Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
22. apr 2010

ahojte baby 🙂 Reni ja by som ich brala stacilo by keby si ich zobrala k nasim,Miro by mi ich doniesol... len uz ich asi berie erika co 😝 my idemem tak som zvedava ci tam aj nieco bude 😅

eri:dufam,ze budes s nim spokojna 😉 nieze potom budes na mna nadavat 🤐 😝 😀

baby neboli ste niektora na sono prsnikov v Hurbanove???ak ano prosim vas napiste mi tel.cislo ak ho niektora mate moze byt a IP...musim tam ist len sestricka vravela,ze nema na nich cislo 😝

ema.nz
22. apr 2010

a akurat bude aj vystava pre zahradu tak si aspon vychutnam nejake kvetinky 😵 😵

ema.nz
22. apr 2010

a som debil 😀 Renika vsetko naj k vcerajsim narodeninam 😵 😵

ericica
22. apr 2010

ema reni pise ze jedne listok je pre dve osoby,takze ak mi jeden reni da tak druhy je asi volny ci nie???
ema budem urcite len sa bojim ze v januari sa tam mala nezmesti aj s fusakom ale to sa opytam tej baby 🙂

deina
22. apr 2010

Nemate teda niektora odskusany ten Satur s kocikom? Ci sa da dnu vopchat so sportovym kocikom?

tinusi
22. apr 2010

Reni, vsetko najlepsie, super, ze si sa ozvala, ako sa vam dari?

Eri, tym ako nakrmil korytnacku zaskocil aj mna... dava sice piesok havovi, ze nech papa, alebo travu, lebo to odkukal, ked sme raz boli pozriet kozicku, ale ze cokolada korytnacke... 😀 Inak, Rebi ma uz ake dlhe vlasky, ked som ju naposledy videla nazivo, tak bola este kratkovlasa. Teraz je uz taka kocka. A naozaj klobuk dolu, ako vie pozicat hracky. Nas krpec sa minule vypytal z ihriska domov, lebo taky maly chlapcek mu chcel zobrat jeho lopatku. A to ideme odtial vacsinou s revom! 😝

Deina, ani neviem, kde Satur je, tych cestoviek je ako maku a su chvilu tu a chvilu tam...

dida81
22. apr 2010

Ericica- cs je uplne super, krásny. 🙂 A co si objednala S4,ci S6?

Deina- určite sa vojdes,, dnes som kuk, ked som sla okolo... /teda nemam odskusane,, no napadlo ma to a tie dvere sa mi zdali uuuplne normál/

Kočky ,, kedy idete na tu výstavu do NR? Bo my v nedelu,, ak idete skor- dajte vediet ci sa tam oplati a co tam vystavuju..ok?

ericica
22. apr 2010

dida s4,a my sa chystame zajtra ,ale ked nam to nevyjde tak asi aj my len v nedelu 😉
tinus no dnes sme si boli dat vlasy skratit uz,no ale neboj matko tu nasu korytnacku aspon trocha nadopoval vsak uz bola znudena a teraz je taka ziva 😀 😀 😀 ona vie pozicat hracky,sice aj ona ma svoje dni ked nic neda ale takych dni ja nastastie malo 🙂

renika
22. apr 2010

ahojte,
tak baby, tie lístky sú už obsadené. Jeden teda berie Ericica a druhý jedna baba, ale to nie je isté. Ema, keď to ona zruší, dám ti hneď vedieť, zajtra mi to ešte majú potvrdiť. Eri a Ema, kedy chcete ísť? Zajtra by sme sa mohli stretnúť poobede v NZ a dám vám ich, teda minimálne Ericica tebe. Idete v sobotu?

tinusi, máme sa dobre, len ešte lepšie bude, keď budem mať po skúškach...teraz ma čakajú perné chvílky..
prajem ti pohodový pôrod, aby si len v dobrom spomínala ako sa narodila tvoja dcérka. Prajem ti všetko dobré, nech ste obe v poriadku. Však potom sa ozvi.

renika
22. apr 2010

ďakujem vám za priania baby!

ema.nz
23. apr 2010

Renika,mozme sa stretnut aj ked ich uz nebudes mat,len mi predtym zavolaj 🙂 a my ideme v sobotu...napisem ti sms neviem ci este mas moje cislo 😉

renika
23. apr 2010

ahojte
ema, eri máte Ipčka

ericica
23. apr 2010

reni my sme mali ist dnes len nam to pocasie nepraje a aj mm niekam odisiel,zajtra makame na dome tkaze ostane asi len nedela 😉

renika
23. apr 2010

ok Eri, však zajtra sa vidíme na 100%, tak to vybavíme
v nedeľu ale choďte hneď ráno, lebo je to skrátené, len asi do 14:30

dida81
23. apr 2010

Baby- pls určite večer napiste,, co a ako v NR.....

Renika- je to isté, že v nedelu len do 14,30?
A ked mas o tom nejake info ako vidim - neviem co tam budu vystavovat? Dakujem 😀

Dobru noc 😵

Ozaj,, mám doma kočik a je vááážne suprový. Uvidime na cestách. Deina- do pol roka nevydr.. hned ako sa oteplí sup do neho 😀 Malemu sa v nom páčilo /doma v obývke 🙂
http://www.themommy-files.com/wp-content/upload...

ema.nz
24. apr 2010

dida:urcite napisem ale uz od nas zo spolocneho terminu boli baby vcera a vraj o nicom 🤐 tak ale nevedi je tam aj gardenia a skocime do centro a do mlynov 😎 a uzijem si trochu slobody,idemem bez malej 😉

deina
24. apr 2010

No parada, Ema, uzi si to. 🙂

Dida, vyzera krasne. A buduci tyzden ma byt vraj krasne pocasie, tak hybaj s nim do ulic.

tinusi
24. apr 2010

ahoooj, dnes bolo nadherne, tak sme si uzili slniecko, ze az.... len tak dalej 🙂

ema.nz
24. apr 2010

ahojte dnes bolo fakt krasne uz nech takto zostane 😵 😵

renika:dakujem za vstupenky 😵 😵

a inak baby vystava uplne o nicom 😝 bolo tam mozno 10kocikov aj to len nejake polske znacky 🙄 hracky o nicom,fakt ak chcete ist len kvoli tomu tak skoda cesty 🤐 mali krasne ciapky,len my sme boli bez malej a ani odhadnut som nevedela,ze aku potrebuje 😝 skoda boli nadherne a len tak na slepo som nechcela kupovat lebo stali 7€ a co s tym poto 😕 🤐 ale boli strasne krasne tu v NZ som take ani nevidela 🙄 😠 a mali tam tie srandovne body a tak jedno sme kupili s napisom Tu velim ja 😀 😀

no a nastastie som si nakupovanie vynaradila v Mlynoch 😎 ale aj to len v HM a samozrejme,ze len pre malu 😅 😝

dida81
24. apr 2010

ajojte,, diky Deini 😉

Ema- nepotesila si ma,, ale už vieme , že to tam je vraj o nicom. ☹ Volala mi kamoška- a tiež kupila ciapku a deku a vraj uplne bola sklamaná. 😠 Tak my sme sa dohodli s MM, že si urobime výletik do NR- Mlyny atd...a že tam nejdeme.
Ale ja sa hádam v Mlynoch "ukojim" 😀 😀 😀
Namiesto výstavy si dame niekde dobry obed.😝

tinusi
25. apr 2010

Caute, ako bociani? Nemame co lutovat?
Dnes bolo super pocasie, aj ked, ja by som najradsej lezkala v nemocnici s babatkom pri sebe. Teda aj teraz ho mam pri sebe, ale tak inaaaaak... vyckavam a vyckavam - dufam, ze sa nebudem kotulat este o dva tyzdne... 🙄 😝

dida81
25. apr 2010

Tak my nakuuupene,, Ema presne ako ty. Vsetko pre Jakubka. 😀
Skoro celý den sme sa premotali v NR. 😎

Tinusi- to ti veriiim... pamatám si na seba ako som veeelmi chcela... a nakoniec 2 dni po termine. Už som mala nervicky. A najma z otázok typu- No co, ešte nic??? 😠
Neboj- mam tusak,, tento týžden to už bude! 😉 (taky tusak ma už asi skoro každy,, kedže je to co chvila,,, xi 🙂 )

tinusi
25. apr 2010

Ema, asi tvoj tusak podporim umyvanim okien a podobnymi aktivitami... 😀 😝

ema.nz
26. apr 2010

ahot´jte 🙂

dida:to je asi mamickovska demencia nakupovat uz len pe deti 😝 😀 😀 ale ja si stale hovorim vyhodaze mam este vzdy kila navyse vobec ma nelaka nieco si kupit 😀 😀

tinusi:s tym tusakom to bola dida,nie ja 😉 ale okna pomozu 😅 teda mne pomohli az moc 🤐 ja som ich umyvala hned ako som zostala na MD a mala sa narodila 34+6 😒 no ale nastastie je vsetko v poradku 😅 ale ak by somnahodou niekedy este bola tehu(co neplanujeme) tak by som nechodila do roboty do poslednej chvile a urcite by som viac oddychovala 😝

ema.nz
26. apr 2010

blbne mi klavesnica,tak to aj tak tie moje prispevky vypadaju 😔

monica25
26. apr 2010

cavte

deina -nevies prosim ta dr.szalaiova ordinuje v stredu doobeda?
diky moc. 🙂

deina
26. apr 2010

Moni, neviem naisto, ale zda sa mi, ze ano. Ved v stredu berie babetka, tak je tam myslim od rana.

renika
26. apr 2010

čaute baby,
ema, tak super, že aspoň vy ste využili tú vstupenku, lebo Ericica mali ísť v nedeľu a vtedy už neplatila. Som sklamaná z toho, čo si napísala, čakala som, že to bude lepšie. My by sme išli, len v sobotu som bola celý deň v škole a v nedeľu som mala oslavu.

tinusi, nakúkam každý deň kvôli tebe...držte sa!

renika
26. apr 2010

a opäť chválim tortu od Eriky, krásna a chutná!

deina
26. apr 2010

Dida, nekocikoval ti niekto dnes Jakubka? Napr svokra? Videla som taky isty kocik, ktory mas, aj farba rovnaka, bledomodra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre