Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
20. feb 2010

Ema, ty si ale cislo! Manzel ti skolabuje, ked zacnes o Bee... 😅

Ja som dve deticky chcela a chcela som aj tahat takto dve materske za sebou, ze maly vekovy rozdiel, akurat, ze som si predstavovala rozdiel asi 2 a pol roka a nie 20 mesiacov. Ale uz je to jedno a som rada, ked vidim, ze Misko ma Matka rad.

alexandra84
20. feb 2010

Ahojte,
sorry,že sa Vám miešam do fora,nie som priamo z NZ,ale možna mi budete vediet poradit.Čakáme mimi a minulý týžden som bola v NZ u dokiho a v meste som videla u jednej baby taký starožitný kočík čokoládovo hnedý a strašne sa mi páčil,len som nemala odvahu ju oslovit a nestihla som si všimnút ani značku toho kočíka.Hladala som ho podla výzoru na nete ale nikde som ten kočík nenašla.Možno ste ho videli v meste neviete náhodou aká to je značka?dakujem pekne

ema.nz
20. feb 2010

to bude urcite inglesima 😉

deina
20. feb 2010

Bud Inglesina alebo Silver Cross, oba som tu videla. Bol to tento, Alexandra? http://www.silvercross.co.uk/our-range/heritage... Je to Heritage Collection, Balmoral alebo Kensington. A ak Inglesina, tak tato: http://www.inglesina.com/en/collection/prams/cl... 😉

alexandra84
20. feb 2010

Jéééj dakujem Deina bol to silver cross...už aj idem hladat po nete.Snád ho u nás predávajú.
O dva týždne idem na KO tak ked budem mat štastie možno tú babu zase stretnem a zrovna sa jej spýtam odkial ho má.

ema.nz
20. feb 2010

no tieto kocik nie su prave podla mojej chuti 😝 preto mas deina lepsi prehlad ako ja 😀 😀 mne sa zda,ze som ich uz na nejakej stranke videla aj u nas 😉

ema.nz
20. feb 2010

a inglesimy su tu dve(teda co viem)...jedna bezova uz ma baba z neho sportak a druha ruzova so zaclonkami 😅 😝

ema.nz
20. feb 2010

dida:ja som pred chvilou zistila,ze tvoj maly sa narodila na moje narodky 🙂 😵 este k tomu okruhle 20 😀 😀 😀

monica25
20. feb 2010
dida81
21. feb 2010

ema- ty si mala teraz 26.11.2009 dvadsat rokov??? Aká mladucha 😀 🙂 si ty teda.. 😉

dida81
21. feb 2010

Ericica- torticky výýbornééé,,, dakujem 😀

Manžel nič netušil,, všetci mali zábavku 😀 😀 😀

ema.nz
21. feb 2010

dida:hej 😉 ja som taka mladucha uz 10rokov 😝 😀 😀 😀 ja mam 30 😝 🙄

ema.nz
21. feb 2010

a dnes krstila aj ta moja kamoska co ma taky kocik ako ty 😉

deina
21. feb 2010

Ema, ja tiez nie som na take kociky, hlboke sa mi pacia, ale nie take retro, ku mne by sa nehodili, preto. 😅

Ja mam este par dni 29. 😀 Potom uz zo mna bude seriozny dospelak, ze 30 rokov, vydata, dve deti...

dida81
21. feb 2010

Jááj,, tak na rok aj ja budem oslavovat "20"... hehe 😉
Deina- no darmo sme maminy ... seriozne maminy.. 😅

Inak u nas krst dopadol super, boli sme aj do 16h. v reštike,, malý bol uplne užasny..v kostole kukaaal na farara...no na zožranie. 😉

ema.nz
21. feb 2010

dida:to si mi vazne uverila,ze mam 20 😕 😀 😀 😀 inak mozno keby som mala naozaj tolko tak by mi nevadilo to buntosenie v noci 😀 no co uz som stara a pohodlna 😝 😀

a ako si verite:ze seriozne mamicky 😉 😀 😀

ema.nz
21. feb 2010

v ktorej restike ste boli???my sme mali obed v Panorame a vlastne aj svadbu sme tam mali 😵 podla mna najsuper restika v NZ

ericica
22. feb 2010

moni superrrrrrr nieco taketo ale este pokukame....

ericica
22. feb 2010

didus super sa tesim 😵 😵 😵
a hod fotky....
mne sa minulu noc snivalo s casualplayom ale manzel nebude teraz zbytocne vyhadzovat prachy ked ideme na tu prestavbu 😒 tam sa zide kazde euro a ja s nim aj trochu suhlasim aj ked sa mi tie kociky pacia....ked bude aj toto babo take ako rebii tak si dlho v kociku neposedi 😖 max rok a to je podla mna zbytocne prachy vyhadzovat.....
ale uz sa velmi tesim ze budeme zvlaaaaaaast 😀 😀 😀

deina
22. feb 2010

Aj my sme mali svadbu v Panorame. 😅

Baby, mne uz doma harasi... kedy uz bude normalne pocasie??? 😠 Nebudete chodit niekam na ihrisko s detmi? Zeby som sa pridala, lebo takto doma ked budem, tak ma zachvilku odvezu...

ema.nz
22. feb 2010

Deina ak sa este trosku otepli tak urcite na ihrisko chodit budeme 🙂 bud pri nas alebo mozme dat viacere stretko na Sihoti 😉

a mne tak hrabalo minuly tyzden,som uz normalne revala 😝 ale uz je zase dobre 😀 😀

ericica
22. feb 2010

deina poznam to....aj ja sa pridam ked pojdete na sihot 😉

deina
22. feb 2010

Uz je dlho zima, takze uz je to take vselijake... 😝 Do toho Matko, chvilku bezo mna nevydrzi...

Matko mi sedi na kolenach a je tichoooo, hura. Asi ho sem budem davat castejsie... 😀

Mne sa to ihrisko pri vas paci, Ema, je asi najcistejsie. Zevraj to tam upratuje skolnik zo skolky? A Sihot mam tiez rada, tam je pekne.

ema.nz
22. feb 2010

ja som bola par x nasihoti v lete,len sa prejst a posediet si tam je tam krasne 😵 tu pri nas mi chybaju stromy 😒 😔 neviem ale asi sa tu o to niekto stara lebo aj sneh tam bol poodhrnany 😅

deina
22. feb 2010

Len skoda, ze tie stromy su topole, isty cas sa tam vobec nedalo chodit. 😅 Inak sme tam boli skoro kazdy den.

ericica
22. feb 2010

ema super je ten concord akurat som ho kuk.... 😵 😵 😵

tinusi
22. feb 2010

Aaaahojte holky... ako sa dari?
Dnes som bola v poradni a hadajte, co budeme mat??? No dievku!!! Tak sa tesim a to som v podstate chcela chalana pre Matka... normalne odkedy mi to lekarka povedala, tak sa neviem prestat usmievat. Manzel sa mi uz smeje, ze co som taka vyskerena furt... 😀 😀 😀
Na ihriska sa tesim aj ja... na Sihoti je super, len je to viac pre take vacsie deturence. Na lastovicej je super to, ze je to tam ohradene a maleho som tam len vypustila a ja som si sedkala a citala casopis... no veget... akurat tam v lete straaasne pecie...
Ozaj, pri nas na jesen dokoncili dalsie take ihrisko - je to na Vypalisku - ked idete autom do Tesca smerom od Lidlu, tak na pravej strane. Uvidime, ake bude to.
Inak, teraz je super materske centrum. Perfektne som si tam minule oddychla. Nie len fyzicky ale aj psychicky. Odporucam stretko - aj ked... su tam len doobeda. Kto ma zaujem??? 😨

ema.nz
22. feb 2010

jaaaaaaaaaaa 🙂

eri a co zobreis ho???úpodla mna ty taku cenu neurobi nikto ako ta baba 😉

katika1
22. feb 2010

tinusi, super, gratulujem 🙂
inak ja chodím každý utorok do mc 😉

ericica
22. feb 2010

tinus zo srdca ti gratulujem ze sa ti podarilo do paru 😵
ema teraz vybera muz ale opytam sa ho....ukazem mu nech si ho pozrie 😵 😵 😵 a dikes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre