Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

zuzana2580
22. júl 2011

@adrioska diky...jasne dam vediet,nejak v septembri chcem zacat 🙂

zuzana2580
22. júl 2011

baby chcem sa spytat...mate aj sukromnu temu ??? 😲 😲 😲

vanilashot
22. júl 2011

Ahojte baby, je tu nejaká medzi vami čo bude na budúci týždeň rodiť??? Či sa náhodou nestretneme.... Ja mám cisársky v utorok, lebo krpaňa sa odmietla otočiť.....katastrofa, už teraz si robí čo chce 😅

kraskanz1
22. júl 2011

Ahojte baby ste tu aj nejaka novozamcanka snazilka??? 😅

maja22
25. júl 2011

Nikto mi tu neporadí? ☹ Neviete ani, či sa oplatí kupovať autosedačku cez net alebo je to lacnejšie v obchode? iem len o dvoch obchodoch v NZ, kde sa dajú kúpiť sedačky... Ale výber nie je veľmi veľký. Totiž, naši mali obaja dosť drahé sedačky, ale jedna bola v aute, ktoré v Blave v noci zmizlo - potiahli auto aj s našou sedačkou... 😖 A podsedák nám ešte nestačí, malý nemá dostatočnú výšku...

kraskanz1
25. júl 2011

@maja22 nepredavaju autosedacky aj vo vsetkych hypermarketoch ja som vsade videla ....hypernova,tesco, kaufland 😉

maja22
25. júl 2011

@kraskanz1 predávajú, ale pozerám aj to, ako ktoré značky dopadli v crashtestoch... Nuž, asi si to budem musieť obehať, pozrieť všetky značky a overiť na nete spoľahlivosť... Dúfala som, že mi tu niekto poradí, kde sa dajú kúpiť kvalitné sedačky, príp. ak postrehol nejakú akciu 😅

kraskanz1
25. júl 2011

no kvalita a dobra cena no to v zamkoch tazko skus asi skor internet....drzim palce...

maja22
25. júl 2011

@kraskanz1 vďaka 🙂

adrioska
25. júl 2011

@maja22 ahoj, neviem, ci Ti to pomoze, ale my sme kupovali autosedacku pred 2 rokmi v predajni Pre
deti v NZ (na Podzamskej). Maju aj internetovu stranku. Bola v akcii za cca 130 eur, zn. Concord od 9-36 kg. Zatial sme s nou spokojni. Skus pozriet na ich netovej stranke, mozno nieco najdes. My sme sa tiez snazili kupit taku, ktora ma za sebou crash-testy,ale zaroven ma aj prijatelnu cenu.

gabuci
26. júl 2011

@maja22 ked aj chodíte do Bratislavy čo ne ideš pozrieť v Brendone?Poprípade v Györi tiež v Brendone.V takých väčších obchodoch pre deti je väčší výber,určite sú tam kvalitné....

maja22
26. júl 2011

@gabuci do BA chodím tak 1 - 2x do roka, ale muž tam pracuje, poviem mu... Možno si nájde čas tam zájsť...

gabuci
26. júl 2011

Ináč som tu pozrela na Brendon SK že v časopisoch Dieťa aj Maminka sú kupóny na zľavu nejakého tovaru.Vždy sa to vsťahuje na iný tovar.Ja ked som bola tehu,tak ešte tuná nebol ten obchod a nakupovala som v Györi,tam zas majú zľavy z časopisu Kismama,Baba Magazin,možno že aj Anyák lapja,presne sa nepamätám už.

mamina2010
26. júl 2011

@maja22 ...my sme pre malú kúpili autosedačku zn.Cybex Pallas (9-36kg), sme s ňou spokojní my aj malý pasažier 🙂 ...pri výbere sme tiež prihliadali na výsledky v crashtestoch. Kupovali sme ju cez net z jednej českej stránky, no v Brendone bola dokonca o čosi lacnejšia, to som zistila, už keď bola na ceste...

viki86
27. júl 2011

dobry vecer sa praje ja sa tiez chcem poradit mam dilemu neviem sa rozhodnut ci odist od stanka alebo neodist chcela by som prejst k havlasovi len ci to nedopadne inak prosim poradte kto s nim mate skusenosti

peta_84
28. júl 2011

ahojte baby..potrebujem poradiť dobrú alergologičku tu v NZ..ďakujem..

adrioska
28. júl 2011

@peta_84 potrebujes pre seba alebo pre maleho? Ja som bola velmi spokojna s Dr. Szeiffovou v starej nemocnici..je to dcera Dr. Smutnej.Len neviem, ci berie aj deti. Detska je tusim Kolejakova, ale nie som si ista...Ta je na J. Krala...

moon1979
28. júl 2011

@adrioska
Dr. Seifova co viem odisla do zahranicia, tiez som k nej volakedy chodila, velmi mila doktorka ...

moon1979
28. júl 2011

@viki86 a preco chces od neho odist?

gabuci
28. júl 2011

@peta_84 -Kolejákovou som veľmi spokojná,nemenila by som určite...prístup k detičkám,určite aj dobrá odborníčka,skratka u mna jednička!

gabuci
28. júl 2011

@viki86 ja síce osobne k nemu nechodím,ale susedka už dlhé roky.Mala medzi tým 2 potraty,jedno uspešné tehotenstvo.Zatiaľ ho nemení,ale hovorila,že dlhé roky má problémy s výtokmi,že viac bola spokojná ked tam nebol Stanko ale unho v ordinácii Renčková,tá ju lepšie vyšetrila na probléma dobre sa riešila tá jej choroba.Však oni sú spolu aj v službe v nemocnici.Havlasa chvália,no tiež osobné skúsenosti len ked som ležala v nemocnici a on tam vtedy bol ešte,nemal zvlášt ordináciu.Prečo chceš toho Stanka nechať?

maricom
28. júl 2011

@viki86 ja som prešla k havlasovi od iného dr. a len spokojnosť ;) pomohol mi, jednoducho ak sú problémy tak ich rieši.

peta_84
28. júl 2011

@adrioska ďakujem,,potrebujem pre malého..
@gabuci a mám tam volať, alebo rovno zájsť..určite sa objednáva..len nechcem 2mesiace čakať na termín..

gabuci
28. júl 2011

Chod na google tam ju nahod,nájdeš aj telefon aj ordinačné hodiny.Má veľmi príjemné sestričky,ochotne ti vysvetlia.moje deti alergiu nemaju,ale mali oslabenu imunitu,už roky tam chodíme,sice teraz už moc nie.Teraz sme naposledy boli ja aj moja 13 ročná dcérka spolu na vyšetrení.No s tou čakacou dobou,to je trošku nepríjemné.Ja som tam čakala na platený termín nejak dva a pol týždna?Ked sme tam začali chodiť,tak nám dali len dátum a čakali sme hodinu niekedy aj viac,ale ja som bola vždy s nou veľmi spokojná.Pritom manželova sesternica robí sestričku u doktorke Miškooej ale ani raz ma to nenapadlo prestúpiť k nej,hoci ani ona nie je zlá.Tak skus tam voľať.Potom sa ozvi ako to dopadlo.

gabuci
28. júl 2011

@peta_84 ešte to ma napadlo,že do tej pol desiatej neberú telefon ked beru krv aj robia testy su zaneprázdnené.

peta_84
28. júl 2011

@gabuci ok, ďakujem pekne za infošky, zajtra zavolám, dám vedieť..

zuzana2580
28. júl 2011

Ahojte,zase otravujem ja 😀 😀 😀 maminky poradte prosim dobru detsku lekarku/ra v NZ...cca. o 2 tyzdne sa stahujeme zo zahranicia....rada by som takeho DR. čo neda hned ATB,je zlaty k detickam a taaak...máte skusenosti ????

zuzana2580
28. júl 2011

nikto nič ??? 😢

adrioska
28. júl 2011

@moon1979 to fakt? ja som chodila k jej mame, ale obcas ma vysetrila ona a bola velmi zlata. A Dr. Smutna este ordinuje, nevies? Lebo niekto mi hovoril, ze je uz na dochodku a ze ju zastupuje dcera...Ja som u nej nebola, odkedy som otehotnela, lebo lieky som musela vysadit a tak bolo zbytocne, aby som chodila na kontroly...Ale ked skoncim s kojenim, tak by som chcela znovu chodit, potrebujem lieky...len Dr. Smutnu moc nemusim... 😅

moon1979
29. júl 2011

@adrioska
no tiez som sa cudovala ze su rodina, lebo je medzi nimi velmi velky povahovy rozdiel 🙂
Netusim, ci sa vratila, pretoze som u nej bola naposledy asi pred 3 rokmi, ale ked som mala ist na kontrolu tak som sa dozvedela, ze odisla ... mozno sa casom situacia zmenila a vratila sa, to uz fakt netusim, nastastie uz alergologa nepotrebujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre