Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

viki86
29. júl 2011

idem spat dievcata dakujem za rady tak dobruu 🙄 😉

barcabejby
29. júl 2011

@viki86 fuha, tak to teda neviem...Ja som išla k pľúcnemu asi po štyroch rokoch a ešte ma mal stále v pc zapísanú...tak netuším...

Čítala som si, že si napísala, že ešte nevieš ako to vybavíš u Stanka. Známa odišla od svojho bývalého gynek. tak, že išla za Mudr. Renčkovou a tá si vyžiadala jej kartu od predchádzajúceho gynekológa. Takže sa asi dá prejsť aj takto.

viki86
30. júl 2011

dobry den sa praje kocky co robite?

devita
30. júl 2011

K Dr Stankovi len tolko,ze je to skvely odbornik a porodnik,je uz sice stary,ale mudry..ale je to vec nazoru,lebo kazdy mame iny vkus..ja k nemu chodim uz pomaly 20 rokov a nemozem si stazovat..niekedy je zial hra hormonov tazko zvladnutelna mne vtedy pomohla joga,ale po 3.porode som mala tiez problemy s cyklom a da lmi ho do poriadku,a dokonca sa mi dlhej dobe upravil na pravidelny 28dnovy..co je super🙂

viki86
30. júl 2011

@barcabejby ahoj barca ako sa mas dnes?

viki86
30. júl 2011

@devita ja nemam nic proti nemu ako proti osobe, fakt mily starsi pan vyhovel mi v niektorych veciach ale tak ja som mlada a myslim si ze raz aj tak odidem od neho kedze on nebude tak dlho ordinovat ako ja budem este zit

viki86
31. júl 2011

je tu niekto teraz nadranom?

moon1979
31. júl 2011

@viki86
a co ty nemozes spavat po nociach? 🙂

viki86
31. júl 2011

haha voobec nemozem som si pisala na fb aj pokec aj skype aj hocico s kamoskou a tak ja som nocny vtak takze asi tak ale zase ked spim tak nelubim a neviem vstat tazko vstavam, takze kym budem mat deti musim si uzit spanku aj ponocovania hehe

viki86
31. júl 2011

@moon1979 ozaj nie ty si mi chcela dat nejake IP?

moon1979
31. júl 2011

@viki86
nie nie 🙂

viki86
31. júl 2011

oo tak nevadi najdem to kto mi to pisal uz hehe

viki86
31. júl 2011

@moon1979 uz viem kto to bol haha

erzulik
31. júl 2011

@peta_84 vtedy rodis? Mozem sa ta spytat koho budes mat pri porode? Ja mam termin 4.10. chcem rodit v NZ a chcem si zaplatit aj porodnika len neviem koho.

erzulik
31. júl 2011

Baby poznate Mudr. Georgha zo Surian, nemali ste ho pri porode? Alebo primara Matusku.

mata71
31. júl 2011

@erzulik poznam chodim k nemu.je jemny a velky odbornik.moje kamošky u neho rodili a pochvalovali si.ked budem tehu tak pojdem k nemu určite. 😉

peta_84
31. júl 2011

@erzulik nieee 🙂 to mám termín na alergológiu 🙂

barcabejby
31. júl 2011

@viki86 Vďaka za opýtanie. A ty?
Nooo, išla som si ľahnúť okolo štvrtej ráno. Ako vidím, tak aj ty si bola v noci hore....Mali sme na návšteve známych, tak sme klebetili...výsledok...som tehotná, ale cítim sa tak, ako keby som prechľastala celú noc 🙂 Samozrejme, alkohol som nepila 🙂 len málo spala...Ako tie víkendy letia....A máš pravdu, užívaj si spánok aj ponocovanie kým môžeš... 🙂 🙂

devita
31. júl 2011

@viki86 on uz pomaly konci jeho pacientky bude preberat Dr Renckova,len neviem kedy,lebo on ma tento rok 62

erzulik
31. júl 2011

@peta_84 aha....ok

viki86
31. júl 2011

@devita ja umrem takze vazne on bude koncit ? ako stanko? takze dobre som si tipla preto som pomaly sa rozhodovala ze radsej odidem skor ako skonci ale za to mily je

viki86
31. júl 2011

@barcabejby tak super treba aj zit troska tehotna neznamena chora no nie? hehe sa cudujem ze si vydrzala hore toto budete mat prve? ozaj termin mas na kolkateho oktobra?

viki86
31. júl 2011

@barcabejby sorac uz vidim takze skorpionka mala

gabuci
1. aug 2011

@devita no že má 62 to by ešte nemalo znamenať,že končí.Fakt je to už potvrdené?Ináč ako som si všimla lekári nekončia ako je stanovený čas na dôchodok,aj starý Lintner koľko tam ešte bol.Aj ženy lekárky su na tom tak,že majú viac ako 58 a robia,robili aj do...rokov.Nechcem tu mená písať,ale však ked sú súkromníci.Podľa mna Renčková je dobrý výber,síce ju nepoznám,ale veľmi ju chvália.

devita
1. aug 2011

Nie nie je to potvrdene,len mi spomenul ze Dr Renckova bude peberat ordinaciu..ale kedy to neviem..dceru som tam dala prihlasit ako pacientku,tak odtial viem..

barcabejby
1. aug 2011

@viki86 No jo, tehotenstvo nie je choroba...ale už to nie je to čo to bývalo pred rokom...do rána hore, spať dve hodiny a ďalej fungovať akože sa nič nestalo...Snáď to raz zistíš aj ty 🙂
Tak tak, prvé a veeľmi sa na našu princeznú škorpiónku tešíme 🙂

viki86
1. aug 2011

@barcabejby tak ano urcite raz budem mat dufam ze ano a zelam ti vela stastia s malinkou urcite je to neskutocna radost ako na prve aj na druhe na hocikolkate

viki86
1. aug 2011

@gabuci ale stanko uz nie je vo svojej kozi urcite preto konci

michala1515
2. aug 2011

Dr renckova si este robi atestaciu, takze dovtedy stanko urcite zostane na ambulamcii, ak nie dlhsie. ako odbornik je jeden z najlepsich v nz, on a havlas sa skutocne vyznaju aj v uzv.

viki86
2. aug 2011

@michala1515 super ze je tam aj havlas spomenuty u teba takze mas asi skusenosti s nim lebo k nemu chcem prejst od stanka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre