Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
4. mar 2010

Seraf- na Bitunkovej myslim , nad gyn. MUDr. Vargovou...

tinusi
4. mar 2010

Ano, na Bitunkovej a vraj je dobra...

deina
4. mar 2010

Seraf, ale radsej sa objednajte, odporucam, mava vela ludi a casto aj vela objednanych nacas.

zuzul1310
5. mar 2010

Ahojte kočky, mám na vás jednu otázku resp. prosbu. Rozhodujem sa nad kúpou kočíka Gesslein Swift a potrebovala by som ho vidieť naživo. Som z Komárna a u nás ho v žiadnom babyshope nemajú, nemáte náhodou prehľad či ho v Zámkoch niekde nemajú, chcela by som ho vidieť, vyskúšať tam dať malého a potom ho prípadne hned aj kúpiť. Nechcem ho objednať cez net bez toho aby som ho najprv videla. Ozvite sa please ak ste ho niektorá u vás v detských obchodoch videli, išli by sme sa naň pozrieť. U nás v KN mi ho nevedia ani objednať, aby som si ho mohla pozrieť.

deina
5. mar 2010

Zuzul, neviem o tom, zeby ho tu niekde mali. Ale zevraj je to super kocik, maju ho napr v Trnave, urcite aj niekde v BA, ale tu nablizku veru neviem.

catrin23
5. mar 2010

baby, kam date deti do skolky??? uz ste sa rozhodli?
my ideme na soltesovu tu vedla nas.
renika, ty si sa ako rozhodla? úpojdete sem na zapis?
katika? vy ste sa uz rozhodli?
deina aj ty davas maleho uz do skolky? seraf? alebo este niekto??

ericica
5. mar 2010

cat ja davam sem k nam uz je zapisana....a chodime kazdu stredu na adaptacne.. 😵

catrin23
5. mar 2010

a si tam aj ty s malou? odkedy dokedy ste tam? to by som aj ja dala maleho aspon na pol dna ak sa to da :D

deina
5. mar 2010

Ja ho este nedavam do skolky, az o rok, skor nie. On je este take babetko nesamostatne. Akoze do septembra casu dost, ale to bude mal len 2 a pol roka, tak este fakt nie. Ale september 2011 by som ho chcela dat, snad ho vezmu, aj ked budem doma s Matkom. A chcela by som ho dat sem pri nas do skolky na Bitunkovu. Inak mne sa este paci skolka na Dorockej, ked sme tam boli na ihrisku, pacilo sa mi, ze sa ucitelky pekne venovali detom. 🙂

ericica
6. mar 2010

cat som tam s nou je to podmienka ze tam musime by s detmi ale pekne sa zahraju a aj sa adaptuju na skolku...
akurat sme sa vratili zo 4D mame potvrdene dievcatko,,,boli sme popozerat kociky ja sa neviem rozhodnut 😖
pozerala som v tom obchode co teraz otvorili na podzamskej taky novy a maju tam fajnove kociky.....len sa rozhodnut 😠 este skocime do nitry pozriem ten abc a uvidime 🙂

ema.nz
6. mar 2010

eri: 😀 😀 mas tazku dilemu 😀 😀 nejaky vyberies neboj 😉 na podzamskej si bola v Predeti alebo v Babyparadise??a co ti padlo do oka? 😉

catrin23
6. mar 2010

no tak ja sa na to na zapise opytam, ci by sa to dalo, ze tam bude chodit uz teray, to by nebolo zle :D

ericica
7. mar 2010

bola som v tom baby paradise...booooooze mne sa strasne zapacil ten teutonnia ale tie ceny 😲 😲 😲
teraz pri nasej prestavbe lutujem tu kopu penazi ved aj mala bola v kociku len do leta a potom uz v tom sportovom co mam od chipolina ,,,,tak ja neviemmmm 😒 😒 😒

ema.nz
7. mar 2010

teutonie su perfektne kociky 🙂 ale na pohlad su tazke...no neviem ako je to naozaj,mozno tak len vypadaju 😉

deina
7. mar 2010

Maju tam Teutonie? Tak tie musim ist okuknut... ale tam sa blbo ide s kocikom, uz ste boli vnutri po tych schodoch s kocikom? A dvere nie su prilis uzke?

ema.nz
7. mar 2010

deina.ja som tam bola aj s kocikom 😉 tie baby su tam ochotne podrzali mi dvere..maju teutoniu,novy concord neo,casualplay,jane...kopu kocikov po kope co je super 😵 hlavne ked sa nevies rozhodnut,ze aku znacku...tam si ich vies porovnat 😎 ...ked som bola tehu tak sme kvoli tomu museli najblizsie do NR 😝

inak v NR bude nejak 23.4.-25.4. vystava kocikov 😵 a idemeeeeeeeeeeeeeeeee 😝 😀 😀 http://www.agrokomplex.sk/vystava.php

ema.nz
7. mar 2010

nehodilo mi to spravny link 😅 vola sa to BOCIAN-vsetko pre dieta 😵

dida81
7. mar 2010

A ked je reč opat o kocikoch,,boli ste niektorá v tom obchode pred Nitrou,pred plastikou? Vraj je tam množstvo kocikov....pojdem tam mrknut ten sportak... hm? 😉
Oplati sa tam ist?

deina
8. mar 2010

Tak tam zbehnem, ono to je vlastne Kinderbunker, ze? Od nich sme kupili Concord a chcela by som jednu suciastku, co som stratila, ale v Pre deti nie su ochotni ju objednat. 🙄

ema.nz
8. mar 2010

deina ano je to vlastne Kinderbunker 😉

dida:ako sa ten obchod vola??

dida81
8. mar 2010

Neviem,,len som o tom počula.... preto sa pýtam. 😅

ericica
8. mar 2010

no ja idem do nitry v piatok na ten nabytkarsky veltrh a pozriem tie ABC kociky ale pockam si teda na tu vystavu kocikov,,,myslite ze sa tam bude dat aj kupit alebo objednat???tak si este pockam 🙂

catrin23
8. mar 2010

deina, no som zvedava, ci tam ju objednaju.. potom daj vediet.

ema kedy to bude? lebo tam bolo nieco 9.3. ked som otvorila link.... dnes som ta videla pred milleniom, som isla autom okolo :D jaaaaaaj ten kocik je super :D

dida, em de ten obchod pred nitrou, ale nebola som tam, taknetusim ake tam maju kociky

catrin23
8. mar 2010

aha to 9.3. je eltrh nabytku, tak uz som v obraze...tam by som aj ja isla :/ 😅

ericica
8. mar 2010

cat tak pod my ideme s muzikom...potrebujeme inspiraciu na nase byvko nove 😀
ale aj na toho bociana urcite skocime.....

ema.nz
8. mar 2010

cat:co si nepostala 😉 a mas pravdu ten kocik je super 😵 ale len naoko 😝 😀 😀 dnes ma zastavila jedna tehu,ze ona ho strasne chce,ze ci som spokojna...no tak som jej povedala ako sa veci maju ale asi som ju aj tak neodhovorila 😝 😀 😀 ved ani ja som sa nedala-ten kocik ja vazne nadherny 😵 😝

na Bociana ideme urcite 🙂 ked uz mm nechce ist do Brna tak aspon do NR 😝 a urcite sa tam bude dat aj nakupovat teda aspon si myslim 😅

dida:s kym si to dnes kocikovala??dalsia z novozamcaniek 😕 🙂

ema.nz
8. mar 2010

dnes sme boli na gastro,ludi jak nas.atych,nebolo sa ani kde pohnut v cakarni 🤐 cakali sme asi 1,5hod ale ved co nevadi,ze je vsade chripka 🤐 no ja len dufam,ze sme tam nic nechytili 😔

serafinka1
8. mar 2010

ahojte, idete niektorá na zápis do škôlky? Napríklad na Nábrežnú?

dida81
8. mar 2010

ema- chodime tri. Zoznamili sme sa tu na MK. Chodime s Lenockou /ta sa tu obcas objavi/ ale tu sme už "vyhodili" a to bola durkakika- no ona sem nechodi, len cez IP sme sa dohodli ... takže na MK nedopustím 😀
A byvame uplne pri sebe.. no to sme už sli domkov. 😀
V piatok sme kocikovali aj s Deinou 😀 chvilku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre