je este len sekundarny lekar,takze ju nemozes poznat 😉 a este na nu dohliadal jeden mlady lekar ale toho meno neviem.a on mi potom odrodil placentu,lebo sa jej nejako nechcelo ist von tak jej musel pomoct 😒 a potom ma ona este zasila 😖
a ja zase nepoznam Lorandovu 😉

adri27
2. apr 2009

adrioška ak nie sú problémy tak po sekcii pustia na 5 deň / u mňa to bolo tak /.

renika
2. apr 2009

ahojte
deina, neva, aj tak ďakujem
monikine sú naozaj krásne, počkám kým príde švagriná z práce a potom jej ich ukážem

ema, nám nanny nepípala ani raz, vždy len vtedy, keď som Maxa zobrala z postieľky a zabudla to vypnúť 😅 Ale viem si predstaviť ten pocit 😔 Viem, že Katka chcú druhé, stále o tom básni 😵 Len ešte nie sú rozhodnutí, že kedy presne..

adrioška, keď včera mala cs, tak dnes začne chodiť na večer, celý deň jej ešte tečie infúzka, zajtra bude chodiť ešte zle, bude to bolieť, ak je v izbe, ktorá je ďalej od dvier, kde chodia návštevy, tak tam ani nepríde. Mne robili cs v utorok a domov som išla v nedeľu. Naj deň na návštevu sa mi zdá sobota alebo nedeľa. Dnes a zajtra ešte určite nie.

my sme dnes pochodili celú záhradu krížom-krážom, najmenej dve hodiny sme boli vonku, je veľmi pekne. Maxim chcel silou mocou zobrať von kačičku, takú malú žltú, s ktorou sa kúpe. A keď sme prišli pri jazierko, tak ju tam hodil 😀 Teraz tam pláva hlavou dole 😀 Videl minule, že na jazere sú kačičky, tak aj svoju tam chcel dať, milé 🙂

catrin23
2. apr 2009

ahojte... ano ema, boli sme vcera v tescu s denisom, malym aj mamou... taky tam bol zly... zobrala som mu parky, odtrhol z nich kod, tak som ich sla vymenit a druhe zase odtrhol...potom pil jupika a celeho si ho na seba vylial. skoro ma porazilo 🙂

adrioska
2. apr 2009

Adrika, Renika dakujem vam velmi pekne, Renika dakujem, ze si mi to opisala, to som chcela vediet, aj som si myslela, ze to tak nejak bude, pojdeme ju navstivit v nedelu, myslim, ze asi skor ako v pondelok ich nepustia este. pekny slnecny den vam prajem! 🙂

katika1
2. apr 2009

čaute krásavice! Tak dnes sa vidíme na ihrisku??? 🙂

monica25
2. apr 2009

cavte 🙂
my prideme...,ale neslubujem presnot 😅 maly roli az teraz zaspal.....ale urcite sa ukazeme 🙂 a danielika kojim.... 🙂
do coho ho mam obliect abymu nebola zima ani teplo....staci ka bat a hrubsia deka???

monica25
2. apr 2009

deina-diky.... 😵 😵 😵

monica25
2. apr 2009

idem pa tak na ihrisku 🙂

ericica
2. apr 2009

ahojte aj my sa uz tesime mala zaspala o pol druhej som zvedava dokedy to potiahne 😝
a uz sa velmi tesim na Monicu 😉 😵 😵 😵
a pravdaze aj na jej drobcov... 😵

ema.nz
2. apr 2009

catrin myslela som si ,ze si to ty 😉 a si strasne chuducka 😵 nie ako ja take male hovadko 😔 kym sa nosili zimne bundy tak mi to ani neprislo take hrozne,ale teraz 😖 😠

reni ani som nevedela,ze si robis vysku 😲 dobre robis!mne sa po strednej echcelo a teraz lutujem jak pes 😠 😠

ericica
2. apr 2009

cavte 😀
moni duri sa my pytal ci roli nahodou nerobi v osrame, a ja ze hej preco???ze ho pozna z videnia ked tam chodi nakladat...dokedy spinkal danielko?????
kati akurat pozerame hello kitty 😀 potom napis ako dopadlo prekvapko 😉
cat a vy ste zmizli a ani som vas nepozdravila 🙂 maly uz urcite spi co??? 😉

ericica
2. apr 2009

JAAAAAAAAAAAAJ kati a odkaz rikimu ze (RALPH FIENNES)...
teraz som si to pozrela na nette lebo ma to uz skrelo 😀 😀 😀

monica25
2. apr 2009

eri-spinkal este skoro do 7...este sme sli pre 2 kocik a sli peso pre mlieko a pecivo.... 🙂
kati-vsetko naj naj naj risiakovi a risovi k zajtrajsim meninam....(ak by som sem nestihla prist...,tak preto takto skoro,,,, 😉 ...)....... 🙂

renika
2. apr 2009

ema, ani mne sa nechcelo, preto som len tretiačka, moji spolužiaci zo strednej už tento rok končia
moni, máš IP
babky a kde ste boli na tom ihrisku? Ja chcem tiež nabudúce prísť a priniesť tie rozprávky konečne!

monica25
2. apr 2009

na sihoti..tu blizko nas kde my byvame...blizko toho zelovoca kde ste ma vyzdvihovali s kati...ak sa pametas,,,, 😉

renika
2. apr 2009

tam, kde sme ťa vyzdvihovali si pamätám ale sihoť neviem kde je 😅

monica25
2. apr 2009

tak sa tamm ozme stretnut a budem ta navigovat 😉

renika
2. apr 2009

ok moni ok 🙂

monica25
2. apr 2009

dufam,ze to vyjde aj n abd.tyz.bolo dobre,a krasne svietilo slniecko 😵 😵 😵 ja som este maximka ani nevidela ☹

monica25
2. apr 2009

eri-a mam viacej fotiek danielika v albume moje druhe tehulkovanie....sice starsie...,ale sa mi ich nexce zmensovat to je take otravne...........

monica25
2. apr 2009

idem spat.dobru noc 🙂

katika1
3. apr 2009

čaute 😀 eri ok! Idem dať do vyhladávača.. že aký máš vkus 😀
aaaa torta bola geniálna.. no lepšiu som asi nejedla! Fakt!!!! a aj prekrásna.. obdiv
😉

inak to ihrisko dopadlo katastrofálne.. celý den ma bolí noha!!!!!!!!!! Pre tých čo tam neboli som sa natiahla pred všetkými na zem a ošúchala si nohu a udrela koleno a roztrhla gate a mala som holú riť 😀 😀 😀

catrin23
3. apr 2009

ahojte...

eri, my sme sli este do chiili s denisom a malym na pizzu a bol zivy jak neviem co... ale cestou domov akurat pred domom zachrapal 🙂 a ked som ho prebalovala este ked sme prisli s ihriska, tak mal kamene v plienke 😀

katika1
3. apr 2009

eri už viem, ktorý to je 😀 no celko fajn, ale moj tip je iní - Buttler napríklad 😀

renika
3. apr 2009

čaute
moni, ani ja som nevidela ani Roliho ani Danielika ☹

kati 😀 Viem si ťa predstaviť 😀 A čo si liezla na preliezky alebo prečo si sa natiahla? Človek aby si každý deň dal nádherné gaťky, veď čo keď ich bude vidieť celé detské ihrisko 😀

my sme boli včera tu u nás v záhrade a chcem pridať foto na fb, no nejde mi to ☹ Že mám zlý prehliadač a chyba to vypisuje 🙄

katika1
3. apr 2009

reni veľká pravda.. zajtra idem pokúpiť sexi nohavičky!!! Ale ocinkov bolo málo, takže pohoda.. 😀 ja neviem tam sú také mini kamienky a ked sa to dostane na chodník, šmýka sa na tom a ja som nahánala riška, lebo práve sa niekde pokúšal o samovraždu a nakoniec som sa skoro zabila ja 😝 😀

katika1
3. apr 2009

A Reni obom Tvojim Richardom, všetko naj naj!!! Nech Ťa poslúchajú!

renika
3. apr 2009

kati, to nevadí, že ocinkov bolo málo, aj ženy nech vidia, že tvoje nohavičky za niečo stoja 😀
ďakujeme za blahoželanie a aj Tvojmu Rišovi a Riškovi všetko Naj! Už to máš aj na fb 🙂
vo štvrtok ideme na to ihrisko aj my, ak sa pôjde 🙂

ericica
3. apr 2009

😠 ja som napisala taky dlhy prispevok a nezobralo mi to 😠 😠 😠
vsetko naj....vsetkym RICHARDOM....
a uz sa velmi tesim na reniku a reni potom sa ta nieco chcem spytat lebo svokor ma tu stale sekiruje ci nepoznas jedneho jeho kolegu a neda mi s tym pokoj tak ked sa vidim tak pokecame 😵
kati a asi ideme aj my v sobotu do HU lebo sme chceli ist az buduci tyzden ale som zabudla ze ocino ma narodky takze ideme k nasim a v nedelu je uz sviatok tak to prelozime na teraz 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre