Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
27. jún 2009

kati ty si mi písala na fb a ja som to akurát zrušila 😅 teraz som si všimla... ak sem dojdeš, tak ano ideme 🙂

charlinka
27. jún 2009

Ahoj, nevím si rady co koupit pro novonarozené miminko,nenapadá vás neco?? Já si pamatuju že jsme dostávali dost blbostí, oblečení co jsme ani moc neunosili apod. tak bych chtěla dát neco normálního. Je to pro kluka. Please help. 😒

ema.nz
27. jún 2009

charlinka:mna celkom potesilo:taniere hlboky aj plytky je na nich macko pu,lyzicky a poharik 🙂

reni:ma nes.r!!!ty a ruzove prasiatko 😕 😕 ved ty si kocka a chuduckaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!to ja by som uz mala so sebou nieco robit 😝 mam o 16kg viac ako na svadbe 😲 😲 a hod uz fotooooooooo 😉

catrin:ja asi objednam cez jednu pani cez mimibazar ale inu ako dala link deina....musim ho najst a dam ho sem!!!ak by si chcela aj ty mohla by som objednat aj pre teba a podelime si postovne 😉

ema.nz
27. jún 2009

catrin tu je link http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21219701 ja chcem tu bordovu so srdieckami 😵 😵 ja som jej uz pisala mail cena je 250kc+50postovne+50 je dvojita vypln +10 je jednoduchy vzor 😉

charlinka
27. jún 2009

ema dík, dobrý nápad. toje neco co malej určitě využije dřív nebo později.

ema.nz
27. jún 2009

charlinka:a videla som v jednom obchode vo vyklade podbradniky s menom 😵 ale neviem ci maju vsetky ale videla som Adam,Filip a na to dalsie si nepomeniem...maju ich na podzamskej le neviem nazov obchodu 😖

ema.nz
27. jún 2009

a teraz pozeram,ze ta baba zvysila cenu na 270Kč 😅

charlinka
27. jún 2009

me napadla ještě taková ta spz na kočárek se jménem. viděla jsem jí ted v čechách ale bylo tm CZ ne SK, tak se mi to nějak nehodilo.ale to jen tak na doplnení dárku. jsou to dobří přátelé tak si chci dát záležet na dárku.

charlinka
27. jún 2009

potřebuju pro malou vetší postýlku, nevíte jestli se dá sehnat v nz velikost kolem 100 šířka?? máme tu malou od 3-7 let, ta má šířku 70 cm, ale malá se převaluje jak orangutan a potřebuje víc místa.

katika1
27. jún 2009

Charli neviem kde to majú, ale mne to zohnala Nutka, ale zas to je vec ktorá sa nie každému páči 🙂
aaa takú postel neviem ale videli sme niečo také v Ba v nábytkárstve ale bola nemiestne drahá.. 😝

renika
27. jún 2009

ako bolo na leteckom dni? Kati pokecala si s mojou šéfkou?
charli, ja by som tu spz nenosila, som na také gýče asi príliš konzervatívna
a neodfotila som sa, nemala som dnes na to náladu
ema, ty máš kočík štvorkolku, nie trojkolku, že? Lebo Veronika chce tiež štvor a najlepšie zelený

charlinka
27. jún 2009

byli jste na leteckém dnu? u nás v palárikově byla bouřka a celý den pršelo 😠 😠 😠 myslela jsem že bude i v NZ.
a nejakou interaktivní hračku? nemáte nejaký nápad??
v ikea mají takovou tu která roste s tebou, postel, ale má jen 80 cm šířka. v čem budou spát vaše detí jestli ještě spí v malých postýlkách? já jsem s tou junior postýlkou spokojená, je pekná, dřevená, ale pro detí které se v noci nepřevalujou. ☹

charlinka
27. jún 2009

kati koupili jste gumáčky???

katika1
27. jún 2009

charli aj my budeme mať problém, pretože Riško po posteli lieta!!! 😝 preto nemohol spať ani v postielke, lebo sa trieskal do mreží a budil sa na to... takže má dole bočnicu a je pritlačená k našej posteli a nadránom sa už aj tak vála pri mne 😝

kúpili sme 🙂 síce nie zrovna krásne, ale aspon jeho číslo 🙂

ema.nz
27. jún 2009

reni:je to stvorkolka ale vlastne to predne koleso je zdvojene v strede...takze akoby trojkolka 😀 😀 to som ale vyplodila vetu 😀

renika
27. jún 2009

som písala, že aj my potrebujeme gumáčikyyyyyyyyy
kde sa dajú zohnať?
ema, zdvojené? Neviem ako to vyzerá

charlinka
27. jún 2009

my máme z rena a stojí me to dost námahy jí přemluvit aby si vzala jiné boty než gumáky, miluje je.
kati tak to bude problém🙂 charlottka spí v pokojíku ale celou noc slyším jak se bouchá všude možně i v této postýlce. v detské postýlce vydržela jen do roka a pul, taky se dostávala do těch mříží a budila se na to. ona v noci přijde k nám a tam se roztahuje, kolikrát jinajdu k ránu u mojich nohou 🙂
reni kdy máš promoce??? kati ty už je máš za sebou??už jste oslavili státnice?

katika1
27. jún 2009

charli ja mám budúci pondelok 🙂 Ty????
ja mám des z toho ako ho budem učiť na spanie samého vo svojej izbe 😝 😝 😝 preto ja aj druhé ešte nechcem, lebo mať dvoch v posteli nasáčkovaných ozaj nezvládnem 😀

charlinka
27. jún 2009

ale možná že by te to tak donutilo, kdyby jsi mela druhé. 🙂 já mám v uterý. ve středu nastupuju do práce, nejak si neumím představit jak to bude fungovat, asi nic nebudu stíhat.

ema.nz
27. jún 2009

katika:kamosku to caka od novembra 😅 a to starsi vtedy bude mat 2 roky a od malinka spava s nimi v posteli...tak to som zvedava ako tam budu spat styria 😝 😝

renika
27. jún 2009

ďakujem za tip na gumáčiky 🙂

renika
27. jún 2009

kati, rišiačik sa spinkať sám naučí ani nebudeš vedieť ako, je veľmi šikovný, podľa mňa mu to nebude robiť problém, len musí sa dostať do toho veku a pôjde to samé
charli, ty si Charli ako naučila spinkať samú? Odkedy je tak?

katika1
27. jún 2009

charli a kde budeš robiť???
reni ale on je v noci závislák na mne, musí ma cítiť 😝

monica25
27. jún 2009

cavte 🙂
no mne spi roli v postielke odkedy sa narodil danielik prdtym aj on spal somnou od narodenia....som povodne xcela jeho dat do postielki no ale sa maly narodil cisarskym a som sa bala ze ma roli kopne al."skoci"namna v noci...no a raz skocil ale dole z postele tak som ho skusila dat do pstielki ...a vzdy nadranom ked vstal na mliecko som si ho prelozila ksebe no a postupne si zvykol a uz somnou nexce spinkat..... 🙂 a uz tam prespi pekne celu noca uz ani nadranom ho nedavam ksebe....ja sa tak tessssssimmmmmmmm som sa bala ake to bude bo byval hore kazdu hodinu 😔

kati kde si zohnala gumaciky? 🙂

renika
27. jún 2009

charli a malá? Ide do škôlky?
kati 😵 Teraz si to uži, keď bude mať 15, už ťa nebude chcieť ani cítiť 🤐 Prejde ho to, postupne. Maxim v podstate spinká sám v izbičke aj nie

katika1
27. jún 2009

moni v rene
reni veru tak 😀

renika
27. jún 2009

kati, ale sa teším, keď budú mať 15 😎 Aj Riško aj Maxim 😎

renika
27. jún 2009

ja som už vycvičená na pubertálne deti 😎 😀

katika1
27. jún 2009

ja nie 😝 papulovať, samé akné, a pojdeme im na nervy 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre