Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
27. mar 2009

aj ja my sme boli cele poobedie vonku 😵
ale som sa tesila ze dojdete a potom kati hovorila ze si sla na nakup a inac sa ako mavate????nasa rebi ma zase obdobie hysterie 😒 uz len cakam kedy nas to prejde 😝

monica25
27. mar 2009

my teraz dobre klop klop....roliho uz to preslo aj on bol "zly"ale uz pohodicka....potom ako bol chory tak chvilku to trvalo,nikde a s nikim sa mu nelubilo,len na rolandovich rukach....a vkuse pistal mnaucal....
a danielik je anjelik 😵 😵 😵 je to malinke zlato..... 😵 😵 😵

monica25
27. mar 2009

akurat hladam na nete....taku tabulu.....na jednu stranu sa da kreslit a druha strana je taka magneticka neviete kde mozem taku zohnat????

ericica
27. mar 2009

to akoze pre maleho kreslit ze potiahnes takou pakou a to kreslene zmizne????taku sme mali aj my ale my sme to kupovali tunak v drogerke ak to je to co myslis 😀 😝

serafinka1
27. mar 2009

Ahojte,
baby pomóóóc, moja Dada sa zmenila o 360 stupňov. Je tvrdohlavá, za všetko čo nie je tak ako ona chce hrozne plače, zo všetkým trieska a čo je horšie, bije deti, ak siahnu na niečo, čoho sa práve ona dotýka. 🙄

monica25
27. mar 2009

nie....taka drevena,velka tabula...da sa rozklaadat a su ktomu magnetki,....deti to mali v anglicku ... a tu som to este nevidela....roli zboznuje madnetki...,len mi uz doskrabe chladnicku..... 😅

serafinka1
27. mar 2009

Dnes som z nej maximálne vyčerpaná, boli sme v Tescu v HU, no ale s ňou sa nedalo, ja s ňou už pomaly nikam nebudem môcť chodiť. Dúfam, že ju to čoskoro prejde.

monica25
27. mar 2009

seraf-to iste sme mali min.vikend...sme sli do ikeii a roland cele prereval...a to miloval chodit do obchodov....tiez pred 2 tyzal 3..sa presne nepametam 😅 .sme boli aj s mojou maminou a kn a cele preplakal,,,,a vcera sme boli v tescu tu v nz a bol dobrunky.........
nejdu jej zubky z e je taka "zlostna"
roli je zlostny po chorobe chvilu ked vyzdravie hned potom a ked sa mu prerezavaju zubky sa snim neda vydrzat vtedy zuri........

serafinka1
27. mar 2009

ale ano idú jej očné, ale už iba ten posledný, všetky má prerezané, len jej už vyrastajú, no tento posledný je asi taký bonbónik, alebo pomsta to nazvem. Juj, no normálne z nej nechápem. Normálne neviem, čo od nej môžem ešte očakávať.Všetko hádže o zem.

ericica
28. mar 2009

seraf nasa je taka ista 😠 ale my o ocnych ani nechyrujeme ☹ uz teraz sa bojim co bude ked jej pojdu 😝 😝 😝
moni taku som este ani nevidela 😒

catrin23
28. mar 2009

ahojte..
moni ,dobre bolo, nakupila som malemu zase kopu veci 🙂 a kupila som jedny gate, stali 3500ft, a nablokovala mi 790ft, taaaaak som sa tesila, hned som ten zvysok minula na ine 🙂)) a mali krasne polokosele na roliho, len som nevedela si mam kupit alebo nie, lebo sme sa potom nedohodli, krasne farby, ruzova, bledo modra, zelena... nam boli este velke tak som nemohla kupit ale tak som chcela tu ruzovu 😖

aj my sme boli na sihoti stredu, ale nestihli sme predstavenie tak ideme dnes o tretej 🙂

catrin23
28. mar 2009

seraf, my sme boli vcera s briankom v meste a tam co robil, no hanba, ludia sa na nas pozerali ze co mu je... nechcel ani za svet chodit, nemali sme kocik lebo sme boli autom, za vsetko vrestal... a cely den bol taky upistany...dnes je ok, klop klop

moni, ani ja som taku este nevidela tabulu... ale v draku maju myslim nejake tabule...
a dnes som ja kupila v tescu domino, som zvedava, kedy to postraca 😅 ale maju na vsetky hracky 50% zlavy 😉

ericica
28. mar 2009

catrin vsak brianko bol taky dobry aj ked ste boli v mc ...... 🙂 on vie byt aj zly???????????? 😅 😵
aj ja by som uz chcela ist do HU ale pojdeme asi az po velkej noci 😝 pred chvilou som si nakupila furu novych veci na nete ,,,,,samozrejme novych 😀

serafinka1
28. mar 2009

Catrin, nevidela som Vás tam, boli sme tam na tých preliezkách a motali sme sa aj pri cirkuse, keď to mali začať, aj sme rozmýšľali, že pôjdeme, no zhodli sme sa na tom, že Darinka by tam určite neobsedela a ešte by si to neužila a keďže by tam nemala kde chodiť, tak sme to vzdali a povedali sme si,že možno o rok. 😉

ericica
30. mar 2009

haloooo kde ste uz sme boli na tretej strane 😲 😲 😲
dufam ze ste neni nikdo chory???? 😖
boze predstavte si co sa mi vcera stalo,boli sme v NR trochu prevetrat penazenku a manzel nas s malou vylozil pred centrom a ako som isla s malou dole po tych pohyblivych schodoch a smykali sa mi tenisky tak som sa zrydala ze az 😅 😅 😅
boze a akurat islo oproti plno ludi 😀 😀 😀 malu som mala na rukach este dobre ze som spadla na rit a buchla som si laket mala som ju udretu az az 😀 ale aj ked to bolelo utrpela len moja pycha 😀 😀 😀 😝

serafinka1
30. mar 2009

😀 😀 😀 😀 ericica no viem si Ťa živo predstaviť.

monica25
30. mar 2009

cavte 🙂

ako sa mate????
my dobre...sa tesime na vikend na tych 20 stupnov............... 😵 😵 😵
kati-uz ma pusinka steniatka???/aky bol porod???? 🙂
cat-na tie hracky sa pojdem pozriet do tesco 😀 ...a aj oblecenie maju v zlave..som kupila tenku deku na jar za 3 eur 😅
a polokoselu si nam mohla priniest 😉 neva najblizsie ked pojdete....,tak sa dohodneme a prineses nejaku 🙂 tricka sme uz nakupili este nejake polokosele potrebujeme........a kratase,tenke ciapky a klobuky...no dost este...
pozeram zamenu manzeliek 😅

deina
31. mar 2009

Jooj, 20 stupnov, tiez sa tesim. 🙂

Ericica, to si teda viem predstavit. 😀

Navarila som gulas pre pol mesta, strasne je toho vela (manzel povedal, nech spravim vela, tak ma)...

ema.nz
31. mar 2009

ahojte baby nechcem sa vam sem votriet len sa vas chcem opytat ci nepoznate v Komarome nejaky lepsi detsky obchod???ja viem o dvoch.jeden je blizko dm-ky ale tam maju len polske vyrobky a druhy je na hlavnej ceste vedla toho velkeho cinskeho obchodu a tam nemaju dokopy nic 😠 chcela by som stolicku na krmenie jane activa a nejake vibracne lehatko.do Gyoru sa tak lahko nedostaneme 😖 tam maju urcite.ak o nejakom obchode viete budem vam vdacna 😵

catrin23
31. mar 2009

ahoj ema... v komarome je kengurugold, tam maju aj stolicky a asi aj lehatka... ale neviem ci maju aj jane.. a obchod je tam kde bol volakedy trh, teraz je tam novy Spar, a oproti sparu je ako keby park alebo co a az tam na konci je taka oranzova budova, je na nej napisane kenguru gold, ale zevraj sa maju niekedy v aprili stahovat odtial... a cez net si nechces objednat tieto veci??

moni, nabuduce kupim, dohodneme...

eri, chuda 😨 ale ved aspon ta tam nik nepoznal 😅 a hlavne ze sqa malej nic nestalo

catrin23
31. mar 2009

a este detske obchody su tam vo dvore, ako je dm, su tam asi čdetske obchody ale nemavaju nic moc... ja lubim kupovat malemu body v tom kengurugold, stoja 1080ft niektore 990ft.. su celkom fajn, ale uz pre nas cisla velmi nemaju 😒

ericica
31. mar 2009

ahojte kto ide vo stvrtok do MC?????????
Moni dufam ze teraz ti to uz vyjde 😉
a dufam ze aj nam lebo manzel asi pojde nakladat tak ma hodi juj uz sa tesim dufam ze to vyjde a asi s nami pojdu aj charlinka s malou charli 😵

ema.nz
31. mar 2009

catrin:dakujem 😵 pojdeme sa tam pozriet a uvidime 😉 a ako myslis to objednavanie cez net???ked tu ma vyjde ta stolicka 4600sk uz so zlavou a v madarsku http://www.brendon.hu/ProductSearch/browser.asp... tak to je uz o inom 😉

katika1
1. apr 2009

čaute.. moni ešte nemá šteniatka.. prvý termín má v piatok a druhý v nedelu.. serafinkinho manžela číslo mám vycapené na chladničke červenou farbou 😀 😀 😀 seraf ked ti ho stiahnem od nedelného obeda, nezabi ma, ale ja budem strašne stresovať 😀 ale nie.. mám číslo aj na pohotovosť, lebo tu bol Pones pozrieť na ňu.. tak mi dal čísla.. lebo on bude v ITA celý týžden.
eri 😀 poteší.. si mi mala zavolať ked ste boli v Nr.. ja som každý den skoro 😝

renika
1. apr 2009

ahojte
deina, nevieš prosím ťa či na moja svadba nájdem šaty pre tehotné? Ty si tam zbehlá, ďakujem
skôr by mohli byť svadobné, ale keď nie, tak aj pekné spoločenské môžu byť
a nemusí byť na moja svadba, len nech sú tie šaty pekné a tehotné. Nechcem veľa, čo? 😅

kati, ja som sa trepala do NR do knižnice k vám do školy, už 2x, zajtra ide Riki vrátiť knihy. A nikdy mi nenapadlo, že vlastne tá kamoška mi ich môže poslať po tebe, jaaaj som ja ale dili
a som hlboko urazená z tvojho posledného príspevku o mne 😔
šteniatka Pusinkine kam poputujú? Držím palce, aby pôrod dobre dopadol!

a ja som chorá, kašlem ako starý hrniec 😖

ema máš IP

renika
1. apr 2009

a dnes mám veľmi dobrú náladu, lebo vonku je krásne, vybrali sme von záhradný nábytok a tým sa už pre mňa začína leto 😎

catrin23
1. apr 2009

ahojte... ema, neviem ci v kenguru maju presne jane, treba kuknut... ale na tej stranke, co si poslala je obchod aj v gyori.. a cez tu stanku to nevies objednat z madarska?

a monikyn muz hovoril ze v gyori je niekde nejaky babyland?" neviete nik o tom? reni, ty si taka zbehla tam 😉

renika
1. apr 2009

catrin, neviem o babylande v Gyori, ale mohol by byť!

v Brendone v Gyori tú stoličku Jané nemajú, pozerala som to. Majú ju v Budapešti. Ale dá v Gyori objednať, no musí to byť osobne a tiež prevziať, nezasielajú to poštou. My sme túto sobotu tak objednávali kočík pre kamarátku, lebo nevedia maďarsky.

monica25
1. apr 2009

cavte 🙂

reni-aj ja mam hned lepsiu naladuk ed svieti slniecko.... 😵 😵 😵
skoro sa uzdrav 🙂

reni-ja mam teke...elegantne,tehotne....krrrraaaaaaaasssssssnnnnnnnnnneeeeee...taka maslova farba...kupovane v london...monsoon...ja som sa v nich vydavala...ty ich potrebujes 😕???poziciam..... 😉

renika
1. apr 2009

moni, ty si taká zlatá! Potrebuje ich moja švagriná 🙂 Teraz je v 17tt a potrebuje ich na polovicu mája. Ty si sa vydávala v ktorom tt? Boli by jej na vtedy dobré? Pozerali sme na nete, ale nič pekné pre tehulky nie je 😖 Dosť slabý výber je tu. V London je to určite o inom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre