Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
11. mar 2009

cavte
deina-ano v takej istej farbe 🙂
nemam rada taketo smutne pocasie ☹ xcem jaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr,slniecko 🙂
idem si ooddychnut deti spia 🙂
pekny den 🙂

tinusi
11. mar 2009

Zuzin78 kedy si presne rodila? My mame rovnako stare deti? Nestretli sme sa v nemocke?

zuzin78
11. mar 2009

ahoj tinusi
dcerka sa mi narodila 20.4.2008 o 20.30 hod . mozno sme sa aj stretli, vtedy boli vsetky izby plne. ja som bola na sedmicke 🙂 ? a tvoj Matko kedy?

catrin23
11. mar 2009

AHOJTE....

my sme boli vcera v gyori, najprv v arkade, super som nakupila malemu, potom sme sa boli kupat, brian sa poriadne vycvachtal a este sme boli v metre, ale tam som nemala vela casu na nakuput, lebo sme tam prisli pred zaverecnou... ale kupila som pampers giant pack a cena 370sk, to je super 🙂

moni super kocik a dobra farba 🙂

tinusi
11. mar 2009

Zuzi, Matko sa narodil 18.4. o 11.00. Ja som bola na tej izbe oproti wcku - tusim to bola stvorka,,, uz si nepamatam... daj si foto, mozno si na teba spomeniem. Rodila si klasicky, ci cisarskym?

zuzin78
12. mar 2009

Ahoj tinusi, tak to sme sa museli stretnut , na ranajkach, obede, veceri, 🙂 ked som si pozerala tvoj album, bola si mi povedoma. Mozno si spomenies, bola som jedina , ktora po chodbe chodila v cervenej nocnej koseli 😀 . posli mi prosim tvoj mail do IP, a poslem Ti fotku. Rodila som klasicky, 13 hodin, 11 hodin bolo ok, museli mi dat aj vyvolavacku, lebo drobcek nechcela ist von. 😠 . u koho si rodila. nemam moc casu citat vsetky prispevky, co ste tu holky napisali. Dcerka mi cez den nespi, tak cely den sa jej musim venovat. Ako sa ma Matko ?

lienkadomaca
12. mar 2009

Dakujem kocky za odpovede. Gratulujem fodorka k babatku. Je nadherne. 🙂

fodorka33
12. mar 2009

ahojte babulky dakujem vam velmi pekne vsetkym.sobotu sa chystame na prvu vychadzku tak dufam ze sa nam to pocasie zlepsi inak to musime odlozit ☹ a pritom uz sa neviem dockat kedy zacneme kocikovat....jaj len mi sa cez den stale certime a potom pride tato z roboty a tak sa tvari maly jak anjelik..ale v noci nam aspom pekne prespi 😉

ericica
12. mar 2009

ahojte 😉
fodorka na sobotu uz hovoria pekne jasno a ani ten vetrisko ze vraj uz nema fukat tak dufam ze to tak aj bude 😵

monica25
12. mar 2009

cavte 😵
boli sme na poradni mame 6600 g 🙂 dr.nas pochvalila ,ze je krasny bystry chlapcek 😵 😵 😵 a este silny tak sa tesim a tak sa krasne usmieval vobec neplakal....uz len ku koncu ked sme s aobliekali a sme v poriadku comu sa najviac tesim....
teraz spinka aj roli ...xcela som aj ja len sa nepodarilo....
kocik nam maju uz zajtra rano priniest 😀 a pride mi aj mama zajtra rano-jupi sa tesim 😵
a na pekne pocasie tiez uz nech nefuka tento hnusny vietor nech vyjde slniecko a nech je teplo 😀 uz stacilo zo zimy 😠

zanulienka
12. mar 2009

caute baby,j som tiez z N.Z,ale momentalne zijem v zahranici.akurat citam,ze uz aj DR.Stanko chodi k porodom,ja som rodila v zeliezovciach,kde mal kliniku.prvu dceru som rodila v N.Z,ale som si povedala som,ze nikdy viac.

maggy
12. mar 2009

ahojte vsetci, konecne sedim pred pocitacom, deti spia, rada by som hodila rec s niekym kto ma skusenosti s alergiou na vzdusnu plesen, moja trojrocna dcera tym trpi uz mesiace a nevieme si rady, ak lieky vynecham je to podstatne lepsie, ale bojim sa od neliecenej alergickej nadchy, lebo viem kam vyusti. samozrejme, ze prijmem napad a nazor kazdeho z vas, vyskusam cokolvek,len aby sme v noci mohli spinkat bez upchateho nosteka, dakujem

maggy
12. mar 2009

zanulienka, plne s tebou suhlasim, ja som prvu rodila u havlasa, druhy porod som si zaplatila, lebo to ako ma pri prvom doriadili bolo nieco strasne, uz su to tri a pol roka a do dnes znasam dosledky(teda moj muz) ☹ ,druhu som mala cisarskym, ale podstatne lepsie som to znasala, hlavne pristup a starostlivost boli podstatne lepsie.

ericica
12. mar 2009

ahojte maggy je mi to luto a to ta doriadil Havlas???co sa stalo ak o tom nechces pisat nemusis???? 😕

fodorka33
13. mar 2009

no maggy to by aj mna zaujimalo,na havlasa som poculka samu chvalu ja som si ho chcela volat ale nakoniec som si to rzomyslela lebo sestricky tam predomnou rozoberali ako sa parkrat zachoval a ze nema rad prvorodicky lebo ze im to vzdy dlho trva...to je ale hjzlik,coo?!ako sa moze takto chovat ked je zato plateny..ale na tom 4D bol zlaty

deina
13. mar 2009

Hej, na 4D je cely zlaty, ked som tam bola, vyzeral velmi starostlivo - vraj mi tvrdlo brucho, ja som si nic nevsimla, ale on ma tak takmer siel vysetrit. 😀 Kamoska ho mala pri porode, prvorodicka a nestazovala sa, vraj bolo super, ale kazdy ma asi ine skusenosti.

zuzin78
13. mar 2009

ahojte. ja som na Havlasa pocula samu chvalu.

zuzin78
13. mar 2009

a chcem sa vas holky spytat, ci mate nejaku skusenost s Dr. Bezakovou. ?

renika
13. mar 2009

ahojte
čo je nové baby? Ja nemám doma malého, je u našich a učím sa už od rána, ale teraz mám chvíľu voľnú minutku
nebola som tu dávno, išla som do našej témy novemberových bábätiek, ale už ani neviem, kde ich mám hľadať, tak som omylom zablúdila do inej a v nej som našla Deinu 😵 Deina??? 😵 😵 😵
ja som tiež bola na 4D u Havlasa a bol milý, ochotný. Keď som išla na pohotovosť, tak sa zachoval veľmi profesionálne, akurát vtedy tam slúžil. Pomohol mi vtedy veľmi.
zuzin, ja mám s Bezákovou dobrú skúsenosť, je to zlatá, milá žena a myslím, že dobrá odborníčka 🙂
neboli ste alebo nejdete do NR na výstavu nábytku?

deina
13. mar 2009

Ano, Reni? 😀 🙂

deina
13. mar 2009

Dufam, ze novembrove deticky su dobre deticky. 😅

renika
13. mar 2009

deina, najlepšie 😵 😎
len neviem, či ti môžem gratulovať alebo ešte nie?

deina
13. mar 2009

Asi to tak bude, ale k Stankovi idem az buduci piatok, tak potom to bude naisto. Ja zatial len tak potichu tuto v tejto teme, aby sa to nahodou neroznieslo do skoly. 😉 Sa nam akosi podarilo, este sme neplanovali - raz sme si nedali pozor a aha, strasny sok to bol, ale uz som si zvykla a uz sa aj tesim.

renika
13. mar 2009

tak ti gratulujem a potom ešte raz, keď prídeš od Stanka 🙂
prečo, aby sa to neroznieslo do školy?
no ty si vždy písala, že chceš deti s malým vekovým rozdielom, tak to tak aj vyšlo, bude to super, keď budú trošku väčšie, uvidíš 🙂

deina
13. mar 2009

No a aby sa to dozvedeli potom priamo odo mna, nie z internetu. A este je aj velmi skoro, hocico sa moze stat, predsalen som rizikova - ale dufam, ze tentokrat to pojde bez komplikacii. 🙂 Dakujem. Vychadza nam to na tretie vyrocie svadby. Planovali sme az v lete, ale uz nevadi, bude rozdiel sotva 2 roky, to je fajn.

renika
13. mar 2009

nič sa nestane, mysli pozitívne
áno, tie dva roky neskôr určite oceníš 🙂
dobre, prestávka skončila, idem nad skriptá...

deina
13. mar 2009

Ty sa stale len ucis! 😅

Myslim pozitivne. 🙂 Som zvedava, co mi povie reumatolog ("mali by ste tehotenstvo planovat, este vam urobim nejake testy") a gynekolog (rok po cs 😖 ), ale bude fajn, som rada.

deina
13. mar 2009

Este sa pochvalim, ze Misulo urobil svoje prve kroky presne na svoj korigovany rok (par dni dozadu). 😅

zanulienka
13. mar 2009

caute,bezakova bola primarka v zeliezovciach,teraz ma ambulanciu zo stankom,vsak?raz bola moja kamoska na interupcii od stanka a robila jej to bezakova,ale musela sa vratit o mesiac,pretoze to zle urobila,tak,ale chyby sa stavaju

fodorka33
13. mar 2009

ahojky.
zuzin ja som rodila pred vyse 2tyzdnami no a bezakova mi vkladala tabletku na vyvolanie a ja nemozem na nu povedat moc dobreho,tak ma "vystrurala" ze som krvacala cely den az som sa bala o maleho,no a kamosku odrodila na konci januara a odflakla zasivanie pretoze tento tyzden bola u svojho dokiho ktory ju musel nanovo rozrezat a zasit.takze nic prijemne.inak hovorila ze pri porode nebola zla ale ked jej mala maleho vytiahnut vakuovo so zvonom tak nevladala musel prist dr smolarik-mimochodom ten je podla mna super.ale tak ono jeden porod mohla odflaknut a druha si junevie vynachvalit ja len zo svojej a kamoskinej skusenosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre