Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
13. júl 2009

Eri ja som mala Mercilon a bol celkom dobrý, od neho sa nepriberalo.

renika
13. júl 2009

ahojte baby, ďakujem za pochvaly, ste strašne zlaté, potešilo ma to 🙂
aj za Maximka ďakujem 😵

eri, pred tehu som mala roky Jeanine ako Deina, úplná spokojnosť, super boli. Po tehu som si išla znova pre ne, ale mi dala iné, s iným obsahom hormónov, lebo už mám viacej rokov. Mám teraz Yaz a tiež úplná spokojnosť, ani neviem, že ich beriem. Nepriberala som ani pri jednej.
Eri a kde idete stavať? Nemáš link aký domček?

renika
13. júl 2009

a ďakujem veľmi pekne Seraf za tip na plavky! Si zlatá, že si na mňa myslela, určite sa skočím pozrieť, ďakujem

catrin23
13. júl 2009

reni aj take slipove tam maju, zelene a vzadu je zabka, a modre a tusim mvzadu je krab alebo co, tie su zlate..a potom taky styl ako ma brian maju viacej.. a su k tomu aj uteraky take cez hlavu co sa daju aj ciapky 🙂))

seraf aj ja som zmapovana v tom tescu 🙂))

catrin23
13. júl 2009

a tusim maju aj akcie na tie plavky 🙂

renika
13. júl 2009

cat ďakujem za podrobné info, si super
zajtra niečo odtiaľ určite prinesiem 🙂

deina
14. júl 2009

Reni, ked si si kupovala saty, nevsimla si si nejake vhodne aj na moje brucho? 😅 Take, ze strih pod prsiami, nariasene - teraz by ich malo byt dost, si myslim, potrebujem si nieco obliect na svadbu a zatial nic extra som nevidela.

ema.nz
14. júl 2009

deina:ty si taka chuda,ze len brusko ti trci tak take najdes urcite...ja som hladala pred rokom tiez na svadbu...bolo ich kopu len mne bolo vsetko co sa mi pacilo uzke cez prsia 😖

dnes som pisala tej zene rano,ze nech mi nehovori,ze este nema peniaze...vraj ich este vcera nemala a ze ked dnes pridu,ze mi napise......nachapem to uz sa mi to zda nejako dlho 😠 😕 ked pojdem von tak skocim na postu a opytam sa,kolko to trva!......ved ked tam peniaze idu tyzden tak pre boha kolko budeme cakat na balik 😕 😕

deina
14. júl 2009

Mozno to sekom trva dlhsie, ktovie. 😒 Ale tak hadam ich tam dnes-zajtra ma, az take pomale by to byt nemalo.

Ema, dufam, ze nieco najdem - ja som chuda? Mam uz veselo plus 5-6 kil a to som len v polke, ach jaj. 😅 Ale ved nevadi, to potom (dufam) odide.

deina
14. júl 2009

Nemate niekto skusenost s tym, ze kym nedam dieta do jasiel, mozem popri RD pracovat? Totizto nastupujem "do prace" od augusta (idem cerpat dovolenku pred MD) a povedali mi na socialke, ze sa nemusim odhlasovat z RD. A to sa mi nejako nezda... 😕 Este tam budem volat, len mi to nikto nedviha, teraz maju asi obed, ale aj predtym mi to nedvihali.

ema.nz
14. júl 2009

deina:ty si v 24tt a ja uz skoro 7mesiacov po porode a som silnejsia ako ty 🙄

deina
14. júl 2009

Silnou by som ta teda nenazvala, fakt. 😅 Co sa ti na sebe nezda? Ved mas fajn postavu. 😉

ema.nz
14. júl 2009

deina:akurat dnes sme sa o tom bavili v spolocnom termine.....dovolenka mozes cerpat subezne s rodiucovskym prispevkom...jedna baba tak prave cerpa 😉

ema.nz
14. júl 2009

deina: 😀 😀 😀 chces ma vidiet v plavkach 😝 😝

deina
14. júl 2009

Inak to je potom sprava dna, clovece, tolko penazi pokope som uz davno nevidela. 😀 😀 Ze aj dovolenka, aj RD spolu. Musim este zavolat tej pani, ci si je naozaj ista, ze jej nic nemusim ist podpisovat - nejake tlacivko, ze dieta nedavam do jasli alebo pod.

No kebyze ma vidis v plavkach - samozrejme spred tehu, teraz v nich vyzeram dobre 😅 - tak to nie je bohvieco, to brucho budem musiet po porode nejako odpracovat. Ale budem mat cas na to takmer cely rok do leta. A uz vidim, ako sa mi bude chciet...

deina
14. júl 2009

Asi sa mi krpec budi...

ema.nz
14. júl 2009

baby tak som bola na poste uz mi to nedalo 😖 tak peniaze do ciech idu 5 pracovnych dni tak podla toho by ich uz zajtra mala mat 😝 tak som zvedava kedy nam pride balik...dufam,ze to nepride o mesiac 😅

ericica
14. júl 2009

baby diky moc tak sa skusim opytat stanka co mi povie 😕 tak to budem musiet zase tak dlho cakat kym na mna dojde rad 🙄 ja som myslela ze ked si chcem dat predpisat pilulky tak mozem ist mimo radu 😀 😝
reni ideme prestavat dom co maju svokrovci aj pristavat ,nova strecha a okna aj zateplenie takze ma teraz caka trosku rusny zivot 😝 😝 😝 a babo tam akosi nepasuje 😒 ale tesne pred dokoncenim by som pilulky vysadila a hadam sa postasti 🙂 🙂 🙂

catrin23
14. júl 2009

eri, ved skus zavolat sestricke a spyttat sa na to, ze ty len tabletky chces predpisat. mozno ta vsunie do nejakeho skorsieho datumu

ema to je dost 5dni,nato ze je to zarohom...mne z irl chodili peniaze max 3dni, cez banku ale aj cez postu cez western union....

a tiez mi je cudne, ze v stredu mi pisala zena ze mi konecne po vyse 2 mesiacoch posiela supravu a stale mi nic neprislo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!som nasrata uz!!!!!!! 😠

dnes sme boli na strande bolo super, sice sme sli az po stvrtej lebo krpec mi zaspal sam na posteli, ale neva, bolo super a plno ludi bolo,som necakala tolko... a ideme aj zajtra asi 😉

serafinka1
14. júl 2009

Ahojte, zajtra ideme aj my na štrand, ale ráno okolo 10 tak do obeda. Dnes som nešla nikam, strašne ma bolí od obeda hlava a nie a nie prestať. Snáď ma to do rána prejde. ☹

deina
15. júl 2009

My sa dnes hodime do bazena u nasich, strasne teplo vyzera byt vonku. 😝

No nechapem, preco peniaze idu 5 dni, to kadial ich posielaju? 😨 Sranda...

Eri, ale on ta asi aj vysetrovat bude, aspon moj predchadzajuci to tak robil, ze aj vysetrenie, aj krv a az potom napisal HAK.

ema.nz
15. júl 2009

ahojte

catrin:prave cez vestern union som ich posielala a vcera som uz riadne vytocena isla na postu...a som jej poedala ze ved to tam malo byt za 2az 3dni a ona mi povedala,ze to len tu na Slovensku,ze do ciech to je 5 pracovnych dni 😕 😠 😠

catrin23
15. júl 2009

ahojte...

seraf, asi pojdeme aj zajtra, vy idete?? darinka je nadherna princezna 🙂 a ten postoj 😉 no brutalna, velmi zlata 😉 😉 😉 brianko jej posiela pusu... som mu hvorila ze sa moze hanbit ze nepozical koleso 🙂 a hned ju zacal spominat 🙂
a potom tam bolo take dievcatko,malo take iste koleso ako brian, a nepytaj sa co robil, lebo si myslel ze je jeho a svoje mal akurat na deke 😀

moni boli ste v sturove? ako bolo? zajtra kam idete, volame si potom...

ema.nz
16. júl 2009

ahojte

tak peniaze este stale nema 😖 uz som volala znamej co robi "veducu" na poste (nie je veduca,neviem co prestne robi,ale to je teraz jedno) a mam poobede prist a pozru sa mi na to co s tym je a kde su peniaze 😠 😠 uz mam z toho nervy a este akoby nestacilo aj mala ma nejakeho bacila a hnackuje 😢 😢 zajtra si mame ist pre antibiotika ☹

a oprava neposielala som to cez vestern union ale cez Eurogiro_medzinarodny platobny prikaz a bolo to 1. a posledny krat 😠 😠 😠 ale som fakt zvedava co s tym je 😕 😕

ema.nz
16. júl 2009

babyyyyyyyyyyyyy akurat mi poslala mail,ze uz jej prisli peniaze 😵 😵 😵 😵 sa tesim uz som si myslela,ze sa to niekde stratilo 😒 a dufam,ze ako pojde na postu tak nam to hned aj posle nech to uz mame doma 😉

deina
16. júl 2009

Jeeej, super. 😅

serafinka1
16. júl 2009

Catrin až teraz som sa dostala k počítaču, Darinka mi tu niečo postláčala vôbec mi nešlo nič otvárať, tak som musela riešiť totálny reset a obnovenie počítača. No kebyže to viem skôr že idete, tak by sme šli s Vami. Nevadí, nabudúce. Brianko je zlatý, riadne mi šplechol do ksichtu, to kebyže chce, tak to určite nedokáže. Podarený bol. 😀 😀 😀

Emuške prajeme skoré uzdravenie. Konečne sa tie prachy vyriešili, tak snáď pošle balík čím skôr, nech máme podložku už na dovolenke. Veľmi sa na ňu tešíme.

ericica
16. júl 2009

tak cafte 😉 co porabate ????my sa v tomto teple susime vnutri lebo sme nachcipane 🙄 😝 dufam ze to coskoro prejde.....
deina no tak ked to tak je tak sa na to budem tak pripravovat,lebo to je u stanka minimalne hodina 😝
katus uz sa na vas tesim a rebi uz spomina riska.......

catrin23
16. júl 2009

ahojte...
no super ze jej uz dorazili peniaze.... mne ta suprava co cakam 2 mes. este stale nedosla a to ju poslala vo stvrtok zevraj!!tak som zvedava!

seraf. no skoda... ale my sme isli az okolo jednej dnes, a maly ani nechcel spat, uvidel kde je a konec spanku 🙂)
kedy idete na dovolenku? no zajtra ideme do patiniec, a buduci tyzden urcite budeme na strande tak ti dam vediet 🙂)...to preto ti splechol, lebo ta chcel zbalit 🙂)) alebo darinku a zahral to na teba 🙂))...

kika86
16. júl 2009

Ahojte babulky, nehnevajte sa, ze som Vam sem vtrhla, ale o par tyzdnov sa s manzelom stahujeme do NZ, takze budem patrit aj ja k novozamcankam 🙂 Verim, ze Vas niektore aj postretavam pri kocikovani po ulickach NZ 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre